Férfi fanszőrzet és test borotválása
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 79 80 81 82
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#23   2004. 11. 02. kedd 23:35
Szalacsi Szalacsi
Borotva=igényesség "Szerintem"
#22   2004. 11. 02. kedd 23:22
Skandy Skandy
Visszatérve picit a higiéniára.
Természetesen mindenkinek igazat adok abban, hogy tisztálkodni kell, és akkor nincs miről beszélni.
De ne feledkezzünk meg arról,
(és ez igazán a lányokra érvényes az anatómiai felépítésük miatt)
hogy például az esetleges vizeletcseppeket szerintem nehezebb eltávolítani egy szőrtelenítetlen punciról, nem is beszélve a menstruációs időszak nehézségeiről.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy aki nem szőrtelenít az koszos, vagy ápolatlan, csupán azt gondolom hogy a szőrszálakon könnyebben megmaradhatnak nemkívánatos szennyeződések, mivel napközben nincs mindenhol lehetőség alaposabb tisztálkodásra.
...de javítsatok ki, ha rosszul látom!
#21   2004. 10. 31. vasárnap 22:47
Joke Joke
Én is borotválás mellett voksolok...Manapság szerintem már azokat az éveket éljük amikor már alap az hogy nem csak a nők hanem a férfiak is tartsák karban magukat.. Ezzel egyetemben nem azt mondom hogy csupasznak kell lenni egy férfinak, de azt se mondom, hogy úgy kell kinéznia egy férfinak mint egy ősember..
Személy szerint én egy vastagabb csíkot szoktam meghagyni + a zacsit borotválom teljesen...
#20   2004. 10. 27. szerda 19:21
Moncy Moncy
Ebben különben van igazság.....
Meg a libidó is nagyban függ a holdfázistól
crazya crazya és holnap telihold....... ajajjjj
#19   2004. 10. 27. szerda 15:27
Neonkiller Neonkiller
Ha nem is buzi, de nem túl férfias sztem.
#18   2004. 10. 27. szerda 12:07
Lali Lali
Mi a női bajuszról?
Hisz erről is beszélnünk kell mint potenciállis problémáról a hormon tartalmu néi fogamzásgátlók nem kivánt és titokban tartott hatásáról. A szíved hölgye pihésedö ajkait is elfogadod ha neadj Isten sötét haj és ször szinnel áldott a lelkem és ez igen jól láthatóvá vállik mindenki elött? Ugye nem? Pedig miattad eszi az egészség károsító"gyilkos" bogyot , hogy te felelöséged elhárításával tudd mindig jól televágni. Látos ilyen egoista vagy Te minden téren és neked csak te te és te vagy. Neked egy kutya jobban való mint akár egy hitvány nő is. A szörzelenítés a NYLON harisnyák ideje elött már a monarhia idején is divat volt igaz a felsöbb rétegekbe. Sőt az Egyiptomiaknál is de a zsidó tora és az iszlám korán is szabélyozzta már Isteni ihletés álltal a müveletet. Sóval tudatlanságod nem kell nagydobra verned inkább informálodj, ha tudatlan vagy nem szégyen tanulni, csak okoskodni tudatlanúl. Bocs a hangvételtől, megbántani nem állt szándékomban. Vagy amilyen az én vizeim nem zavarod.
#17   2004. 10. 27. szerda 10:21
eros007 eros007 VIP
Nagy tisztelet a nőknek ezért worship worship
#16   2004. 10. 27. szerda 10:20
eros007 eros007 VIP
De. Én soha semmimet nem gyantáztatnám még a gondolattol is ORDÍTOK.
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 10. 27. szerda 09:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 10. 27. szerda 09:04
Én is....... finom finom és mennyivel izgatóbb

Kicsit lehet szado-mazzónak fogok tűnni: a pasik el sem tudják képzelni hogy a nő milyen kínokat él át gyantázás közben....
#15   2004. 10. 27. szerda 09:04
Moncy Moncy
Én is....... finom finom és mennyivel izgatóbb

Kicsit lehet szado-mazzónak fogok tűnni: a pasik el sem tudják képzelni hogy a nő milyen kínokat él át gyantázás közben....
#14   2004. 10. 27. szerda 07:46
zokedli zokedli VIP
sziasztok. egy ideje énis borotválom teljesen, mit mondjak isteni érzés. Amelett engem borotválás után izgalomban is tart és ha csak hozzáér a párom már áll a zászló. mindenkinek csak javasolni tudom a borotválkozást
#13   2004. 10. 27. szerda 06:27
lótusvirág lótusvirág
Szívemből szóltál!

Amúgy én most találkoztam először szörtelennel, de ezek után nem is szeretnék mással. nyes nyes finom nyes nyes
#12   2004. 10. 27. szerda 06:07
Moncy Moncy
Slade! Te elvárod egy nőtől hogy borotválja?
Akkor Mi nők ezt miért ne várhatnánk el visszafele is? wink
Ahogy Nektek a kopasz a jó úgy a csajoknak is....
#11   2004. 10. 27. szerda 01:17
Skandy Skandy
A borotválás előnyét csak az ismeri, aki próbálta. Félretéve a higiénia kérdését,
(ami szerintem igenis szempont)
az esztétika mellett, az az érzés összehasonlíthatatlan, amikor a nő a szőrtelen testrészünket érinti vagy csókolja...
és persze megfordítva éppúgy!
#10   2004. 10. 26. kedd 11:28
eros007 eros007 VIP
Lassan a fórumban nem csak melegnek lesz lenni divat, de minden szarért le is buzizzák az embert, én special - pedig hetero vagyok - leszedem a szőrt. Leginkább krémmel a borotva tényleg nem jó, a zacsi ilyen szempontból nagyon érzékeny bár a krémre is lehet allergiás az ember.
Itt jön a képbe az, hogy az ember örül neki, hogy a barátnője/felesége (vagy mindkettő ) leszedi a szőrt a puncijáról, hogy ne menjen tele a szája nyaláskor szőrrel, azonban ezt a nő kedvéért nem teszi meg. Azonban ez egyfajta divat is mostanában. Persze az is igaz, hogy a lábamról nem szedem le a szőrt, pedig a nők leszedik (olyan, mint az őziké-é, nem olyan kecses, hanem olyan szőrös)
Az igaz, hogy kaptunk szőrt a farkunk köré csak ez még akkor volt, amikor nem nagyon viseltünk ruhát.
#9   2004. 10. 25. hétfő 23:07
IGOR IGOR
Mindenki a higéniával jön, most legyen az én titkom, hogy én mit kezdek a qkim frizurájával, de szerintem 1 másodpercig sem higénikusabb a szőrtelen fütyi!! hogy miért is?? Szerintem az ember nem véletlenül kap szemet, orrot, bőrt, és a farka köré szőrt!! a szőr szerintem megvédi a férfiakat és a nőket is attól, hogy pl a bőrükre baktérium stb kerüljön. 1épként a higénia nem szőr, hanem a fürdés sűrűségétől függ!! Mindezeket 1be vetve én észtétiai szempontok miatt mondom, hogy 1 nuni legyen szőrtelen és 1 qky meg leszen pl hajvágóval visszanyírva, hogy ne legyen bozobntos!! Na jó sokat írtam, az a lényeg hogy a szőrös kuki is ugyanolyan vagy még higénikusabb mint a szőrtelen!! sok ember tévedésben van!! Ja és még annyit ha az ember borotválja a szőrt akkor minden 1es borotváláskor a bőr hámrétege sérül és ennek köszönhetően nagyobb a különféle elferőződések, kiütések valószinüsége!! Na ezek után mi a higénikusabb?? kérek ellenvéleményeket!! ;)
#8   2004. 10. 25. hétfő 23:00
MitoGábor MitoGábor
Én is meg a bnőm is borotváljuk. Ő egyenesen elvárja (mint én), mert állítása szerint sokkal jobb szopogatni, meg végig tudja csókolni a herétől a tetejéig a fütyimet ! :c) Hogy ne legyek full kopasz, szoktam hagyni egy kis csíkot, mint a nőm !
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#7   2004. 10. 25. hétfő 22:17
X Törölt felhasználó (187275)
Én nem borotválom,csak igazítom:-)
sztem az pont jó.Lányoknál meg az is szép ha van(egy kicsi),és az is ha kopasz
#6   2004. 10. 25. hétfő 22:17
Nyuszóka Nyuszóka
vigyor2 nyes hehe
#5   2004. 10. 25. hétfő 22:01
X Törölt felhasználó (146159)
Szerintem is gusztusosabb, és higiénikusabb is. Mi is borotváljuk mindketten a feleségemmel.
#4   2004. 10. 25. hétfő 21:58
Nyuszóka Nyuszóka
Miért nem?? szomoru1 Szerintem nem csak esztétikusabb hanem higénikusabb is.
 
... 79 80 81 82
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Clark Licker Clark Licker
Nyitás ideje: 2004. 10. 25. hétfő
Üzenetek: 1623db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 26. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!