Chates randi :)))
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#28   2011. 07. 06. szerda 13:17
Sünapó Sünapó
worship worship worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 06. szerda 08:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 07. 06. szerda 08:49
Igen... volt benne részem.. furcsa volt... az úriember jobban ismerte a cicim a**** és a ***** jókat nevettünk... viccesen meg is jegyeztem--> örülök.. hogy szemtől szembe "állunk" élőbe is szemügyre vehetem) nooo nem a kukiját mf2 nem bántam meg semmit... még akkor sem mikor megtudtam.. hogy nem volt teljesen őszinte.... ...izgalmas dolog chaten huncutkodni.. ismerkedni... de kell az élő kontaktus.. bármilyen netes kapcsolatról beszélünk... a mosoly a tekintet a kémiai kötés(illatok.. ízek) eplus2 Az érzéseket nem lehet megfogalmazni papírra vetni.. csak sután sikerül (néha)amiket átélek... Lehet, hogy éppen ez a megfogalmazhatatlanság az ami miatt érzéseknek nevezzük őket és nem "tényeknek".
A tényeket körül lehet írni, pontosan meg lehet határozni... egy-egy érzésenek viszont örülhetünk, ha a közelébe érhetünk néha leírt szavak segítségével. Az nagyon nehéz ám! Még az irodalom vagy bármilyen művészet nagyágyúinak is csak éppen hogy sikerült néha. Boldog lehetek, ha egy-két szót ki tudok nyögni, préselni magamból, ami olyan "mintha" az lenne, pedig leírhatatlan és megközelíthetetlen.
Csak csendben maradva és csukott szemmel lehet odaérni.. csak úgy lehet "beszélni" róla, ha nem használok szavakat, ha ki sem nyitom a szám, ha egy hang sem jön ki a torkomból... Akkor lesz a legőszintébb.. akkor mondhatom el a legtöbbet, ha csendben maradok. Ha szépen írok.. sosem elég szép, ha szomorút..sosem lehet elég szomorú, ha a jókedvem próbálnám megfogalmazni..azt sem lehet elég vidáman tenni.. Mert érzéseket nem lehet leírni, azokat csak megélni lehet... és később esetleg elmesélni, mit éltem meg akkor, de az már csak az árnyéka lesz a valódi átéltnek, csak egy vázlat, egy skicc a valóságos látott képről... Most is csak próbálok a közelébe érni... nyes
Én úgy gondolom kell s jó dolog a személyes kontakt.. még akkor is ha csalódásokat is tartogat... nyes
#27   2011. 07. 06. szerda 08:49
X Törölt felhasználó (805295)
Igen... volt benne részem.. furcsa volt... az úriember jobban ismerte a cicim a**** és a ***** jókat nevettünk... viccesen meg is jegyeztem--> örülök.. hogy szemtől szembe "állunk" élőbe is szemügyre vehetem) nooo nem a kukiját mf2 nem bántam meg semmit... még akkor sem mikor megtudtam.. hogy nem volt teljesen őszinte.... ...izgalmas dolog chaten huncutkodni.. ismerkedni... de kell az élő kontaktus.. bármilyen netes kapcsolatról beszélünk... a mosoly a tekintet a kémiai kötés(illatok.. ízek) eplus2 Az érzéseket nem lehet megfogalmazni papírra vetni.. csak sután sikerül (néha)amiket átélek... Lehet, hogy éppen ez a megfogalmazhatatlanság az ami miatt érzéseknek nevezzük őket és nem "tényeknek".
A tényeket körül lehet írni, pontosan meg lehet határozni... egy-egy érzésenek viszont örülhetünk, ha a közelébe érhetünk néha leírt szavak segítségével. Az nagyon nehéz ám! Még az irodalom vagy bármilyen művészet nagyágyúinak is csak éppen hogy sikerült néha. Boldog lehetek, ha egy-két szót ki tudok nyögni, préselni magamból, ami olyan "mintha" az lenne, pedig leírhatatlan és megközelíthetetlen.
Csak csendben maradva és csukott szemmel lehet odaérni.. csak úgy lehet "beszélni" róla, ha nem használok szavakat, ha ki sem nyitom a szám, ha egy hang sem jön ki a torkomból... Akkor lesz a legőszintébb.. akkor mondhatom el a legtöbbet, ha csendben maradok. Ha szépen írok.. sosem elég szép, ha szomorút..sosem lehet elég szomorú, ha a jókedvem próbálnám megfogalmazni..azt sem lehet elég vidáman tenni.. Mert érzéseket nem lehet leírni, azokat csak megélni lehet... és később esetleg elmesélni, mit éltem meg akkor, de az már csak az árnyéka lesz a valódi átéltnek, csak egy vázlat, egy skicc a valóságos látott képről... Most is csak próbálok a közelébe érni... nyes
Én úgy gondolom kell s jó dolog a személyes kontakt.. még akkor is ha csalódásokat is tartogat... nyes
#26   2011. 06. 23. csütörtök 15:36
-Lencsy- -Lencsy-
Volt benne részem ...csodás volt smile
Amúgy ez a téma megint csak csatlakozik a csetes ismerkedés témájához , amiről a véleményem ismert ..miszerint miért ne találhatnánk meg éppen a cseten a partnerünket vagy akár a társunkat smile
#25   2006. 07. 28. péntek 19:26
GG87 GG87
2006-07-28 19:25 ujabb bejelnkezés a legrégebben nézett forumba(2004-12-16
#24   2004. 12. 16. csütörtök 09:42
Crazy-Baby Crazy-Baby Admin
Szia Tom, és szia Moncy !!!

Nem tüntem /-ünk/, el csak nem járok ide, azaz ritkán,.....hogy miért? nos egy ember miatt akit ha meglátok feláll a szőr a hátamon, meg azért is mert sokat változott a chat és a forum is.....negativ irányban!!!
Olvasgatni olvasom a forumot, csak nem irok bele!!, szóval azért figyellek benneteket!!
Jók legyetek, mi is azok leszünk.......puszika nektek!! rolleyes wave circling
#23   2004. 12. 16. csütörtök 05:47
Moncy Moncy
CB úgy eltűntetek Charli-val tán a mézesheteket töltitek? wave wink
(Ez egy válasz Crazy-Baby üzenetére (2004. 10. 06. szerda 02:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 10. 06. szerda 02:30
Ma megyek hozzááááá
Nem feleségül!!!!!!!!!!!!!
Azt még nem!
Majd mesélek!
By
#22   2004. 10. 06. szerda 02:30
Crazy-Baby Crazy-Baby Admin
Ma megyek hozzááááá
Nem feleségül!!!!!!!!!!!!!
Azt még nem!
Majd mesélek!
By
#21   2004. 10. 03. vasárnap 16:19
Crazy-Baby Crazy-Baby Admin
Klikkelj a normál/tömörített mérethez

imádom és szeretem az én kis charlikámat N A G Y O N !!!!!
#20   2004. 09. 24. péntek 16:14
Crazy-Baby Crazy-Baby Admin
Köszike!
Puszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
(Ez egy válasz rilu üzenetére (2004. 09. 24. péntek 16:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 09. 24. péntek 16:08
Na látod, megmondtam én...

Örülök, hogy örülsz és kívánom, hogy tartson sokáig!
#19   2004. 09. 24. péntek 16:08
rilu rilu
Na látod, megmondtam én...

Örülök, hogy örülsz és kívánom, hogy tartson sokáig!
(Ez egy válasz Crazy-Baby üzenetére (2004. 09. 23. csütörtök 20:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 09. 23. csütörtök 20:48
Sziasztok!
Ma megint randiztunk........csodás volt!
Megszerettem nagyon.....és szerintem ő is engem!
Boldog vagyok!
Puszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
#18   2004. 09. 23. csütörtök 20:48
Crazy-Baby Crazy-Baby Admin
Sziasztok!
Ma megint randiztunk........csodás volt!
Megszerettem nagyon.....és szerintem ő is engem!
Boldog vagyok!
Puszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
#17   2004. 09. 16. csütörtök 13:19
boki boki
csáo
#16   2004. 09. 16. csütörtök 10:50
Crazy-Baby Crazy-Baby
Szia!
Édes vagy amit irtál!
Köszike a sok szerencsét...............
Puszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
(Ez egy válasz eros007 üzenetére (2004. 10. 18. hétfő 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 10. 18. hétfő 13:22
Hali!

Az első címen le kel töltened egy exe filét(kb 14,5 MB) azt el kell ítani lehet, hogy hiányolni fog valami java alkalmazást akkor kell a második címről letölteni egy plug-int ami rögtön be is épülazaz nem kell telepítened.

http://download.terminal.hu/dl.php3?id=12617
http://www.java.com/en/download/man ual.jsp
#15   2004. 09. 16. csütörtök 08:39
X Törölt felhasználó (223)
A csetes randikról csak annyit, hogy innen randim még nem volt, de találkoztam már egy valakivel. Tök aranyos volt, de ennyi. Sem én, sem ő nem is akartunk ennél többet.

Nóci:
Nálad mi számít "csetes hosszútávú mókának"? Mert nekem már volt eljegyzésem és egy másik két és fél éves kapcsolatom a csetnek köszönhetően. De mind a kettő a múlté, úgyhogy ennél több szót nem is nagyon érdemelnek!

Természetesen ez nem azt jelenti, hogy csak és kizárólag itt vagyok hajlandó ismerkedni, de nekem többnyire csak pozitív tapasztalataim vannak! Senki nem szívatott még meg és remélem nem is fog. Néhány éve csetelek, úgyhogy szerencsére (legalábbis úgy érzem) ki tudom szűrni azokat akik csak szívatni akarnak! Ráadásul csak azt lehet megszívatni aki hagyja magát. Az szintén tény, hogy a személyes találkozóig nem szabad beleélni magunkat semmibe. Lehet, csalódik az ember, az pedig rossz érzés. Állítólag! :-)

Crazy-Baby! Sok szerencsét neked ehhez a kapcsolathoz! :-)

charli02: Neked úgy szintén! Tényleg irigy vagy! :-) Vigyázz arra a lányra, mert ha nem megbánod! :-)
#14   2004. 09. 15. szerda 22:03
charli02 charli02 VIP
Azt hiszem nem írok semmit mert olyan jó volt a randink ,hogy ezt a napot nem osztom meg veletek ..... megtartom magamnak. Irigy vagyok mi?
Randizzatok és sokasodjatok
wave wave wave
#13   2004. 09. 15. szerda 21:15
junior32 junior32
ssssssssss
#12   2004. 09. 15. szerda 19:39
Crazy-Baby Crazy-Baby
Szaisztok!
Na ma megvolt a második randi is....vele :))))))))Szuprül éreztem magam...meg szerintem ő is kacsint !!!Örülök hogy rátaláltam........és ezt a chatnek köszönhetem!!!!.....na majd mesélek még!!!!!
Puszzzzzzzzzzzzzzzzzz wave
#11   2004. 09. 15. szerda 10:13
Crazy-Baby Crazy-Baby
Szia!!!!!!!!!
Imádlak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#10   2004. 09. 15. szerda 07:02
charli02 charli02 VIP
Ehez csak annyit fűznék hozzá ,hogy nekem volt már randim párszor másik chatről ill. innen is igaz eddig mindig engem húztak csőbe és nem én a másikat. eplus2 De mos találkoztam valakivel akivel nem alkalmi kapcsolatra megy ki a dolog sem részemről se az ő részéről.Tudom ajánlani mindenkinek ,hogy tűrelemmel legyen és előbb útóbb rátalál arra akit keres. wave wave
#9   2004. 09. 14. kedd 18:04
q.more.d q.more.d
a pikk ász a vesztes lap de csak egy van egy pakliban és 52az 1hez az esélye hogy azt húzom de ha az jön hát bumm beka2
 
1 2
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Crazy-Baby Crazy-Baby
Nyitás ideje: 2004. 09. 13. hétfő
Üzenetek: 28db
Utolsó üzenet: 2011. 07. 06. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!