Hármas szex - férfi beszállóval (HETERO)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).

Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#52232   ma 07:04
Roines Roines
Hello,kedves,empatikus párhoz csatlakoznék kezdőként,tartós kapcsolatban.Független,helyes negyvenes pasi vagyok.Baja és környéke.
#52231   ma 06:25
somogyiszeretőt somogyiszeretőt
Sziasztok!Elsősorban Somogy megyéből ismerkednék párral finom játékokra nem egy alkalomra.
Szívesen lennék házibarátja egy értelmes átlagos párnak.Privátban ha kérhetem.
#52230   ma 05:57
rudolf 007 rudolf 007
sziasztok sopron bécs környékén ismerkednék irj privátba
#52229   ma 00:37
alhadnagy alhadnagy
Tele élvezett spermas puncit nyalnék dugnek ehhez keresnék erre nyitott párokat akik tudnának fogadni! Tav nem gond! utazni tudok! Belso levélben adjatok elérhetoséget ha van itt ilyen nyitott pár?
#52228   ma 00:02
Bdsmpar2040 Bdsmpar2040
Mèg egy-kèt tènyleg jókèpű,utazni tudó pasi jöhet szombat d.u ra megdugni a leànyzót gumiban.Szop is gumiban...Feltétel a végén rà kell èlvezned!Arckèpes emailbe jelentkezz!!!!
#52227   tegnap 23:49
elotuz elotuz
Valaki keres ma estére pasit vp. megyében ?
#52226   tegnap 23:47
annonimus1111 annonimus1111
Sziasztok.
Pasit ma estére Boglár környékén keres bárki? (Hetero)
#52225   tegnap 23:43
elotuz elotuz
#52224   tegnap 22:14
xkarcsix xkarcsix
Sziasztok!

30 éves budapesti pasi vagyok. Hölgyekkel és párokkal ismerkednék, de csak a hölgy örömére. Nagyon szeretek nyalni wink Keressetek bátran!
#52223   tegnap 21:15
poos1 poos1
Pápai Párt vagy lanyt keresek izgalmas együttléthez. Nem voltam még párral
#52222   tegnap 19:55
Miki70 Miki70
Szex centrikus párt illetve hölgyet Keresek alkalmi de hosszabb szexkapcsolatra.Diszkrét helyem van. Akár most hétvégén is összehozhatunk egy izgalmakkal teli éjszakát. Privátba írjatok!
#52221   tegnap 19:44
gaborom31 gaborom31
42 éves, rendszeresen sportoló,jò fizikumù sràc keresi olyan pàrok tàrsasàgàt olyan pàr személyében ahol hàrmas örömökre a hölgy részére csatlakozhatna.Előnyt jelent-de nem feltétel-a hölgy részéről az alacsony,pici alkat,és a formàs test(tùlsùlyosak kíméljenek!)tovàbbà a szendvics szex és a sperma szeretete.
Győr és környékéről vàrom bevàllalós hölggyel rendelkező pàrok jelentkezését.Email: keresem275@gmail.com
Férfiak külön ne zaklassanak és ne írogassanak nemlétező hölgytaguk nevében,tovàbbà nem vagyok biszex és nem is leszek az.
Köszönöm hogy elolvastàtok!
#52220   tegnap 19:43
gaborom31 gaborom31
42 éves, rendszeresen sportoló,jò fizikumù sràc keresi olyan pàrok tàrsasàgàt olyan pàr személyében ahol hàrmas örömökre a hölgy részére csatlakozhatna.Előnyt jelent-de nem feltétel-a hölgy részéről az alacsony,pici alkat,és a formàs test(tùlsùlyosak kíméljenek!)tovàbbà a szendvics szex és a sperma szeretete.
Győr és környékéről vàrom bevàllalós hölggyel rendelkező pàrok jelentkezését.Email: keresem275@gmail.com
Férfiak külön ne zaklassanak és ne írogassanak nemlétező hölgytaguk nevében,tovàbbà nem vagyok biszex és nem is leszek az.
Köszönöm hogy elolvastàtok!
#52219   tegnap 19:32
huncuthdd1 huncuthdd1
Holnap este szivesen csatlakoznek parhoz, illetve vegigneznem a szeretkezesuket... Akar tamogatas is megoldhato, de legyen helyed!
#52218   tegnap 18:18
JANEK JANEK
Borsod és a környező megyékből,ezúton ismerkednék szexcentrikus és a többes terén nyitni szándékozó KEZDŐ hölggyel,párral !
Kölcsönös,szimpátián alapuló , diszkrét kapcsolathoz !
Csakis a hölgy örömének fokozására !
Ez lehet simogatás,vagy orális szex,akár viszonzás nélkül is !
Vagy pusztán jelenlét,kukkolás !
Én önmagamra és környezetemre is igényes pasi vagyok !
#52217   tegnap 18:11
Szentesi Endre Szentesi Endre
Bi párt kényeztetnék, hely kell!
#52216   tegnap 17:56
Gyula gyuluska Gyula gyuluska
Sziasztok! Szombat estére párhoz házaspárhoz csatlakoznék hármas gabalyodásra Szekszárdon. Jelentkezéseteket privát üziben várom!
#52215   tegnap 17:54
Kaaarcsi Kaaarcsi
Sziasztok!

Szívesen ismerkednék budapesti hölgyekkel vagy párokkal.

Magamra maximálisan igényes, 29 éves, vékony, szálkás testalkatú srác vagyok.
Szeretek masszírozni és hosszan, élvezettel nyalni smile

Óbudán van lakásom, így a hely adott, de ha úgy van szívesen utazom is.
Képeket és minden további adatot a profilomon megtaláltok.
#52214   tegnap 17:24
Thomas21 Thomas21
Sziasztok, ma este valaki fent a Citadellán?
#52213   tegnap 17:22
férfi gödöllő férfi gödöllő
Sziasztok! Ma estére keresek hölgyet vagy párt. Helyem van! Privát üzenetben írjatok!

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tarloka tarloka
Nyitás ideje: 2005. 11. 25. péntek
Üzenetek: 52232db
Utolsó üzenet: ma 07:04

Hírek

2018. 09. 19. szerda 16:37
Pisilő puncik Ha szeretted meglesni a bokorban pisilő lányokat, és még most is szeretsz gyönyörködni a borotvált puncikból előlövellő arany zuhatagban, akkor ez a film a te filmed lesz! Napsütötte meztelen testek, aranyló pisicseppek a csupasz szeméremdombokon, és a... Tovább
2018. 09. 13. csütörtök 16:22
Szüreti verseny! Hamarosan beköszönt az ősz, ami a szüret időszaka! Bár elsőre a szüretről mindenkinek a szőlő ugrik be, de pl. almát vagy körtét is lehet szüretelni... Szóval nincs más dolgotok, csak keresni egy jó szőlőskertet, szerencsére jól el vagyunk látva... Tovább
2018. 09. 13. csütörtök 16:15
Phat farm 8 Az élvezet 100 kg felett kezdődik! Ezeken a csajokon minden hatalmas. Hatalmas csöcsök, óriási popsi, hurkák mindenhol. A melleikkel súlyzózni lehetne akkorák. Aki egy ilyen nőt ki tud elégíteni, az férfi a javából. Ezek a duci csajok nem elégszenek meg... Tovább
Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Tölts fel te is!

Tölts fel te is!

Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.

Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!