Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 168 169 170 171 172 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6596   2019. 12. 11. szerda 08:01
X Törölt felhasználó (3715492)
Ilyenek nincsenek. Ez a gondolkodas mar sokat elmond rolad.
(Ez egy válasz Pit. üzenetére (2019. 12. 10. kedd 23:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 23:37
Jó azoknak az embereknek akiknek csak játék az élet.
#6595   2019. 12. 11. szerda 07:12
SzofiBobi SzofiBobi
Igen jó! Lassan eljutunk oda, hogy nem csodálkozunk az eredményen!
(Ez egy válasz Pit. üzenetére (2019. 12. 10. kedd 23:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 23:37
Jó azoknak az embereknek akiknek csak játék az élet.
#6594   2019. 12. 10. kedd 23:37
Pit. Pit.
Jó azoknak az embereknek akiknek csak játék az élet.
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 12. 10. kedd 19:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 19:47
Az, hogy ezt itt játéknak vesszük, nem azt jelenti, hogy az egész életünk egy játék. Mindennek megvan a helye.
#6593   2019. 12. 10. kedd 23:36
Pit. Pit.
Sajnos ez nem igazán vigasztal de úgy néz ki bele kell törődnöm.Fiatal meg relatív egyiknek fiatal másiknak meg nem.Kérdés milyen korú mondja.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 12. 10. kedd 13:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 13:54
Különben teljesen megértelek és át tudom érezni a helyzetedet, bár gondolom ez nem vigasztal. Én is benne voltam 1-2 rendszerben az elmúlt 10 évben, néha keresgéltem, de senkit nem találtam, sem a valós életben, sem ilyen, vagy más típusú oldalakon. Most ezt nem panaszkodásként mondom, hanem tényként, más is van ilyen helyzetben. Az előző 10 évben viszont több szerencsém volt. Lehet a kortól is függ, nem tudom. Ha jól láttam a lapodon Te még fiatal vagy, szóval jók az esélyeid, ne add fel! Egyébként én sem tudom mi kelti fel a nők figyelmét, csak azokat a dolgokat tudom amit mondogatnak különböző fórumokon egyesek. Viszont ők is különbözőek, lehet mást meg más érdekel.
#6592   2019. 12. 10. kedd 23:35
Pit. Pit.
Szerintem nem zongorával van hanem ellopták a tvt-t szokták mondani.Szoktam fazon igazítani ,a képek lehet nem mind akkor készült de már mindegy mert töröltettem őket.Én meg nem vagyok kopasz csiga,se csecsemő,hogy lekopaszítsam magam.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 12. 10. kedd 14:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4236812) VIP
2019. 12. 10. kedd 14:20
Ezt szokták mondani, ha valaki túl szőrös. Ellopták a zongorád, és biztos rajta felejtetted a borotvád.
#6591   2019. 12. 10. kedd 19:47
SzofiBobi SzofiBobi
Az, hogy ezt itt játéknak vesszük, nem azt jelenti, hogy az egész életünk egy játék. Mindennek megvan a helye.
(Ez egy válasz Pit. üzenetére (2019. 12. 10. kedd 11:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 11:40
Nekem az életben nehezebb ez az egész dolog de ezt olyan emberek nem érthetik meg akiknek meg csak játék az egész élet.
#6590   2019. 12. 10. kedd 14:20
X Törölt felhasználó (4236812) VIP
Ezt szokták mondani, ha valaki túl szőrös. Ellopták a zongorád, és biztos rajta felejtetted a borotvád.
(Ez egy válasz Pit. üzenetére (2019. 12. 10. kedd 11:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 11:43
Ezt nem tudom mire értitek,ha akarjátok leírjátok.
#6589   2019. 12. 10. kedd 14:16
egysportospasi egysportospasi
"Mert itt elmondhatom mit keresek es a masik fel is ezt teszi."

Ezzel én is teljesen egyetértek, ez egy tiszta helyzet, különösen ha valaki korrekt és őszinte. A valós életben meg félreérthető metakommunikáció zajlik, ami csalódást, kellemetlen helyzeteket okozhat. Bár itt is vannak nehézségek, én is lényegében az összes kapcsolatomat ilyen internetes, vagy korábban sima hirdetéses formát használva létesítettem. Olyan is volt hogy ismertem az illetőt a valós világból, tudtam is hogy ismerem, a neve alapján nem tudtam beazonosítani, az interneten már egy lehetséges kapcsolatról beszélgettünk, de fogalmam nem volt hogy kivel társalgok. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 12. 10. kedd 08:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 12. 10. kedd 08:38
Nem ertek egyet veled teljesen. Szeretot talalni az oldalon nem remenytelen. Olykor hosszas folyamat, szerencse kerdese is, mint a normal eletben esetleg. De az utobbi eveimben a szexualis eletemet innen oldottam meg. Miert? Mert itt elmondhatom mit keresek es a masik fel is ezt teszi. A valos szexualis igenyeink, vagyaink talalkoznak. Ha nem lennenek oly alszentek az emberek, akkor a valos patkapcsolatomat is innen valasztanam szerintem. Csak ugye aki itt ismerkedik meg velem, az sokszor parazik, hogy lazan megcsalom stb.
Nem azert innen, mert ronda vagyok es a valovilagban nem nez ram senki. Csak untatnak az emberi jatszmak. A tiszta helyzeteket reszesitem elonyben.
#6588   2019. 12. 10. kedd 13:59
egysportospasi egysportospasi
Lehet akkor én még ilyen "szimpla dugás" formában nem is vettem részt. Inkább arra gondoltam hogy egy alkalmi jellegű kapcsolatban is rá lehet úgy hangolódni a nőre ha szimpatikus, hogy jót lehet vele szeretkezni.
(Ez egy válasz Pit. üzenetére (2019. 12. 10. kedd 11:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 11:39
Ebben nem értek egyet veled,a szeretkezés tényleg jobb mint a szimpla dugás.
#6587   2019. 12. 10. kedd 13:54
egysportospasi egysportospasi
Különben teljesen megértelek és át tudom érezni a helyzetedet, bár gondolom ez nem vigasztal. Én is benne voltam 1-2 rendszerben az elmúlt 10 évben, néha keresgéltem, de senkit nem találtam, sem a valós életben, sem ilyen, vagy más típusú oldalakon. Most ezt nem panaszkodásként mondom, hanem tényként, más is van ilyen helyzetben. Az előző 10 évben viszont több szerencsém volt. Lehet a kortól is függ, nem tudom. Ha jól láttam a lapodon Te még fiatal vagy, szóval jók az esélyeid, ne add fel! Egyébként én sem tudom mi kelti fel a nők figyelmét, csak azokat a dolgokat tudom amit mondogatnak különböző fórumokon egyesek. Viszont ők is különbözőek, lehet mást meg más érdekel.
(Ez egy válasz Pit. üzenetére (2019. 12. 10. kedd 02:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 02:17
Egyébként már megfordult a fejemben,hogy töröltetem az itt fennlévő képeimet mert nem lehet eligazodni az embereken egyik arcképet látna másik a farokra izgul.Nézegettem anno a képeket és párok meg nők is sok farokfotóhoz szóltak hozzá,hogy hú milyen izgató meg milyen jó lenne..Akkor gondoltam én is megpróbálom de ugye ez is baj meg az is baj,néha a profil törlésen is elgondolkodom.
#6586   2019. 12. 10. kedd 11:43
Pit. Pit.
Ezt nem tudom mire értitek,ha akarjátok leírjátok.
(Ez egy válasz Franciacsók üzenetére (2019. 12. 10. kedd 08:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 08:46
Bcs csk, bele olvastunk. De most komolyan? Dikmákék, ellopták a zongorát?
#6585   2019. 12. 10. kedd 11:40
Pit. Pit.
Nekem az életben nehezebb ez az egész dolog de ezt olyan emberek nem érthetik meg akiknek meg csak játék az egész élet.
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 12. 10. kedd 06:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 06:40
Akkor nincs mit tenni. Töröld az adatlapodat. Úgysem találsz senkit!!!Ez megfelelő? Ezt akartad olvasni? Itt semmire sincs garancia. Van aki megtalálja amire vágyik, mert alkalmazkodik, pozitívan ál hozzá a dolgokhoz. Van aki nem. Valószínüleg minél jobban rágörcsölsz annál kevésbé fog sikerülni. Fogd ezt fel egy esélynek, egy lehetőségnek. Ha tényleg olyan vagy amit írtál nem hiszem, hogy a való életben nem találsz partnert. Ennek itt csak egy kis játéknak kellene lennie. Szerintünk az már baj, ha valaki erre, vagy hasonló oldalra teszi fel a szexuális életét. Na az reménytelen.
#6584   2019. 12. 10. kedd 11:39
Pit. Pit.
Ebben nem értek egyet veled,a szeretkezés tényleg jobb mint a szimpla dugás.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 12. 09. hétfő 23:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 09. hétfő 23:32
Azt szokták még mondani a nők, hogy nem annyira vonzó számukra ha egy pasinak a farka van kirakva képként. Inkább szeretik az alkatot, az arcot látni.Tudom hogy nem feltétlen rak fel az ember arcképet egy ilyen oldalra, még akkor sem ha független. Én régebben mindig azt csináltam, hogy ha valaki egyáltalán hajlandó volt velem társalogni, akkor egy idő után küldtem neki teljes alakos képet arccal. Tudom ez olyan oldal, hogy mindenki a képet nézi először, de én is inkább mindig az intelligencia-szűrővel kezdtem. De fel lehet tenni olyan képet is amin nem látszik a farok. Aztán ez is elcsépelt dolog, de a nők azt szeretik mondogatni, hogy nekik érzelmek nélkül nem megy. Volt aki azt mondta ez bizalmat, biztonságot, szimpátiát jelenthet, de nemrégen egy hölgy éppen ecsetelte nekem hogy ugye én is tudom mennyivel jobb szerelmesen szerelmeskedni, mint szexelni. Én egyébként annyira nem látom a különbséget, volt hogy baromi jót szeretkeztem alkalmibb jellegű kapcsolatban is, még akár jobbat is mint néha a feleségemmel, akivel ugye papíron is szerelmesnek kell lennünk egymásba. Ha már itt tartunk eszembe jutott a legújabb kedvencem, amit már pár nő egybehangzóan állított, hogy kitartó udvarlással szinte mindenkiről le lehet varázsolni a bugyit. Akiről meg nem azt érzi az ember. Csak kérdés kinek adatik meg itt a kitartó udvarlás lehetősége, amikor a célszemélynek 100 levélből kell dönteni, meg aztán hol a határ a kitartó udvarlás és a molesztálás között? smile
#6583   2019. 12. 10. kedd 09:13
SzofiBobi SzofiBobi
Mindíg vannak kivételek! Ezesetben Te vagy az. Nincs azzal semmi baj, ha neked ez megfelel. Pit.-nek éppen ez a problémája, hogy neki ez nem jön be.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 12. 10. kedd 08:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 12. 10. kedd 08:38
Nem ertek egyet veled teljesen. Szeretot talalni az oldalon nem remenytelen. Olykor hosszas folyamat, szerencse kerdese is, mint a normal eletben esetleg. De az utobbi eveimben a szexualis eletemet innen oldottam meg. Miert? Mert itt elmondhatom mit keresek es a masik fel is ezt teszi. A valos szexualis igenyeink, vagyaink talalkoznak. Ha nem lennenek oly alszentek az emberek, akkor a valos patkapcsolatomat is innen valasztanam szerintem. Csak ugye aki itt ismerkedik meg velem, az sokszor parazik, hogy lazan megcsalom stb.
Nem azert innen, mert ronda vagyok es a valovilagban nem nez ram senki. Csak untatnak az emberi jatszmak. A tiszta helyzeteket reszesitem elonyben.
#6582   2019. 12. 10. kedd 08:46
Franciacsók Franciacsók
Bcs csk, bele olvastunk. De most komolyan? Dikmákék, ellopták a zongorát?
(Ez egy válasz Pit. üzenetére (2019. 12. 10. kedd 02:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 02:17
Egyébként már megfordult a fejemben,hogy töröltetem az itt fennlévő képeimet mert nem lehet eligazodni az embereken egyik arcképet látna másik a farokra izgul.Nézegettem anno a képeket és párok meg nők is sok farokfotóhoz szóltak hozzá,hogy hú milyen izgató meg milyen jó lenne..Akkor gondoltam én is megpróbálom de ugye ez is baj meg az is baj,néha a profil törlésen is elgondolkodom.
#6581   2019. 12. 10. kedd 08:38
X Törölt felhasználó (4052772)
Nem ertek egyet veled teljesen. Szeretot talalni az oldalon nem remenytelen. Olykor hosszas folyamat, szerencse kerdese is, mint a normal eletben esetleg. De az utobbi eveimben a szexualis eletemet innen oldottam meg. Miert? Mert itt elmondhatom mit keresek es a masik fel is ezt teszi. A valos szexualis igenyeink, vagyaink talalkoznak. Ha nem lennenek oly alszentek az emberek, akkor a valos patkapcsolatomat is innen valasztanam szerintem. Csak ugye aki itt ismerkedik meg velem, az sokszor parazik, hogy lazan megcsalom stb.
Nem azert innen, mert ronda vagyok es a valovilagban nem nez ram senki. Csak untatnak az emberi jatszmak. A tiszta helyzeteket reszesitem elonyben.
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 12. 10. kedd 06:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 06:40
Akkor nincs mit tenni. Töröld az adatlapodat. Úgysem találsz senkit!!!Ez megfelelő? Ezt akartad olvasni? Itt semmire sincs garancia. Van aki megtalálja amire vágyik, mert alkalmazkodik, pozitívan ál hozzá a dolgokhoz. Van aki nem. Valószínüleg minél jobban rágörcsölsz annál kevésbé fog sikerülni. Fogd ezt fel egy esélynek, egy lehetőségnek. Ha tényleg olyan vagy amit írtál nem hiszem, hogy a való életben nem találsz partnert. Ennek itt csak egy kis játéknak kellene lennie. Szerintünk az már baj, ha valaki erre, vagy hasonló oldalra teszi fel a szexuális életét. Na az reménytelen.
#6580   2019. 12. 10. kedd 08:01
X Törölt felhasználó (3161902)
eljen
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 12. 10. kedd 06:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 06:40
Akkor nincs mit tenni. Töröld az adatlapodat. Úgysem találsz senkit!!!Ez megfelelő? Ezt akartad olvasni? Itt semmire sincs garancia. Van aki megtalálja amire vágyik, mert alkalmazkodik, pozitívan ál hozzá a dolgokhoz. Van aki nem. Valószínüleg minél jobban rágörcsölsz annál kevésbé fog sikerülni. Fogd ezt fel egy esélynek, egy lehetőségnek. Ha tényleg olyan vagy amit írtál nem hiszem, hogy a való életben nem találsz partnert. Ennek itt csak egy kis játéknak kellene lennie. Szerintünk az már baj, ha valaki erre, vagy hasonló oldalra teszi fel a szexuális életét. Na az reménytelen.
#6579   2019. 12. 10. kedd 07:56
X Törölt felhasználó (3715492)
eljen
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 12. 10. kedd 06:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 06:40
Akkor nincs mit tenni. Töröld az adatlapodat. Úgysem találsz senkit!!!Ez megfelelő? Ezt akartad olvasni? Itt semmire sincs garancia. Van aki megtalálja amire vágyik, mert alkalmazkodik, pozitívan ál hozzá a dolgokhoz. Van aki nem. Valószínüleg minél jobban rágörcsölsz annál kevésbé fog sikerülni. Fogd ezt fel egy esélynek, egy lehetőségnek. Ha tényleg olyan vagy amit írtál nem hiszem, hogy a való életben nem találsz partnert. Ennek itt csak egy kis játéknak kellene lennie. Szerintünk az már baj, ha valaki erre, vagy hasonló oldalra teszi fel a szexuális életét. Na az reménytelen.
#6578   2019. 12. 10. kedd 07:06
X Törölt felhasználó (3989732)
eljen
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 12. 10. kedd 06:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 06:40
Akkor nincs mit tenni. Töröld az adatlapodat. Úgysem találsz senkit!!!Ez megfelelő? Ezt akartad olvasni? Itt semmire sincs garancia. Van aki megtalálja amire vágyik, mert alkalmazkodik, pozitívan ál hozzá a dolgokhoz. Van aki nem. Valószínüleg minél jobban rágörcsölsz annál kevésbé fog sikerülni. Fogd ezt fel egy esélynek, egy lehetőségnek. Ha tényleg olyan vagy amit írtál nem hiszem, hogy a való életben nem találsz partnert. Ennek itt csak egy kis játéknak kellene lennie. Szerintünk az már baj, ha valaki erre, vagy hasonló oldalra teszi fel a szexuális életét. Na az reménytelen.
#6577   2019. 12. 10. kedd 06:40
SzofiBobi SzofiBobi
Akkor nincs mit tenni. Töröld az adatlapodat. Úgysem találsz senkit!!!Ez megfelelő? Ezt akartad olvasni? Itt semmire sincs garancia. Van aki megtalálja amire vágyik, mert alkalmazkodik, pozitívan ál hozzá a dolgokhoz. Van aki nem. Valószínüleg minél jobban rágörcsölsz annál kevésbé fog sikerülni. Fogd ezt fel egy esélynek, egy lehetőségnek. Ha tényleg olyan vagy amit írtál nem hiszem, hogy a való életben nem találsz partnert. Ennek itt csak egy kis játéknak kellene lennie. Szerintünk az már baj, ha valaki erre, vagy hasonló oldalra teszi fel a szexuális életét. Na az reménytelen.
(Ez egy válasz Pit. üzenetére (2019. 12. 10. kedd 02:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 02:11
Próbáltam már többféle kiírást is,de fura semmi nem kelti fel az emberek figyelmét... Kicsit kezdek belefáradni ebbe a sok szarságba.
 
... 168 169 170 171 172 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9976db
Utolsó üzenet: ma 10:40
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!