Csajok! Miért nyelitek le, vagy miért nem?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 32 33 34 35 36 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#613   2006. 11. 17. péntek 13:25
new1 new1
Aki szeret kiköpi, aki igazán szeret az lenyeli
#612   2006. 11. 17. péntek 13:24
herkemelhomolka herkemelhomolka
A párom szerint egyetlen oka van, hogy nálunk ez a fajta beteljesült öröm csak nagyon ritkán fordul elő. Nem az íze, állaga stb.. miatt nem nyeli le (csak nagyon ritkán), hanem a hőmérséklete miatt! Azt mondja, ha hideg lenne, semmi problémát nem jelentene. Bár azt hiszem, ezért én meg nem fagyasztom le a farkam.
#611   2006. 11. 17. péntek 11:49
Azizza Azizza
Ez a "gesztus" hozzátartozik az együttléthez időnként, nem minden alkalommal "kötelező".Ezt nem tervezi az ember!!!Azt hiszem (legalábbis számomra) a partnerem teljes elfogadásának jele.Az is Ő!!!!És iszonyú finiiii
#610   2006. 11. 05. vasárnap 17:17
gorgh0 gorgh0






#609   2006. 11. 04. szombat 12:41
MmePrune MmePrune
ollóztam egy-két dolgot:

Szexológusok több okot is felsorolnak, hogy egyesek miért ódzkodnak az orális szextől és a váladékok megízlelésétől. Ok lehet például az a félelem, hogy partnerünk számára kellemetlen és undorító lehet nemi szervünk íze vagy szaga. Vagy éppen fordítva, hogy az ő íze vagy szaga hat ránk taszítóan.

Merthogy normális esetben, egy jó kapcsolatban a szexuális izgalom során keletkező testnedvek illata inkább bódító, ajzó hatású a partnerre, és testünket áthatva megsokszorozzák a testi és lelki gyönyört. Persze vannak olyan esetek is, ahol valamilyen trauma vagy múltbeli rossz tapasztalat miatt a partner viszolyog, erősen vonakodik a szájában bekövetkező magömléstől. Sosem tudhatjuk, kinek milyen szexuális tapasztalata volt vagy nem volt, ezért az ilyesmivel, különösképp még mielőtt megerőszakolnánk partnerünk torkát, ajánlatos különféle finom felfedező technikákkal kísérletezni, és türelemmel viseltetni eme nyúlós, sikamlós dolog iránt.


Tény, hogy a sperma - fiziológiai folyadék lévén - ízre és illatra egyénenként változó, és függ az egészségi állapottól, az általános kondíciótól, sőt az elfogyasztott élelemtől is. Enyhén lúgos kémhatása miatt kissé keserűnek, savanykásnak vagy sósnak, szaga meg enyhén dohosnak hathat, ám köztudott, a sperma íze és szaga némiképp befolyásolható. Az ananász, a kiwi, az erdei gyümölcsök, a zeller, a petrezselyem például csökkenthetik a kesernyés ízt, viszont a hús, a hal, az alkohol, a kávé és a cigaretta rontanak az ízvilágon.

kisangyalka! ne add fel, még eljön az az idő, amikor te is élvezni fogod:):):):)

#608   2006. 11. 03. péntek 22:39
kisangyalka kisangyalka
Nahat szep lett volna, ha valamki ilyet vett volna felesegul. Koztulajdonba kerult volna egybol barhova vitte volna ferjeura. De ilyen csajok a mai napig vannak a korosztaly meg egyre csokken. Ez van
(Ez egy válasz varju1 üzenetére (2006. 11. 03. péntek 22:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 11. 03. péntek 22:29
Tudod mi európaiak az ilyen csajokhoz csak "harangozni" jártunk.
#607   2006. 11. 03. péntek 22:29
varju1 varju1 VIP
Tudod mi európaiak az ilyen csajokhoz csak "harangozni" jártunk.
(Ez egy válasz kisangyalka üzenetére (2006. 11. 03. péntek 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 11. 03. péntek 21:57
Na kerem szepen multi kulti. Persze nagy barna szoros farok, az igen. A leanyzo igencsak kelet europai volt, meg ha a deli reszekrol is. Jo diplomata lett volna belole. Minden bevett szoval ami mozgott es kemeny volt. Viszont kivacsi lennek mi is a mas a barna farokban mint a feherben.
#606   2006. 11. 03. péntek 21:57
kisangyalka kisangyalka
Na kerem szepen multi kulti. Persze nagy barna szoros farok, az igen. A leanyzo igencsak kelet europai volt, meg ha a deli reszekrol is. Jo diplomata lett volna belole. Minden bevett szoval ami mozgott es kemeny volt. Viszont kivacsi lennek mi is a mas a barna farokban mint a feherben.
(Ez egy válasz varju1 üzenetére (2006. 11. 03. péntek 21:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 11. 03. péntek 21:48
A mozambiki broki izlett neki legjobban. wow3
#605   2006. 11. 03. péntek 21:48
varju1 varju1 VIP
A mozambiki broki izlett neki legjobban. wow3
(Ez egy válasz kisangyalka üzenetére (2006. 11. 03. péntek 21:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 11. 03. péntek 21:45
Hat elbirom kepszelni. Tenyleg nem ertem az ilyen csajokat, mintha mar csak osztonbol csinalnak. ´Jo hogy azt nem mondta hogy a magyaroke csipospaprika izu.Az lett volna az igazi vigyor2
#604   2006. 11. 03. péntek 21:45
kisangyalka kisangyalka
Hat elbirom kepszelni. Tenyleg nem ertem az ilyen csajokat, mintha mar csak osztonbol csinalnak. ´Jo hogy azt nem mondta hogy a magyaroke csipospaprika izu.Az lett volna az igazi vigyor2
(Ez egy válasz varju1 üzenetére (2006. 11. 03. péntek 21:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 11. 03. péntek 21:05
Ez a hölgy csak szerelemből kefélt, de 10 perc alatt szerelmes tudott lenni. nyes
#603   2006. 11. 03. péntek 21:05
varju1 varju1 VIP
Ez a hölgy csak szerelemből kefélt, de 10 perc alatt szerelmes tudott lenni. nyes
(Ez egy válasz kisangyalka üzenetére (2006. 11. 03. péntek 20:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 11. 03. péntek 20:50
Mindenesetre erdekes afonyalekvar lehetett. Jo hogy ennyi sok nemzetet kiprobalt hogy fel tudott allitani egyfajta teoriat, masresz meg nem hinnem hogy az egyik dolog osszefuggne a masikkal. Persze lehet hogy a kaja kicsit befolyasolja, de biztos nem annyira ahogy az illeto holgy allitotta. circling
#602   2006. 11. 03. péntek 20:50
kisangyalka kisangyalka
Mindenesetre erdekes afonyalekvar lehetett. Jo hogy ennyi sok nemzetet kiprobalt hogy fel tudott allitani egyfajta teoriat, masresz meg nem hinnem hogy az egyik dolog osszefuggne a masikkal. Persze lehet hogy a kaja kicsit befolyasolja, de biztos nem annyira ahogy az illeto holgy allitotta. circling
(Ez egy válasz varju1 üzenetére (2006. 11. 03. péntek 20:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 11. 03. péntek 20:09
Még régen az NDK-ban jártam suliba és volt egy bolgár csaj aki az illető nemzetisége alapján határozta meg az izeket. Azt mondta olyan, mint az áfonyalekvár. Azóta is mosolygok ha valamelyik étlapon áfonyalekvárt olvasok.
#601   2006. 11. 03. péntek 20:09
varju1 varju1 VIP
Még régen az NDK-ban jártam suliba és volt egy bolgár csaj aki az illető nemzetisége alapján határozta meg az izeket. Azt mondta olyan, mint az áfonyalekvár. Azóta is mosolygok ha valamelyik étlapon áfonyalekvárt olvasok.
(Ez egy válasz kisangyalka üzenetére (2006. 11. 03. péntek 19:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 11. 03. péntek 19:25
Sokan allitjak hogy etrendvaltozassal az ize is valtozik, de azert ez mar olyan agymosott, szoke cicamicaknak valo technika. Egyen a parom azt es annyit amit akar. Nehogy mar emiatt iktassunk be uj korlatozasokat. Egyebkent is nem a szagaval vagy izevel van a nagy gond, hanem sziplan gusztustalannak tartom hogy meleg, feher es nyalkas. Es ha a testemen landol, akkor ragad is.
Inkabb kitalalok valami egyebet amivel jo lehet neki...
#600   2006. 11. 03. péntek 19:25
kisangyalka kisangyalka
Sokan allitjak hogy etrendvaltozassal az ize is valtozik, de azert ez mar olyan agymosott, szoke cicamicaknak valo technika. Egyen a parom azt es annyit amit akar. Nehogy mar emiatt iktassunk be uj korlatozasokat. Egyebkent is nem a szagaval vagy izevel van a nagy gond, hanem sziplan gusztustalannak tartom hogy meleg, feher es nyalkas. Es ha a testemen landol, akkor ragad is.
Inkabb kitalalok valami egyebet amivel jo lehet neki...
(Ez egy válasz hgyorgy üzenetére (2006. 11. 03. péntek 19:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 11. 03. péntek 19:16
A párom szereti, és nekem nagyon tetszik! ;-) Állítólag, ha figyelsz az étrendjére, akkor változhat az íze.... komoly... most olvastam! :)
#599   2006. 11. 03. péntek 19:16
hgyorgy hgyorgy VIP
A párom szereti, és nekem nagyon tetszik! ;-) Állítólag, ha figyelsz az étrendjére, akkor változhat az íze.... komoly... most olvastam! :)
(Ez egy válasz kisangyalka üzenetére (2006. 11. 02. csütörtök 22:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 11. 02. csütörtök 22:23
A kerdesre valaszolva, szemely szerint azert nem nyelem le soha, mert egyszer leszaladt es csipte a torkomat, raadasul az allagat nezve nem valami gusztusos a szagat mar nem is emlitve. Persze nem valami tul kellemetlen, de megiscsak testnedvnek tekintem es eleve mar csak ezert se szeretnem ha lemenne. Csak sajnalom hogy a paromat nem tudom igy nagyon boldogga tenni.
#598   2006. 11. 03. péntek 00:25
player player
wave wave ,na ennek örülök hogy vissza jeleztél a multkori joreggeltes mosolyod is nagyon tudtam dijjjazni wave jöhetnek mégilyen képek :)
(Ez egy válasz Katinka üzenetére (2006. 11. 01. szerda 19:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 11. 01. szerda 19:30
vigyor2 crazya wave
#597   2006. 11. 02. csütörtök 22:23
kisangyalka kisangyalka
A kerdesre valaszolva, szemely szerint azert nem nyelem le soha, mert egyszer leszaladt es csipte a torkomat, raadasul az allagat nezve nem valami gusztusos a szagat mar nem is emlitve. Persze nem valami tul kellemetlen, de megiscsak testnedvnek tekintem es eleve mar csak ezert se szeretnem ha lemenne. Csak sajnalom hogy a paromat nem tudom igy nagyon boldogga tenni.
#596   2006. 11. 02. csütörtök 20:53
Ne_tudd_ki Ne_tudd_ki
Vipera ez részben igaz,de én mégis manilóka véleményét osztom.Gondolj csak kicsit bele,ha utána csókolózol a csajjal az olyan mintha közvetetten saját magad szoptad volna le. :D
#595   2006. 11. 02. csütörtök 14:28
X Törölt felhasználó (37763)
Sajnos eddig még csak egyszer történt velem meg ez a dolog. Az is egy érzelemmentes estén. Lehet, hogy az asszonypajtit lesmárolnám utána, de ő nem csinálja végig a témát. És puncinyalás után én sem kényszerítem, hogy fogadjon el tőlem egy nyelvest. Valószínű egy kicsit konzerv vagyok?
#594   2006. 11. 02. csütörtök 08:11
X Törölt felhasználó (37763)
Nagyon izgalmas dolog. Egyszer szeretném is kipróbálni, de utána biztos nem engedném a nőnek, hogy megcsókoljon. Brrr
 
... 32 33 34 35 36 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Clark Licker Clark Licker
Nyitás ideje: 2004. 10. 26. kedd
Üzenetek: 1273db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 20. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!