Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Aki ezeket a gyönyörű lányokat megnézi, ahogy telerakják a szájukat, elgondolkodik, hogy milyen érzés is lehet ez.
Aki nem meleg az csak egyféleképpen tudja ezt meg. A saját farkával!
Én meg tudtam.
Életem egyik legizgalmasabb történése volt amikor először csináltam.
Miközben hokiztam végig azon izgultam, hogy milyen lesz mikor beleverem a számba.
Milyen lesz maga a geci?
Szóval nagyon izgalmas volt. "

Az eddigi hozzászólások

... 55 56 57 58 59 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#744   2014. 01. 05. vasárnap 17:38
X Törölt felhasználó (86984)
Mintha az agyamban turkáltál volna:
"élvezés előtt szoktam kérni a párom néha, hogy ne nyelje le, vagy ne köpje ki, hanem csókoljon meg utána (talán ha magától váratlanul jönne jobb volna), aztán amikor csókolna meg, akkor meg eltolom magamtól. De olyankor nincs már erre vágy. Puncijából sem tudom kinyalni, pedig sokszor eltervezem, vagy éppen csak azt, hogy ha ráélvezek a hasára, akkor magamra húzom és úgy maradunk. De mindig abba marad. Igen dugott már meg a vibrijével, nem volt nagyon kellemes, de már a tudattól is beindultam,"
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 12. 02. hétfő 14:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2013. 12. 02. hétfő 14:07
Már nem azért, de ez nem kötekedés. Csak a korábbi írásaikból vonom le a követleztetést. Az ember orgazmus előtt, nagyon sok mindenre képes lenne. De C1- L2 írásait nézd meg nem csak a fórumon, hanem máshol is, aztán rájössz. fazonkirály meg elég csúnyán ellentmondásba kerül magával. A másik én nem arra mondtam, hogy valaki meleg, ha megkóstolja a sajátját (bár aki rendszert csinál belőle az gyanús), vagy ha épp valaki próbaképpen lecumizik egy férfit. Van aki írásaiből következtetve rendszeresen csinálja (már ha igaz, és nem csak szeretné, és épp így próbál partnert találni, csak okosna csinálja, mert mégsem konkrétan írja ki), az már gyanús lehet, ha rendszeresen leápol férfiakat. Én nem vonzódom a férfiakhoz, jó más is írta ezt, viszont páromnak mondtam, hogy kiváncsi lennék milyen lehet bekapni másét, vagy milyen szopni. Sokszor faggattam korábban, hogy milyen érzés neki, vajon azt érzi-e mint amit én, ha nyalom. Sok mindent érdemes kipróbálni, és oylan helyzetben sok mindenre képes lehet az ember, akár nő, akár férfi. Szerintem így megbeszélés alapján sosem menne, de ha spontán jönne össze, lehet nem viszakoznék. De nem ezzel írom tele a fórumokat és várom az olyan hozzászólásokat, amire recskázni lehet, mert itt kb erre megy ki.
Témánál maradva, élvezés előtt szoktam kérni a párom néha, hogy ne nyelje le, vagy ne köpje ki, hanem csókoljon meg utána (talán ha magától váratlanul jönne jobb volna), aztán amikor csókolna meg, akkor meg eltolom magamtól. De olyankor nincs már erre vágy. Puncijából sem tudom kinyalni, pedig sokszor eltervezem, vagy éppen csak azt, hogy ha ráélvezek a hasára, akkor magamra húzom és úgy maradunk. De mindig abba marad. Igen dugott már meg a vibrijével, nem volt nagyon kellemes, de már a tudattól is beindultam, ráadásul a prosztata masszázstól sem lövök nagyobb, mint ahogy sokan írják. Bár ezek már régen voltak, nem is hiányzik, de néha jó, sőt volt amikor Ő kérte hagy csinálja nekem. Mondjuk ha 10-es skálán kell jelezni, akkor 9-es hetero vagyok, talán be merem vallani, de férfit nem tudnék szeretni, vagy együtt élni vele, sőt ha egyszer össze jönne egy cumi, talán nem is lenne más. Kíváncsi vagyok ennyi a lényeg, de ezt inkább megtartom magamnak, nem erről zengek a fórumon állandóan.
Ha már így megneveztél a kommentedben alien2
#743   2014. 01. 05. vasárnap 11:17
X Törölt felhasználó (891834)
igen a gyertya állás a legjobb próbáljátok ki. De aki a spermát kívánja annak mindegy milyen módon jut hozzá crazya
#742   2014. 01. 02. csütörtök 01:59
X Törölt felhasználó (882082)
*********** jelzők nélkül!*********** ,,,, nem lehet spermának hivni a GECITEKET? amit lenyeltek ?
(moderálva)
#741   2014. 01. 01. szerda 19:22
fazonkirály fazonkirály
élvezz bele gyertya pózból a szádba smile akkor nem megy el a kedved tőle
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 01. 01. szerda 09:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (904733)
2014. 01. 01. szerda 09:39
Ezzel én is igy vagyok,élvezés elött meg örülök anyira kívánom a gecit,de mikor elélvezek már anyira nem.azért lenne jó mást leszopni! Tele verhetné a szám és még élvezném is.
#740   2014. 01. 01. szerda 09:46
Maya Kitten 74 Maya Kitten 74
wink finom
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 01. 01. szerda 09:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (904733)
2014. 01. 01. szerda 09:39
Ezzel én is igy vagyok,élvezés elött meg örülök anyira kívánom a gecit,de mikor elélvezek már anyira nem.azért lenne jó mást leszopni! Tele verhetné a szám és még élvezném is.
#739   2014. 01. 01. szerda 09:39
X Törölt felhasználó (904733)
Ezzel én is igy vagyok,élvezés elött meg örülök anyira kívánom a gecit,de mikor elélvezek már anyira nem.azért lenne jó mást leszopni! Tele verhetné a szám és még élvezném is.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 12. 17. kedd 18:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2013. 12. 17. kedd 18:44
Minőségellenőrzés? idiota
#738   2013. 12. 31. kedd 14:42
mitchell mitchell
Én pl. szeretem kinyalni a spermámat a párom puncijából. Ő pedig meg van őrülve érte, hogy csináljam. Borzasztóan izgatja.
#737   2013. 12. 30. hétfő 11:33
fazonkirály fazonkirály
kóstolni már szinte mindenki kostolta
#736   2013. 12. 25. szerda 22:08
Woodpecker Woodpecker
Régebben én is telelőttem a számat,de 10-ből kétszer ha lenyeltem.Elélvezés után egyből elmegy a kedvem a lenyeléstől. Felizgulva,más előtt térdelve szerintem összejönne a nyelés.... vigyor5
#735   2013. 12. 17. kedd 18:44
X Törölt felhasználó (69371)
Minőségellenőrzés? idiota
(Ez egy válasz love211 üzenetére (2013. 12. 17. kedd 13:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 17. kedd 13:36
Én időnként meg kóstolom a gecimet.
#734   2013. 12. 17. kedd 13:36
love211 love211
Én időnként meg kóstolom a gecimet.
#733   2013. 12. 16. hétfő 17:28
X Törölt felhasználó (891834)
Nincs abban semmi rossz én szerintem, aki meg azt mondja igen pekk. Sokféle fetish létezik.
#732   2013. 12. 15. vasárnap 17:15
bernau bernau
Én,ha nincs itthon a párom,akkor sokszor lenyelem.Megkívánom,nem tehetek róla.
#731   2013. 12. 15. vasárnap 15:21
X Törölt felhasználó (891834)
hehe látom kóstolgatjátok azért wink
#730   2013. 12. 14. szombat 13:07
fazonkirály fazonkirály
húúúúú.most masztiztam egy hatalmasat.... vibri a popsimban, műpunci a farkamon, gyertyából hatalmas spriccek a számba wink
#729   2013. 12. 13. péntek 18:54
X Törölt felhasználó (903523)
Én már rég kóstoltam smile ideje lenne fel eleveníteni a régi szép időket :P
#728   2013. 12. 12. csütörtök 10:59
X Törölt felhasználó (893602)
Hát én egyszer direktbe felnyaltam a markomból és ezzel le is tudtam egy életre. Annyira nem ájultam el tőle. Semmi különleges élményt nem adott de volt, hogy a csajom spermás szájjal csókolt meg és nem estem kétségbe. Meglepő hogy mennyi férfi vágyik erre meg odavannak ezért. Szerintem ez a nők felségterülete. Bár az sem gond, ha nem nyeli le. Azért izgató látvány ha televerem a száját meg az arcát , olyan kis behódoltatás jellege van. Ha nem akarja, abból nincsen háború, majd megy punciba vagy a seggébe. Ott is olyan jó éppen. Főleg, ha után a szépen kiynomja a creampiet! Az a gyengém, a segglyukból csordogáló sperma látványa.
(Ez egy válasz Kecskesajtoskuki üzenetére (2013. 12. 02. hétfő 15:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 02. hétfő 15:54
Fúúj én kipróbáltam és hát majdnem leokádtam a képernyőt shakehead
#727   2013. 12. 02. hétfő 15:54
Kecskesajtoskuki Kecskesajtoskuki
Fúúj én kipróbáltam és hát majdnem leokádtam a képernyőt shakehead
#726   2013. 12. 02. hétfő 15:38
vazelinator vazelinator VIP Admin
Következtetés és kötekedés. Ha egyszer elmondod, hogy mire jutottál vele kapcsolatban az következtetés, de ha többször annak ellenére, hogy tiltakozik akkor az már..... egyszer elhangzott a véleményed és kész. Rakja magában helyre. De ez nem ide tartozik priven megbeszélem szívesen.
Te 9 -nek vallod magad, lehet ö még nem döntötte el. Mindenki máshogy kezeli ezt a közösséget, szerintem csak a névtelenség miatt zengi csak tele a fórumot, mert keresi magát még lehet és itt mindegy, ha véletlen le buziza egy ismeretlen(emberek fele baráti viszonyba bigottak tudnak lenni kifelé). De megtalálja úgy is, meg fogja tudni előbb-utóbb, hogy melyik lépcsőre üljön le a 10-böl. De ha ez ilyen egyszerű lenne, hisz te is sok-sok felé helyzetben, lehetőségben viszonyulsz mind a sajátodhoz mind más spermájához. helyzetek lehetőségek függvényében más-más a lépcső fokod.
Ez talán ennél egyszerűbb is lehet: jól érzed magad kipróbálod amit gondolsz, amit úgy érzel, hogy bele fér a vágyiba elképzeléseidbe, s legfeljebb úgy döntesz, hogy ez még se. Így mindegy, hogy meleg vagy bi vagy hetero.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 12. 02. hétfő 14:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2013. 12. 02. hétfő 14:07
Már nem azért, de ez nem kötekedés. Csak a korábbi írásaikból vonom le a követleztetést. Az ember orgazmus előtt, nagyon sok mindenre képes lenne. De C1- L2 írásait nézd meg nem csak a fórumon, hanem máshol is, aztán rájössz. fazonkirály meg elég csúnyán ellentmondásba kerül magával. A másik én nem arra mondtam, hogy valaki meleg, ha megkóstolja a sajátját (bár aki rendszert csinál belőle az gyanús), vagy ha épp valaki próbaképpen lecumizik egy férfit. Van aki írásaiből következtetve rendszeresen csinálja (már ha igaz, és nem csak szeretné, és épp így próbál partnert találni, csak okosna csinálja, mert mégsem konkrétan írja ki), az már gyanús lehet, ha rendszeresen leápol férfiakat. Én nem vonzódom a férfiakhoz, jó más is írta ezt, viszont páromnak mondtam, hogy kiváncsi lennék milyen lehet bekapni másét, vagy milyen szopni. Sokszor faggattam korábban, hogy milyen érzés neki, vajon azt érzi-e mint amit én, ha nyalom. Sok mindent érdemes kipróbálni, és oylan helyzetben sok mindenre képes lehet az ember, akár nő, akár férfi. Szerintem így megbeszélés alapján sosem menne, de ha spontán jönne össze, lehet nem viszakoznék. De nem ezzel írom tele a fórumokat és várom az olyan hozzászólásokat, amire recskázni lehet, mert itt kb erre megy ki.
Témánál maradva, élvezés előtt szoktam kérni a párom néha, hogy ne nyelje le, vagy ne köpje ki, hanem csókoljon meg utána (talán ha magától váratlanul jönne jobb volna), aztán amikor csókolna meg, akkor meg eltolom magamtól. De olyankor nincs már erre vágy. Puncijából sem tudom kinyalni, pedig sokszor eltervezem, vagy éppen csak azt, hogy ha ráélvezek a hasára, akkor magamra húzom és úgy maradunk. De mindig abba marad. Igen dugott már meg a vibrijével, nem volt nagyon kellemes, de már a tudattól is beindultam, ráadásul a prosztata masszázstól sem lövök nagyobb, mint ahogy sokan írják. Bár ezek már régen voltak, nem is hiányzik, de néha jó, sőt volt amikor Ő kérte hagy csinálja nekem. Mondjuk ha 10-es skálán kell jelezni, akkor 9-es hetero vagyok, talán be merem vallani, de férfit nem tudnék szeretni, vagy együtt élni vele, sőt ha egyszer össze jönne egy cumi, talán nem is lenne más. Kíváncsi vagyok ennyi a lényeg, de ezt inkább megtartom magamnak, nem erről zengek a fórumon állandóan.
Ha már így megneveztél a kommentedben alien2
#725   2013. 12. 02. hétfő 14:07
X Törölt felhasználó (69371)
Már nem azért, de ez nem kötekedés. Csak a korábbi írásaikból vonom le a követleztetést. Az ember orgazmus előtt, nagyon sok mindenre képes lenne. De C1- L2 írásait nézd meg nem csak a fórumon, hanem máshol is, aztán rájössz. fazonkirály meg elég csúnyán ellentmondásba kerül magával. A másik én nem arra mondtam, hogy valaki meleg, ha megkóstolja a sajátját (bár aki rendszert csinál belőle az gyanús), vagy ha épp valaki próbaképpen lecumizik egy férfit. Van aki írásaiből következtetve rendszeresen csinálja (már ha igaz, és nem csak szeretné, és épp így próbál partnert találni, csak okosna csinálja, mert mégsem konkrétan írja ki), az már gyanús lehet, ha rendszeresen leápol férfiakat. Én nem vonzódom a férfiakhoz, jó más is írta ezt, viszont páromnak mondtam, hogy kiváncsi lennék milyen lehet bekapni másét, vagy milyen szopni. Sokszor faggattam korábban, hogy milyen érzés neki, vajon azt érzi-e mint amit én, ha nyalom. Sok mindent érdemes kipróbálni, és oylan helyzetben sok mindenre képes lehet az ember, akár nő, akár férfi. Szerintem így megbeszélés alapján sosem menne, de ha spontán jönne össze, lehet nem viszakoznék. De nem ezzel írom tele a fórumokat és várom az olyan hozzászólásokat, amire recskázni lehet, mert itt kb erre megy ki.
Témánál maradva, élvezés előtt szoktam kérni a párom néha, hogy ne nyelje le, vagy ne köpje ki, hanem csókoljon meg utána (talán ha magától váratlanul jönne jobb volna), aztán amikor csókolna meg, akkor meg eltolom magamtól. De olyankor nincs már erre vágy. Puncijából sem tudom kinyalni, pedig sokszor eltervezem, vagy éppen csak azt, hogy ha ráélvezek a hasára, akkor magamra húzom és úgy maradunk. De mindig abba marad. Igen dugott már meg a vibrijével, nem volt nagyon kellemes, de már a tudattól is beindultam, ráadásul a prosztata masszázstól sem lövök nagyobb, mint ahogy sokan írják. Bár ezek már régen voltak, nem is hiányzik, de néha jó, sőt volt amikor Ő kérte hagy csinálja nekem. Mondjuk ha 10-es skálán kell jelezni, akkor 9-es hetero vagyok, talán be merem vallani, de férfit nem tudnék szeretni, vagy együtt élni vele, sőt ha egyszer össze jönne egy cumi, talán nem is lenne más. Kíváncsi vagyok ennyi a lényeg, de ezt inkább megtartom magamnak, nem erről zengek a fórumon állandóan.
Ha már így megneveztél a kommentedben alien2
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2013. 12. 02. hétfő 13:47), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2013. 12. 02. hétfő 13:47
hetero-tól a melegig elég sok lépcső van, tehát nem meleg csak Maximum tart afelé vagy megragad azon a lépcsőn, s nem biztos hogy azért, mert fél megvallani (magának, társadalomnak) hogy meleg, hanem mert csak addig a szintig érzi magát jól, afeletti dolgok nem érdeklik.
kb ezen az alapon dako84 is meleg. akár a kötekedése a tagadás fázisa is lehet, tehát írhatnám, hogy jobb lenne ha megvallaná magának, s nem kötekedne melegeknek látszókkal.

Szerintem be lehet fejezni. Úgy érzi jól magát és ez a lényeg, ne döntsétek el helyette mi a jó neki és hogy mi ő.
Mert így akkor dako84 is meleg és te is. Írhatnám, hogy a pároddal csak, azért vagy mert, hogy meg felelj a társadalomnak, sőt még hamis hitbe is ringatod magad, hogy szereted pedig te leszbikus vagy, hol ott nem igaz, de te úgy érzed magad jól ahogy vagy !
 
... 55 56 57 58 59 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: macipecs macipecs
Nyitás ideje: 2006. 01. 12. csütörtök
Üzenetek: 1864db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 12. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!