Feleség leszbi érdeklődése, játszadozása, annak megélése
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Ti mennyire tartjátok normálisnak a dolgot?
Feleségemnek világ életében voltak leszbikus jellegű álmai, fantáziái. Éppen ezért e témában nézeget ilyen jellegű oldalakat, fórumozgat, hozzászól ehhez-ahhoz.
Elfogadható, normális dolognak tartjátok azt, hogy egy többgyerekes anya ilyet kipróbáljon, ezért utazzon, és hogy ráadásul férje vigye le több száz kilométerre a „nőcis” randevúra?
Volt valakinek hasonló tapasztalata, hasonló élménye?

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#118   2012. 03. 10. szombat 11:17
Istvanka Istvanka
Mi Erdelybol vagyunk,es mar nagyon regota keregelunk,egy bi lanytagu par vagy lany volna a cel,akik szinten hosszabtavra terveznek,de szerintunk eleg nehez ilyent talalni.Ha valaki Erdelybol olvassa a forumot nyugodtan rankirhat.pareslanypar
#117   2012. 03. 10. szombat 10:49
swing.parban swing.parban
Mintha én irtam volna.
(Ez egy válasz masszőr üzenetére (2012. 03. 10. szombat 06:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 10. szombat 06:55
Sziasztok! Mi is keresünk a páromnak egy bi lányt vagy ilyen hölgytagú párt, de már 7éve nem sikerült,mert mindenki azonnal ágyba akart bujni,vagy pároknál minden áron a párcserés sex kellett volna,mi meg ebben nem vagyunk benne,főleg nem az első vagy második találkozáskor!! Volt régen egy Nyiregyházi pár,akikkel a közel 3évig jártunk össze és ott annyira kialakult már a barátság közöttünk,h szinte mindent kipróbáltunk,de ők sem és mi sem akartunk még akkor sem párcserés közösülést!!! velük is az volt a fő cél,h a két lány együtt nagyon jól érezze egymást és bizony mi sem maradtunk ki semmiből és már a kölcsönös franciában is kényeztetgettük egymás párjait!!! Ha volna itt ilyen pár szivesen ismerkednénk!!!
#116   2012. 03. 10. szombat 06:55
masszőr masszőr
Sziasztok! Mi is keresünk a páromnak egy bi lányt vagy ilyen hölgytagú párt, de már 7éve nem sikerült,mert mindenki azonnal ágyba akart bujni,vagy pároknál minden áron a párcserés sex kellett volna,mi meg ebben nem vagyunk benne,főleg nem az első vagy második találkozáskor!! Volt régen egy Nyiregyházi pár,akikkel a közel 3évig jártunk össze és ott annyira kialakult már a barátság közöttünk,h szinte mindent kipróbáltunk,de ők sem és mi sem akartunk még akkor sem párcserés közösülést!!! velük is az volt a fő cél,h a két lány együtt nagyon jól érezze egymást és bizony mi sem maradtunk ki semmiből és már a kölcsönös franciában is kényeztetgettük egymás párjait!!! Ha volna itt ilyen pár szivesen ismerkednénk!!!
#115   2012. 03. 10. szombat 00:06
Nyúlmedve Nyúlmedve
Sejtetem én azt, hogy nem csak én gondolom túlbonyolítva, nem csak én (mi) vagyok így azzal, hogy ez a hirtelen egyből mindent mentalitás nem igazán tetszik.
Mi nem sok tapasztalattal bírunk, bár volt hármasunk (2ffi 1 nő), ám akkor is következetesen körbejártuk, alaposan megismertük azt, akivel próbát tettünk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 03. 07. szerda 13:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (825295)
2012. 03. 07. szerda 13:49
köszönöm szépen! Mégis nehéz lányt találni....
#114   2012. 03. 09. péntek 15:01
bella83 bella83
Én sem tudnám elképzelni, hogy egy hirdetésre jelentkezve mindenféle előzetes ismeretség nélkül ágyban kössek ki egy idegennel. Amúgy engem is érdekelne egy kis erotika egy nővel, de pont ezért marad egyenlőre a fantáziálgatás erről, mert nem lehet egyik napról a másikra olyan nőt találni, aki szimpatikus is, kívánatos is és megvan az a fajta bizalom, ami ahhoz kell, hogy kinyíljunk egymásnak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 03. 09. péntek 14:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (33028) VIP
2012. 03. 09. péntek 14:46
ismét egyet kell értenem Veled!
a szemem jön ki mint csigának a szarva ezektől a "ma este szex" hirdetésektől.... nem is értem... hogy?!
szívesen szexelek én is nővel, de nincs az a jó nő, akivel azonnal ágyba ugranék - na persze, pasi sincs....
#113   2012. 03. 09. péntek 14:46
X Törölt felhasználó (33028) VIP
ismét egyet kell értenem Veled!
a szemem jön ki mint csigának a szarva ezektől a "ma este szex" hirdetésektől.... nem is értem... hogy?!
szívesen szexelek én is nővel, de nincs az a jó nő, akivel azonnal ágyba ugranék - na persze, pasi sincs....
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2012. 03. 07. szerda 11:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 07. szerda 11:15
Szia! Ez sajnos így van. Mindenki rögtön akar mindent, gyorsan, egyből, azonnal. Mintha rohannának valahova, mintha attól félnének, hogy elszáll a lehetőség, ha nem azonnal cselekednek.
Nekem égnek áll a hajam akkor, amikor olyasmit olvasok, hogy „partnert keres ma estére”, vagy hogy „nem kávézni akarnak, hanem egyből akciót”.
Sokaknak ennyire mindegy hogy kiféle, miféle, ki ágyukba kerül, csak legyen valaki?
#112   2012. 03. 07. szerda 13:49
X Törölt felhasználó (825295)
köszönöm szépen! Mégis nehéz lányt találni....
(Ez egy válasz husband35 üzenetére (2012. 03. 05. hétfő 21:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 05. hétfő 21:21
Szép asszonykád van,én is örülnék ha a párom ilyen irányban is érdeklődne wink
#111   2012. 03. 07. szerda 11:15
Nyúlmedve Nyúlmedve
Szia! Ez sajnos így van. Mindenki rögtön akar mindent, gyorsan, egyből, azonnal. Mintha rohannának valahova, mintha attól félnének, hogy elszáll a lehetőség, ha nem azonnal cselekednek.
Nekem égnek áll a hajam akkor, amikor olyasmit olvasok, hogy „partnert keres ma estére”, vagy hogy „nem kávézni akarnak, hanem egyből akciót”.
Sokaknak ennyire mindegy hogy kiféle, miféle, ki ágyukba kerül, csak legyen valaki?
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 02. 20. hétfő 16:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (33028)
2012. 02. 20. hétfő 16:55
egyet értek a pároddal.
én is ezeket preferálnám.
volt már rá példa, de ált. vmi miatt nem ezt igényli az itteni felhozatal... sajnos...
#110   2012. 03. 06. kedd 17:54
Macilacy Macilacy
Lájk wink wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 03. 06. kedd 15:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (828182)
2012. 03. 06. kedd 15:44
A napokban megismertünk egy kedves párt.
A drágámnak nagyon bejön a csaj többször is beszéltek már.
tegnap este kényeztetem a punciját és mondtam neki,hogy gondold azt,hogy a barátnőd nyalja a puncidat. Mire ő : Folyamatosan arra gondolok!
Hihetetlenül nedves lett,és gyorsan a csúcsra ért!
Nekem nagyon tetszett! IMÁDOM!
#109   2012. 03. 06. kedd 15:44
X Törölt felhasználó (828182)
A napokban megismertünk egy kedves párt.
A drágámnak nagyon bejön a csaj többször is beszéltek már.
tegnap este kényeztetem a punciját és mondtam neki,hogy gondold azt,hogy a barátnőd nyalja a puncidat. Mire ő : Folyamatosan arra gondolok!
Hihetetlenül nedves lett,és gyorsan a csúcsra ért!
Nekem nagyon tetszett! IMÁDOM!
#108   2012. 03. 05. hétfő 21:21
husband35 husband35
Szép asszonykád van,én is örülnék ha a párom ilyen irányban is érdeklődne wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 03. 05. hétfő 14:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (825295)
2012. 03. 05. hétfő 14:08
Az én asszonykám is bisex és nagyon szívesen kiprobálná egy másik csajszival, de még nem volt rá megfelelő partner. Őt is nagyon izgatja ha látja kb a látványtól 2perc alatt el tud menni.... vigyor2
#107   2012. 03. 05. hétfő 14:08
X Törölt felhasználó (825295)
Az én asszonykám is bisex és nagyon szívesen kiprobálná egy másik csajszival, de még nem volt rá megfelelő partner. Őt is nagyon izgatja ha látja kb a látványtól 2perc alatt el tud menni.... vigyor2
#106   2012. 03. 05. hétfő 13:27
Macilacy Macilacy
Ha ,,csajos"filmet néz,akkor valszeg érdeklődik is iránta.Ha alaposan be is nedvesedik tőle,akkor izgatja is a téma,vagyis nagy valószinűséggel szivesen kipróbálná egy lánnyal.
Nagyon izgi dolog ez egy pasi részére,piszokul izgat a tény,hogy a párom puncimádó smile
De miért nem kereshetsz helyette? Na nem az utcán,hanem pl.neten.Csak úgy meglepinek smile
Nálunk én vagyok az,aki megteszi az első lépéseket.Aztán meg pár rövidke levélváltás után már át is passzolom a páromnak,mert ugye a kölcsönös szimpátia köztük kell,hogy kialakuljon,stb stb..
Sok sikert (meg bátorságot)! Nem fogod megbánni,főleg,ha ott lehetsz a csajos akciókon smile
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (2012. 03. 05. hétfő 08:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 03. 05. hétfő 08:28
Az már leszbi érdeklődés, ha olyan filmeket nézeget amiben az egyik lány megnyalogatja a másik punciját? Én gyanútlanul hazaérek, elmeséli mit látott, és kötelességem megnyalogatni finom nagyon nedves husikáját! Természetesen nagyon jó ezt megélni! Nagy ajándék, ha a párod nem hagy ki a vágyaiból, és felvállalja előtted. Talán egyszer nem csak fantázia lesz. Ö nem keres aktívan, én meg nem csajozhatok helyette: Szia szimpatikus vagy, nem volna kedved megnyalogatni a feleségem punciját? Csak annyit tehetek, és meg is teszem, hogy támogatom . eljen
#105   2012. 03. 05. hétfő 08:28
öcsyke öcsyke
Az már leszbi érdeklődés, ha olyan filmeket nézeget amiben az egyik lány megnyalogatja a másik punciját? Én gyanútlanul hazaérek, elmeséli mit látott, és kötelességem megnyalogatni finom nagyon nedves husikáját! Természetesen nagyon jó ezt megélni! Nagy ajándék, ha a párod nem hagy ki a vágyaiból, és felvállalja előtted. Talán egyszer nem csak fantázia lesz. Ö nem keres aktívan, én meg nem csajozhatok helyette: Szia szimpatikus vagy, nem volna kedved megnyalogatni a feleségem punciját? Csak annyit tehetek, és meg is teszem, hogy támogatom . eljen
#104   2012. 02. 27. hétfő 12:00
bella83 bella83
Én is szoktam leszbikus videókat nézni, de ettől még nem vagyok leszbikus, csak egyszerűen gyönyörű és izgató két nő simogatós, nyelvcsatás játéka. Egyből benedvesedek tőle. A párom tudja, hogy izgatna, ha bevennénk egy csajszit a játékba, de a megvalósítás már nehezebb. Csak olyannal tudnám elképzelni, akit nem ismer egyikőnk sem. Az is lehet, hogy először csak kettesben szeretnék lenni vele, aztán bevonni a páromat. Addig meg maradnak a videók és a masztizás smile
#103   2012. 02. 20. hétfő 17:45
4 alufelni 4 alufelni
Sziasztok. Feleségem is kiprobálná csak Györben még nem találtunk megfelelöt, de ha tudtok segiteni megköszönjük,
#102   2012. 02. 20. hétfő 16:55
X Törölt felhasználó (33028)
egyet értek a pároddal.
én is ezeket preferálnám.
volt már rá példa, de ált. vmi miatt nem ezt igényli az itteni felhozatal... sajnos...
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2012. 02. 19. vasárnap 15:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 02. 19. vasárnap 15:19
Az én feleségem is érdeklődik a női bi iránt. Nagyon izgató, izgalmas ez a szituáció, még gondolatok szintjén is. Azért csak gondolatok szintjén, mert bár érdeklődik, nézelődik, izgatónak tartja, de a tettekig és valós tapasztalatig még egyszer sem jutott el. Volt egy-két kissé izgalmasabb barátság, ám valahogy nem történt a végére semmi.
Bár Ő nem csak női szeretőt keresne, hanem barátnőt is egyben. Elképzelhetetlennek tartaná azt, hogy egy kvázi idegennel rögtön bármibe is belekeveredjen. Kell a bizalom, a közös gondolatok. Valahogy úgy képzelné, hogy közös mozizás, kirándulgatás, vásárolgatás, beszélgetések, és néha egy kis pity-puty.
#101   2012. 02. 20. hétfő 08:40
1feffelino 1feffelino
sajnos a nejem csak gondolatban érdeklődika dolog iránt, én már sxor voltam 2 csajjal, képek itt fenn,de Őt nem tudom rávenni
#100   2012. 02. 20. hétfő 08:20
swing.parban swing.parban
Az én feleségem is nagyon szeretné kipróbálni egy nővel, sajnos még nem sikerült megvalósítani pedig már meg is beszéltük az illető hölgyeménnyel, nemrég össze is hoztunk nálunk egy találkozást, csak sajnos a hölgynek a férje egy szóért kiverte a biztosítékot igy elmaradt a buli. Igaz én ettől jól elszórakoztam vele, az asztal alatt elkezdte a lábával simogatni a farkamat, a férje nem vett észre semmit. smile
#99   2012. 02. 19. vasárnap 15:19
Nyúlmedve Nyúlmedve
Az én feleségem is érdeklődik a női bi iránt. Nagyon izgató, izgalmas ez a szituáció, még gondolatok szintjén is. Azért csak gondolatok szintjén, mert bár érdeklődik, nézelődik, izgatónak tartja, de a tettekig és valós tapasztalatig még egyszer sem jutott el. Volt egy-két kissé izgalmasabb barátság, ám valahogy nem történt a végére semmi.
Bár Ő nem csak női szeretőt keresne, hanem barátnőt is egyben. Elképzelhetetlennek tartaná azt, hogy egy kvázi idegennel rögtön bármibe is belekeveredjen. Kell a bizalom, a közös gondolatok. Valahogy úgy képzelné, hogy közös mozizás, kirándulgatás, vásárolgatás, beszélgetések, és néha egy kis pity-puty.
(Ez egy válasz Macilacy üzenetére (2012. 02. 16. csütörtök 23:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 02. 16. csütörtök 23:08
Ahány ház,annyi szokás...itt is.
Engem piszokul izgat,hogy csajozik a barátnőm és részben megnyugtató is,hogy azt a szükséges plusszot nem egy pasinál keresi,hanem egy nőnél.
Ugyanakkor valamiféle féltékenység,különös izgalom van bennem,amikor nélkülem akciózik.Lehet, hogy nem is féltékenység,hanem inkább csak irigység wink
Az biztos,hogy nagyon sok izgalmat nekünk ez a téma és nagyon hiányozna,ha nem igy lenne.
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 06. 09. szerda
Üzenetek: 158db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 29. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!