Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 12 13 14 15
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#34   2010. 08. 04. szerda 08:57
szeggabor szeggabor
Érdekes, arra senki se gondolt, hogy oda vissza igaz. Olyan nővel akinek férje, vagy barátja van, általában sokkal jobb a szex. Én sose árulok zsákbamacskát. Mindig elmondom, hogy nős vagyok. Ennek egyik oka, hogy nem akarok hazudozni, megtéveszteni senkit, a másik, hogy ugyanaz a csaj sokkal jobb az ágyban, ha tudja ezt, mintha nem. Volt már, akit ezzel elriasztottam, de ennek aránya elhanyagolható. Ha a hölgy tudja, hogy nős vagyok, akkor sejti, hogy valami hiányzik, hiszen ha nem hiányozna, akkor nem lennék vele. Aki pedig így bele megy, az bevallottan, vagy bevallatlanul mindent megtesz, hogy jobb legyen, mint az asszony. Ez általában sikerül is nekik, pedig a feleségem bombázó, megbámulják az utcán... Mivel félrekúrás közben a nő mindent belead én iszonyatosan szoktam élvezni. Mivel nekem szörnyű jó, én is sokkal jobb tudok lenni, sokkal nagyobb örömet tudok okozni. Természetesen mindezt kizárólag a szexért. Szeretem a feleségemet és nem hagyom el. Miért tenném, boldogok vagyunk együtt. Aki még nem kefélt félre, nem tudja, milyen az.
A kisugárzásban is lehet valami. Mikor van szexpartnerem, akivel rendszeresen összejárunk, akkor általában több van. Ragadnak. Mikor nincs, akkor alig bírok egy menetet fölhajtani.
#33   2010. 08. 04. szerda 07:54
es_emes es_emes
Lehet,hogy kivétel vagyok,de én nem röhögök egyiken sem,mert szeretem őket annyira,hogy ne tegyem azt.Sőtt.......továbbmegyek,sajnálom is őket,igy tudattam veleük,hogy ha valakinek ez igy nem felel meg,mert tudom,hogy kaki egy szitu,akkor inkább hagyjonak el,nem szeretem látni,hogy miattam szenved bárki is.Persze ők tudnak egymásrol.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 08. 03. kedd 15:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (761336)
2010. 08. 03. kedd 15:10
Miből gondolod h nem fog egy férjes nő szerepet téveszteni?
Az érzelmeket nem lehet irányitani,max titkolni.
Gondolod én megnyitottam volna ezt a topicot,ha nem "tévesztettem volna szerepet?
Egyébként meg:ez a szeretősdi dolog mindig csak annak jó,aki két tűz között van,akár pasi,akár nő.
Különbség itt csak annyi,h amig a pasi "hú de nagy kan"meg "mekkora bika"ha félrekefél,de ha nő csinálja akkor meg "büdös kurva".
Az én véleményem az,h itt tényleg porig alázva van a feleség/barátnő,a pasi meg jót röhög mindkettőn.
#32   2010. 08. 04. szerda 07:45
es_emes es_emes
Sajnos egyet kell értenem és egy idő után már úgy érzem,hogy kár a gőzért....
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2010. 07. 24. szombat 06:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 24. szombat 06:40
"Talán kibillenne a fásultságból, megszokott ritmusotokból."

ideig óráig ... szomoru1

aztán ugyanúgy, avagy még jobban vissza zuhan schmoll2
#31   2010. 08. 03. kedd 21:47
dzivka dzivka VIP
alltalaban dicsekednek es nem rohognek a ffiak,-amikor rajottem hogy massal-masokkal is sexel a nejem titokban azert imadkoztam hogy nos legyen,mert feltem hogy vegleg elveszitem a nejem persze lehet valni de ket valas kicsit korulmenyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 08. 03. kedd 15:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (761336)
2010. 08. 03. kedd 15:10
Miből gondolod h nem fog egy férjes nő szerepet téveszteni?
Az érzelmeket nem lehet irányitani,max titkolni.
Gondolod én megnyitottam volna ezt a topicot,ha nem "tévesztettem volna szerepet?
Egyébként meg:ez a szeretősdi dolog mindig csak annak jó,aki két tűz között van,akár pasi,akár nő.
Különbség itt csak annyi,h amig a pasi "hú de nagy kan"meg "mekkora bika"ha félrekefél,de ha nő csinálja akkor meg "büdös kurva".
Az én véleményem az,h itt tényleg porig alázva van a feleség/barátnő,a pasi meg jót röhög mindkettőn.
#30   2010. 08. 03. kedd 17:55
X Törölt felhasználó (765538)
Nem gondolom, benne lehet. Talán az esély kisebb. A 'jót röhög' kapcsán nem értek egyet - az egy bunkó. És nem a spontán félrekefélésről írtam, sőt, nem is elsősorban a kefélésről. De nem voltam ilyen kettős helyzetben, és remélem, nem is leszek. Ellenben az, amit leírtam, vezethet ilyen irányba.
#29   2010. 08. 03. kedd 15:10
X Törölt felhasználó (761336)
Miből gondolod h nem fog egy férjes nő szerepet téveszteni?
Az érzelmeket nem lehet irányitani,max titkolni.
Gondolod én megnyitottam volna ezt a topicot,ha nem "tévesztettem volna szerepet?
Egyébként meg:ez a szeretősdi dolog mindig csak annak jó,aki két tűz között van,akár pasi,akár nő.
Különbség itt csak annyi,h amig a pasi "hú de nagy kan"meg "mekkora bika"ha félrekefél,de ha nő csinálja akkor meg "büdös kurva".
Az én véleményem az,h itt tényleg porig alázva van a feleség/barátnő,a pasi meg jót röhög mindkettőn.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 08. 03. kedd 14:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (765538)
2010. 08. 03. kedd 14:44
Védik... Jó kérdés. Énnekem semmi kedvem megcsalni a nejem, de a második gyerekünk óta eléggé visszaesett minden, úgy 3 hét per alkalomra. Akkor jó, és mindent helyrebillent, de szinte lehetetlen előbbre lépni. Nem a szex az érdekes, hanem az ezzel járó és ebből fakadó intimitás, ami össze is hangol. Mindezt úgy, hogy otthon is vagyok - no karrierépítés -, és mindenben segíteni próbálok. Ez méltányolva van, de kakukk. Szerető meg ott probléma, ha a szerep elkezd borulni... Ha találnék - és keresnék egyáltalán -, legfeljebb férjes nőt, aki biztos, nem fog szerepet téveszteni... Erre köss csomót.
#28   2010. 08. 03. kedd 14:44
X Törölt felhasználó (765538)
Védik... Jó kérdés. Énnekem semmi kedvem megcsalni a nejem, de a második gyerekünk óta eléggé visszaesett minden, úgy 3 hét per alkalomra. Akkor jó, és mindent helyrebillent, de szinte lehetetlen előbbre lépni. Nem a szex az érdekes, hanem az ezzel járó és ebből fakadó intimitás, ami össze is hangol. Mindezt úgy, hogy otthon is vagyok - no karrierépítés -, és mindenben segíteni próbálok. Ez méltányolva van, de kakukk. Szerető meg ott probléma, ha a szerep elkezd borulni... Ha találnék - és keresnék egyáltalán -, legfeljebb férjes nőt, aki biztos, nem fog szerepet téveszteni... Erre köss csomót.
(Ez egy válasz Zsuzsi_ üzenetére (2010. 07. 22. csütörtök 22:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 22. csütörtök 22:40
smile

Tetszik hogy a valószínüleg nős férfi hozzászólók hogy védik a mundér becsületét...
Amúgy lehet hogy "dili" de vannak pasik, és vannak férfiak, lesz aki érti a különbséget és annak okát.

Vannak nős férfiak, akiknek volt/van/lesz szeretője. És vannak ilyen nők is akinek férje van.
Egy jó kapcsolatban élő ember ezer más módot tud találni arra, minthogy lopva, hotelszobában, autóban, parkban, vagy épp a munkahelyén kavarjon egy olyan partnerrel akivel nem együtt kel/fekszik minden nap.

A jó szex - szerintem - nem a apcsolattól függ, hanem a résztvevő felek egymásra hangoltságán és figyelmességén.
#27   2010. 07. 30. péntek 15:06
eunos eunos
hát ezt a sok baromságot, szerintem, aki félre megy két okból teszi, vagy nem kapja meg otthon amit akar vagy nem elég neki egy és imádja a sexet, mint én, de szerintem mindenki imádja..
#26   2010. 07. 29. csütörtök 21:12
X Törölt felhasználó (761336)
Én csak azt nem értettem soha,h miért csinálja valaki nagyon nyíltan,most vagy biztosra megy a pasi,tehát tudja hogy a feleség h mi a szitu,és a a lóvé,ház kocsi miatt vele marad,vagy egyszerűen csak a plusz izgalom miatt csinál olyasmit egy nős pasi,h nyilvánosan csókolózik a barátnőjével.Erkölcsi oldalába most ne menjük bele,mert akkor itt egymásnak esés lesz agresszíven,és nem az a cél.....vajon fent lehet-e tartani hosszabb távon egy nős pasi-szerető viszonyt,lebukás nélkül?
Az én(egyedi véleményem),eddigi tapasztalataim során,nős pasik akikkel voltam az előjáték során nagyon odaadóak és fantáziadúsak voltak,de úgy maga a sex....hát gyorsak voltak és nem vártak meg engem sniffles
#25   2010. 07. 24. szombat 06:40
surdapapa surdapapa
"Talán kibillenne a fásultságból, megszokott ritmusotokból."

ideig óráig ... szomoru1

aztán ugyanúgy, avagy még jobban vissza zuhan schmoll2
(Ez egy válasz Dinababy üzenetére (2010. 07. 23. péntek 09:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 23. péntek 09:55
Szia Taki88!

Egy kéretlen tanácsot adhatok? Dina vagyok a párból és mint nő megértelek téged is és a párod is. Divat manapság azt mondani, hogy fel kell időnként frissíteni a párkapcsolatokat. Ebben van valami. Érdemes lenne talán nektek is kipróbálni. Ha pl. flörtölnél vele, az erotikus cirógatások után nem lenne szex, csak hagynád, hogy vágyakozzon, pajzán sms-eket küldenél neki, vagy váratlanul elhívnád egy randira és valami kedvességgel várnád...... Talán kibillenne a fásultságból, megszokott ritmusotokból. Sok türelmet és jókedvet kívánok hozzá. wink
#24   2010. 07. 23. péntek 14:08
Max32 Max32
Teljes mértékben igazat adok, kivétel a boldogság terén."De hogy ki mit és milyet (mit) talál? Mindenki boldogságot, sexszet, kielégülés izgalmat, változatosságot, megértést..stb. Hmm.... Vagy ki és mit keres? Hm.. Az sem mellékes ki mit tud adni, bár erről esik legkevesebb szó."Szerintem ez nem a boldogság, az az igaz szerelemmel jár, ami nem 1-2 hónapos,sok évtizedes és holtiglan szól.Az hogy szeretünk valakit valamiért, de nem vagyunk szerelmesek az egy támasztkodás a másikra mert azzal, jól szexel,sokat keres, jó háziasszony, stb lehetne ezt sorolni tovább.Ez egy vegetatív állapot és nem boldogság,egy ilyen kapcsolatban mindegyik fél csak támaszkodik a másikra,kihasználja!A boldogság egy normális érzelmi világgal rendelkező személynek a szerelemnél kezdődik és ér véget.Ennek fenttartása érdekében nagyon sokat kell tenni egy kapcsolatba mindkét félnek, mert különben nem működik és valaki el lesz nyomva, innentől az a személy már nem érzi jól magát, kikacsingat a kapcsolatából és próbál másikat keresni.Nincs lelki egyensúly, már nem szerelmes és nem is boldog.Ehhez meg teljesen mindegy hogy nős,vagy férjezett személyről van szó.
(Ez egy válasz PIROSTANGA üzenetére (2010. 07. 23. péntek 09:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 23. péntek 09:29
Kicsit néha eltértek a címtől. (én is). Szomorú látni, hogy mennyi megunt társ van. Egyszer hallottam még a legjobb nőt is unja valaki. Talán természetes a kiváncsiság, az új izgalom, de vannak akik sportot űznek belőle.
Jó duma: otthon nem kapom meg... persze mindjárt segíteni akarunk... Kérdésem: minden nő megkapja? Meghát... vagy mégse?? Ha igaz lenne amennyit beletesz, annyit kap, akkor nem lenne probléma. Eltérő igények, eltérő vágyak, sose lesz ebben igazságosság. Teljesítés: nem vagyok én abban biztos, hogy minden nős pasi jó az ágyban. Bár akiket ismertem, ismerek mind azt mondja magáról. Azért megkérdezném a feleségeket is. smile . A kipróbálással óvatos vagyok, leszek. Kifogást az a nő keres, akinek valami és valamiért nem jó. (eltérő ízlés, igény). Így szerintem mindig kettőn áll a vásár. Sok alkalmazkodás, lemondás. Csak hogy ez nem a boldogság. Így aztán marad a keresés... nős pasi, férjes csajszi,szinglik. De hogy ki mit és milyet (mit) talál? Mindenki boldogságot, sexszet, kielégülés izgalmat, változatosságot, megértést..stb. Hmm.... Vagy ki és mit keres? Hm.. Az sem mellékes ki mit tud adni, bár erről esik legkevesebb szó. A többség kapni és elvenni akar.
Részemről mellőzöm a nős pasikat, saját védelmemben. smile
#23   2010. 07. 23. péntek 11:20
X Törölt felhasználó (744990)
Azért mert nős, nem jobb. A "jóság" sexzuális kultúra. Ami vagy van, vagy nincs. Nőket hallgatva hiányos. Férfiak viszont a nőket okolják. Inkább az izgalom, és titkolózás része lehet vonzó vagy taszító.
#22   2010. 07. 23. péntek 09:55
Dinababy Dinababy VIP
Szia Taki88!

Egy kéretlen tanácsot adhatok? Dina vagyok a párból és mint nő megértelek téged is és a párod is. Divat manapság azt mondani, hogy fel kell időnként frissíteni a párkapcsolatokat. Ebben van valami. Érdemes lenne talán nektek is kipróbálni. Ha pl. flörtölnél vele, az erotikus cirógatások után nem lenne szex, csak hagynád, hogy vágyakozzon, pajzán sms-eket küldenél neki, vagy váratlanul elhívnád egy randira és valami kedvességgel várnád...... Talán kibillenne a fásultságból, megszokott ritmusotokból. Sok türelmet és jókedvet kívánok hozzá. wink
(Ez egy válasz taki89 üzenetére (2010. 07. 23. péntek 06:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 23. péntek 06:54
olvasgatom! jaa bocsii SZIASZTOK és most gondolkodó ba esstem ,szerintetek HŐLGYEK a pasinak nincs lelkee? félre lép?? ígen és MÍÉRT??"én nem léptem még félre!" de mostanában gondolkodom rajta hogy megteszem ennyí ídősen nem azért mert nem jóó itthon hanem mert ami itthon van az már kész rőhely,megfelelni NŐ nek kit mindíg ímádtam már kicsit furcsa a gyerekek megnőttek és ketten vagyunk !! EZT CSÍNÁLD NEM JÓÓ AZ ÚGY NEM ÚGY LÁTOM szerintetek tii nem ezt csínáljátok mikor már nincs gyerek ott hon?? elfeledtétek hogy milyen jóó volt valamikor és mijen jóó volt akkor mostmeg semmi extra semii újj csak hanyattvágod magad és VÉGEZZ MÁRR kezdődik a sorozat vagy SÍETEK A FODRÁSZHOZ S.T.B. tudnám folytatni de minek nálam nem változik semmi sem ha le írom de legalább felkeltettem az érdeklődést ha csak eggy valakiibe már meg érte írnom sziasztok
#21   2010. 07. 23. péntek 09:29
PIROSTANGA PIROSTANGA
Kicsit néha eltértek a címtől. (én is). Szomorú látni, hogy mennyi megunt társ van. Egyszer hallottam még a legjobb nőt is unja valaki. Talán természetes a kiváncsiság, az új izgalom, de vannak akik sportot űznek belőle.
Jó duma: otthon nem kapom meg... persze mindjárt segíteni akarunk... Kérdésem: minden nő megkapja? Meghát... vagy mégse?? Ha igaz lenne amennyit beletesz, annyit kap, akkor nem lenne probléma. Eltérő igények, eltérő vágyak, sose lesz ebben igazságosság. Teljesítés: nem vagyok én abban biztos, hogy minden nős pasi jó az ágyban. Bár akiket ismertem, ismerek mind azt mondja magáról. Azért megkérdezném a feleségeket is. smile . A kipróbálással óvatos vagyok, leszek. Kifogást az a nő keres, akinek valami és valamiért nem jó. (eltérő ízlés, igény). Így szerintem mindig kettőn áll a vásár. Sok alkalmazkodás, lemondás. Csak hogy ez nem a boldogság. Így aztán marad a keresés... nős pasi, férjes csajszi,szinglik. De hogy ki mit és milyet (mit) talál? Mindenki boldogságot, sexszet, kielégülés izgalmat, változatosságot, megértést..stb. Hmm.... Vagy ki és mit keres? Hm.. Az sem mellékes ki mit tud adni, bár erről esik legkevesebb szó. A többség kapni és elvenni akar.
Részemről mellőzöm a nős pasikat, saját védelmemben. smile
#20   2010. 07. 23. péntek 09:26
Carlos31 Carlos31
Sziasztok! Nagyon jó a fórum és látom erre van a legtöbb friss hozzászólás, mint ffiak, mint nők részéről! Nekem az a véleményem, hogy nagyon ritka az a kapcsolat amiben soha egyik fél sem lép félre. Nem sarkítanám le nős, vagy nem nős pasikra, lehet akár csak barátnő, vagy menyasszony is a partner. Az új, és izgalmas dolgok a sexben, pláne ha otthon ezek nincsenek meg mindenkiben izgalmat és vágyat keltenek. Persze, hogy jó lenne ha nem titokban kellene találkozni, vagy szeretkezni, de én pl akár hány nőt hazavittem, a feleségemnek egy sem tettszett! wow1
Viccet félretéve szerintem egyszer élünk sokat mondok ha kétszer, és csak a mostani európai kultúrában megbotránkoztató ez. Mindenki szeretkezzen, akivel tetszik, ha titokban ha nyíltan, és érezze jól magát!
#19   2010. 07. 23. péntek 09:02
Lillus Lillus
Itt páran úgy írnak, mintha eleve eldöntött tény lenne, hogy nős pasival jobb a sex. Szerintem lehet benne izgalom a tiltott gyümölcs okán. Lehet az is, hogy valakinek már unalmas otthon és belevág egy ilyen dologba és az újdonság okán jobb, mint otthon. De könnyen elképzelhető, hogy az általam unt férjem pont ugyanolyan jó szeretője valaki másnak titokban.
Én nem gondolnám, hogy egy nős pasi jobb szerető lenne. A jó szerető az jó szerető, akár nős, akár nem.
Ráadásul ként embernek egymásra is kell találnia ahhoz, hogy igazán jó legyen a sex, mert attól, hogy X jó szerető a számomra, még nem biztos, hogy más nő számára is az lesz.
Én nem érzek és nem is tapasztaltam összefüggést a kettő közt. Amikor nős pasival voltam, állandóan utazgattunk. Nyilvánosan csak 100 km távolságon kívül mutatkoztunk. Van a bujkálásban is izgalom, meg abban is, hogy hazafelé az úton megkívánjuk a szexet és egy földúton a vízmű szivattyúháza mögött oltári nagyot szexelün. Aztán nevetünk azon, hogy épp hogy felöltöztünk, már jött is arra egy traktor permetezővel. Ez izgalom és jó. Ez szép élmény, de nem azért volt szép, mert nős volt a pasi.
#18   2010. 07. 23. péntek 06:54
taki89 taki89
olvasgatom! jaa bocsii SZIASZTOK és most gondolkodó ba esstem ,szerintetek HŐLGYEK a pasinak nincs lelkee? félre lép?? ígen és MÍÉRT??"én nem léptem még félre!" de mostanában gondolkodom rajta hogy megteszem ennyí ídősen nem azért mert nem jóó itthon hanem mert ami itthon van az már kész rőhely,megfelelni NŐ nek kit mindíg ímádtam már kicsit furcsa a gyerekek megnőttek és ketten vagyunk !! EZT CSÍNÁLD NEM JÓÓ AZ ÚGY NEM ÚGY LÁTOM szerintetek tii nem ezt csínáljátok mikor már nincs gyerek ott hon?? elfeledtétek hogy milyen jóó volt valamikor és mijen jóó volt akkor mostmeg semmi extra semii újj csak hanyattvágod magad és VÉGEZZ MÁRR kezdődik a sorozat vagy SÍETEK A FODRÁSZHOZ S.T.B. tudnám folytatni de minek nálam nem változik semmi sem ha le írom de legalább felkeltettem az érdeklődést ha csak eggy valakiibe már meg érte írnom sziasztok
#17   2010. 07. 23. péntek 05:39
X Törölt felhasználó (458666)
Bocs, hogy kéretlenül beleszólok, de ez is olyan dolog mint a gyereknevelés. Ott is kétféle ember van: egy aki nagyon ért hozzá, és a másik, akinekm meg van.
A szerető (ahogy a nevében is benne van) a szeretetért, a mindennapi rutinban kieső, az évek alatt ,megfakuló szeretetről (is) szól.
Nagyon egyszerű kijelenteni, hogy a férfi egyszerű mint a fakocka és csak ezért lép félre, mert megy a farka után, de kicsit talán el kellene gondolkozni azon, hogy amikor amikor romantikus vacsorát szervez (netán készít), hogy a feleségét kicsit a tenyerén hordozza, akkor ugye lelki lény, csak amikor valami rosszat csinál, akkor lesz eredendően állat.

Néha csak egy jó szó miatt tart az emberfia szeretőt. Ami nem azt jeleni, hogy otthon nem szeretik, csak mivel az évek alatt már sokszor mondták egymásnak a párok, így idővel elmarad. Elmarad az érzés, a tudat, hogy szeretsz és szeretve vagy,

Így hát hölgyeim, ha el szeretnék kerülni a magcsalatást, csak arról kell gondoskodni, hogy párjuk minden pillanatban érezze, hogy Ő az egyetlen, Ő az, akivel élni szeretnének, Ő az aki a legfontosabb a világon.

Mindenki annyit kap egy kapcsolatban, amennyit beletesz.
#16   2010. 07. 23. péntek 01:26
csessem csessem
A válásom után egy nős pasi csókja állított fel a padlóról. Elhitette velem, hogy még mindig nő vagyok. És amíg csak "éltem" (be akartam hozni a lemaradást) volt pár nős férfival kapcsolatom. Azt azért jó tisztázni rögtön az elején ki mit vár el. Az nagyon igaz, hogy ne akarj első lenni, mert ők szeretik a családjukat, a feleségüket is! és nem válnak el. Csak szeretnének kicsit kiszakadni a mókuskerékből. Szeretnék ha meghallgatnák őket, hogy valaki kedves legyen hozzájuk. És ha tudod hol a helyed, nem kavarsz be, nem vársz el, vagy képzelsz bele túl sokat a kapcsolatba, elfogadod azt amit adhat, akkor csodálatos időt lehet együtt eltölteni. És nagyon fontos a játékszabály! Ha ezt betartod akkor minden találkozás egy bombasztikus élmény lesz. (szerintem finom ) Nem attól jó szerető egy nős pasi, mert nős! Nagyon sok fűgg attól is ki hogyan figyel oda a másikra. Egyébként megkérdeztem tőlük miért lépnek félre. A válasz sok esetben az, hogy keveset kapnak otthon. Többre vágynak. A másik válasz, hogy nem tudják kiélni a szexuális vágyaikat ami a fantáziájukban él. Hogy miért nem beszélik meg a feleségükkel ezeket többnyire az volt a válasz, hogy meg sem próbálják, mert nem értenék meg, vagy prűdek hozzá.
Ha viszont nem csak vízszintesben akarod élni az életed, és végre nem egyedül el akarnál menni egy moziba, színházba, vagy csak egy sétára fényes nappal, akkor szinglit keress! (kipróbált recept!)
#15   2010. 07. 23. péntek 00:21
vazelinator vazelinator VIP Admin
igen mundér becsület védés van..
de a nőket sem kell félteni...
talán nem a szex ami jó egy nős pasival hanem "meg kapom azt mi nem lehet az enyém" nők nem csak a kexkel hanem valami plusz is.
pasik szerintem már tapasztalták hogy x ideig kísérleteznek nő felszedéssel és akár eljutnak oda "bármi a mi mozog", tehát nem válogatnának, de amint be üt egy új kapcsolat végre furcsa mód, megjelenek a csajok kik jelzik hogy "tetszel".
lehet hogy ez van benne?
(Ez egy válasz Zsuzsi_ üzenetére (2010. 07. 22. csütörtök 22:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 22. csütörtök 22:40
smile

Tetszik hogy a valószínüleg nős férfi hozzászólók hogy védik a mundér becsületét...
Amúgy lehet hogy "dili" de vannak pasik, és vannak férfiak, lesz aki érti a különbséget és annak okát.

Vannak nős férfiak, akiknek volt/van/lesz szeretője. És vannak ilyen nők is akinek férje van.
Egy jó kapcsolatban élő ember ezer más módot tud találni arra, minthogy lopva, hotelszobában, autóban, parkban, vagy épp a munkahelyén kavarjon egy olyan partnerrel akivel nem együtt kel/fekszik minden nap.

A jó szex - szerintem - nem a apcsolattól függ, hanem a résztvevő felek egymásra hangoltságán és figyelmességén.
 
... 12 13 14 15
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 07. 21. szerda
Üzenetek: 294db
Utolsó üzenet: 2021. 12. 12. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!