Kukkolás (NEM Társkereső! Csak élménybeszámolók!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nem szervező, kereső topik, csak élménybeszámolás!!!

Csak és kizárólag a kukkolással kapcsolatos élményekről, érzésekről, gondolatokról írjatok! NEM TÁRS-, WEBCAM-, SKYPEKERESŐ!!!

Az eddigi hozzászólások

... 14 15 16 17 18 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#291   2013. 10. 14. hétfő 11:53
X Törölt felhasználó (897297)
Sziasztok Debrecenben kukkolni lehet minket a párommal a többit emailon a címem: simbio3@freemail.hu
#290   2013. 10. 09. szerda 11:59
X Törölt felhasználó (105041)
Egyet értek !
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2013. 10. 09. szerda 11:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 10. 09. szerda 11:40
Ez vagy nem igaz, vagy az anyós beteg, mert aki a saját gyereke dugását nézi és élvezi az nem normális.
#289   2013. 10. 09. szerda 11:40
Oroszlány Oroszlány
Ez vagy nem igaz, vagy az anyós beteg, mert aki a saját gyereke dugását nézi és élvezi az nem normális.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 09. 03. kedd 20:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (887122)
2013. 09. 03. kedd 20:06
Azóta már többször utalt arra,mi lenne ha nem a lányával hanem vele fekudnek le!
Félig már megvolt azóta az anyós nyes
Elég sokat járunk wellneselni,strandra!
Egyik alkalommal mikor strandra indultunk a párom kapott egy hívást!
Rendszeresen massziroz és az egyik vendége volt,hogy egy óra múlva jöhetne-e !
A párom igent mondott!
Mondtam akkor mi is megvárjuk,erre az anyós mondja hogy majd jön utánunk ha végzet!
A párom id egyetértett az anyjával és mi elindultunk!
Mondanom sem kell ,hogy a strandon a közös oltozobe kért szekrényt!
Korán volt alig voltak még!
Elment,hogy atoltozik ,de a kabin ajtaját félig nyitva hagyta én odaleptem,hogy becsukjam erre ő berantott a fulkebe és becsukta az ajtót!
Mire eszbekaptam addigra már boszen s farkamat szopta!
Nagyon jól csinálta!lassan felhuztam magamhoz es megcsokoltam!
Elkezdtem a pinajat simogatni erre szól ,hogy óvatosan mert megvan!
Abba is hagytam nyes
Ismét elkezdett szopni,majd mondta,hogy dugjam mellbe!
A végén a szájba mentem el!
Életem egyik legjobb szoptatása volt !
Később elmondta,hogy ő szervezet így mindent,hogy kettesben legyünk!
Csak azt sajnálta,hogy megvan nek,es nem dugtam meg!
Azóta folyamatosan közeledik!
Nem tudom mi lesz a vége!
Nagyon szeretem a lányát,de az anyja nagyon izgató nő!
#288   2013. 10. 09. szerda 08:57
Stitchi Stitchi
Nemsokara nekem is lesz tavcsovem es felkoltozok a harmadik emeletre!
Kedves szomszedasszonyok, lehet vigyazni! ... vagy eppen nem?
#287   2013. 10. 09. szerda 08:52
Stitchi Stitchi
Szia! Kuldj kepet az asszonyrol es anyosrol is, lassuk milyen dilemmaban szenvedsz finom
Azert vigyazz, az anyosoknak mindig van egy Jolly Jokerjuk is!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 09. 03. kedd 18:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (887122)
2013. 09. 03. kedd 18:23
Sziasztok
Tavaly lent nyaraltunk horvátországban!
Ott történt meg az,hogy az anyosom meglesett minket !
Miután megjöttünk a strandról gyors megfurodtunk és irány a szoba!
Azt hittük csak mi vagyunk ezért az ajtót csak behajtottuk !
Elég hevesen egymásnak estünk és szeretkeztunk egy nagyot!
Volt ott minden /szopas,nyalas,mellbedugas,popsi kenyeztetes...
Másnap este az anyósom elmondta nekem,hogy látott minket!
Nagyon tetszett neki amit látott és arra kért ,hogy máskor is legyen nyitva az ajtó!
Utánna mindig nyitva volt résnyire és ő ott kukkolt minket nyes
Egész nyaralás alatt !
Nagyon izgató volt úgy kefelni a parommal,hogy az anyja közben kukkolt !
Jó kis nyaralás volt wink
#286   2013. 10. 01. kedd 09:11
X Törölt felhasználó (879341)
Szia! Sötétített üveges kocsim hátsó ülését szívesen átengedném egy párnak .
#285   2013. 09. 29. vasárnap 21:52
X Törölt felhasználó (896163)
Sziasztok!
Debrecenben, valahol kukkolandó esemény?
#284   2013. 09. 04. szerda 00:56
george.p.69 george.p.69
Hello, látom szépen alakulgatnak a kukkolók és exhibícionisták kis esti majdnem valós realityshowi, örvendetes! De mi az amitől jó nektek? Mint a topicot épphogy kukkoló friss regisztrált számomra itt ez a fogós kérdés.
#283   2013. 09. 04. szerda 00:28
X Törölt felhasználó (796803)
szíasztok holnap estére feríhegynél szeretkezűnk pároma hétorakor havan pár akinézne nemzavar távolleszűnk a töbi kocsítol
#282   2013. 09. 03. kedd 20:06
X Törölt felhasználó (887122)
Azóta már többször utalt arra,mi lenne ha nem a lányával hanem vele fekudnek le!
Félig már megvolt azóta az anyós nyes
Elég sokat járunk wellneselni,strandra!
Egyik alkalommal mikor strandra indultunk a párom kapott egy hívást!
Rendszeresen massziroz és az egyik vendége volt,hogy egy óra múlva jöhetne-e !
A párom igent mondott!
Mondtam akkor mi is megvárjuk,erre az anyós mondja hogy majd jön utánunk ha végzet!
A párom id egyetértett az anyjával és mi elindultunk!
Mondanom sem kell ,hogy a strandon a közös oltozobe kért szekrényt!
Korán volt alig voltak még!
Elment,hogy atoltozik ,de a kabin ajtaját félig nyitva hagyta én odaleptem,hogy becsukjam erre ő berantott a fulkebe és becsukta az ajtót!
Mire eszbekaptam addigra már boszen s farkamat szopta!
Nagyon jól csinálta!lassan felhuztam magamhoz es megcsokoltam!
Elkezdtem a pinajat simogatni erre szól ,hogy óvatosan mert megvan!
Abba is hagytam nyes
Ismét elkezdett szopni,majd mondta,hogy dugjam mellbe!
A végén a szájba mentem el!
Életem egyik legjobb szoptatása volt !
Később elmondta,hogy ő szervezet így mindent,hogy kettesben legyünk!
Csak azt sajnálta,hogy megvan nek,es nem dugtam meg!
Azóta folyamatosan közeledik!
Nem tudom mi lesz a vége!
Nagyon szeretem a lányát,de az anyja nagyon izgató nő!
(Ez egy válasz Freeke7 üzenetére (2013. 09. 03. kedd 18:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 09. 03. kedd 18:32
Nem is kukkolt, csak vizuálisan ellenőrizte, hogy jól bánsz-e a lányával. nyes
#281   2013. 09. 03. kedd 18:32
Freeke7 Freeke7
Nem is kukkolt, csak vizuálisan ellenőrizte, hogy jól bánsz-e a lányával. nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 09. 03. kedd 18:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (887122)
2013. 09. 03. kedd 18:23
Sziasztok
Tavaly lent nyaraltunk horvátországban!
Ott történt meg az,hogy az anyosom meglesett minket !
Miután megjöttünk a strandról gyors megfurodtunk és irány a szoba!
Azt hittük csak mi vagyunk ezért az ajtót csak behajtottuk !
Elég hevesen egymásnak estünk és szeretkeztunk egy nagyot!
Volt ott minden /szopas,nyalas,mellbedugas,popsi kenyeztetes...
Másnap este az anyósom elmondta nekem,hogy látott minket!
Nagyon tetszett neki amit látott és arra kért ,hogy máskor is legyen nyitva az ajtó!
Utánna mindig nyitva volt résnyire és ő ott kukkolt minket nyes
Egész nyaralás alatt !
Nagyon izgató volt úgy kefelni a parommal,hogy az anyja közben kukkolt !
Jó kis nyaralás volt wink
#280   2013. 09. 03. kedd 18:23
X Törölt felhasználó (887122)
Sziasztok
Tavaly lent nyaraltunk horvátországban!
Ott történt meg az,hogy az anyosom meglesett minket !
Miután megjöttünk a strandról gyors megfurodtunk és irány a szoba!
Azt hittük csak mi vagyunk ezért az ajtót csak behajtottuk !
Elég hevesen egymásnak estünk és szeretkeztunk egy nagyot!
Volt ott minden /szopas,nyalas,mellbedugas,popsi kenyeztetes...
Másnap este az anyósom elmondta nekem,hogy látott minket!
Nagyon tetszett neki amit látott és arra kért ,hogy máskor is legyen nyitva az ajtó!
Utánna mindig nyitva volt résnyire és ő ott kukkolt minket nyes
Egész nyaralás alatt !
Nagyon izgató volt úgy kefelni a parommal,hogy az anyja közben kukkolt !
Jó kis nyaralás volt wink
#279   2013. 08. 30. péntek 12:57
X Törölt felhasználó (804968)
remek sztori, szívesen járnék arra, ha megüzenitek, hogy mikor.... smile
(Ez egy válasz hard75 üzenetére (2013. 08. 04. vasárnap 22:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 04. vasárnap 22:45
Sziasztok!
Mi úgy három hete voltunk kint a Hajógyári szigeten, első próbálkozás volt, de tuti, hogy lesz folytatás. Kocsival megálltunk az egyik beton akadálynál és bementünk a fák közé (a kocsitól kb. 2 méterre), már a nyilvános "helyzettől" is kőkemény volt a farkam. A drágám lehúzta a nadrágomat és elkezdett szopni , sokáig nem tartott, hátulról betettem a farkam, a szívem a torkomban dobogott az izgalomtól, olyan nedves volt csak úgy tocsogott. Jött egy kocsi erre én gyorsan felrántottam a nadrágomat, a drágám rám szólt, hogy ne izguljak már ennyire. A kocsi kicsit arrébb megállt, néztük, hogy ki száll ki és hova megy (szerintem tudta, hogy mi zajlik a fák között, mert oda nézett), de nem láttuk. Erre a kicsim ledobja a felsőrészét és elkezdte masszírozni a melleit, letolja ismét a nadrágomat és nyögve, remegő testtel magába enged, jött közbe egy futó és egy biciklis is de, hogy ők mit láthattak azt nem tudom, gondolom a kéjes nyögéseket hallhatták. Ezek után már nem bírtam sokáig az izgalomtól és drágám orgazmusától kísérve hamar elmentem.
Nos, ennyi a mi első de nem utolsó történetünk... wink
#278   2013. 08. 28. szerda 07:17
X Törölt felhasználó (69371)
Élvezik azt a nők, amelyik nem, az csak megjátsza. Sőt a legtöbben még ösztönösen húzzák is a férfiakat, miközben semmi szánt szándék nincs benne.
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2013. 08. 27. kedd 23:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 27. kedd 23:59
Ezt a fajta hobbit én is nagyon kedvelem ahányszor megyek aa párommal vásárolni vagy szoláriumb mindig van egy csupasz popsi amit megbámulhatok,a legjobban azt bírom amikor látják,hogy kukkolok mégsem szólnak rám smile
#277   2013. 08. 27. kedd 23:59
robertosanni robertosanni
Ezt a fajta hobbit én is nagyon kedvelem ahányszor megyek aa párommal vásárolni vagy szoláriumb mindig van egy csupasz popsi amit megbámulhatok,a legjobban azt bírom amikor látják,hogy kukkolok mégsem szólnak rám smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 12. hétfő 09:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (888722)
2013. 08. 12. hétfő 09:54
Tegnap vásárlás közben az egyik próbafülkében egy 20as csaj melltartókat próbálgatott... csodálatos szép cicijei voltak izgalmas volt meglesni finom
#276   2013. 08. 12. hétfő 18:38
feu1 feu1
Sziasztok!
Mi nem vagyunk ugyan biciklisek,de ettől függetlenül megnéznénk benneteket!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 12. hétfő 12:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (764681)
2013. 08. 12. hétfő 12:50
A Dunakanyarban nyaralunk épp egy nagyobb társasággal, de sajnos a gyerekekkel egy szobában. Tegnap már nem bírtuk tovább és kimentünk Visegrád elé a Duna partra sexelni. Az eset közben megjelent két biciklis és egy darabig nézte. De utána eltűntek, azt sem láttuk merre. Ha netán olvassák, írhatnak és megmondjuk mikor megyünk ki legközelebb ugyanoda ...
#275   2013. 08. 12. hétfő 14:15
Glob112 Glob112
Sziasztok ! Tata-Tatabánya környékén van kukkolási lehetőség ?? wink
#274   2013. 08. 12. hétfő 12:50
X Törölt felhasználó (764681)
A Dunakanyarban nyaralunk épp egy nagyobb társasággal, de sajnos a gyerekekkel egy szobában. Tegnap már nem bírtuk tovább és kimentünk Visegrád elé a Duna partra sexelni. Az eset közben megjelent két biciklis és egy darabig nézte. De utána eltűntek, azt sem láttuk merre. Ha netán olvassák, írhatnak és megmondjuk mikor megyünk ki legközelebb ugyanoda ...
#273   2013. 08. 12. hétfő 09:54
X Törölt felhasználó (888722)
Tegnap vásárlás közben az egyik próbafülkében egy 20as csaj melltartókat próbálgatott... csodálatos szép cicijei voltak izgalmas volt meglesni finom
#272   2013. 08. 04. vasárnap 22:45
hard75 hard75
Sziasztok!
Mi úgy három hete voltunk kint a Hajógyári szigeten, első próbálkozás volt, de tuti, hogy lesz folytatás. Kocsival megálltunk az egyik beton akadálynál és bementünk a fák közé (a kocsitól kb. 2 méterre), már a nyilvános "helyzettől" is kőkemény volt a farkam. A drágám lehúzta a nadrágomat és elkezdett szopni , sokáig nem tartott, hátulról betettem a farkam, a szívem a torkomban dobogott az izgalomtól, olyan nedves volt csak úgy tocsogott. Jött egy kocsi erre én gyorsan felrántottam a nadrágomat, a drágám rám szólt, hogy ne izguljak már ennyire. A kocsi kicsit arrébb megállt, néztük, hogy ki száll ki és hova megy (szerintem tudta, hogy mi zajlik a fák között, mert oda nézett), de nem láttuk. Erre a kicsim ledobja a felsőrészét és elkezdte masszírozni a melleit, letolja ismét a nadrágomat és nyögve, remegő testtel magába enged, jött közbe egy futó és egy biciklis is de, hogy ők mit láthattak azt nem tudom, gondolom a kéjes nyögéseket hallhatták. Ezek után már nem bírtam sokáig az izgalomtól és drágám orgazmusától kísérve hamar elmentem.
Nos, ennyi a mi első de nem utolsó történetünk... wink
 
... 14 15 16 17 18 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tom2113 tom2113
Nyitás ideje: 2010. 07. 26. hétfő
Üzenetek: 591db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 24. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!