Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Aki ezeket a gyönyörű lányokat megnézi, ahogy telerakják a szájukat, elgondolkodik, hogy milyen érzés is lehet ez.
Aki nem meleg az csak egyféleképpen tudja ezt meg. A saját farkával!
Én meg tudtam.
Életem egyik legizgalmasabb történése volt amikor először csináltam.
Miközben hokiztam végig azon izgultam, hogy milyen lesz mikor beleverem a számba.
Milyen lesz maga a geci?
Szóval nagyon izgalmas volt. "

Az eddigi hozzászólások

... 34 35 36 37 38 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1164   2016. 03. 31. csütörtök 20:25
X Törölt felhasználó (1282222)
ma megint osszejott, délután nem bírtam magammal es hasra feküdtem es tele élveztem a hasamat, majd szépen a kezemmel a számba tettem. finom íze volt es jó sok.majd este most, gyatyabol megint megkívántam es tele vertem a szám. jöhetne másé is,minél több unom már sajátot. ...
#1163   2016. 03. 31. csütörtök 16:01
feri_mare feri_mare
circling
(Ez egy válasz kisjanko üzenetére (2016. 03. 31. csütörtök 09:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 03. 31. csütörtök 09:52
Néha ráveszem magam, hogy a páromat teleélvezem majd utána csontig kinyalom a puncikáját, vagy a szájába élvezek majd csókólózunk egy nagyot. Ritkán fordul elő, de szeretem.
#1162   2016. 03. 31. csütörtök 15:26
portas71 portas71
Sziasztok!
Évek óta nyelem időnként a spermám. Ittam már sokszor kv-ban, belesütöttem palacsintába is. Az előváladékomat mindig benyelem. Imádom. Jó lenne egyszer egy teleélvezett punciból kinyalni a saját, vagy valaki más ondóját, még inkább kényeztetni egy farkat amíg a számba nem élvez.
#1161   2016. 03. 31. csütörtök 09:52
kisjanko kisjanko
Néha ráveszem magam, hogy a páromat teleélvezem majd utána csontig kinyalom a puncikáját, vagy a szájába élvezek majd csókólózunk egy nagyot. Ritkán fordul elő, de szeretem.
#1160   2016. 03. 29. kedd 15:10
Axel39 Axel39
Körülmetélt vagy Balu ???
#1159   2016. 03. 29. kedd 15:07
greatom greatom
Tudsz élni, na...
(Ez egy válasz moki60 üzenetére (2016. 03. 29. kedd 12:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 03. 29. kedd 12:08
most olvasom a kommenteket nekem 1 nap a legtöbb 10 volt tavaly 1200-szor vertem ki a faszomat, ez napi3,3 kiverés éves gecihozam 2.5liter geci +egy héten még 5-ször basztam is az még 1.5l geci egy év 4liter geci. 10 éves koromtól verem a faszomat immár 46 éve ez 115liter geci +a még a baszások. kb.200 liternél tartok. még a mai napig is 2-3x kiverem +még a baszás egészséges a maszti rák ellen is jó én mindig megszoktam inni a spermát crazya
#1158   2016. 03. 29. kedd 12:08
moki60 moki60
most olvasom a kommenteket nekem 1 nap a legtöbb 10 volt tavaly 1200-szor vertem ki a faszomat, ez napi3,3 kiverés éves gecihozam 2.5liter geci +egy héten még 5-ször basztam is az még 1.5l geci egy év 4liter geci. 10 éves koromtól verem a faszomat immár 46 éve ez 115liter geci +a még a baszások. kb.200 liternél tartok. még a mai napig is 2-3x kiverem +még a baszás egészséges a maszti rák ellen is jó én mindig megszoktam inni a spermát crazya
#1157   2016. 03. 29. kedd 11:26
moki60 moki60
jó nektek hogy akkora faszotok van hogy leszopjátok saját magatokat. én a 15centisemmel képtelen vagyok rá. de, kiverem pohárba és megiszom de k v finom -ba is finom
#1156   2016. 03. 27. vasárnap 19:35
X Törölt felhasználó (1282222)
amit Charlieboy ir nekem nagyon tetszik. teljesen beinditott. en úgy csináltam hogy felettem a kis piros tangamat es elhataroztam h lenyelem. ahogy vertem elfelejtettem bezarni az ajtót (kintlakom es sráccal, sulis tarsam), aki meglatta hogy tangaba, gyertyábol epp a farkam előtt heverek. meglepve annyit kérdett hogy "buzi vagy", de mivel tudja h van barátnőm is es mondtam is h nem vagyok. mert nem vagyok ez az igazság. par perc múlva elem hajolt es a számba verte, lenyeltem az összes gecit, majd végignezze ahogy gyertyábol a sajat számba verem s nyelem le mindet. most 2 hétig nem látom, de 2 adag megvolt, jöhetne mas adagja is....
#1155   2016. 03. 27. vasárnap 17:32
Demona Demona VIP Admin
Szösszenet az Úrnőtől:...
"– Nyald le a kezedről a gecit! Ha idepiszkítottál, takarítsd is el – kiáltotta, majd hogy súlyt adjon a felszólításnak, a hátamra húzott egyet a nádpálcával.
A felszólítás ezen módja már hatásos volt, s bár soha nem ettem előtte spermát, most mégis mohón nyalni kezdtem a saját ondómat. Azt nem mondom, hogy finom volt és élveztem, de lenyaltam. Néhány csepp a kezemről közben a földre cseppent, de az Úrnő figyelmét az sem kerülte el.
– Nyald fel azt is, ami a földre csöppent! – kiáltott rám. Nem tűröm, hogy egy hitvány kutya összegecizze a lakásom!
Félve az újabb veréstől, mohón és ész vesztve nyaltam a szőnyegre került apró cseppeket, ügyelve arra, hogy alaposságommal az Úrnő elégedettségét is kivívjam. Miközben nyaltam a szőnyeget, váratlanul a csengő hangja törte meg a csendet…
Nyalod tovább! – parancsolt rám az Úrnő. Mire visszajövök, ragyogjon a szőnyeg, spermád nyomát nem akarom látni! – mondta, majd elindult az ajtó felé.
Engedelmeskedve a parancsnak, tisztára nyaltam a szőnyeget, még a legapróbb geci foltot is igyekeztem alaposan felnyalni, hogy az Úrnő elégedett legyen velem. Közben kintről úgy hallottam, mintha jött volna valaki, de egyáltalán nem voltam biztos benne, csak furcsa neszeket véltem hallani. Az Úrnő számomra hosszúnak tűnő percekig nem jött vissza a szobába, s ez a bizonytalanság kicsit zavart, mert nem tudtam, hogy mi történhetett? Aztán nyílt az ajtó, s az Úrnő belépett. Még hallottam, ahogy az ajtóból visszaszól:
– ha készen vagy, Úrnődnél jelentkezel szolgálatra!
Nem tudtam ezzel mit kezdeni. Ezek szerint mégis jött valaki? Az Úrnő felém fordult.
– Rendesen felnyaltad a piszkodat? – kérdezte.
– Igen, Úrnőm! – válaszoltam kötelesség tudóan.
– Mégis geciszagot érzek! – mondta ingerülten. Majd tekintetével a farkamra mutatott.
– Azt a korcsot is letisztítottad? – kérdezte határozott hangon."
#1154   2016. 03. 26. szombat 23:41
ondó 5 ondó 5
Urnó van lenyelem segítségével
#1153   2016. 03. 25. péntek 20:11
Gazda33 Gazda33
Ügyes vagy,látom bövül a létszámunk a topicon,én évek óta csinálom bár én elérem a farkam is,igy könnyebb a dolgom,az önszópás 3 volt a legtöbb nekem.de a napi legtöbb 6 volt abból 3 önszopás,3 önki,az 5 és 6. élvezésnél már alig jött valami a farkamból,de jó volt elélvezni..Várom a leveleket.
#1152   2016. 03. 24. csütörtök 20:07
sscfsdf sscfsdf
Nem kóstolnád meg másét is? smile
(Ez egy válasz Charlieboys üzenetére (2016. 03. 24. csütörtök 19:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 03. 24. csütörtök 19:20
Soha nem próbáltam még lenyelni a spermám de most elhatároztam megcsinálom.tegnap délelőtt. 5 napig nem maszturbáltam (nehéz volt kibírni) azért,hogy nagy adag összejöjjön. Rágondolva,hogy mit szeretnék nagyon hamar felizgultam. Átlagos mérettel rendelkezem így nagyon keményen állt. Elkezdtem maszturbálni....miután éreztem,hogy kezdek izgalomba jönni felvettem a gyertya pózt,majd nemsokára a nagy izgalomtól elkezdett lüktetni a farkam és elkezdtem élvezni.Nagyon sok fehér meleg sperma minden lüktetésnél spriccelt a számba ami életem egyik legnagyobb orgazmusa volt. Hatalmasat élveztem és lenyeltem a spermát. Meglepődve nagyon jó íze volt. Mivel nincs káros szenvedélyem és sok zöldséget gyümölcsöt eszem így fehér a spermám színe és az íze is nagyon jó kellemes volt. Utána belegondolva,hogy milyen jó érzés volt 2-3 perc múlva megint keményen állt a farkam és megint nagyon rá voltam izgulva. Megint elkezdtem maszturbálni majd egy idő után megint kezdtem nagyon felizgulni így felvettem a gyertya pózt és hamarosan megint elkezdett lüktetni a farkam jött az orgazmus és lövelte bele a számba a fehér meleg spermát....megint nagyon nagy orgazmusom volt az izgalom miatt ami nagyon jó volt. Elintéztem a dolgaimat délután 5-óra körül értem haza utána lefürödtem. Kijöttem a fürdőszobából és belegondolva a délelőtti orgazmusokba,hogy milyen jó volt annyira felizgultam megint,hogy pillanatok alatt keményen állt a farkam az izgalomtól. Megint elkezdtem maszturbálni ami az elejétől kezdve nagyon jó érzés volt. Közben kétszer megszakítottam a magömlést,hogy minél tovább tartson ez a jó érzés és több sperma jöjjön magömléskor. Majd egy idő után már harmadszorra nem szakítottam meg hanem mikor éreztem,hogy közeledik akkor megint gyertyaállásba mentem aztán hamarosan megint lüktetett a farkam éreztem ahogy az orgazmustól megfeszülök és elkezd a meleg sperma kilövelni a számba majd lenyeltem. Még harmadszorra is közepes adag jött. A tegnap éltem át életem legnagyobb orgazmusait ilyen jó még soha nem volt. Mivel a héten szabadságon vagyok ezért a hozzászólásom előtt megint kora délután megint kétszer maszturbáltam és lőveltem a spermát a számba,mert a tegnapi napra visszagondolva megint nagyon felizgultam. Ma már jóval kevesebb sperma jött de nagyon élvezetes volt megint. Ma este megint harmadszor és utána negyedszer is maszturbálok és beleélvezek a számba. Nem tudom estére mennyi sperma marad de a nagy izgalom miatt amennyit csak lehet kihozok belőle.Tegnap óta,hogy így gyertya állásba mekkora orgazmusokat élek át nagyon fel vagyok izgulva.Legközelebb megírom milyen volt a mai harmadik negyedik. Ti hányszor szoktatok 1 nap alatt maszturbálni és menyi sperma jön a negyedik ötödik magömléskor. Azért kérdezem mert még ötször soha nem próbáltam egy napon belül.
#1151   2016. 03. 24. csütörtök 19:20
Charlieboys Charlieboys
Soha nem próbáltam még lenyelni a spermám de most elhatároztam megcsinálom.tegnap délelőtt. 5 napig nem maszturbáltam (nehéz volt kibírni) azért,hogy nagy adag összejöjjön. Rágondolva,hogy mit szeretnék nagyon hamar felizgultam. Átlagos mérettel rendelkezem így nagyon keményen állt. Elkezdtem maszturbálni....miután éreztem,hogy kezdek izgalomba jönni felvettem a gyertya pózt,majd nemsokára a nagy izgalomtól elkezdett lüktetni a farkam és elkezdtem élvezni.Nagyon sok fehér meleg sperma minden lüktetésnél spriccelt a számba ami életem egyik legnagyobb orgazmusa volt. Hatalmasat élveztem és lenyeltem a spermát. Meglepődve nagyon jó íze volt. Mivel nincs káros szenvedélyem és sok zöldséget gyümölcsöt eszem így fehér a spermám színe és az íze is nagyon jó kellemes volt. Utána belegondolva,hogy milyen jó érzés volt 2-3 perc múlva megint keményen állt a farkam és megint nagyon rá voltam izgulva. Megint elkezdtem maszturbálni majd egy idő után megint kezdtem nagyon felizgulni így felvettem a gyertya pózt és hamarosan megint elkezdett lüktetni a farkam jött az orgazmus és lövelte bele a számba a fehér meleg spermát....megint nagyon nagy orgazmusom volt az izgalom miatt ami nagyon jó volt. Elintéztem a dolgaimat délután 5-óra körül értem haza utána lefürödtem. Kijöttem a fürdőszobából és belegondolva a délelőtti orgazmusokba,hogy milyen jó volt annyira felizgultam megint,hogy pillanatok alatt keményen állt a farkam az izgalomtól. Megint elkezdtem maszturbálni ami az elejétől kezdve nagyon jó érzés volt. Közben kétszer megszakítottam a magömlést,hogy minél tovább tartson ez a jó érzés és több sperma jöjjön magömléskor. Majd egy idő után már harmadszorra nem szakítottam meg hanem mikor éreztem,hogy közeledik akkor megint gyertyaállásba mentem aztán hamarosan megint lüktetett a farkam éreztem ahogy az orgazmustól megfeszülök és elkezd a meleg sperma kilövelni a számba majd lenyeltem. Még harmadszorra is közepes adag jött. A tegnap éltem át életem legnagyobb orgazmusait ilyen jó még soha nem volt. Mivel a héten szabadságon vagyok ezért a hozzászólásom előtt megint kora délután megint kétszer maszturbáltam és lőveltem a spermát a számba,mert a tegnapi napra visszagondolva megint nagyon felizgultam. Ma már jóval kevesebb sperma jött de nagyon élvezetes volt megint. Ma este megint harmadszor és utána negyedszer is maszturbálok és beleélvezek a számba. Nem tudom estére mennyi sperma marad de a nagy izgalom miatt amennyit csak lehet kihozok belőle.Tegnap óta,hogy így gyertya állásba mekkora orgazmusokat élek át nagyon fel vagyok izgulva.Legközelebb megírom milyen volt a mai harmadik negyedik. Ti hányszor szoktatok 1 nap alatt maszturbálni és menyi sperma jön a negyedik ötödik magömléskor. Azért kérdezem mert még ötször soha nem próbáltam egy napon belül.
#1150   2016. 03. 21. hétfő 14:51
Gazda33 Gazda33
Helló diszkrét pasi! szivessen beszélgetek....én le is tudom szopni magam,ugy hogy a saját geci nem gond...várlak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 03. 20. vasárnap 21:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1273982)
2016. 03. 20. vasárnap 21:19
pesti,pest megyei pasival dumálgatnék aki szintén a saját szájéba veri
#1149   2016. 03. 21. hétfő 01:30
sscfsdf sscfsdf
Néha előfordul.. általában a véletlenre bízom, mert néha spriccelek akkorát hogy ülve fellövök a számig/arcomig, néha nem.. úgyhogy ha épp igen, akkor a számba célzok és lenyelem :P
#1148   2016. 03. 20. vasárnap 21:19
X Törölt felhasználó (1273982)
pesti,pest megyei pasival dumálgatnék aki szintén a saját szájéba veri
#1147   2016. 03. 17. csütörtök 12:01
X Törölt felhasználó (1282222)
most 1 hete nem vertem, es egy pohárba élveztem bele, jó sok gecit nyeltem nyámiii
#1146   2016. 03. 15. kedd 13:08
X Törölt felhasználó (872380)
én csak közvetítő nélkül szoktam... tenyeremből nyalogatom friss finom gecimet...és közben a mésik kezemmel még ingerlem faszomat... így marad a vágy is a gecinyalakodáshoz)))
#1145   2016. 03. 07. hétfő 18:49
X Törölt felhasználó (972832)
Mmmmm...segítettem volna
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 03. 04. péntek 22:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (823379)
2016. 03. 04. péntek 22:52
most vertem ki, valamennyi rajta maradt a kezemen...
 
... 34 35 36 37 38 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: macipecs macipecs
Nyitás ideje: 2006. 01. 12. csütörtök
Üzenetek: 1864db
Utolsó üzenet: 2023. 07. 12. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!