Még nem csináltam de lehet kipróbálom. Kiváncsi vagyok milyen az íze.
Jó téma
Simán
Akár másét is, főleg a punciból kifolyó sperma a legjobb
Akár másét is, főleg a punciból kifolyó sperma a legjobb
alap
verácska)) én is szívesen csókolóznék szopás után veled))) és akár a frissen teleélvezett puncidből is kinyalnám spermát......)))
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 04. szerda 23:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 04. szerda 23:16
Törölt felhasználó (2937162)
az exem imádta, ha szopás után átraktam a szájába, és ő nyelte le
le is szopott előttem másik pasit...
le is szopott előttem másik pasit...
az exem imádta, ha szopás után átraktam a szájába, és ő nyelte le
le is szopott előttem másik pasit...
le is szopott előttem másik pasit...
magamét nyeltem sokszor.... finom)))
mostmár szeretném másik pasiét is kostólni.... punciből kinyalva, vagy csecsről lenyalva....
de akaár közvetlenül kiszopva is..... ide bakancslist)))
mostmár szeretném másik pasiét is kostólni.... punciből kinyalva, vagy csecsről lenyalva....
de akaár közvetlenül kiszopva is..... ide bakancslist)))
mindíg....
szia!) sajna még nem....
pedig jó lenne számba venni másik pasiét, hogy kényeztetés után közvetlen érezzem élvezetét.... (Ez egy válasz sate01 üzenetére (2017. 09. 19. kedd 08:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 19. kedd 08:33
pedig jó lenne számba venni másik pasiét, hogy kényeztetés után közvetlen érezzem élvezetét.... (Ez egy válasz sate01 üzenetére (2017. 09. 19. kedd 08:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Szia! Sikeült már másik pasit a szàdra venni,hogy a gyönyört kapjatok mindketten.
Szia! Sikeült már másik pasit a szàdra venni,hogy a gyönyört kapjatok mindketten.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 24. csütörtök 20:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 24. csütörtök 20:26
Törölt felhasználó (872380)
sajátomat én is többször is....
valóban jó lenne másét is megízlelni....)))
valóban jó lenne másét is megízlelni....)))
(Ez egy válasz tamás80 üzenetére (2017. 09. 15. péntek 06:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Tegnap sikerült először a sajátomat nyelni, izgalmas és kellemes is volt egyszerre.Állaga hőmérséklete kellemes, íze finom leginkább semleges volt
Remélem a következő is simán fog menni ....
Remélem a következő is simán fog menni ....
Tegnap sikerült először a sajátomat nyelni, izgalmas és kellemes is volt egyszerre.Állaga hőmérséklete kellemes, íze finom leginkább semleges volt
Remélem a következő is simán fog menni ....
Remélem a következő is simán fog menni ....
NAGYON JO DOLOG IZLETES.
isteni dolog lenyalni én is szeretem a ciciröl puncirol lenyalni de kinyalni is jó belőle
(Ez egy válasz car83 üzenetére (2017. 09. 07. csütörtök 13:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 09. 07. csütörtök 13:03
Sziasztok én a sajátomat szoktam lenyalni az asszonykámról de már szivesen meg kostólnám másét is.
Sziasztok én a sajátomat szoktam lenyalni az asszonykámról de már szivesen meg kostólnám másét is.
sajátomat én is többször is....
valóban jó lenne másét is megízlelni....))) (Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 16. szerda 13:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 16. szerda 13:48
valóban jó lenne másét is megízlelni....))) (Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 16. szerda 13:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1158272)
Érdekes, hogy az enyém sós ízű... Kiváncsi lennék másnak milyen...
Az enyém állt.édeskés kicsit fanyar kesernyés ízzel,táplálkozás függő,a lényeg,hogy sok legyen, sűrű, és ragacsos, még fél óra múlva is ragadjon a szám..
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 08. 16. szerda 13:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 08. 16. szerda 13:48
Törölt felhasználó (1158272)
Érdekes, hogy az enyém sós ízű... Kiváncsi lennék másnak milyen...
ÈN



















macipecs






