Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 189 190 191 192 193 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6172   2019. 08. 20. kedd 17:03
youngguy21 youngguy21
Hú, de jó, hogy megemlítetted! Most vettem észre, hogy a "Kit keresek" beállításnál a szexuális beállítottságnál a "Mindegy" négyzet volt kipipálva... de kijavítottam, most már a heteroszexuális négyzetben van a pipa! Akkor lehetséges, hogy ez volt a megtévesztő. Köszönöm, hogy szóltál! smile
Ja és biztosíthatlak, nekem nem lennének bi kívánságaim!
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 08. 20. kedd 13:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4025412)
2019. 08. 20. kedd 13:26
A lapodon ( nem kötözködésképpen) de ebben a pillanatban is ez áll : "18-50 éves, heteroszexuális, homoszexuális / leszbikus, biszexuális beállítottságú lányt, párt keresek"
Szóval elég széles skálán lehet jelentkezni. Ha biszex párt keresünk, nem lep meg, ha bi kívánságaik vannak, s mint írtam ez már hetero pasiktól sem lep meg.
#6171   2019. 08. 20. kedd 13:26
X Törölt felhasználó (4025412)
A lapodon ( nem kötözködésképpen) de ebben a pillanatban is ez áll : "18-50 éves, heteroszexuális, homoszexuális / leszbikus, biszexuális beállítottságú lányt, párt keresek"
Szóval elég széles skálán lehet jelentkezni. Ha biszex párt keresünk, nem lep meg, ha bi kívánságaik vannak, s mint írtam ez már hetero pasiktól sem lep meg.
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2019. 08. 20. kedd 13:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 08. 20. kedd 13:06
Értelek, de nekem viszont nem oké a biszex kapcsolat, amellett a lapomon az van, hogy HETERO a szexuális beállítottságom.
#6170   2019. 08. 20. kedd 13:07
youngguy21 youngguy21
Nekem is ez jönne le...
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 08. 20. kedd 11:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 08. 20. kedd 11:18
Ez mitől profibb? Nekem kapásból az jönne le, hogy őszintétlen, taktikázó, aljadék. Menne is a levesbe egyből, amint kiderül.
#6169   2019. 08. 20. kedd 13:06
youngguy21 youngguy21
Értelek, de nekem viszont nem oké a biszex kapcsolat, amellett a lapomon az van, hogy HETERO a szexuális beállítottságom.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 08. 20. kedd 10:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4025412)
2019. 08. 20. kedd 10:52
Számát sem tudom azon leveleknek, amelyeket hetero társkeresők írnak ismerkedési szándékkal. A legtöbb válasz a " miért nem bi van a lapodon, ha már oké a bisex kapcsolat?" kérdésre az, hogy nem akarja elijeszteni azokat, akik hetero pasit keresnek, és így ő is a pakliban maradhat náluk.. nyes
#6168   2019. 08. 20. kedd 11:18
X Törölt felhasználó (3989732)
Ez mitől profibb? Nekem kapásból az jönne le, hogy őszintétlen, taktikázó, aljadék. Menne is a levesbe egyből, amint kiderül.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 08. 20. kedd 11:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 08. 20. kedd 11:09
Ennek a profibb megoldasa 2 reg. Az egyik hetero a masik biszex.
#6167   2019. 08. 20. kedd 11:09
X Törölt felhasználó (4052772)
Ennek a profibb megoldasa 2 reg. Az egyik hetero a masik biszex.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 08. 20. kedd 10:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4025412)
2019. 08. 20. kedd 10:52
Számát sem tudom azon leveleknek, amelyeket hetero társkeresők írnak ismerkedési szándékkal. A legtöbb válasz a " miért nem bi van a lapodon, ha már oké a bisex kapcsolat?" kérdésre az, hogy nem akarja elijeszteni azokat, akik hetero pasit keresnek, és így ő is a pakliban maradhat náluk.. nyes
#6166   2019. 08. 20. kedd 10:52
X Törölt felhasználó (4025412)
Számát sem tudom azon leveleknek, amelyeket hetero társkeresők írnak ismerkedési szándékkal. A legtöbb válasz a " miért nem bi van a lapodon, ha már oké a bisex kapcsolat?" kérdésre az, hogy nem akarja elijeszteni azokat, akik hetero pasit keresnek, és így ő is a pakliban maradhat náluk.. nyes
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2019. 08. 19. hétfő 16:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 08. 19. hétfő 16:54
Erről a biszex témáról meg a következő jutott eszembe: keresett a párocska privátban társkeresési szándékkal és levelezés közben derült ki, hogy a férfi tagjuk biszex, ami még önmagában nem is lett volna baj, ha ők nem akartak volna biszex "játékokat" (ráadásul kölcsönösen). De könyörgöm, miért nem lehet ezt a hirdetésekben és a társkereső adatlapon feltüntetni!??? confused Mert akkor már az első válaszlevélben tisztán, világosan a tudomásukra hozom, hogy "bocs, de én nem vagyok bi!" és sok sikert kívánva elköszönök. Szóval, olykor nem értem, hogy egyesek hogy gondolkodnak, de biztos csak velem van a baj...
#6165   2019. 08. 19. hétfő 16:54
youngguy21 youngguy21
Erről a biszex témáról meg a következő jutott eszembe: keresett a párocska privátban társkeresési szándékkal és levelezés közben derült ki, hogy a férfi tagjuk biszex, ami még önmagában nem is lett volna baj, ha ők nem akartak volna biszex "játékokat" (ráadásul kölcsönösen). De könyörgöm, miért nem lehet ezt a hirdetésekben és a társkereső adatlapon feltüntetni!??? confused Mert akkor már az első válaszlevélben tisztán, világosan a tudomásukra hozom, hogy "bocs, de én nem vagyok bi!" és sok sikert kívánva elköszönök. Szóval, olykor nem értem, hogy egyesek hogy gondolkodnak, de biztos csak velem van a baj...
(Ez egy válasz goldfinger314 üzenetére (2019. 08. 16. péntek 17:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 08. 16. péntek 17:48
Akkor feltételezem, számodra ismeretlen az a szó, hogy biszexuális. Az a személy ugyanis mindkét nem képviselőjével szívesen ágyba bújik, és mivel a pár általában egy ffi és egy nő párosa így az is benne van a lehetőségekben ... sőt (lehet számodra sokkoló lesz) de van olyan pár is, ahol egyik tag szintén bi, így miért ne írhatná valaki, hogy ffival, nővel, és párral is szexelne.
Bár gondolom, ha egy nő írja ezt (vagy pár) annak nem ezt mondod.
Illetve még annyit tennék hozzá, hogy szexuális orientáltságtól függetlenül lehet az ember normális de akár idióta is - ehhez viszont nyilván el kéne kezdeni beszélgetni vele.
(Én nem vagyok bi)
#6164   2019. 08. 19. hétfő 14:24
X Törölt felhasználó (3925392)
lehet de nem egyszerü sok a kamus
#6163   2019. 08. 19. hétfő 14:09
X Törölt felhasználó (3989732)
Minket megtalált a soron következő értelmi fogyatékos (olvasni/értelmezni, valamint magyarul fogalmazni és helyesen írni képtelen) emberke. Abban különbözik a többitől, hogy ő csak a mai napon már két üzenetet is küldött. nyes

Választ persze nem fog kapni, hiszen ha elolvasta az adatlapunkat, akkor már kapott (igaz, ahhoz fel is kéne fognia a szavak jelentését). De sanszos, hogy még erre sem volt képes.
#6162   2019. 08. 19. hétfő 12:17
Felfedezők Felfedezők
Igen- ez a végeredmény. ... de sokan ( ahogy mi is kezdtük), a tökéletes receptet várják. Az nincs, csak alap. Mi lassan adtuk rá fejünk. Olvastuk a fórumokat, előny, veszély, nehézségek. Majd, elkezdtük az Adatlapon feltüntetni ami részben szükséges. Levélváltás tapasztalt és néha magukat tapasztalatnak hisző párokkal ( hogy jutottak el, stb.) Sokan a hogy történetét írták le ( az is ad tanulságot). Utána jött a potenciálisnak szóba jöhető személy keresés- megtalálása. Ez a " legkiábrándítóbb", szerintünk sokan itt adják fel ( mi is párszor). Hiányos adatalpok, adatlap hiány, valótlanság, válasz nem adás ( sajna néha mi is elkövettük ezt a hibát). Majd a sikertelen, találkozási lehetőségek. És persze a sikeres találkozók, ahol nem alakult ki a szimpátia ( innen, vagy onnan). Aztán egyszer jött egy válasz, közel egy éve. Lassú építés és türelem- persze nem tudtuk hova lyukad ki. Mellette párhuzamosan keresés, ki tudja melyik szál. Kellemetlen az elutasítás , adni, kapni, éreztetni. Távolság, hangulat, idő .... - okok. Közben az egy szál erősödött ( nem volt a most vagy soha hajtás- talán nekünk ez volt amit máshol nem éreztünk). Lépésről, alkalomról , alkalomra előrébb jutottunk.... ADDIG. Tegnap óta tudjuk ( biztosan), nekünk ez és ő jött be. Negatívum? Akikkel a személyes talit lebeszeltük és eltűntek ( biztos okkal tették- el kell fogadni). Tanács ( ami nem kötött másoknak): adatlap, válasz, pontosság és türelem.... Megértés az elutasításkor.
#6161   2019. 08. 17. szombat 22:14
Nyúlmedve Nyúlmedve
Ha mi hetero férfit keresünk, akkor annak az adatlapján ne legyen mindenféle lehetőség kimaxolva, okoska. S ha mi szavazunk bizalmat valakinek, akkor az a keresési feltételnek minimum, hogy feleljen meg.
Gondolom azért ragadták klaviatúrát, mert érintve érzed magadat, és a sértődöttségedett szarkasztikusnak gondolt megszólalàssal igyekeztél kiírni magadból.
(Ez egy válasz goldfinger314 üzenetére (2019. 08. 16. péntek 17:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 08. 16. péntek 17:48
Akkor feltételezem, számodra ismeretlen az a szó, hogy biszexuális. Az a személy ugyanis mindkét nem képviselőjével szívesen ágyba bújik, és mivel a pár általában egy ffi és egy nő párosa így az is benne van a lehetőségekben ... sőt (lehet számodra sokkoló lesz) de van olyan pár is, ahol egyik tag szintén bi, így miért ne írhatná valaki, hogy ffival, nővel, és párral is szexelne.
Bár gondolom, ha egy nő írja ezt (vagy pár) annak nem ezt mondod.
Illetve még annyit tennék hozzá, hogy szexuális orientáltságtól függetlenül lehet az ember normális de akár idióta is - ehhez viszont nyilván el kéne kezdeni beszélgetni vele.
(Én nem vagyok bi)
#6160   2019. 08. 17. szombat 22:06
Nyúlmedve Nyúlmedve
Férfiakról volt szó... circling
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 08. 12. hétfő 16:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 08. 12. hétfő 16:17
Meg jo, hogy nincs adatlapom. Mert pont ez allna rajta. nyes Ezek szerint nekem is mindegy, csak szex legyen. Erdekes ez, mert en azt erzem, hogy tul sokat valogatok, hisz vegul eleg sok lehetoseget kihagyok megis.
#6159   2019. 08. 16. péntek 17:48
goldfinger314 goldfinger314
Akkor feltételezem, számodra ismeretlen az a szó, hogy biszexuális. Az a személy ugyanis mindkét nem képviselőjével szívesen ágyba bújik, és mivel a pár általában egy ffi és egy nő párosa így az is benne van a lehetőségekben ... sőt (lehet számodra sokkoló lesz) de van olyan pár is, ahol egyik tag szintén bi, így miért ne írhatná valaki, hogy ffival, nővel, és párral is szexelne.
Bár gondolom, ha egy nő írja ezt (vagy pár) annak nem ezt mondod.
Illetve még annyit tennék hozzá, hogy szexuális orientáltságtól függetlenül lehet az ember normális de akár idióta is - ehhez viszont nyilván el kéne kezdeni beszélgetni vele.
(Én nem vagyok bi)
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2019. 08. 12. hétfő 15:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 08. 12. hétfő 15:36
Az a legszánalmasabb, amikor azt olvasod az adatlapján, hogy lányt, fiút, párt... Ennek valszeg mindegy, csak álljon már meg neki valaki.
#6158   2019. 08. 13. kedd 19:44
youngguy21 youngguy21
Erről a "lányt vagy párt keres"-ről nekem az jutott eszembe, hogy nem egy olyan pártól kaptam már én is (társkereső jellegű) levelet, akik - társkereső adatlapjuk, illetve hirdetéseik szerint - (szóló) lányt vagy párt kerestek. Ekkor felvetődött bennem a kérdés: vajon nekem miért írtak? Persze nem baj, csak nem értettem... confused Volt akiktől rákérdeztem, hogy minek apropójából gondoltak rám, válaszlevél természetesen már nem jött...
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 08. 11. vasárnap 21:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 08. 11. vasárnap 21:32
Bizony. Amikor az van a jelentkező adatlapján, hogy "lányt vagy párt keres", az nálunk már ki is esett, mert egyértelműen csak üríteni akar egy jót, bármi áron. Az az érdekes, aki párhoz szállna be, mert akkor azt valószínűleg tényleg a hármas felállás izgatja; - ahogy minket is.
#6157   2019. 08. 12. hétfő 17:13
Ancsapacsa001 Ancsapacsa001
Többet is....! De még keresünk!
#6156   2019. 08. 12. hétfő 16:38
X Törölt felhasználó (3715492)
En nem ertem mit sirankoik akit elutasitanak. Miert ne valogathatna meg az ember lanya kit enged be a combjai koze? Azt is megvalogatjuk kit engedunk be a hazunkba. Ha valogatos vagy hat az vagy. "My turf, my rules".
Mas eset ha "munkahelyrol" van szo, ami esetetekben nyilvanvaloan nem all fenn.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 08. 12. hétfő 16:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 08. 12. hétfő 16:17
Meg jo, hogy nincs adatlapom. Mert pont ez allna rajta. nyes Ezek szerint nekem is mindegy, csak szex legyen. Erdekes ez, mert en azt erzem, hogy tul sokat valogatok, hisz vegul eleg sok lehetoseget kihagyok megis.
#6155   2019. 08. 12. hétfő 16:17
X Törölt felhasználó (4052772)
Meg jo, hogy nincs adatlapom. Mert pont ez allna rajta. nyes Ezek szerint nekem is mindegy, csak szex legyen. Erdekes ez, mert en azt erzem, hogy tul sokat valogatok, hisz vegul eleg sok lehetoseget kihagyok megis.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2019. 08. 12. hétfő 15:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 08. 12. hétfő 15:36
Az a legszánalmasabb, amikor azt olvasod az adatlapján, hogy lányt, fiút, párt... Ennek valszeg mindegy, csak álljon már meg neki valaki.
#6154   2019. 08. 12. hétfő 16:15
X Törölt felhasználó (3715492)
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 08. 12. hétfő 16:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2019. 08. 12. hétfő 16:13
Azt mar csak tudod, hogy irtam-e neked vagy sem. De nem te voltal. vigyor2
#6153   2019. 08. 12. hétfő 16:13
X Törölt felhasználó (4052772)
Azt mar csak tudod, hogy irtam-e neked vagy sem. De nem te voltal. vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 08. 12. hétfő 15:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3715492)
2019. 08. 12. hétfő 15:07
Ha en voltam elnezest kerek, de senkinek nem valaszolok, mert nem keresunk senkit innen. Ezert is van magasra allitva a merce.
 
... 189 190 191 192 193 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9972db
Utolsó üzenet: ma 19:46
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!