Feleség leszbi érdeklődése, játszadozása, annak megélése
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Ti mennyire tartjátok normálisnak a dolgot?
Feleségemnek világ életében voltak leszbikus jellegű álmai, fantáziái. Éppen ezért e témában nézeget ilyen jellegű oldalakat, fórumozgat, hozzászól ehhez-ahhoz.
Elfogadható, normális dolognak tartjátok azt, hogy egy többgyerekes anya ilyet kipróbáljon, ezért utazzon, és hogy ráadásul férje vigye le több száz kilométerre a „nőcis” randevúra?
Volt valakinek hasonló tapasztalata, hasonló élménye?

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#138   2020. 12. 07. hétfő 11:16
X Törölt felhasználó (1474922)
akkor összehozzuk smile irok majd priviben smile
(Ez egy válasz kálmán68 üzenetére (2020. 12. 07. hétfő 07:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 12. 07. hétfő 07:14
Nalunk a parom nem nagyon akarta!sőt elzárkózott előle!de egyszer megtört a jég!a két holgy finoman elkezdte egymast simogatni es erzekien csókolóztak majd végül oralisan kielégítettek egymast!gyönyörű volt látni es elvezni a ket no játékát!hazafelé csak annyit mondott mosojogva hogy jo volt élveztem!nincs ezen mit szégyellni!minden no egyszer kipróbálja!legalábbis nalunk a noi bi az rendben van!
#137   2020. 12. 07. hétfő 07:14
kálmán68 kálmán68
Nalunk a parom nem nagyon akarta!sőt elzárkózott előle!de egyszer megtört a jég!a két holgy finoman elkezdte egymast simogatni es erzekien csókolóztak majd végül oralisan kielégítettek egymast!gyönyörű volt látni es elvezni a ket no játékát!hazafelé csak annyit mondott mosojogva hogy jo volt élveztem!nincs ezen mit szégyellni!minden no egyszer kipróbálja!legalábbis nalunk a noi bi az rendben van!
#136   2020. 12. 07. hétfő 00:24
Eniko35 Eniko35
Én a férjemnek elsem merem mondani ez irányú vágyaimat.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 12. 03. csütörtök 13:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1474922)
2020. 12. 03. csütörtök 13:38
bi vagyok, de a férjem ezt simán elfogadta, ő full hetero, ahogy szoktam mondani nincs ebben semmi fura smile
#135   2020. 12. 05. szombat 14:44
Adel25 Adel25
Nálunk is pont ugyanez volt!
(Ez egy válasz masszőr üzenetére (2012. 03. 10. szombat 06:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 10. szombat 06:55
Sziasztok! Mi is keresünk a páromnak egy bi lányt vagy ilyen hölgytagú párt, de már 7éve nem sikerült,mert mindenki azonnal ágyba akart bujni,vagy pároknál minden áron a párcserés sex kellett volna,mi meg ebben nem vagyunk benne,főleg nem az első vagy második találkozáskor!! Volt régen egy Nyiregyházi pár,akikkel a közel 3évig jártunk össze és ott annyira kialakult már a barátság közöttünk,h szinte mindent kipróbáltunk,de ők sem és mi sem akartunk még akkor sem párcserés közösülést!!! velük is az volt a fő cél,h a két lány együtt nagyon jól érezze egymást és bizony mi sem maradtunk ki semmiből és már a kölcsönös franciában is kényeztetgettük egymás párjait!!! Ha volna itt ilyen pár szivesen ismerkednénk!!!
#134   2020. 12. 05. szombat 14:07
X Törölt felhasználó (4364622)
Habar nem vagyok feleseg (meg) a parommal megosztottam hogy biszexualis vagyok. O hetero enyhe cuckold fetishel. Orul, hogy ezen a szinten van a kapcsolatunk es megosztjuk egymassal a vagyainkat, akarcsak en. Nagyon bejon mindkettonknek mindkettonk kulonleges vagya
#133   2020. 12. 03. csütörtök 13:38
X Törölt felhasználó (1474922)
bi vagyok, de a férjem ezt simán elfogadta, ő full hetero, ahogy szoktam mondani nincs ebben semmi fura smile
#132   2018. 09. 09. vasárnap 08:37
louies louies
Nagyon királyul hangzik!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 04. 24. kedd 09:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (915466)
2018. 04. 24. kedd 09:18
Kipróbáltuk ----több éve tartó orbitális kapcsolat lett belőle -----azóta ha van plusz hölgy ha nincs felszabadultabb a szex
#131   2018. 09. 04. kedd 12:01
X Törölt felhasználó (972502)
hát ez van.az én páromnak is sok élménye van nekem sokkal kevesebb.idönk meg együtt semmire .ez van
#130   2018. 09. 04. kedd 11:55
geyza70 geyza70
Páromnak előttem volt egy leszbi és egy biszex lánnyal is kapcsolata. Megdumáltuk, hogy mindkettőt folytatja, a leszbi lánnyal csak kettesben, a bi-vel meg hármasban, sőt azóta már többesben is. Én rendszerint egy ideig nézem a két lányt, aztán csatléakozom és fergetegeset szexelünk. Azóta már két baráti pár nőtagját is elrontottuk, s csodáés leszbizéseket szoktunk végignézni mi fiúk. Aztán csatlakozunk.
#129   2018. 04. 24. kedd 09:18
X Törölt felhasználó (915466)
Kipróbáltuk ----több éve tartó orbitális kapcsolat lett belőle -----azóta ha van plusz hölgy ha nincs felszabadultabb a szex
#128   2018. 04. 20. péntek 23:07
X Törölt felhasználó (3715492)
Ha valakit szeret az ember, akkor azt szereti mindennel eggyutt es indenet megosztana vele. Az csak termeszetes, hogy azt is megosztjuk amit szeretunk, marpedig a puncit nagyon szeretjuk. Avagy mi a jobb egy puncinal? A ket punci.
#127   2018. 04. 20. péntek 18:59
X Törölt felhasználó (1191612) VIP
Hasonlóak a tapasztalataink nekünk is!
(Ez egy válasz swing.parban üzenetére (2012. 03. 10. szombat 10:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 10. szombat 10:49
Mintha én irtam volna.
#126   2018. 04. 20. péntek 10:11
Ritababy Ritababy
Megnézném a kis feleségem miközben 69 - es pózban van egy nővel! finom Jó lenne wave .
#125   2012. 03. 13. kedd 16:39
zsozs70 zsozs70
igen is szükség van egy párkapcsolatba hogy legyen a nőnek bi kapcsolata.férfinak is jó látni és a nő is másként is kielégül.had csinálják.nálunk mehet.sőt
#124   2012. 03. 13. kedd 15:46
bella83 bella83
Persze, hogy volt egy éjszakás kalandom finom , de azt a valakit már ismertem korábbról, volt egyfajta vonzódás, vibrálás. Nem randiztunk, csak egy suliba jártunk, soha nem beszéltünk róla, vagy célozgattunk rá, hogy de jó lenne, aztán csak megtörtént, de akkor is más, mintha egy vadidegen valakivel egyből ágyba bújnék, akit előtte se nem láttam, se nem ismertem, még csak nem is beszélgettünk és egy újsághirdetés alapján találkozás után rögtön, durr a közepébe. Én csakis olyannal tudok elképzelni bármi intimet, akihez vonzódom, bármilyen szinten is, nem kell persze, hogy szerelmes legyek. Ezért egy nővel csakis úgy tudnám elképzelni, ha előtte találkozgatnánk, közös program, hogy kiderüljön, van-e vonzódás.
(Ez egy válasz Macilacy üzenetére (2012. 03. 13. kedd 13:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 13. kedd 13:52
Egyet értek veled,igazad van.
De...
Gondoljatok csak bele.Mindenki volt egyszer 20 éves és abban a korban talán mindenkivel megesett pár egyéjszakás kaland.Na persze igazatok van,ha azt mondjátok,h azok a személyek nem voltak teljesen ismeretlenek....De nem jártatok velük előtte hónapokat.
Nos,vannak akik kinövik az ilyen egyéjszakás kalandozásaikat...de vannak akiknél ez örökre megmarad.
#123   2012. 03. 13. kedd 13:58
Macilacy Macilacy
Ebben igazad van,de azért vannak néha nehézségek is ebből adódóan,főleg ha nem csak érdeklődik a párunk a saját neme iránt,hanem olyannyira biszexuális,hogy állandó jelleggel szeretne egy nőt is maga mellett tudni.
Amint nincs mellette érzelmileg egy nő,már kezdhetem is vigasztalgatni,mert azon az oldalon űr van a lelkében...
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 03. 11. vasárnap 11:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (403836)
2012. 03. 11. vasárnap 11:01
A legizgalmasabb dolgok egyike a párkapcsolatban.
Ha toleráns vagy, élvezetes lesz a számodra a szexben hosszú időre.
#122   2012. 03. 13. kedd 13:52
Macilacy Macilacy
Egyet értek veled,igazad van.
De...
Gondoljatok csak bele.Mindenki volt egyszer 20 éves és abban a korban talán mindenkivel megesett pár egyéjszakás kaland.Na persze igazatok van,ha azt mondjátok,h azok a személyek nem voltak teljesen ismeretlenek....De nem jártatok velük előtte hónapokat.
Nos,vannak akik kinövik az ilyen egyéjszakás kalandozásaikat...de vannak akiknél ez örökre megmarad.
(Ez egy válasz bella83 üzenetére (2012. 03. 09. péntek 15:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 09. péntek 15:01
Én sem tudnám elképzelni, hogy egy hirdetésre jelentkezve mindenféle előzetes ismeretség nélkül ágyban kössek ki egy idegennel. Amúgy engem is érdekelne egy kis erotika egy nővel, de pont ezért marad egyenlőre a fantáziálgatás erről, mert nem lehet egyik napról a másikra olyan nőt találni, aki szimpatikus is, kívánatos is és megvan az a fajta bizalom, ami ahhoz kell, hogy kinyíljunk egymásnak.
#121   2012. 03. 11. vasárnap 11:01
X Törölt felhasználó (403836)
A legizgalmasabb dolgok egyike a párkapcsolatban.
Ha toleráns vagy, élvezetes lesz a számodra a szexben hosszú időre.
#120   2012. 03. 10. szombat 12:44
masszőr masszőr
Sziasztok!! Volna kedvetek ismerkedni????Irhattok privibe is!!!
(Ez egy válasz swing.parban üzenetére (2012. 03. 10. szombat 10:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 10. szombat 10:49
Mintha én irtam volna.
#119   2012. 03. 10. szombat 12:43
masszőr masszőr
Sziasztok!! Volna kedvetek ismerkedni??? Irhattok privibe is!!!!!!!
(Ez egy válasz masszőr üzenetére (2012. 03. 10. szombat 06:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 10. szombat 06:55
Sziasztok! Mi is keresünk a páromnak egy bi lányt vagy ilyen hölgytagú párt, de már 7éve nem sikerült,mert mindenki azonnal ágyba akart bujni,vagy pároknál minden áron a párcserés sex kellett volna,mi meg ebben nem vagyunk benne,főleg nem az első vagy második találkozáskor!! Volt régen egy Nyiregyházi pár,akikkel a közel 3évig jártunk össze és ott annyira kialakult már a barátság közöttünk,h szinte mindent kipróbáltunk,de ők sem és mi sem akartunk még akkor sem párcserés közösülést!!! velük is az volt a fő cél,h a két lány együtt nagyon jól érezze egymást és bizony mi sem maradtunk ki semmiből és már a kölcsönös franciában is kényeztetgettük egymás párjait!!! Ha volna itt ilyen pár szivesen ismerkednénk!!!
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 06. 09. szerda
Üzenetek: 158db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 29. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!