Csajok! Miért nyelitek le, vagy miért nem?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1253   2018. 09. 15. szombat 09:12
X Törölt felhasználó (3806512) VIP
Szerintem ha a pasival nagyon jó a szex és meg is tesz mindent,hogy a nő minél nagyobb élvezetekben részesüljön akkor nincs fintorgás és élvezettel nyeli a spermát .
#1252   2018. 09. 11. kedd 19:33
X Törölt felhasználó (2262382)
Próbáld ki ezt: 1 héten át minden nap megiszol legalább 2 pohár ananászlevet (lehetőség szerint ne valami kamut) és nuku alkohol, kevés fűszeres kaja, semmi sós nasi. Ezután próbáld újra (pl NE a szájába élvezz hanem valahonnan kóstolja meg)
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 09. 01. szombat 21:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (929364)
2018. 09. 01. szombat 21:09
Sziasztok látom sokan írnak/írtak hozzászólnék én is, nekem párom eddig kétszer engedte hogy a szájába menjek körülbelül majdnem hányt is tőle egyből, undorodik tőle azt mondta, nem szereti az állagát stb....
viszont nem tudom mitévő legyek ugyanis istenien orálozik és mikor majdnem végem nagyon rossz hogy szólni kell neki,hogy itt a vége....
Örülnék neki még ha nem is nyeli le legalább a szájába engedné utána kiköpi és kész.
Valaki jár/járt hasonló cipőben?
Előre is köszi a választ/válaszokat smile
Legyen szép napotok.
#1251   2018. 09. 09. vasárnap 04:21
Dirty00 Dirty00
38évig még a sajátom se kostoltam meg. Nem érdekelt.
Az első alkalom után már azt nem értettem eddig miért nem?!
Azóta több tucatnál tartók de nincs két egyforma ízben se mennyiségbe se álagba. A legjobb szerintem keverni egyszer volt szerencsém 3 fajtát a számba kapni
#1250   2018. 09. 03. hétfő 20:57
X Törölt felhasználó (3895192)
Nincs igazi oka, a barátom szerette volna, és megtettem neki!
#1249   2018. 09. 02. vasárnap 21:08
X Törölt felhasználó (2317382)
Én szeretem az utolsó cseppjéig
.
#1248   2018. 09. 02. vasárnap 18:30
Biszexpasi80 Biszexpasi80
Rendszeresen szopnék jófarkú pasikat,akiknek sok a spermában. Párokhoz is szîvesen csatlakoznék. Nyíregyháza és Debrecen környékéről keresek. Îrj bátran. Leszoplak.
#1247   2018. 09. 02. vasárnap 18:30
Biszexpasi80 Biszexpasi80
Rendszeresen szopnék jófarkú pasikat,akiknek sok a spermában. Párokhoz is szîvesen csatlakoznék. Nyíregyháza és Debrecen környékéről keresek. Îrj bátran. Leszoplak.
#1246   2018. 09. 02. vasárnap 18:01
mivagyunk12 mivagyunk12
Párom nem cigizik és nem kávézni. Az édességet imádja a spermája édes IMÁDOM. :-P
#1245   2018. 09. 02. vasárnap 17:43
X Törölt felhasználó (869472)
A kávé nem annyira rontja el az ízért, de a cigi, ha rendszeres dohányzásról beszélünk ( napi 10 szál és felette ) kellemetlen ízt ad a spermának.Tapasztalatból tudom, mert én mióta szexelek szívesen kóstolom, ízlelem a párom szex alkalmával. Nemrégiben keresett meg egy volt 1x-i szexkalandom, szeretett volna újra találkozni, és bár tetszetős a külseje a fickónak, a szex sem volt rossz, de pont a rémesen rossz ízű spermája jutott eszembe először róla.....nemet mondtam. Ő is rendszeresen cigizik bevallása szerint. Ciki vagy nem, de gyorsan letettem a folytatásról. Mert bizony, ahogy a nők puncijának íze és illata is vonzó vagy taszító lehet, a férfiakra is igaz ez.
Legalábbis én így gondolom.
(Ez egy válasz seximado73 üzenetére (2017. 12. 23. szombat 03:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 23. szombat 03:20
Amúgy ez a kv/cigi dolog egész egyszerűen butaság, hogy attól rosszabb vagy jobb az íze. Rendszeresen kell sportolni és mindent megadni a férfitestnek, vitaminokat, hogy legyen sok vitamin a hölgyeknek. smile A,B,C,D,E, magnézium, vas vitaminok kiválóan teljesítenek akik ízekre vágynak. És kávé két cukorral ehhez még csak hab a tortán. wink
#1244   2018. 09. 01. szombat 21:55
mmasa5100 mmasa5100
Én szeretem kényeztetni páromat, amikor elélvezik a számban, és érzem a lüktetést a farkában az valami isteni. Mivel ez rendszeres dolog, igy mindegy mit eszik, egyszerűen szeretem ha kényeztethetem. Izre sem veszek észre semmi külömbséget. Ez valahogy természezes dolog egy pár között.
#1243   2018. 09. 01. szombat 21:09
X Törölt felhasználó (929364)
Sziasztok látom sokan írnak/írtak hozzászólnék én is, nekem párom eddig kétszer engedte hogy a szájába menjek körülbelül majdnem hányt is tőle egyből, undorodik tőle azt mondta, nem szereti az állagát stb....
viszont nem tudom mitévő legyek ugyanis istenien orálozik és mikor majdnem végem nagyon rossz hogy szólni kell neki,hogy itt a vége....
Örülnék neki még ha nem is nyeli le legalább a szájába engedné utána kiköpi és kész.
Valaki jár/járt hasonló cipőben?
Előre is köszi a választ/válaszokat smile
Legyen szép napotok.
#1242   2017. 12. 24. vasárnap 08:06
seximado73 seximado73
Jah a stresszt kihagytam mert az korántsem ízfokozó...inkább rossz íze lesz miatta.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 12. 23. szombat 07:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2017. 12. 23. szombat 07:37
Félig egyet értek veled.
Nem feltétlen van összefüggésben a kettő. Általánosságban mindig ezt mondják el, hogy a fűszeres étkezés, a sok sós és édes étel/ital, kávé, cigaretta, alkohol nagyban befolyásolja a sperma ízét.
Ez ugyanúgy genetikától is függ, kinek ez, kinek az befolyásolja vagy nem, és éppen ki tudja milyen mértékben.
Ehhez jön hozzá egy másik tényező, hogy a nő mennyire érzékeny az ízekre, mit szeret, mit nem. Lehet ott vagy egy MFF felállásban az egyiknek ízleni fog, míg a másiknak nem.
Úgy gondolom, amelyik nő szereti a keserűbb italokat és a szószosabb ételeket, annak nem fog gondot okozni sem az íze, sem az állaga.
Én sem bánnám, ha folyamatosan nyelné a párom, de ő sem mindig kívánja, nem is mindig ízlik neki, és ez független attól, hogy hogyan táplálkozom.
Azt elhiszem, hogy a többségnél a fent felsorolt dolgok befolyásoló tényezők nagy mértékben, de máson is múlik a dolog.
#1241   2017. 12. 23. szombat 07:37
X Törölt felhasználó (69371)
Félig egyet értek veled.
Nem feltétlen van összefüggésben a kettő. Általánosságban mindig ezt mondják el, hogy a fűszeres étkezés, a sok sós és édes étel/ital, kávé, cigaretta, alkohol nagyban befolyásolja a sperma ízét.
Ez ugyanúgy genetikától is függ, kinek ez, kinek az befolyásolja vagy nem, és éppen ki tudja milyen mértékben.
Ehhez jön hozzá egy másik tényező, hogy a nő mennyire érzékeny az ízekre, mit szeret, mit nem. Lehet ott vagy egy MFF felállásban az egyiknek ízleni fog, míg a másiknak nem.
Úgy gondolom, amelyik nő szereti a keserűbb italokat és a szószosabb ételeket, annak nem fog gondot okozni sem az íze, sem az állaga.
Én sem bánnám, ha folyamatosan nyelné a párom, de ő sem mindig kívánja, nem is mindig ízlik neki, és ez független attól, hogy hogyan táplálkozom.
Azt elhiszem, hogy a többségnél a fent felsorolt dolgok befolyásoló tényezők nagy mértékben, de máson is múlik a dolog.
(Ez egy válasz seximado73 üzenetére (2017. 12. 23. szombat 03:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 23. szombat 03:20
Amúgy ez a kv/cigi dolog egész egyszerűen butaság, hogy attól rosszabb vagy jobb az íze. Rendszeresen kell sportolni és mindent megadni a férfitestnek, vitaminokat, hogy legyen sok vitamin a hölgyeknek. smile A,B,C,D,E, magnézium, vas vitaminok kiválóan teljesítenek akik ízekre vágynak. És kávé két cukorral ehhez még csak hab a tortán. wink
#1240   2017. 12. 23. szombat 03:20
seximado73 seximado73
Amúgy ez a kv/cigi dolog egész egyszerűen butaság, hogy attól rosszabb vagy jobb az íze. Rendszeresen kell sportolni és mindent megadni a férfitestnek, vitaminokat, hogy legyen sok vitamin a hölgyeknek. smile A,B,C,D,E, magnézium, vas vitaminok kiválóan teljesítenek akik ízekre vágynak. És kávé két cukorral ehhez még csak hab a tortán. wink
#1239   2017. 12. 20. szerda 06:30
X Törölt felhasználó (1488772)
Hat a latvany ahogy kilovel a arcta stb
#1238   2017. 12. 20. szerda 06:26
X Törölt felhasználó (1536322)
Szerintem találsz itt is a lő az egylövetű című videókban.
(Ez egy válasz Nagybela28 üzenetére (2017. 12. 17. vasárnap 20:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 12. 17. vasárnap 20:21
Sziasztok!
Engem mindig is nagyon felizgatott ez a téma. Amikor például a srác a videoban megtölti a barátnõje száját finom nedûvel, a csaj pedig megmutatja kitátott szájjal az adagot a kamerának, utána fintorgás nélkül leküldi az utódokat a gyomrába majd mosolyog és mondja, hogy nagyon finom volt. Egyszerûen imádom! Tud valaki ilyen házi videót mutatni it a goldengate-n?
#1237   2017. 12. 17. vasárnap 20:21
Nagybela28 Nagybela28
Sziasztok!
Engem mindig is nagyon felizgatott ez a téma. Amikor például a srác a videoban megtölti a barátnõje száját finom nedûvel, a csaj pedig megmutatja kitátott szájjal az adagot a kamerának, utána fintorgás nélkül leküldi az utódokat a gyomrába majd mosolyog és mondja, hogy nagyon finom volt. Egyszerûen imádom! Tud valaki ilyen házi videót mutatni it a goldengate-n?
#1236   2017. 12. 09. szombat 08:29
sex75 sex75
szia
van felesleges vitaminom ha már egészségesen élsz és egyet éertek a dokival
(Ez egy válasz laczko-daniel üzenetére (2017. 11. 30. csütörtök 06:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 30. csütörtök 06:48
Kimondottan hig és sok anyaggal , jelentkezz ,kicsalogatom neked és a doki is felirta, csak nyelnem kell.
#1235   2017. 12. 09. szombat 07:53
Lauda26 Lauda26
Pasi létemre minden nap lenyelem a saját gecimet immáron 13 éve smile
#1234   2017. 12. 08. péntek 17:46
X Törölt felhasználó (3202812)
A páromét mindig, de ő nem dohányzik ezért nem is keserű ... :P
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Clark Licker Clark Licker
Nyitás ideje: 2004. 10. 26. kedd
Üzenetek: 1273db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 20. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!