Kukkolás (NEM Társkereső! Csak élménybeszámolók!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem szervező, kereső topik, csak élménybeszámolás!!!

Csak és kizárólag a kukkolással kapcsolatos élményekről, érzésekről, gondolatokról írjatok! NEM TÁRS-, WEBCAM-, SKYPEKERESŐ!!!

Az eddigi hozzászólások

... 21 22 23 24 25 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#151   2012. 04. 14. szombat 12:20
X Törölt felhasználó (755901)
Sziasztok! Mi pont tegnap beszéltük meg,hogy amint olyan idő lesz,gyakran kijárunk majd fotózni éjjel és esetleg nappal is....B.kenese-B.akarattya...ha aktuális lesz már akkor jelzünk és akinek van kedve meglesheti... wink
#150   2012. 04. 13. péntek 21:39
yenci yenci
Sziasztok! Tatabányán vannak ilyen kellemes helyek, ahol lehet leskelődni?
#149   2012. 04. 13. péntek 06:56
karpat57 karpat57
Esetleg lehet tudni, az ország mely részén élvezitek az éjszaka csöndes nyugalmát?
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 12. csütörtök 23:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (39356)
2012. 04. 12. csütörtök 23:29
Mi a vasútállomásra járunk éjszaka. Ott meztelenkedik a barátnőm, ujjazom is. néha eljön egy egy kukkoló
#148   2012. 04. 12. csütörtök 23:29
X Törölt felhasználó (39356)
Mi a vasútállomásra járunk éjszaka. Ott meztelenkedik a barátnőm, ujjazom is. néha eljön egy egy kukkoló
#147   2012. 04. 10. kedd 22:31
Demona Demona VIP Admin
Beajánlkozásokat, időpont és helyszín egyeztetéseket privát üzenetben intézzétek felkialtas

Ide élménybeszámolókat írjatok!
#146   2012. 04. 09. hétfő 22:59
X Törölt felhasználó (812518)
Az előbb beszélgettem a kedvesemmel neten és azt mondta pénteken ha nem lesz hideg akkor este menjünk ki Lupára szexelni egy jót! Mondtam,hogy ott elég sok kukkoló jár. Azt válaszolta, hogy nem zavarja,főleg ha utána jól meg is dugja majd a punciját. a nézelődő. smile
#145   2012. 02. 17. péntek 22:20
X Törölt felhasználó (835625)
szia-4 egy kis videó ízelitő nem készülhetne?
beka2
(Ez egy válasz fazonkirály üzenetére (2011. 12. 06. kedd 04:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 12. 06. kedd 04:29
én a volt barátnőmet rendszeresen kukkoltam, mikor elment zuhanyozni. mindig becsukta az ajtót. ő kicsit szégyenlős volt, és csak szex közben volt előttem meztelen. mikor zuhanyozni ment, szeinte azonnal odamentem a kulcslyukhoz, és elkezdtem lesni. néha csak egy két pillanatra kaptam el valami lényegeset, mert sajnos magas volt a kád fala. viszont mikor borotválkozott (mármint a punciját borotválta) akkor mindig felült a kád szélére, szembe az ajtóval, szétrakott lábakkal... ez volt a kedvencem. először tusolni kezdett, majd felült a kád szélére. lassan szétrakta a formás lábait... ilyenkor elém tárult a borostás kis babapuncija. szinte azonnal elkezdett keményedni a farkam, és felállt. lassan, alaposan bekente borotva habbal a szemérem dombját. pár percet várt. aztán lassan elkezdte lehúzi a dús szőrzetet. általában különböző fazonokra borotválta, és néhány percig gyönyörködött a művében. valamiért a végén mindig leszedte a fazont is, és akkor volt elégedett, mikor az egész szeméremdombja selymes és szőrtelen volt... (ezt sajnáltam is nagyon, de nem tettem neki szóvá, sajnos a szex nálunk tabu téma volt valamiért). ilyenkor annyira beizgultam, hogy rend szerint maszturbáltam kukkolás közben. mire befejezte el is élveztem. és mikor kész volt, leöblítette a puncikájáról a borotvahabot, majd kiszállt a kádból, megtörölközött, és baba olajjal kente be a frissen borotvált szeméremdombját... most hogy felidézem magamban, ismét magamhoz kell nyúlnom smile
#144   2011. 12. 11. vasárnap 11:35
X Törölt felhasználó (797483)
Nyitottam egy dogging témát, de törölték .... a szex a természetben téma meg fagyasztva van tavasz óta... shakehead
Tehát most ide írom: a héten kétszer is kimentünk a Hajógyári szigetre, de nem volt kint egyetlen kukkoló sem, pedig most a barátnőm nagyon szeretett volna műsort adni buck

Azt szereti, amikor az ablakból kiszürödő fénykörben áll egy fasz és nagyon veri saját magát. Ha jóképű, helyes és tiszta, akkor néha a lehúzott ablakon keresztül leszopja őket, vagy volt, h berángatta az autónkba alien2

De a legjobb az volt amikor a másik autóban is ment a műsor, aztán kinyílt az ajtó és egy fehér tangás csaj átjött hozzánk, hogy a barátja látni akarja mit csinálunk vele.... eljen
#143   2011. 12. 10. szombat 22:44
X Törölt felhasználó (39012)
én a magántanáromat kukkoltam a fürdőnkben!::P
#142   2011. 12. 06. kedd 04:29
fazonkirály fazonkirály
én a volt barátnőmet rendszeresen kukkoltam, mikor elment zuhanyozni. mindig becsukta az ajtót. ő kicsit szégyenlős volt, és csak szex közben volt előttem meztelen. mikor zuhanyozni ment, szeinte azonnal odamentem a kulcslyukhoz, és elkezdtem lesni. néha csak egy két pillanatra kaptam el valami lényegeset, mert sajnos magas volt a kád fala. viszont mikor borotválkozott (mármint a punciját borotválta) akkor mindig felült a kád szélére, szembe az ajtóval, szétrakott lábakkal... ez volt a kedvencem. először tusolni kezdett, majd felült a kád szélére. lassan szétrakta a formás lábait... ilyenkor elém tárult a borostás kis babapuncija. szinte azonnal elkezdett keményedni a farkam, és felállt. lassan, alaposan bekente borotva habbal a szemérem dombját. pár percet várt. aztán lassan elkezdte lehúzi a dús szőrzetet. általában különböző fazonokra borotválta, és néhány percig gyönyörködött a művében. valamiért a végén mindig leszedte a fazont is, és akkor volt elégedett, mikor az egész szeméremdombja selymes és szőrtelen volt... (ezt sajnáltam is nagyon, de nem tettem neki szóvá, sajnos a szex nálunk tabu téma volt valamiért). ilyenkor annyira beizgultam, hogy rend szerint maszturbáltam kukkolás közben. mire befejezte el is élveztem. és mikor kész volt, leöblítette a puncikájáról a borotvahabot, majd kiszállt a kádból, megtörölközött, és baba olajjal kente be a frissen borotvált szeméremdombját... most hogy felidézem magamban, ismét magamhoz kell nyúlnom smile
#141   2011. 11. 18. péntek 13:08
X Törölt felhasználó (764681)
Nálunk is nagyon hangulatfüggő. A hangulatot pedig sok minden alakítja pró és kontra. Visszavethet a jelölt, a hely vagy csak az hogy egyszerűen bal lábbal keltem. Elég rossz amikor valakinek azt kell mondani, hogy bocsika de most mégsem. Az sem túl jó, amikor megcsináljuk ha már megígértük de az egész olyan "műszak" ízű. Olyan meg nincs akit bármikor oda lehet rángatni, amikor nekünk épp eszünkbe jut.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 01. kedd 21:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 11. 01. kedd 21:45
izgat a téma .. de nagyon hangulat függő nálam....
#140   2011. 11. 12. szombat 00:00
X Törölt felhasználó (824794)
hmmmm,, de finom lehet egy diszkrét kukkolás smile
#139   2011. 11. 11. péntek 21:05
X Törölt felhasználó (451890)
na igen a kollégiumi rosszalkodások smile
(Ez egy válasz bella83 üzenetére (2011. 11. 10. csütörtök 16:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 10. csütörtök 16:29
Én szívesen kukkolnék smile szerintem az emberi természet amúgy is ilyen, szívesen nézegelődünk wow1 gondoljunk csak arra, ha elmegyünk egy nyitott ablak előtt, vagy ahol nincs elhúzva a függöny, automatikusan benézünk vigyor0
Anno, még gimnáziumban, volt egy évfolyamtársnőm, aki rendszeresen kukkolta a bátyját, miközben ő az aktuális barátnőjével szexelt. Aztán persze elmesélte nekünk, igaz sajnos élőben én sohasem láthattam, amit a mai napig sajnálok. Most is felizgat, ha arra gondolok, hogy miket mesélt kacsint
#138   2011. 11. 10. csütörtök 16:29
bella83 bella83
Én szívesen kukkolnék smile szerintem az emberi természet amúgy is ilyen, szívesen nézegelődünk wow1 gondoljunk csak arra, ha elmegyünk egy nyitott ablak előtt, vagy ahol nincs elhúzva a függöny, automatikusan benézünk vigyor0
Anno, még gimnáziumban, volt egy évfolyamtársnőm, aki rendszeresen kukkolta a bátyját, miközben ő az aktuális barátnőjével szexelt. Aztán persze elmesélte nekünk, igaz sajnos élőben én sohasem láthattam, amit a mai napig sajnálok. Most is felizgat, ha arra gondolok, hogy miket mesélt kacsint
#137   2011. 11. 10. csütörtök 13:35
parbaniek parbaniek VIP
Szerintem is csak a ráhangolódáson múlik minden!
És talán akkor már nem is kukkolás,hanem aktív részessé válás a lényeg!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 01. kedd 21:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 11. 01. kedd 21:45
izgat a téma .. de nagyon hangulat függő nálam....
#136   2011. 11. 01. kedd 21:45
X Törölt felhasználó (805295)
izgat a téma .. de nagyon hangulat függő nálam....
#135   2011. 10. 21. péntek 16:30
X Törölt felhasználó (329052)
debrecenben hol vannak azok a helyek ahova szoktak járni autóssexhez ? vagy dogging
#134   2011. 10. 13. csütörtök 11:11
X Törölt felhasználó (763919)
Tényleg szép cicik, bár más is kívánatos. Üdv.
#133   2011. 10. 13. csütörtök 01:10
X Törölt felhasználó (809695)
Gyönyörű cickók! :P
Tényleg az, értek hozzá(juk) smile
#132   2011. 09. 19. hétfő 13:28
böte56 böte56
Nem kukkolásnak indult. Tegnap délután kerékpázoztam a párommal, egy külterületi úttól néhány méterre furcsán világított egy srác hátsó része egy Astra első ajtajánál. Jobban odanéztünk hát igen csak adta neki a gyerek, észre vett bennünket, majd néhány perc múlva elhúztak melletünk.
 
... 21 22 23 24 25 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tom2113 tom2113
Nyitás ideje: 2010. 07. 26. hétfő
Üzenetek: 591db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 24. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!