Természetes, mintás vagy csupasz punci? (indokolva)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#727   2023. 10. 23. hétfő 11:10
youngguy21 youngguy21
Mindegyiknek megvan a maga szépsége, varázsa, úgyhogy nem igazán tudnék dönteni.
#726   2023. 10. 22. vasárnap 19:32
Kanosfiu19 Kanosfiu19
Nálunk midnegyik jól beválik, van amikor kopasz van amikor nagyon sokáig nincs borotválva szerintem mindegyik lehet nagyon izgató smile
#725   2023. 10. 22. vasárnap 19:17
Lacika84 Lacika84
Egyetértek. Szeretem a csupasz puncit is, de a leszállópályát is izgalmasnak találom.
(Ez egy válasz kivancsiskodok üzenetére (2023. 07. 20. csütörtök 11:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 20. csütörtök 11:24
Alul frissen borotválva,felül keskeny csík! Így nem zavarja a nyelvet..... smile
#724   2023. 07. 20. csütörtök 11:24
kivancsiskodok kivancsiskodok
Alul frissen borotválva,felül keskeny csík! Így nem zavarja a nyelvet..... smile
#723   2023. 07. 20. csütörtök 11:06
Gurul Gurul
Amennyire a fürdőruha illetve bikini láttatni engedi idén nyáron is a kopasz punci a divat. Strandon szoktam magam ezzel szórakoztatni, hogy próbálom kitalálni vajon mit rejteget a textil. Illetve sok nőnél lehet is látni mikor jönnek ki a medencéből és a lecsúszott alsót húzzák feljebb.
#722   2022. 06. 19. vasárnap 08:21
kakasmano kakasmano
Szerintem nehéz meghatározni. Egy kapcsolatban ez úgy is kialakul.
Volt már szőrös barátnőm aki aztán leborotválta és nagyon tetszett neki. Mint ahogy nekem is.
Főzés közben a pörköltet is ízesíteni kell...
#721   2022. 06. 19. vasárnap 08:19
kakasmano kakasmano
Szerintem nehéz meghatározni. Egy kapcsolatban ez úgy is kialakul.
Volt már szőrös barátnőm aki aztán leborotválta és nagyon tetszett neki. Mint ahogy nekem is.
Főzés közben a pörköltet is ízesíteni kell...
#720   2022. 04. 30. szombat 09:02
viking1988 viking1988
Én nagyon nagyon felizgulok egy punci látványára. Leginkább a fazonosat szeretem, kis csík, vagy egyéb szexi minta. A farkamat is így borotválom. Sajnos a párom csupaszon szereti a punciját,amit egyébként szintén imádok,de nekem egy kis csókkal sokkal izgalmasabb. Ezt természetesen el is mondtam neki többször is. Ennek ellenére mindig csupaszra borotvàlja, csak baromi ritka esetekben csinálja meg fazonosra.Ok,amikor tudom hogy puncit fog borotválni, és közvetlen előtte megkérem hogy fazonoara borotvalja,akkor megcsinálja úgy persze. De ritkán van hogy tudom mire készül nyes
#719   2022. 04. 24. vasárnap 08:04
X Törölt felhasználó (4304862)
Akkor azért van nálam fiatalabb is, aki ugyan-úgy van, mint én!
(Ez egy válasz Tomaszmannn üzenetére (2022. 04. 24. vasárnap 07:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 04. 24. vasárnap 07:50
Èn imádom a szoroset! Fiatal korom óta mindig is imádtam. Legyen àpolt azért természetesen , de lehet nagyon szörös is, nekem àll tőle a farkam smile
#718   2022. 04. 24. vasárnap 07:50
Tomaszmannn Tomaszmannn
Èn imádom a szoroset! Fiatal korom óta mindig is imádtam. Legyen àpolt azért természetesen , de lehet nagyon szörös is, nekem àll tőle a farkam smile
#717   2022. 04. 23. szombat 23:18
Dzsentri Dzsentri
Csupasz, mert egy jól borotvált illatos puncival szinte csókolózik az ember.
#716   2022. 04. 23. szombat 11:27
FúúRafiG.ura FúúRafiG.ura
Természetes, mintás, v, csupasz? - Jó'vanazúgy,mind1hogymilyen!
(indokolva) - az a lényeg, h. l1en rajta LiK!
Viccet félre téve.. tschókolózni jobb, kényelmesebb, élvezetesebb, kielégítőbb csupaszon.
Tapasztalat : pl. a tulipánország vezető cégének létezik 1 perfekt, ügyes kis akkus masináJA, amivel szinte tökéletes simaság érhető el úgy, h. - ellentétben a normál pengés borotvával-soha nem lesz szőrtüsző gyulladás..ami - ugyebár - nem hátrány.
#715   2022. 04. 22. péntek 21:10
X Törölt felhasználó (4304862)
Ahogy az oldalatokon látom, azzal a fazonnal valami mesés!
(Ez egy válasz Adel25 üzenetére (2022. 04. 22. péntek 18:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 04. 22. péntek 18:34
Nálunk a géppel csupaszra vágott, de borotválatlan a kedvenc.
#714   2022. 04. 22. péntek 21:09
X Törölt felhasználó (4304862)
Ez jó! Én is volt, hogy kívántam csupasz pinát! Bár a szőrös az igazi, de a szép pina mindig szép!
(Ez egy válasz Lingamos üzenetére (2022. 04. 22. péntek 18:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 04. 22. péntek 18:28
Néha a szőrös néha a csupasz. A szép punci mindenhogyan jó.
#713   2022. 04. 22. péntek 18:34
Adel25 Adel25
Nálunk a géppel csupaszra vágott, de borotválatlan a kedvenc.
#712   2022. 04. 22. péntek 18:28
Lingamos Lingamos
Néha a szőrös néha a csupasz. A szép punci mindenhogyan jó.
#711   2022. 04. 19. kedd 20:02
X Törölt felhasználó (4304862)
Az első pont még érthető is lenne, ha nem úgy gondolnád, hogy a szőrös pinát nem mossák... Mert most teljesen ez jött ki a szavaidból.
A másodikkal meg azért nem értek egyet, mert én is minden nőmet arra neveltem, hogy a pinája legyen természetes! Rengeteg nőm volt és egy kezemen meg tudom számolni, hányszor ment pina-szőr a számba, úgy, hogy utána köpködnöm kelljen. Voltak salátás pinájú csajok, náluk kellemetlen volt, mikor a kisajkak már majdnem a torkomon voltak, mikor a nyelvem dugtam a hüvelyükbe. Ez az élmény nagyon rossz volt. De a pinaszőrrel soha nem volt gond!
(Ez egy válasz didergo üzenetére (2022. 04. 19. kedd 01:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 04. 19. kedd 01:13
1. Frissen borotvált= víz+szappan+borotva. Ezért bátorkodtam mondani, h garancia. De abban természetesen igazad van, h a randi kezdete óta eltelt időben még történhetett egysmás.
2. Hej, dehogyis nem. A szeméremtesten nőtt szőr is lehet zavaróan sok, csak győzzed kiszedegetni a szádból. hehe
#710   2022. 04. 19. kedd 08:06
hairmania81 hairmania81
Imádom a szőrös, természetes puncit!
Szőrös punci, szőrös popsi az igazi, de még a szőrös hónalj is nagyon izgató tud lenni!
Imádom!
#709   2022. 04. 19. kedd 01:13
didergo didergo
1. Frissen borotvált= víz+szappan+borotva. Ezért bátorkodtam mondani, h garancia. De abban természetesen igazad van, h a randi kezdete óta eltelt időben még történhetett egysmás.
2. Hej, dehogyis nem. A szeméremtesten nőtt szőr is lehet zavaróan sok, csak győzzed kiszedegetni a szádból. hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 04. 18. hétfő 22:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4304862)
2022. 04. 18. hétfő 22:26
Persze mindenkinek szubjektív joga a vélemény nyilvánítás, de ez így önmagában hülyeség!
"de frissen borotvált az teljes garancia arra, hogy az illető gondoskodott a megfelelő tisztaságról." <-- ez egyáltalán nem jelent semmit!!!
" Ezzel együtt vannak (ritkán, hála istennek) olyan lányok, akik teljesen szőrösen hagyják és még büszkék is rá, de nekik szerintem nem is olyan fontos az orális szex." <-- mi baj lenne az orális szex alatt a szőrös pinával? Ahol nyalod, ott már nem nő szőr!
#708   2022. 04. 18. hétfő 22:26
X Törölt felhasználó (4304862)
Persze mindenkinek szubjektív joga a vélemény nyilvánítás, de ez így önmagában hülyeség!
"de frissen borotvált az teljes garancia arra, hogy az illető gondoskodott a megfelelő tisztaságról." <-- ez egyáltalán nem jelent semmit!!!
" Ezzel együtt vannak (ritkán, hála istennek) olyan lányok, akik teljesen szőrösen hagyják és még büszkék is rá, de nekik szerintem nem is olyan fontos az orális szex." <-- mi baj lenne az orális szex alatt a szőrös pinával? Ahol nyalod, ott már nem nő szőr!
(Ez egy válasz didergo üzenetére (2022. 04. 18. hétfő 13:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 04. 18. hétfő 13:40
1. Nekem az ágyékszőr borotválása, vagy minimálisan trimmelése a higéniához tartozik. Csajoknál is és pasiknál is! Persze a frissen zuhanyott, fürdött szőrös is lehet ápolt és gusztusos, de frissen borotvált az teljes garancia arra, hogy az illető gondoskodott a megfelelő tisztaságról.

2. A borotválatlan puncit nyalni, olyan, mint szakállas emberrel csókolózni. Keresni kell a bejáratot és csak zavar. (Ford Fairlain szavaival: "Olyan, mint sajtreszelővel rejszolni, érdekes, de inkább fájdalmas." ) mf1

3. Ma már a férfiak is lehúzzák a szőrt. 20-30 éve még furán nézett ki a naturista strandon a kisfius, kopasz fütyi, ma már általános. nyes

4. Ha nem teljesen kopasz, hanem mintás (leszálló pálya, bélyeg, mohikán stb.) az azt jelenti, hogy az illető még készült is a szexre és igényes magával szemben. eljen

5. Ezzel együtt vannak (ritkán, hála istennek) olyan lányok, akik teljesen szőrösen hagyják és még büszkék is rá, de nekik szerintem nem is olyan fontos az orális szex. wow3

6. Amikor aztán nem csak hosszú, de még össze is van gabalyodva és csomókban áll, na az már gusztustalan is, legalább fésülje már ki. szomoru1
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: zazieazágyban zazieazágyban
Nyitás ideje: 2005. 11. 29. kedd
Üzenetek: 747db
Utolsó üzenet: 2024. 01. 28. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!