Izgat ha megdugják a feleségemet (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

... 16 17 18 19 20 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#19132   2023. 07. 21. péntek 10:52
RicoRex RicoRex
Beszéltetek már róla?
#19131   2023. 07. 21. péntek 10:50
X Törölt felhasználó (4611332)
Engem nagyon ízgat a dolog. Sajnos még nem találtam megfelelő férfit. Illetve párom még nem tudom mennyire lenne benne.
#19130   2023. 07. 20. csütörtök 19:56
Borso51 Borso51
#19129   2023. 07. 19. szerda 22:16
Palesz Palesz
Jó sztori. Várom a folytatást.
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 07. 19. szerda 20:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 19. szerda 20:43
Aztán gecis szájjal tovább szopta Zsoltot
aki szintén nem bírta.Párom Zsolt faszát melleire verte!
Nagyon hosszan élvezett
hihetetlen sok geci landolt rajta.
Kicsi ment a szája szélére is amit lenyalt.Ezt csak utolag mesélte el mert az is szabály volt (akkor)hogy idegen nem élvezhet a szájába)
Volt egy kis vita ebből,nem esett jól,de ilyenek a kezdetek.Ma most már inkább izgatónak tartom smile
Szoval ennyi,elsőre,aztán Zsoltot meg is vendégeltük!
Az volt az első dugás,vegyes érzésekkel!
#19128   2023. 07. 19. szerda 20:43
Borso51 Borso51
Aztán gecis szájjal tovább szopta Zsoltot
aki szintén nem bírta.Párom Zsolt faszát melleire verte!
Nagyon hosszan élvezett
hihetetlen sok geci landolt rajta.
Kicsi ment a szája szélére is amit lenyalt.Ezt csak utolag mesélte el mert az is szabály volt (akkor)hogy idegen nem élvezhet a szájába)
Volt egy kis vita ebből,nem esett jól,de ilyenek a kezdetek.Ma most már inkább izgatónak tartom smile
Szoval ennyi,elsőre,aztán Zsoltot meg is vendégeltük!
Az volt az első dugás,vegyes érzésekkel!
#19127   2023. 07. 19. szerda 20:33
Borso51 Borso51
Mivel sokan kértétek smile
Előrebocsájtom,hogy minden tőrténet valós!
Nem vagyok regényíró,szóval bocsi,ha nem elég részletgazdag.

Második Pasi. Kb 14éve.
Zsoltot itt ismertük meg.Mivel új volt ez a hármas terület,nem szerettem volna ha egy olyan pasival éljük meg aki tönkretenné a  folytatást.Nagyon sokat kerestünk.

Egy első szimpátia randira egy cukrászdában kerűlt sor.Volt egy félreeső rész,és nem voltak sokan.
Páromon kis nyári ruha és randibugyi.
Elsőre szimpatikusnak tünt mindenki.Zsolt részéről apró érintések nevetgélés..
Egyszer csak Zsolt a párom combjára tette a kezét,és rám nézett.Mondtam,hogy semmi gond.
Az asztal alatt folyamatosan simogatta,és egyre feljebb.Persze nekem már majd eldurrant a faszom wink Majd elérte a puncit.Kedvesem felsohajtott,és Zsolt kezére tette a kezét,hogy ne itt.
Mivel "csak"sütiről volt szó,de izzott a levegő Zsoltot megkértük kicsit had beszéljünk.Megkérdeztem a Párom mi legyen?Azt mondta izgatta a szitu,és a kezem a puncijára húzta.Teljesen be volt nedvesedve,az ujjam szinte akadálytalanúl csúszott volna be.Megbeszéltük,hogy autóba ülünk és egy nemmessze lévő erdős területre megyünk,hogy valami kis ízelítő legyen már!
Zsoltnak egy kombija volt lesötétítve,és meglepően (jah nem)lehajtott hátsó ülésekkel.
Hátra ültünk hárman..
Egyből érzékien elkezdtek csókolózni.Én az izgalomtól,félig bénultan,csak néztem őket.
Szivem a torkomban,faszom meg robbanás közeli állapotban.
A ruha pántjait lefejtve,elkezdte simogatni,hegyke de kemény melleit,majd nyalogatni hegyes bibóit,de közben már a fazonos puniját is simogatta.Elfeküdtünk,párom középen.Zsolt félrehúzta a bugyiját,és kis csikló simogatás után elkezdte ujjazni.Párom szinte extázisban, hallottam,néztem ahogyan cuppog a puncija az élvezettől,közben mindkettönk farkát markolászta.Majd Zsolt lecsúszva kezdte nyalni az akkorra már duzzad csatakos punciját.Arcához hajoltam, csókolóztunk,megkérdeztem,jó-e minden?
A kis "qúrvám"a szemebe nézve mondta kicsit szégyenlősen,hogy így nem fogja bírni és el fog élvezni.
Mondtam látni akarom!!
Zsolt két ujjával ujjazta és a csiklóját nyalta, csókolta.Kis idő múlva akkorát élvezett,mintmég soha!
Zsolt már elövette a farkát,ami szép betonkemény példány volt,és párom lába közé térdelt.Gumit vett elő,de a párom,azt mondta ne itt,de elintéz minket wink
Megragadta Zsolt farkát,és kicsit a csiklójához dörgölte,hogy ne szárazon verje.
Hol lassan,hol keményen izgatta.
Én kértem,hogy tegye be (pedig megbeszéltük,hogy gumi nélkűl nem)annyira izgató volt a látvány ahogy egy idegen fasszal játszik a Kedvesem.
Ekkor felült és mindkettönk faszát elkezdte verni.
Én leállítottam mert nem bírtam annyira felvoltam izgulva.Zsolthoz hajolt lassan a szájába vette és gyengéden szopni kezdte.Majd kurvásra váltott és hümmögve szopta -verte.
Én nem bírtam a látványt odahúztam a fejét és miközben Zsoltnak tovább verte fél perc alatt teleélveztem a száját.
#19126   2023. 07. 18. kedd 13:16
parbaniek parbaniek
A nők tudnak néha +lepetést okozni, akár kellemeset is smile !
(Ez egy válasz Davee92 üzenetére (2023. 07. 15. szombat 15:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 15. szombat 15:09
Ahh ez tabu téma! Vagyis nálunk legalább is az! Amúgy így utólag bele gondolva több olyan apró kis mozzanat volt már amiből arra gondolok hogy a felesége direkt csinálja!
#19125   2023. 07. 15. szombat 15:21
Matifu Matifu
Szia ! Sokunkat érdekel, örömmel olvasnánk a storykat. Az eddigiek is nagyon izgalmasak voltak.
A "hitetleneknek" hagyjuk meg a kételkedés ópiumát.
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 07. 15. szombat 12:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 15. szombat 12:13
Szia.Nem titok lenne mit leírni,de semmi kedvem magyarázkodni a "hitetleneknek":(
#19124   2023. 07. 15. szombat 15:09
Davee92 Davee92
Ahh ez tabu téma! Vagyis nálunk legalább is az! Amúgy így utólag bele gondolva több olyan apró kis mozzanat volt már amiből arra gondolok hogy a felesége direkt csinálja!
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 07. 15. szombat 15:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 15. szombat 15:01
Beszéld meg a Barátoddal!
Vagy nyerő leszel,vagy szájon vág!
Mit veszíthetsz? buck
#19123   2023. 07. 15. szombat 15:01
Borso51 Borso51
Beszéld meg a Barátoddal!
Vagy nyerő leszel,vagy szájon vág!
Mit veszíthetsz? buck
(Ez egy válasz Davee92 üzenetére (2023. 07. 15. szombat 12:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 15. szombat 12:05
Az gáz ha multkorokba egy jó barátom feleségét megkivantam? Nyári lenge ruhában volt előre hajolt a nagy cicik láttán elkezdett a gondoltam azon járni!
#19122   2023. 07. 15. szombat 12:14
Borso51 Borso51
.
(Ez egy válasz shámán üzenetére (2023. 07. 15. szombat 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 15. szombat 10:56
Köszi,hogy megirtad mi lett Ákosal végül. Hát ha lesz kedved irhatnál pár sztorit a többes kalandozásaitokrol biztos mások is szivesen olvasnának rola...üdv
#19121   2023. 07. 15. szombat 12:13
Borso51 Borso51
Szia.Nem titok lenne mit leírni,de semmi kedvem magyarázkodni a "hitetleneknek":(
(Ez egy válasz shámán üzenetére (2023. 07. 15. szombat 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 15. szombat 10:56
Köszi,hogy megirtad mi lett Ákosal végül. Hát ha lesz kedved irhatnál pár sztorit a többes kalandozásaitokrol biztos mások is szivesen olvasnának rola...üdv
#19120   2023. 07. 15. szombat 12:05
Davee92 Davee92
Az gáz ha multkorokba egy jó barátom feleségét megkivantam? Nyári lenge ruhában volt előre hajolt a nagy cicik láttán elkezdett a gondoltam azon járni!
#19119   2023. 07. 15. szombat 10:56
shámán shámán VIP
Köszi,hogy megirtad mi lett Ákosal végül. Hát ha lesz kedved irhatnál pár sztorit a többes kalandozásaitokrol biztos mások is szivesen olvasnának rola...üdv
(Ez egy válasz Borso51 üzenetére (2023. 07. 15. szombat 09:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 15. szombat 09:30
Ákosnál ittunk még majd kiment wc-re.
Mondtam a páromnak most vagy soha smile
Visszamentem a szobánkba,és megbeszéltük,hogy játszanak egy kicsit,de dugás ne legyen még.Ákosnak beadta a párom,hogy rosszúl lettem és elmentem lefeküdni.Átlátszó sztori de ott akkor piásan,remegve az izgalomtól más nem jutott az eszembe.
Ákos visszatért,de én már a szoba ablakon néztem mi tőrténik.
Párom egyből magához húzta és hevesen csókolózni kezdtek!
Simogatták egymást,a popsiját markolászta,majd benyúlt a szoknyája alá.
Én az ablakon keresztűl figyeltem és markolásztam a faszom.
Izgatta a punciját,közben a párom a shorton keresztűl maszírozta verte a faszát.
Lehúzta a bugyiját és a szoknya alatt elkezdte ujjazni.Remegett a lába az élvezettő!Ezzel egy időben párom is elővette Ákos faszát és verni kezdte.
Mindketten álltak,közben csókolóztak.
Én erre a látványra nem bírtam és a kezembe élveztem.
Ákos meg probálta az ágyra fektetni(gondolom meg akarta baszni),de a párom nem engedte...
Nagyon izgató volt látni ahogy a kedvesem dolgozik egy idegen faszon!
Mivel így nem tud elélvezni a párom elvette Ákos kezét,és gyors faszverésbe kezdett,aminek következtében Ákos elélveztett,rá a párom felsőjére szoknyájára...
Jó lett volna szopást is látni de ennyi volt...
Párom visszatért és mint egy kis kúrva mutatta az eredményt a ruháján.
Nem tudom,hogyan de újra felállt ,lecibáltam a ruháját,és egy hatalmasat basztunk,mert azt szeretkezésnek nem nevezném smile
Még sokszor felelevenítettük ezt a sztorit.
Sajna Ákossal nem lett több mert nem akart hármast.
De aztán elkezdődött a többes kalandozásunk smile )l
#19118   2023. 07. 15. szombat 09:30
Borso51 Borso51
Ákosnál ittunk még majd kiment wc-re.
Mondtam a páromnak most vagy soha smile
Visszamentem a szobánkba,és megbeszéltük,hogy játszanak egy kicsit,de dugás ne legyen még.Ákosnak beadta a párom,hogy rosszúl lettem és elmentem lefeküdni.Átlátszó sztori de ott akkor piásan,remegve az izgalomtól más nem jutott az eszembe.
Ákos visszatért,de én már a szoba ablakon néztem mi tőrténik.
Párom egyből magához húzta és hevesen csókolózni kezdtek!
Simogatták egymást,a popsiját markolászta,majd benyúlt a szoknyája alá.
Én az ablakon keresztűl figyeltem és markolásztam a faszom.
Izgatta a punciját,közben a párom a shorton keresztűl maszírozta verte a faszát.
Lehúzta a bugyiját és a szoknya alatt elkezdte ujjazni.Remegett a lába az élvezettő!Ezzel egy időben párom is elővette Ákos faszát és verni kezdte.
Mindketten álltak,közben csókolóztak.
Én erre a látványra nem bírtam és a kezembe élveztem.
Ákos meg probálta az ágyra fektetni(gondolom meg akarta baszni),de a párom nem engedte...
Nagyon izgató volt látni ahogy a kedvesem dolgozik egy idegen faszon!
Mivel így nem tud elélvezni a párom elvette Ákos kezét,és gyors faszverésbe kezdett,aminek következtében Ákos elélveztett,rá a párom felsőjére szoknyájára...
Jó lett volna szopást is látni de ennyi volt...
Párom visszatért és mint egy kis kúrva mutatta az eredményt a ruháján.
Nem tudom,hogyan de újra felállt ,lecibáltam a ruháját,és egy hatalmasat basztunk,mert azt szeretkezésnek nem nevezném smile
Még sokszor felelevenítettük ezt a sztorit.
Sajna Ákossal nem lett több mert nem akart hármast.
De aztán elkezdődött a többes kalandozásunk smile )l
#19117   2023. 07. 15. szombat 08:31
Vitya40 Vitya40
A vendégnek is megteszi,nagyon izgató ,gyönyörű látvány mikor többen ráélvezünk,mehet bárhová.De ha ahhoz van kedve,akkor lenyeli mindet.
#19116   2023. 07. 15. szombat 02:02
Coolpityu1749 Coolpityu1749
Csak a tiédet, vagy vendégnek is megteszi ezt?
(Ez egy válasz Vitya40 üzenetére (2023. 07. 13. csütörtök 22:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 13. csütörtök 22:20
Az enyém is lenyeli,szereti ha úszik a geciben.
#19115   2023. 07. 15. szombat 02:00
Coolpityu1749 Coolpityu1749
Ez egy nagyon jó tulajdonság!
(Ez egy válasz Vitya40 üzenetére (2023. 07. 13. csütörtök 22:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 13. csütörtök 22:20
Az enyém is lenyeli,szereti ha úszik a geciben.
#19114   2023. 07. 14. péntek 22:24
Borso51 Borso51
Szóval Ákos...
Megprobálom röviden...
Második nap semmi nem tőrtént,pedig jó lett volna...Izzott a levegő,de a Párom(meg Ákos)nem mertek semmit mert nehogy a másik páros "gyanút" fogjon.
Utolsó nap este szalonna sütés.
Persze fogyott rendesen az alkohol..
A másik pár visszavonúlt,hogy fáradtak de szerintünk csak szexelni akartak wink
3masban maradtunk,és persze fiatalon egyből feljött a szex.Ákos probálta poénra venni,ekkor (mivel már bátorra ittam magam)megkérdeztem,hogy milyen volt a gumimatracozás?
Hát sötét volt de Ákos és a Párom is totál zavarban elpirulva..De ekkor biztosítottam,hogy semmi baj,és minket izgat ez az egész!Felvázoltam,hogy mi lenne ha 3masban játszadoznánk?
Kinos nevetgélés,de Ákos azt mondta,ne szúrjuk el a barátságot,meg biztos az alkohol miatt mondjuk ..de igazából nem akarta mert neki kellemetlen lett volna plusz egy pasi álló fasszal...
Ekkor a Párom beült Ákos ölébe,és gyengéden megcsókolta!Ekkor éreztem megérkeztem! smile )
Iszonyat izgató volt.De sajna Ákos hirtelen felpattant és mondta,hogy megy aludni:(
Persze mi sem akartunk maradni ezért mi is mentünk vele,de izzott a levegő!
A szobánk egymás mellett volt.
Még befűztük,hogy igyunk egyet és nála folytattuk.
#19113   2023. 07. 14. péntek 22:17
Davee92 Davee92
Persze nagyon várjuk a folytatást, egyszer nagyon benne lennék egy ilyen helyzetben!
(Ez egy válasz CsakSzex02 üzenetére (2023. 07. 14. péntek 17:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 07. 14. péntek 17:52
sziasztok. ugye mást is érdekel,hogyan járt jol Ákos ???
 
... 16 17 18 19 20 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vagy-vagy vagy-vagy
Nyitás ideje: 2006. 04. 20. csütörtök
Üzenetek: 19472db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 21. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!