Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Nyitott házasságban élők hűségesek egymáshoz vagy sem? Vagy a hűség fogalma számukra más?
Csak szex és semmi más...csak a testek játéka, érzelmek nélkül nem pedig poligámia....
A "swingerezés" és a nyitott házasság nem ekvivalens fogalmak.Sőt..., megkockáztatom, köszönő viszonyban sincsenek egymással.
Egy kapcsolat szexuális életébe betekintést nyer valaki vagy harmadik-többedik szereplőként részt vesz abban, akkor az a házasság nyitottá válik, a szabályok a kivitelezés a helyszín, együtt vagy külön már csak a nyitottság mértékét határozza meg.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 27 28 29
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#19   2004. 10. 29. péntek 23:11
Moncy Moncy
Akkor miért jobb a más nője vagy pasija....
Sid6.7: ősiösztön-hormon.... törekedni kell rá...

A férfinak olyan nő kell, aki nem akar lelkizni, férjhez menni.Létezik ilyen nő? Hát persze... a férjes asszony!!
A szeretői viszony minden egyes percét kilehet élvezni. A doog azonban csak addig működik, míg a szív szabad marad.
A férfiak (valljátok be nyugodtan) írtóznak a kötöttségektől.
Igen ám de a pasik nem tudnak titkot tartani.. elég egy korsó sör és már dicsekednek is az ún. "erotikus feketemunkával", büszkék, és eszük ágában sincs hogy magukban tartsák a részleteket, abszolút nem szégyenlik amit tesznek. Eleinte elégedettek is önmagukkal: milyen fantasztikusak az ágyban!
Aztán jönnek a bonyodalmak, esetleg lelkiismeret furdalás ha épp ismerős a megcsalt férj....

DE!!!! A szerelmi háromszög fenntartása "munkával" jár.. mindent meg kell tervezni,át kell gondolni, nehogy kiderüljön. Ez olyan szexuális James Bond játék...
Figyelni kell hol parkolnak, milyen néven jelentkeznek be a motelba.
Vagy előfordul hogy kevés idő áll rendelkezésre, ilyenkor a pároknak el kell felejteni a beszélgetést.. le a nadrággal és térjünk a tárgyra...

Egyszerű gyors és jó szex... erre vágynak a szeretők? A legtöbb szeretői viszonyban lévő emberkének meggyőződése hogy a teljesítményüknek, csáberejüknek köszönhető ez a hirtelen vadság.
Holott nem kell nagy lepedőakrobatának lenni, a titkos találkák már önmagukban fokozzák a vágyat
felkialtas felkialtas

A sors fintora viszont: hogy néhány férfi egy idő után többet akar a kapcsolattól, már nem elég a puszta erotika, teljesen elveszti a fejét, minden percet a nővel akar tölteni.

Hosszassan bámulja magát reggelente a tükörben, kétségbeesve tapogatja pocakját, zavarni kezdi a plusz 10-20-30kg, amit a családi konyha unalmában szedett fel.

Mit tesz ilyenkor az elhanyagolt feleség?? heureka heureka
Összeszedi magát, kipuhatolja hogy mi izgatja a mellette horkoló hústömeget abban a másik asszonyban és megpróbál úgy kinézni, viselkedni, mint férje álmainak asszonya. felkialtas (NA EZ NÁLAM NEM OK... MERT SOK VOLTAM A FÉRJEMNEK)

Na és miért is veszélyes? Mert a jótékony változásokat (új hajszín, frizura, új smink, öltözési változás) NEM A FÉRJ SZOKTA ÉSZREVENNI hiszen az se hall, se lát, HANEM AZ ÖRÖK LESBEN ÁLLÓ HARMADIK.

És itt bezáródik a kör...... wink wink wave wave
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 10. 27. szerda 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 10. 27. szerda 09:12
"Miért jobb a más nője?"
"Miért jobb a más pasija?"

Van egyáltalán olyan férfi aki ne vágyna arra (legyen akár nős, akár facér) hogy szenvedélyes viszonyt folytasson egy szexis, vad nővel, aki akár más asszonya?????

És bele sem gondol hogy a nő akit az újért elhanyagol éppoly szexis, vad és kívánatos egy másik férfi számára.

Vajon mi motiválja a csalfa férfiakat, miért jó az nekik ha "kakukk módjára befészkelnek" mások ágyába??????

Nos ha gondoljátok..... kifejtem... kifejtsem?? wink
#18   2004. 10. 27. szerda 22:15
sid6.7 sid6.7
Sziasztok!

Moncy nagyon érdekes témát dobott fel!
A megoldást ki hiné, magunkban kell keresnünk, mármint hormonális szinten. köztudott, hogy a férfi, és a nő hormonális működése eltér.Ezzel senkinek nem mondtam ujjat. De akinem van felesége, az tudja, hogy mennyire megváltozik a nő, mikor várja a gyermekét. Ösztönösen, kezd viselkedni, kicsit vadabb lesz, a férfiak úgy mondják, nehezebb elviselni. Pedig ez az ősi anyai ösztön megnyilvánulása, amit évmilliók óta hordozunk magunkban! Védi a magzatot, ösztönösen, átvitt értelemben.
Hasonló a helyzet velünk, a teremtés koronáival is!bennünk is munkálkodik az ősi ösztön! A legéletrevalóbb nőstényt megtalálni, bepározni, hogy a születendő egyedek, a lehető legjobb génállománnyal rendelkezzenek, és ők is hasonlóan járjanak el!Ez van belénkkódolva, a fajfenntertás, ez irányítja mindennapjainkat!
Gondolkodjunk el egy kicsit! Mindenki ismeri a történetet miszerint a tajgetoszról letaszították az életképtelen újszülötteket. Kicsit kegyetlen módja a fajfenntartásnak, és annak, hogy a lehető legjobb génvonal maradjon meg! Bár azon is filóznák, hogy mennyivel humánusabb az újszülöttet egy szemétkukába dobni, ami a 21.sz-ban heti rendszerességgel megtörténik! Szóval ez a kérdésre a válasz. Ez kiegészül anyival, hogy az idő halad, fejlődik/ vagy visszafejlődik ?/ a civilizásió. Rendületlenül globalizálódunk, és ezzel egyenes arányban épülünk le szellemileg! És ez így van sajnos! Mennyire fantasztikus az emberi test, és mennyire nem ismerjük!
Hát ennyit szerettem volna írni!
Amúgy a szonszéd kertje mindig zöldebb! :-)

" Úgy sem tudsz megdugni minden nőt, de törekedni kell rá! "
#17   2004. 10. 27. szerda 12:36
Sztyopa75 Sztyopa75
Csatlakozm Tomhoz Én is kíváncsi vagyok! finom
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 10. 27. szerda 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 10. 27. szerda 09:12
"Miért jobb a más nője?"
"Miért jobb a más pasija?"

Van egyáltalán olyan férfi aki ne vágyna arra (legyen akár nős, akár facér) hogy szenvedélyes viszonyt folytasson egy szexis, vad nővel, aki akár más asszonya?????

És bele sem gondol hogy a nő akit az újért elhanyagol éppoly szexis, vad és kívánatos egy másik férfi számára.

Vajon mi motiválja a csalfa férfiakat, miért jó az nekik ha "kakukk módjára befészkelnek" mások ágyába??????

Nos ha gondoljátok..... kifejtem... kifejtsem?? wink
#16   2004. 10. 27. szerda 11:51
teve teve
Szerintem a nyitott házasság csak az egyik félnek jó, aki ragaszkodik hozzá...
Ha mindketten így gondolják, akkor minek a házasság?
Mondjuk az anyagi és egyéb érdekek, gyerekek sokmindenre "kényszeríthetik" mindkét felet...

Én is éltem életemet, aztán egyszer kiderült, hogy a másik is... Na, ekkor esett le, hogy nem is olyan jó dolog a nyitott házasság, vagy akár kapcsolat...
#15   2004. 10. 27. szerda 11:31
Skandy Skandy
Moncyka! Isszuk minden szavad!!!
wow2 és ilyen nagy szemekkel figyelünk!
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 10. 27. szerda 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 10. 27. szerda 09:12
"Miért jobb a más nője?"
"Miért jobb a más pasija?"

Van egyáltalán olyan férfi aki ne vágyna arra (legyen akár nős, akár facér) hogy szenvedélyes viszonyt folytasson egy szexis, vad nővel, aki akár más asszonya?????

És bele sem gondol hogy a nő akit az újért elhanyagol éppoly szexis, vad és kívánatos egy másik férfi számára.

Vajon mi motiválja a csalfa férfiakat, miért jó az nekik ha "kakukk módjára befészkelnek" mások ágyába??????

Nos ha gondoljátok..... kifejtem... kifejtsem?? wink
#14   2004. 10. 27. szerda 10:25
macido macido
Moncykám epekedve várom eszmefuttatásodat! kerdes Ily nehéz és bonyolult kérdésben. Szerintem sokszor meg se tudjuk magyarázni, hogy miért is van ez. buck
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 10. 27. szerda 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 10. 27. szerda 09:12
"Miért jobb a más nője?"
"Miért jobb a más pasija?"

Van egyáltalán olyan férfi aki ne vágyna arra (legyen akár nős, akár facér) hogy szenvedélyes viszonyt folytasson egy szexis, vad nővel, aki akár más asszonya?????

És bele sem gondol hogy a nő akit az újért elhanyagol éppoly szexis, vad és kívánatos egy másik férfi számára.

Vajon mi motiválja a csalfa férfiakat, miért jó az nekik ha "kakukk módjára befészkelnek" mások ágyába??????

Nos ha gondoljátok..... kifejtem... kifejtsem?? wink
#13   2004. 10. 27. szerda 10:09
eros007 eros007 VIP
Fejtsed!
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2004. 10. 27. szerda 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 10. 27. szerda 09:12
"Miért jobb a más nője?"
"Miért jobb a más pasija?"

Van egyáltalán olyan férfi aki ne vágyna arra (legyen akár nős, akár facér) hogy szenvedélyes viszonyt folytasson egy szexis, vad nővel, aki akár más asszonya?????

És bele sem gondol hogy a nő akit az újért elhanyagol éppoly szexis, vad és kívánatos egy másik férfi számára.

Vajon mi motiválja a csalfa férfiakat, miért jó az nekik ha "kakukk módjára befészkelnek" mások ágyába??????

Nos ha gondoljátok..... kifejtem... kifejtsem?? wink
#12   2004. 10. 27. szerda 09:12
Moncy Moncy
"Miért jobb a más nője?"
"Miért jobb a más pasija?"

Van egyáltalán olyan férfi aki ne vágyna arra (legyen akár nős, akár facér) hogy szenvedélyes viszonyt folytasson egy szexis, vad nővel, aki akár más asszonya?????

És bele sem gondol hogy a nő akit az újért elhanyagol éppoly szexis, vad és kívánatos egy másik férfi számára.

Vajon mi motiválja a csalfa férfiakat, miért jó az nekik ha "kakukk módjára befészkelnek" mások ágyába??????

Nos ha gondoljátok..... kifejtem... kifejtsem?? wink
(Ez egy válasz Skandy üzenetére (2004. 10. 27. szerda 00:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 10. 27. szerda 00:32
Azt gondolom, hogy a nyitott házasságnak semmi köze a korhoz, csak azon múlik, hogy mind a két fél egyformán gondolkozzon. Hogy valamilyen erős köteléknek lennie kell a felek között, hogy ez működni tudjon, abban biztos vagyok. Abban már kevésbé, hogy ez minden esetben a szó eredeti értelmében vett szeretetre épül.
Moncy Drága! Igen, a 30 már idősebb,
DE A LEGJOBB kor! finom finom finom
Ja! és Tom, le vagyunk sújtva...
nyes nyes nyes
#11   2004. 10. 27. szerda 00:32
Skandy Skandy
Azt gondolom, hogy a nyitott házasságnak semmi köze a korhoz, csak azon múlik, hogy mind a két fél egyformán gondolkozzon. Hogy valamilyen erős köteléknek lennie kell a felek között, hogy ez működni tudjon, abban biztos vagyok. Abban már kevésbé, hogy ez minden esetben a szó eredeti értelmében vett szeretetre épül.
Moncy Drága! Igen, a 30 már idősebb,
DE A LEGJOBB kor! finom finom finom
Ja! és Tom, le vagyunk sújtva...
nyes nyes nyes
#10   2004. 10. 26. kedd 12:43
eros007 eros007 VIP
Ez kb. olyan lehet mint az anális sex van aki szereti és van aki irtózik még a gondolatától is. Nem hiszem, hogy a kor jelentősen befolyásoló tényező lenne ez a partnerek őszinteségén, szeretetén, nyitottságán, beállítottságán - és talán ami a legfontosabb a másik iránti - bizalmon múlik. Egy kapcsolatnak szerintem nagyon erősnek és őszintének kell lennie ahhoz, hogy ez működni tudjon.
Most épp egy szakítás után nem tudom, hogy fel merem e vetni valaha bármelyik jövőbeni partneremnek ezt a lehetőséget. Szóba került ez a kapcsolatunk alatt, hogy meg kellene látogatni néhány párklubot, aztán a szakítás után azt mondta el sem tudná képzelni, hogy mással is lefeküdjön mint akibe szerelmes.
#9   2004. 10. 26. kedd 09:13
Sztyopa75 Sztyopa75
Én semmi kivetnivalót nem látok benne.
Ha nem megy a család rovására miért ne? eljen
#8   2004. 10. 26. kedd 08:46
Junior23... Junior23...
Nagyon is igazad van! eplus2 vigyor5
#7   2004. 10. 26. kedd 08:20
Moncy Moncy
Mi számít idősebb kornak? (30 vok.... már idősebb??) crazya .
Vagy most megy el a maradék kis eszecském?? (ÚÚ vagy talán most vok a legjobb korban??? wink
#6   2004. 10. 26. kedd 08:14
Moncy Moncy
Nem akarlak megsérteni... Te nem önző vagy....
jelzőt inkább nem használok.

De ha a férjnek szabad akkor az asszonykának is!
wave

Vagy mi kimaradjunk a jóból? ejnye1 Hogyisne!!!!
#5   2004. 10. 25. hétfő 22:15
Nyuszóka Nyuszóka
Hogy mi a véleményetek róla.
#4   2004. 10. 25. hétfő 22:13
Nyuszóka Nyuszóka
confused confused confused confused confused
#3   2004. 10. 25. hétfő 21:48
Nyuszóka Nyuszóka
Akkor merre érdeklődjek? vigyor2
#2   2004. 10. 25. hétfő 21:47
Moncy Moncy
Itt sztem nem sokan fognak véleményt nyílvánítani... miután "nyoma van" shakehead
#1   2004. 10. 25. hétfő 21:18
Nyuszóka Nyuszóka
Kíváncsi lennék a véleményetekre ezzel a témával kapcsolatban!! Van itt köztetek esetleg olyan aki ilyenben él?? wink wink
 
... 27 28 29
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Nyuszóka Nyuszóka
Nyitás ideje: 2004. 10. 25. hétfő
Üzenetek: 579db
Utolsó üzenet: 2024. 01. 05. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!