Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 169 170 171 172 173 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6580   2019. 12. 10. kedd 08:01
X Törölt felhasználó (3161902)
eljen
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 12. 10. kedd 06:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 06:40
Akkor nincs mit tenni. Töröld az adatlapodat. Úgysem találsz senkit!!!Ez megfelelő? Ezt akartad olvasni? Itt semmire sincs garancia. Van aki megtalálja amire vágyik, mert alkalmazkodik, pozitívan ál hozzá a dolgokhoz. Van aki nem. Valószínüleg minél jobban rágörcsölsz annál kevésbé fog sikerülni. Fogd ezt fel egy esélynek, egy lehetőségnek. Ha tényleg olyan vagy amit írtál nem hiszem, hogy a való életben nem találsz partnert. Ennek itt csak egy kis játéknak kellene lennie. Szerintünk az már baj, ha valaki erre, vagy hasonló oldalra teszi fel a szexuális életét. Na az reménytelen.
#6579   2019. 12. 10. kedd 07:56
X Törölt felhasználó (3715492)
eljen
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 12. 10. kedd 06:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 06:40
Akkor nincs mit tenni. Töröld az adatlapodat. Úgysem találsz senkit!!!Ez megfelelő? Ezt akartad olvasni? Itt semmire sincs garancia. Van aki megtalálja amire vágyik, mert alkalmazkodik, pozitívan ál hozzá a dolgokhoz. Van aki nem. Valószínüleg minél jobban rágörcsölsz annál kevésbé fog sikerülni. Fogd ezt fel egy esélynek, egy lehetőségnek. Ha tényleg olyan vagy amit írtál nem hiszem, hogy a való életben nem találsz partnert. Ennek itt csak egy kis játéknak kellene lennie. Szerintünk az már baj, ha valaki erre, vagy hasonló oldalra teszi fel a szexuális életét. Na az reménytelen.
#6578   2019. 12. 10. kedd 07:06
X Törölt felhasználó (3989732)
eljen
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 12. 10. kedd 06:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 06:40
Akkor nincs mit tenni. Töröld az adatlapodat. Úgysem találsz senkit!!!Ez megfelelő? Ezt akartad olvasni? Itt semmire sincs garancia. Van aki megtalálja amire vágyik, mert alkalmazkodik, pozitívan ál hozzá a dolgokhoz. Van aki nem. Valószínüleg minél jobban rágörcsölsz annál kevésbé fog sikerülni. Fogd ezt fel egy esélynek, egy lehetőségnek. Ha tényleg olyan vagy amit írtál nem hiszem, hogy a való életben nem találsz partnert. Ennek itt csak egy kis játéknak kellene lennie. Szerintünk az már baj, ha valaki erre, vagy hasonló oldalra teszi fel a szexuális életét. Na az reménytelen.
#6577   2019. 12. 10. kedd 06:40
SzofiBobi SzofiBobi
Akkor nincs mit tenni. Töröld az adatlapodat. Úgysem találsz senkit!!!Ez megfelelő? Ezt akartad olvasni? Itt semmire sincs garancia. Van aki megtalálja amire vágyik, mert alkalmazkodik, pozitívan ál hozzá a dolgokhoz. Van aki nem. Valószínüleg minél jobban rágörcsölsz annál kevésbé fog sikerülni. Fogd ezt fel egy esélynek, egy lehetőségnek. Ha tényleg olyan vagy amit írtál nem hiszem, hogy a való életben nem találsz partnert. Ennek itt csak egy kis játéknak kellene lennie. Szerintünk az már baj, ha valaki erre, vagy hasonló oldalra teszi fel a szexuális életét. Na az reménytelen.
(Ez egy válasz Pit. üzenetére (2019. 12. 10. kedd 02:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 10. kedd 02:11
Próbáltam már többféle kiírást is,de fura semmi nem kelti fel az emberek figyelmét... Kicsit kezdek belefáradni ebbe a sok szarságba.
#6576   2019. 12. 10. kedd 02:17
Pit. Pit.
Egyébként már megfordult a fejemben,hogy töröltetem az itt fennlévő képeimet mert nem lehet eligazodni az embereken egyik arcképet látna másik a farokra izgul.Nézegettem anno a képeket és párok meg nők is sok farokfotóhoz szóltak hozzá,hogy hú milyen izgató meg milyen jó lenne..Akkor gondoltam én is megpróbálom de ugye ez is baj meg az is baj,néha a profil törlésen is elgondolkodom.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 12. 09. hétfő 23:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 09. hétfő 23:32
Azt szokták még mondani a nők, hogy nem annyira vonzó számukra ha egy pasinak a farka van kirakva képként. Inkább szeretik az alkatot, az arcot látni.Tudom hogy nem feltétlen rak fel az ember arcképet egy ilyen oldalra, még akkor sem ha független. Én régebben mindig azt csináltam, hogy ha valaki egyáltalán hajlandó volt velem társalogni, akkor egy idő után küldtem neki teljes alakos képet arccal. Tudom ez olyan oldal, hogy mindenki a képet nézi először, de én is inkább mindig az intelligencia-szűrővel kezdtem. De fel lehet tenni olyan képet is amin nem látszik a farok. Aztán ez is elcsépelt dolog, de a nők azt szeretik mondogatni, hogy nekik érzelmek nélkül nem megy. Volt aki azt mondta ez bizalmat, biztonságot, szimpátiát jelenthet, de nemrégen egy hölgy éppen ecsetelte nekem hogy ugye én is tudom mennyivel jobb szerelmesen szerelmeskedni, mint szexelni. Én egyébként annyira nem látom a különbséget, volt hogy baromi jót szeretkeztem alkalmibb jellegű kapcsolatban is, még akár jobbat is mint néha a feleségemmel, akivel ugye papíron is szerelmesnek kell lennünk egymásba. Ha már itt tartunk eszembe jutott a legújabb kedvencem, amit már pár nő egybehangzóan állított, hogy kitartó udvarlással szinte mindenkiről le lehet varázsolni a bugyit. Akiről meg nem azt érzi az ember. Csak kérdés kinek adatik meg itt a kitartó udvarlás lehetősége, amikor a célszemélynek 100 levélből kell dönteni, meg aztán hol a határ a kitartó udvarlás és a molesztálás között? smile
#6575   2019. 12. 10. kedd 02:14
Pit. Pit.
Nézd más oldalon is vagyok vagy voltam,és raktam ki arcot is pl,nem vagyok csúnya sem de az sem jött be,pedig reménykedtem az majd hatásos lesz.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 12. 09. hétfő 23:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 09. hétfő 23:32
Azt szokták még mondani a nők, hogy nem annyira vonzó számukra ha egy pasinak a farka van kirakva képként. Inkább szeretik az alkatot, az arcot látni.Tudom hogy nem feltétlen rak fel az ember arcképet egy ilyen oldalra, még akkor sem ha független. Én régebben mindig azt csináltam, hogy ha valaki egyáltalán hajlandó volt velem társalogni, akkor egy idő után küldtem neki teljes alakos képet arccal. Tudom ez olyan oldal, hogy mindenki a képet nézi először, de én is inkább mindig az intelligencia-szűrővel kezdtem. De fel lehet tenni olyan képet is amin nem látszik a farok. Aztán ez is elcsépelt dolog, de a nők azt szeretik mondogatni, hogy nekik érzelmek nélkül nem megy. Volt aki azt mondta ez bizalmat, biztonságot, szimpátiát jelenthet, de nemrégen egy hölgy éppen ecsetelte nekem hogy ugye én is tudom mennyivel jobb szerelmesen szerelmeskedni, mint szexelni. Én egyébként annyira nem látom a különbséget, volt hogy baromi jót szeretkeztem alkalmibb jellegű kapcsolatban is, még akár jobbat is mint néha a feleségemmel, akivel ugye papíron is szerelmesnek kell lennünk egymásba. Ha már itt tartunk eszembe jutott a legújabb kedvencem, amit már pár nő egybehangzóan állított, hogy kitartó udvarlással szinte mindenkiről le lehet varázsolni a bugyit. Akiről meg nem azt érzi az ember. Csak kérdés kinek adatik meg itt a kitartó udvarlás lehetősége, amikor a célszemélynek 100 levélből kell dönteni, meg aztán hol a határ a kitartó udvarlás és a molesztálás között? smile
#6574   2019. 12. 10. kedd 02:11
Pit. Pit.
Próbáltam már többféle kiírást is,de fura semmi nem kelti fel az emberek figyelmét... Kicsit kezdek belefáradni ebbe a sok szarságba.
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 12. 09. hétfő 19:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 09. hétfő 19:14
Nem szeretnénk megbántani! Sőt lehet a véleményünk sem fedi a valóságot! Viszont ha megnézed a saját, illetve a haverokbulifanta adatlapját, lesz legalább 1 szembetűnő óriási külömbség. Az, hogy "semmi jónak nem vagy elrontója" Annyira elcsépelt és fantáziátlan, hogy nem kelti fel senki érdeklődését. Semmit nem mondd el Rólad! Nem kelti fel az érdeklődést irántad, nem mutatja, hogy magabiztos vagy. Nem mutatja, hogy tudod mit akarsz. Nem biztos, de lehet csak ennyin múlik. Persze az sem jó ha valaki annyira magabiztos, hogy mindent jobban tud és bármikor kioktat bárkit, mert Ő mindent jobban tud. Valahol itt is mint az élet minden területén a középút a leginkább célravezető.
#6573   2019. 12. 09. hétfő 23:32
egysportospasi egysportospasi
Azt szokták még mondani a nők, hogy nem annyira vonzó számukra ha egy pasinak a farka van kirakva képként. Inkább szeretik az alkatot, az arcot látni.Tudom hogy nem feltétlen rak fel az ember arcképet egy ilyen oldalra, még akkor sem ha független. Én régebben mindig azt csináltam, hogy ha valaki egyáltalán hajlandó volt velem társalogni, akkor egy idő után küldtem neki teljes alakos képet arccal. Tudom ez olyan oldal, hogy mindenki a képet nézi először, de én is inkább mindig az intelligencia-szűrővel kezdtem. De fel lehet tenni olyan képet is amin nem látszik a farok. Aztán ez is elcsépelt dolog, de a nők azt szeretik mondogatni, hogy nekik érzelmek nélkül nem megy. Volt aki azt mondta ez bizalmat, biztonságot, szimpátiát jelenthet, de nemrégen egy hölgy éppen ecsetelte nekem hogy ugye én is tudom mennyivel jobb szerelmesen szerelmeskedni, mint szexelni. Én egyébként annyira nem látom a különbséget, volt hogy baromi jót szeretkeztem alkalmibb jellegű kapcsolatban is, még akár jobbat is mint néha a feleségemmel, akivel ugye papíron is szerelmesnek kell lennünk egymásba. Ha már itt tartunk eszembe jutott a legújabb kedvencem, amit már pár nő egybehangzóan állított, hogy kitartó udvarlással szinte mindenkiről le lehet varázsolni a bugyit. Akiről meg nem azt érzi az ember. Csak kérdés kinek adatik meg itt a kitartó udvarlás lehetősége, amikor a célszemélynek 100 levélből kell dönteni, meg aztán hol a határ a kitartó udvarlás és a molesztálás között? smile
(Ez egy válasz Pit. üzenetére (2019. 12. 09. hétfő 18:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 09. hétfő 18:29
Ez van,évek óta keresek de leírtam amikkel én találkoztam,még ha csak pár emberrel jár így az ember azt mondom oké,de hogy mindenkivel az már fura.Sosem egóztam,megértettem a dolgokat elsőre,nem is bunkóztam senkivel sem.Mindegy nézelődök még de reménykedni már nem nagyon tudok mert ahogy írtam azt is,hogy nem csak ezen az oldalon vagyok vagy voltam hanem még jó pár más oldalon is és ott is semmi,max vagy 2 éve egy nő de már az is tovaszállt.Már azon is elgondolkodtam lehet nem is nekem való ez a kalandozás dolog mert lehet nem is ez vagyok én.
#6572   2019. 12. 09. hétfő 21:23
SzofiBobi SzofiBobi
Nem értünk! Ki beszélt itt rólad? A legutóbbi hozzászólásunkban pedig pozitívumként neveztünk meg!
Az, hogy magadra veszel általánosságban írt dolgokat a Te dolgod!
Az, pedig, hogy miért tiltottunk? Mert gondoltuk egy "öntelt, szűk látökörű, túl szűk feltételek mellett hírdető párral akik úgysem találnak senkit ilyen feltételekkel" így biztosan nem próbálkozol újra circling !!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 12. 09. hétfő 21:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1292612)
2019. 12. 09. hétfő 21:09
Nem értem, miért kell személyeskednetek?
én nem kellettem nektek, elfogadtam, én nem kattogok rajta.
nem írtam semmi sértőt nektek, megköszöntem a nemleges választ és továbbléptem
ja, azért tiltottalak le, mert nem után én nem szeretek mégis igen lenni
ha ez fáj, akkor bocsi...

nem vagyok mindentudó, megmondogató.
de az a része jól esett, hogy adatlapomat markánsnak, őszintének, szókimondónak és fantáziadúsabbnak említettétek!
Én valóban masszázzsal egybekötött kellemes reggeli, délutáni, esti vagy éjszakai programot tudok és szeretek nyújtani!
#6571   2019. 12. 09. hétfő 21:09
X Törölt felhasználó (1292612)
Nem értem, miért kell személyeskednetek?
én nem kellettem nektek, elfogadtam, én nem kattogok rajta.
nem írtam semmi sértőt nektek, megköszöntem a nemleges választ és továbbléptem
ja, azért tiltottalak le, mert nem után én nem szeretek mégis igen lenni
ha ez fáj, akkor bocsi...

nem vagyok mindentudó, megmondogató.
de az a része jól esett, hogy adatlapomat markánsnak, őszintének, szókimondónak és fantáziadúsabbnak említettétek!
Én valóban masszázzsal egybekötött kellemes reggeli, délutáni, esti vagy éjszakai programot tudok és szeretek nyújtani!
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 12. 09. hétfő 19:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 09. hétfő 19:14
Nem szeretnénk megbántani! Sőt lehet a véleményünk sem fedi a valóságot! Viszont ha megnézed a saját, illetve a haverokbulifanta adatlapját, lesz legalább 1 szembetűnő óriási külömbség. Az, hogy "semmi jónak nem vagy elrontója" Annyira elcsépelt és fantáziátlan, hogy nem kelti fel senki érdeklődését. Semmit nem mondd el Rólad! Nem kelti fel az érdeklődést irántad, nem mutatja, hogy magabiztos vagy. Nem mutatja, hogy tudod mit akarsz. Nem biztos, de lehet csak ennyin múlik. Persze az sem jó ha valaki annyira magabiztos, hogy mindent jobban tud és bármikor kioktat bárkit, mert Ő mindent jobban tud. Valahol itt is mint az élet minden területén a középút a leginkább célravezető.
#6570   2019. 12. 09. hétfő 19:14
SzofiBobi SzofiBobi
Nem szeretnénk megbántani! Sőt lehet a véleményünk sem fedi a valóságot! Viszont ha megnézed a saját, illetve a haverokbulifanta adatlapját, lesz legalább 1 szembetűnő óriási külömbség. Az, hogy "semmi jónak nem vagy elrontója" Annyira elcsépelt és fantáziátlan, hogy nem kelti fel senki érdeklődését. Semmit nem mondd el Rólad! Nem kelti fel az érdeklődést irántad, nem mutatja, hogy magabiztos vagy. Nem mutatja, hogy tudod mit akarsz. Nem biztos, de lehet csak ennyin múlik. Persze az sem jó ha valaki annyira magabiztos, hogy mindent jobban tud és bármikor kioktat bárkit, mert Ő mindent jobban tud. Valahol itt is mint az élet minden területén a középút a leginkább célravezető.
(Ez egy válasz Pit. üzenetére (2019. 12. 09. hétfő 18:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 09. hétfő 18:29
Ez van,évek óta keresek de leírtam amikkel én találkoztam,még ha csak pár emberrel jár így az ember azt mondom oké,de hogy mindenkivel az már fura.Sosem egóztam,megértettem a dolgokat elsőre,nem is bunkóztam senkivel sem.Mindegy nézelődök még de reménykedni már nem nagyon tudok mert ahogy írtam azt is,hogy nem csak ezen az oldalon vagyok vagy voltam hanem még jó pár más oldalon is és ott is semmi,max vagy 2 éve egy nő de már az is tovaszállt.Már azon is elgondolkodtam lehet nem is nekem való ez a kalandozás dolog mert lehet nem is ez vagyok én.
#6569   2019. 12. 09. hétfő 18:29
Pit. Pit.
Ez van,évek óta keresek de leírtam amikkel én találkoztam,még ha csak pár emberrel jár így az ember azt mondom oké,de hogy mindenkivel az már fura.Sosem egóztam,megértettem a dolgokat elsőre,nem is bunkóztam senkivel sem.Mindegy nézelődök még de reménykedni már nem nagyon tudok mert ahogy írtam azt is,hogy nem csak ezen az oldalon vagyok vagy voltam hanem még jó pár más oldalon is és ott is semmi,max vagy 2 éve egy nő de már az is tovaszállt.Már azon is elgondolkodtam lehet nem is nekem való ez a kalandozás dolog mert lehet nem is ez vagyok én.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 12. 09. hétfő 15:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1292612)
2019. 12. 09. hétfő 15:32
Mindig is voltak, vannak és lesznek öntelt párok
akik keresgélnek, de vagy nagyon szúk keresztmetszetben, vagy csak önigazolásra vágyva, nem valósan keresgélve, csak levelezésre vágyva
ők is ugyanúgy megérdemlik hogy itt legyenek, mert nekik a kapcsolatukat ha ez egészíti ki...
de igenis LEHET találni szóló lányt is, vagy páros hölgytagjait is, akik vágynak a férjük, a barátjuk mellé egy plusz élő vibrátort, vagy épp egy szakítás után szóló lánnyá válva laza sezxkapcsolatra....
mert egy válás vagy szakítás után az ex-el való szex cikibb, mint leakasztani a netről vagy bárhonnan egy "friss husit" smile
és akkor még a siker, a csábítás, a "még mindig vonzó vagyok", a megbizonyosodás, hogy kellek én más pasinak effektusról nem is beszéltem...
Szóval, ne add fel, keress bátran, és előbb-utóbb találni fogsz!!! smile
#6568   2019. 12. 09. hétfő 15:32
X Törölt felhasználó (1292612)
Mindig is voltak, vannak és lesznek öntelt párok
akik keresgélnek, de vagy nagyon szúk keresztmetszetben, vagy csak önigazolásra vágyva, nem valósan keresgélve, csak levelezésre vágyva
ők is ugyanúgy megérdemlik hogy itt legyenek, mert nekik a kapcsolatukat ha ez egészíti ki...
de igenis LEHET találni szóló lányt is, vagy páros hölgytagjait is, akik vágynak a férjük, a barátjuk mellé egy plusz élő vibrátort, vagy épp egy szakítás után szóló lánnyá válva laza sezxkapcsolatra....
mert egy válás vagy szakítás után az ex-el való szex cikibb, mint leakasztani a netről vagy bárhonnan egy "friss husit" smile
és akkor még a siker, a csábítás, a "még mindig vonzó vagyok", a megbizonyosodás, hogy kellek én más pasinak effektusról nem is beszéltem...
Szóval, ne add fel, keress bátran, és előbb-utóbb találni fogsz!!! smile
(Ez egy válasz Pit. üzenetére (2019. 12. 08. vasárnap 22:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 08. vasárnap 22:04
Se igénytelen se buta nem vagyok normálisan keresek sokaknak írtam már de ahogy írtam kifogások vagy válasz nuku lehet messzire tőlem akadnak de nem akarok több száz kilométert utazni viszont a közelembe is akadnak azért de nulla siker.Lehet neked biztos van valami különleges kisugárzásod és ezért van szerencséd.
#6567   2019. 12. 09. hétfő 09:59
X Törölt felhasználó (3989732)
eljen
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 12. 09. hétfő 08:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 09. hétfő 08:24
Jó ezeket a fórumokat olvasgatni. Vannak meglepetések. Van néhány ember aki itt eladja(megpróbálja) magát. Amikor pedig kap egy elutasítást akkor pedig előjön a valódi énje. Szerintünk nagyon egyszerű ez. Alap, hogy az adatlapon leírtakat tiszteletben kell tartani. Aztán ha ott nincs egyezés akkor nem kell hisztizni a nem válasz miatt. Mindenkinek megvan a joga nemet mondani. Ezért nem is értjük a sértődött arrogáns urakat, akik annyira macsók, hogy nem tudja az egójuk elfogadni, hogy van akinek Ők nem felelnek meg. Persze ha nem is válaszolnánk, akkor megint csak mi lennénk a bunkók. A lényeg az, hogy attól, hogy valaki itt a fórumon előadja az intelligens nagymenőt, még nem biztos, hogy az!
#6566   2019. 12. 09. hétfő 08:37
X Törölt felhasználó (3715492)
eljen
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2019. 12. 09. hétfő 08:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 09. hétfő 08:24
Jó ezeket a fórumokat olvasgatni. Vannak meglepetések. Van néhány ember aki itt eladja(megpróbálja) magát. Amikor pedig kap egy elutasítást akkor pedig előjön a valódi énje. Szerintünk nagyon egyszerű ez. Alap, hogy az adatlapon leírtakat tiszteletben kell tartani. Aztán ha ott nincs egyezés akkor nem kell hisztizni a nem válasz miatt. Mindenkinek megvan a joga nemet mondani. Ezért nem is értjük a sértődött arrogáns urakat, akik annyira macsók, hogy nem tudja az egójuk elfogadni, hogy van akinek Ők nem felelnek meg. Persze ha nem is válaszolnánk, akkor megint csak mi lennénk a bunkók. A lényeg az, hogy attól, hogy valaki itt a fórumon előadja az intelligens nagymenőt, még nem biztos, hogy az!
#6565   2019. 12. 09. hétfő 08:24
SzofiBobi SzofiBobi
Jó ezeket a fórumokat olvasgatni. Vannak meglepetések. Van néhány ember aki itt eladja(megpróbálja) magát. Amikor pedig kap egy elutasítást akkor pedig előjön a valódi énje. Szerintünk nagyon egyszerű ez. Alap, hogy az adatlapon leírtakat tiszteletben kell tartani. Aztán ha ott nincs egyezés akkor nem kell hisztizni a nem válasz miatt. Mindenkinek megvan a joga nemet mondani. Ezért nem is értjük a sértődött arrogáns urakat, akik annyira macsók, hogy nem tudja az egójuk elfogadni, hogy van akinek Ők nem felelnek meg. Persze ha nem is válaszolnánk, akkor megint csak mi lennénk a bunkók. A lényeg az, hogy attól, hogy valaki itt a fórumon előadja az intelligens nagymenőt, még nem biztos, hogy az!
#6564   2019. 12. 09. hétfő 07:26
X Törölt felhasználó (3989732)
Ahogy a való életben, itt sem garancia semmi semmire. Mindenki mást és mást keres, és más a heppje, hogy mi a nem megfelelő. Kurva nagy szerencse is kell ahhoz, hogy valami összejöjjön. Persze a kurva nagy szerencsét azért elősegíti, ha minden zsák a magának megfelelő foltot keresi, és ha mellélő, akkor nem siránkozik, hogy az egész világ hibás; - természetesen saját magán kívül. smile
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 12. 08. vasárnap 22:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 08. vasárnap 22:40
Az első gondolatom az volt hogy kimaradt két fontos jellemző, a 35 év és az egyedülállóság, de ezek szerint ez sem garancia semmire.
#6563   2019. 12. 09. hétfő 06:55
X Törölt felhasználó (3989732)
...Rossznyavalya vára esetleg...? Szopókával és Nyalókával? nyes
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2019. 12. 08. vasárnap 20:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 08. vasárnap 20:53
Így gondoltam én is!Mea culpa,ha rosszul fogalmaztam meg mondandómat!!Te ugye nem akarsz sem várbörtönbe,sem pedig meleg BDSM klubba száműzni?? vigyor3
#6562   2019. 12. 08. vasárnap 22:40
egysportospasi egysportospasi
Az első gondolatom az volt hogy kimaradt két fontos jellemző, a 35 év és az egyedülállóság, de ezek szerint ez sem garancia semmire.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 12. 08. vasárnap 16:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1292612)
2019. 12. 08. vasárnap 16:55
Nagyon nem értek egyet veled.
Igenis lehet itt találni!
Nem is egyet, nem is tízet
Bármennyit!
Értelmesen kell keresgélni, korrektség és intelligencia, valaminnt higiénikusság kell, de ez remélem, alap minden pasinál (tudom hogy nem, de kellene...)
Én mai napig bármikor keresgélek, 1-3 napon belül több jelentkezőm is akad a masszázzsal egybekötött erotikus "programomra" smile
minden jelenlegi és jövőbeli partneremnek köszönöm és várom vissza a régieket, főleg egy elbújósat! :-P
#6561   2019. 12. 08. vasárnap 22:04
Pit. Pit.
Se igénytelen se buta nem vagyok normálisan keresek sokaknak írtam már de ahogy írtam kifogások vagy válasz nuku lehet messzire tőlem akadnak de nem akarok több száz kilométert utazni viszont a közelembe is akadnak azért de nulla siker.Lehet neked biztos van valami különleges kisugárzásod és ezért van szerencséd.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 12. 08. vasárnap 16:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1292612)
2019. 12. 08. vasárnap 16:55
Nagyon nem értek egyet veled.
Igenis lehet itt találni!
Nem is egyet, nem is tízet
Bármennyit!
Értelmesen kell keresgélni, korrektség és intelligencia, valaminnt higiénikusság kell, de ez remélem, alap minden pasinál (tudom hogy nem, de kellene...)
Én mai napig bármikor keresgélek, 1-3 napon belül több jelentkezőm is akad a masszázzsal egybekötött erotikus "programomra" smile
minden jelenlegi és jövőbeli partneremnek köszönöm és várom vissza a régieket, főleg egy elbújósat! :-P
 
... 169 170 171 172 173 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9980db
Utolsó üzenet: ma 11:37
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!