Természetes, mintás vagy csupasz punci? (indokolva)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 26 27 28 29 30 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#210   2008. 08. 18. hétfő 18:23
maxfactor maxfactor
Nekem a csupasz annyira nem jön be.. Szeretem a nőiesebb kisbozontost!
#209   2008. 08. 18. hétfő 16:05
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
"igazából lehetne már gyárilag ilyen, a szőr mára már szerintem tökre fölösleges" hát pajtikám csak annyit mondanék jó, hogy a teremtő nem vett téged magad mellé a szőrkiosztó osztály vezetőjének. ugye ezt a baromságot te sem gondolod komolyan. a nők ezer éveken keresztül éltek szőrös puncival, és jól el voltak vele. Prune elmondta a hsz.-ben, hogy talán nem is annyira szükségtelen ott az a szőr. képzeld el ha kötelezővé tennék a soványságot (lásd a modelleket) és még sok irányzatot a divatban mi lenne abból? a végső érvem pedig a következő, és ezt mindig is szoktam hangoztatni:
Nem vagyunk egyformák, hidd el nekem sokan szeretik szőrösen a puncit.

Ellentétben szupermernok #275 | 2008.08.14 véleményével a szőrös számomra igénytelen és gusztustalan aki elfelejti, hogy nem minden nő aki szőrös az igénytelen és gusztustalan.
Az egyik legfelkapottabb vetkőző modell (Katie Fey)is szőrös puncival áll a kamerák elé:
(direkt nem vettem le a nevét a képről)

Klikkelj a normál/tömörített mérethez


igen is lehet egy szőrös punci gusztusos (számomra az is marad)
nézd meg ezt a képet, gusztustalan? tudom meg sem dugnád........

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
(Ez egy válasz Gheorgius üzenetére (2008. 08. 18. hétfő 15:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 18. hétfő 15:18
Elsősorban: ápolt legyen!! A minta már másodlagos - tartottam már csak bikini-vonalasított puncit is kívánatosnak, rövidre vágott "bozonttal".

Egyébként én is a TELJESEN CSUPASZRA szavazok!!! (igazából lehetne már gyárilag ilyen, a szőr mára már szerintem tökre fölösleges.) De ha mondjuk van egy vékonyka függőleges csík, vagy vízszintesen 3-4, sarkára állított háromszög alakban, az sem baj.

Továbbá ha a (vizes) bikinialsó, vagy a tanga már sejtetni engedi, hogy a teljes meztelenség, vagy valami aranyos kis mintázat uralkodik-e odalent, az határozottan izgató tud lenni! smile
#208   2008. 08. 18. hétfő 15:31
MmePrune MmePrune VIP Admin
(igazából lehetne már gyárilag ilyen, a szőr mára már szerintem tökre fölösleges.)----> az nem úgy volt, hogy most divat a szőr ezért rákerüljön, most nem divat, ezért már fölösleges...bármennyire is hihetetlen, de a szőrnek komoly funkciója van ott, egyrészt "irányítja" a vizeletet, másrészt védelmi vonal a kórokozókkal szemben
(Ez egy válasz Gheorgius üzenetére (2008. 08. 18. hétfő 15:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 18. hétfő 15:18
Elsősorban: ápolt legyen!! A minta már másodlagos - tartottam már csak bikini-vonalasított puncit is kívánatosnak, rövidre vágott "bozonttal".

Egyébként én is a TELJESEN CSUPASZRA szavazok!!! (igazából lehetne már gyárilag ilyen, a szőr mára már szerintem tökre fölösleges.) De ha mondjuk van egy vékonyka függőleges csík, vagy vízszintesen 3-4, sarkára állított háromszög alakban, az sem baj.

Továbbá ha a (vizes) bikinialsó, vagy a tanga már sejtetni engedi, hogy a teljes meztelenség, vagy valami aranyos kis mintázat uralkodik-e odalent, az határozottan izgató tud lenni! smile
#207   2008. 08. 18. hétfő 15:18
Gheorgius Gheorgius
Elsősorban: ápolt legyen!! A minta már másodlagos - tartottam már csak bikini-vonalasított puncit is kívánatosnak, rövidre vágott "bozonttal".

Egyébként én is a TELJESEN CSUPASZRA szavazok!!! (igazából lehetne már gyárilag ilyen, a szőr mára már szerintem tökre fölösleges.) De ha mondjuk van egy vékonyka függőleges csík, vagy vízszintesen 3-4, sarkára állított háromszög alakban, az sem baj.

Továbbá ha a (vizes) bikinialsó, vagy a tanga már sejtetni engedi, hogy a teljes meztelenség, vagy valami aranyos kis mintázat uralkodik-e odalent, az határozottan izgató tud lenni! smile
#206   2008. 08. 14. csütörtök 21:38
totthek totthek
borostás .mert izgat .és mert a többi már unalmas
#205   2008. 08. 14. csütörtök 15:11
parcy parcy
Egyértelműen a csupasz,lehetőleg frissen szőrtelenitve,hamvasan,de felül lehet egy kis csík.Az csak izgatóbbá teszi a látványt.
#204   2008. 08. 14. csütörtök 15:03
X Törölt felhasználó (40362)
csupasz csupasz csupasz
csakis!!!!
#203   2008. 08. 13. szerda 21:52
makker007 makker007
Sima suna => Tisztelet!!!!
#202   2008. 08. 13. szerda 21:25
zelli zelli
Divatból nem borotválkozom! gonosz2
Akkor csinálom, amikor akarom.! eplus2
Annak növesztem, akinek akarom! vigyor2 bohoc bee1
#201   2008. 08. 13. szerda 21:12
husband35 husband35
Én a csupaszra voksolok,jobban izgat már a látványa is,nem is beszélve róla,hogy nyaláskor össze sem lehet hasonlítani,kopinál köpködés mentes. nyes
#200   2008. 08. 13. szerda 20:26
kandurmarci kandurmarci
Sokkal kellemesebb nyalni a csupaszt vagy a mintásat, mint a szőröst. Nem kell állandóan köpködni a szőrt. Meg jobban látszik, izgatóbb.
#199   2008. 08. 13. szerda 19:31
Sexxy_boy Sexxy_boy
Egyértelmű (nekem), hogy a csupasz!
Szebb, szexyibb, és látod is a pinát, nem pedig undorító szőrt, amimár inkább egy dzsungelre emlékeztett.
Ja és ne legyen benne semmilyen minta, teljesen csupasz legyen!
#198   2008. 05. 28. szerda 16:26
Kollinsz Kollinsz
Nem a keret teszi széppé a képet! Szóval egy gyönyörű punci esetében mindegy hogy milyem smile !
#197   2008. 05. 28. szerda 14:17
hegyimenyet hegyimenyet
Én a teljesen csupaszra szavazok! Fantasztikusan szép. Kár, hogy nagyon ritkán kapok
#196   2008. 04. 16. szerda 12:51
bigben49 bigben49
Csupasz, középen kis csíkkal. Utálom a szőrszálakat a számban.
smile
#195   2008. 04. 16. szerda 12:17
Darken26 Darken26
Csupasz, mert az sokkal szebb, izgatób és gyönyörűbb is
#194   2008. 04. 14. hétfő 23:02
tsitso tsitso
Mióta szültem, és leborotváltak, azóta é nis borotválom, és sokkal jobb, mint előtte volt (22 éve). A párom is imádta, sokkal szebb látvány az orális része a dolognak, mert én is szeretem látni, mit csinál velem. Fölül kis fazon, az az igazi.
#193   2008. 04. 14. hétfő 20:56
X Törölt felhasználó (242983)
üdv mindenkinek,szerintem mivel puncit nyalni az egyik legjobb dolog az ember életében ezért a csupasz a legjobb mert ha már rendesen akarod csinálni a szőrzet elég zavaro tud lenni de ha van egy kis fazon az azért nem olyan nagy gond.mert ugye nem vagyunk mi rambok hogy álando dzsungelharcot vivjunk.
#192   2008. 04. 14. hétfő 20:26
andrew87 andrew87
Egyértelműen csupasz.
Esetleg egy kis csík a szeméremdombon egész rövidre nyírva. Bár ez nem mindenkinek áll jól, nem csak a punci formájától de az illető egyéniségétől is függ.
Persze mindegyik frissen borotválva, illatosan
#191   2008. 04. 06. vasárnap 20:56
Bandur Bandur
egy dolog amiben egy az izzlésünk és a véleményünk
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2008. 04. 06. vasárnap 20:35), amit ide kattintva olvashatsz)
DrAnthony VIP Admin
2008. 04. 06. vasárnap 20:35
Nem tudom, ezt a poént elsütöttem-e már:

Egyszer egy hölgy ismerősömnek megemlítettem, hogy nekem az tetszik a legjobban (punci borotválásról beszélünk), ahol alul teljesen csupasz a nuni, és felül, a szemérem dombon egy vékony csík van hagyva.

Szóval mondom, hogy nekem ez az "ideális", szemre ez a legszebb, legizgatóbb.

Erre mi volt a hölgy válasza?

"Na nehogymá az én kedvemért szögmérővel és vonalzóval borotválkozzon!". nyes Így maradt a "kopasz barack"... eljen wink

A szőrös-csupasz dologban már leírtam a véleményem. Én abban a korban kezdtem a szexet, amikor még a "nagydzsungel" volt a "divat", magyarul van összehasonlítási alapom, melyik tetszik jobban, melyik jön be, mert mindkettőt ismerem, mindkettőben volt részem.

Nekem szebb, érzékibb, vonzóbb, "gusztusosabb" csupaszon.
 
... 26 27 28 29 30 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: zazieazágyban zazieazágyban
Nyitás ideje: 2005. 11. 29. kedd
Üzenetek: 750db
Utolsó üzenet: 2024. 08. 17. szombat
 

Hírek

2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább
2024. 06. 28. péntek 16:40
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!