Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 197 198 199 200 201 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6007   2019. 05. 22. szerda 14:36
Kávébab Kávébab
A párod helyében eljátszottam volna, hogy benne vagyok és elcsaltam volna egy randira Kőszegre, vagy Csengerbe úgy, hogy ott találkozunk, hátha a visszaúton elgondolkodik rajta, hogy mit rontott el. smile )
(Ez egy válasz mgakaland üzenetére (2019. 05. 21. kedd 18:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 21. kedd 18:40
Szerintetek mekkora patkányság egy lebeszélt hármasnál a közös chatet megkerülve a pár hölgytagját külön hátulról betámadni, hogy a férj nélkül menjen inkább kettesben bár a férjnek megígérte hogy ilyen nem lesz, mert gáznak és inkorrektnek tarja. Na ennyit arról, hogy a párok miért óvatosak a sok gerinctelen próbálkozóval szemben
#6006   2019. 05. 22. szerda 06:43
X Törölt felhasználó (3989732)
Mindenen túl marha nagy szerencse is kell hozzá. :/
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 05. 21. kedd 21:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4027062)
2019. 05. 21. kedd 21:58
Nem ,nem találtam!!! Biztosan bennem van a hiba...talán mert nem függetlenként keresek, talán mert 50 éves vagyok, mert nincs 25 cm-s farkam? Korrekt megkeresésekre, bemutatkozásokra sok esetben még csak válasz sem jön...Amikor képet kérek vagy személyes találkozást, mindenki azonnal eltűnik...Ennyit erről az oldalról...
#6005   2019. 05. 21. kedd 23:17
X Törölt felhasználó (4027062)
A keresésekre ÉN szoktam jelentkezni...Akkor mindig ment fotó és részletes bemutatkozás. Tapasztalat, hogy a hosszú, sokszor felesleges okfejtést végig sem olvassák...
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 05. 21. kedd 22:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1777462)
2019. 05. 21. kedd 22:59
Nulla fotó, nulla soros bemutatkozás és csodálkozol???
#6004   2019. 05. 21. kedd 22:59
X Törölt felhasználó (1777462)
Nulla fotó, nulla soros bemutatkozás és csodálkozol???
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 05. 21. kedd 21:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4027062)
2019. 05. 21. kedd 21:58
Nem ,nem találtam!!! Biztosan bennem van a hiba...talán mert nem függetlenként keresek, talán mert 50 éves vagyok, mert nincs 25 cm-s farkam? Korrekt megkeresésekre, bemutatkozásokra sok esetben még csak válasz sem jön...Amikor képet kérek vagy személyes találkozást, mindenki azonnal eltűnik...Ennyit erről az oldalról...
#6003   2019. 05. 21. kedd 21:58
X Törölt felhasználó (4027062)
Nem ,nem találtam!!! Biztosan bennem van a hiba...talán mert nem függetlenként keresek, talán mert 50 éves vagyok, mert nincs 25 cm-s farkam? Korrekt megkeresésekre, bemutatkozásokra sok esetben még csak válasz sem jön...Amikor képet kérek vagy személyes találkozást, mindenki azonnal eltűnik...Ennyit erről az oldalról...
#6002   2019. 05. 21. kedd 20:07
Nyúlmedve Nyúlmedve
Ebben igazad van, részben.
Mert valóban, nem minden nőnek vagy férfinak lehet azt felvetni, hogy jó lenne valami újat kipróbálni. Megsértődnek, magukat érzik kevesebbnek, netán nem szeretettnek, pedig erről szó sincs.
S az az érdekes, hogy a sértődés ellenére még nagyon is valószínű az, hogy az álmaiban, fantáziálásaiban benne van az, hogy de jó lenne ha... vagy netán... Néha még sokkal-sokkal vadabb dolgok, amire a párja rákérdezni merészelt... Ez nemcsak a nőkre igaz.

Igen érdekes, és meghatározó élményt nyújtó olvasmány volt sok-sok éve a "Női szexuális ábrándok -Nancy Friday".
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 05. 21. kedd 18:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 21. kedd 18:23
Nem biztos, hogy minden nőnek a szemébe lehet mondni, hogy "drágám, én szeretnék egy másik nővel is szexelni", illetve nem biztos, hogy minden nő képes elfogadni, hogy vele is szexelni akar valaki meg mondjuk a feleséggel is. Tömegével írnak a nők a fórumokon arról hogy ez milyen megalázó, ők nem akarnak másodikok lenni, meg hasonlók. Amíg ezeken az érzéseken nem tud az emberek többsége úrrá lenni, addig inkább csak a klasszikus titkos kapcsolat működhet.
#6001   2019. 05. 21. kedd 20:06
X Törölt felhasználó (4052772)
Micsoda jellem lehet? Mire gondolt, hogy a nő majd az ő kis privát szeretője lesz? Miért is tenné? Megkapja otthon is, ami kell neki és a hármasozás csak egy plusz élmény, ami bővíti a szexuális játékteret. Minek egy másik kettes felállás? Ja, hogy a harmadik fickónak nehezen jön össze a nő így másét kívánja lecsapni. Stílusos. Nem vágynék egy ilyen fickóra, megkockáztatom, hogy még az ágyamban sem. Én patkány vagyok a kínai horoszkóp szerint, ő meg nem, csak egy gerinctelen alak.
(Ez egy válasz mgakaland üzenetére (2019. 05. 21. kedd 18:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 21. kedd 18:40
Szerintetek mekkora patkányság egy lebeszélt hármasnál a közös chatet megkerülve a pár hölgytagját külön hátulról betámadni, hogy a férj nélkül menjen inkább kettesben bár a férjnek megígérte hogy ilyen nem lesz, mert gáznak és inkorrektnek tarja. Na ennyit arról, hogy a párok miért óvatosak a sok gerinctelen próbálkozóval szemben
#6000   2019. 05. 21. kedd 19:56
Nyúlmedve Nyúlmedve
Egy ilyen próbálkozás azért pofongyanús, s megfelelő jutalmazást érdemelne, szerintem.
Ne is bántsuk azzal a patkányokat, hogy hozzájuk hasonlítjuk az ilyen embert...
(Ez egy válasz mgakaland üzenetére (2019. 05. 21. kedd 18:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 21. kedd 18:40
Szerintetek mekkora patkányság egy lebeszélt hármasnál a közös chatet megkerülve a pár hölgytagját külön hátulról betámadni, hogy a férj nélkül menjen inkább kettesben bár a férjnek megígérte hogy ilyen nem lesz, mert gáznak és inkorrektnek tarja. Na ennyit arról, hogy a párok miért óvatosak a sok gerinctelen próbálkozóval szemben
#5999   2019. 05. 21. kedd 19:55
X Törölt felhasználó (848234)
Egy igazi jellem lehet a srác. wow1
(Ez egy válasz mgakaland üzenetére (2019. 05. 21. kedd 18:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 21. kedd 18:40
Szerintetek mekkora patkányság egy lebeszélt hármasnál a közös chatet megkerülve a pár hölgytagját külön hátulról betámadni, hogy a férj nélkül menjen inkább kettesben bár a férjnek megígérte hogy ilyen nem lesz, mert gáznak és inkorrektnek tarja. Na ennyit arról, hogy a párok miért óvatosak a sok gerinctelen próbálkozóval szemben
#5998   2019. 05. 21. kedd 19:54
Nyúlmedve Nyúlmedve
Az ember alapvetően ösztönlény, és mint ilyen, a szexualitásában nem monogám. Viszont a mindenkire rárakódott kultúrmáz mégis monogámiát kényszerít mindenkire.
Sokan vannak,k akik lelkükben és szerelmükben hűségesek a párjukhoz, de a testi hűség már nem megy nekik.

Az emberek jelentős része azt gondolja, hogy a szabadosság, a partnerek cserélgetése, a többszereplős szexuális játszadozás valójában csak valamiféle újkeletű dolog. Hát a nagy csudát. Még a sötétnek titulált középkorban is megvolt mindaz, ami napjainkban, hogy az ókori kultúrákat ne is említsem.

Az ember társas lény, vágyja a változatosságot, az új és újabb ingereket. Mindegy, hogy férfi, avagy nő, mindenki vágyik a megszokottól eltérő partnere, szexre, élményekre. Azok a párok a szerencsések, akik nem kényszerülnek rá arra, hogy a másik háta mögött somfordáljanak, hanem közösen képesek néha-néha bátran meglépni azt, hogy új élménnyel gazdagítsák magukat s egymást.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2019. 05. 21. kedd 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 21. kedd 18:13
Ezek nagyon jó kérdések, én is kérdeztem már ilyeneket többször különböző fórumokon. Szerintem ez egyéni kinek mi a hűség, van aki már akkor is féltékeny ha a párja másra néz, mások meg simán szexelnek a swinger klubban különösebb probléma nélkül. Olvastam bizonyos statisztikákat, hogy ha nem lenne következménye az emberek 90%-a is azt mondja félrelépne. Emellett eléggé kérdéses hogy valójában mekkora százalékban történnek egy párkapcsolatban félrelépések, mert ezt nehéz felmérni. Viszont úgy tűnik hogy az emberbe alapvetően bele van kódolva a hűtlenség, csak a társadalom ezt elnyomja valamilyen szinten.
#5997   2019. 05. 21. kedd 18:42
X Törölt felhasználó (3989732)
Meglehetősen. Ezek szerint nem hármasozni akar, csak ingyenlukra játszik.. :/
(Ez egy válasz mgakaland üzenetére (2019. 05. 21. kedd 18:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 21. kedd 18:40
Szerintetek mekkora patkányság egy lebeszélt hármasnál a közös chatet megkerülve a pár hölgytagját külön hátulról betámadni, hogy a férj nélkül menjen inkább kettesben bár a férjnek megígérte hogy ilyen nem lesz, mert gáznak és inkorrektnek tarja. Na ennyit arról, hogy a párok miért óvatosak a sok gerinctelen próbálkozóval szemben
#5996   2019. 05. 21. kedd 18:40
mgakaland mgakaland
Szerintetek mekkora patkányság egy lebeszélt hármasnál a közös chatet megkerülve a pár hölgytagját külön hátulról betámadni, hogy a férj nélkül menjen inkább kettesben bár a férjnek megígérte hogy ilyen nem lesz, mert gáznak és inkorrektnek tarja. Na ennyit arról, hogy a párok miért óvatosak a sok gerinctelen próbálkozóval szemben
#5995   2019. 05. 21. kedd 18:23
egysportospasi egysportospasi
Nem biztos, hogy minden nőnek a szemébe lehet mondni, hogy "drágám, én szeretnék egy másik nővel is szexelni", illetve nem biztos, hogy minden nő képes elfogadni, hogy vele is szexelni akar valaki meg mondjuk a feleséggel is. Tömegével írnak a nők a fórumokon arról hogy ez milyen megalázó, ők nem akarnak másodikok lenni, meg hasonlók. Amíg ezeken az érzéseken nem tud az emberek többsége úrrá lenni, addig inkább csak a klasszikus titkos kapcsolat működhet.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2019. 05. 21. kedd 15:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 21. kedd 15:01
Mire kell figyelni a jó (csoport)szexben? Hogy ne maradj ki belőle! smile
Milyen a jó szex? Amit mások perverznek tartanak. vigyor3 vigyor2

Tény, csak olyan dolgokba érdemes kezdeni, amit mindketten vágynak, akarnak.
Nagyon sok házasság a párbeszéd hiánya miatt fut zátonyra. Nem beszélgetnek szinte semmiről, csak általános dolgokról, persze hogy idegenné válnak egymás számára. Pedig a vágyakat, igényeket, fantáziákat kölcsönösen ki kell mondani.
#5994   2019. 05. 21. kedd 18:18
egysportospasi egysportospasi
Ilyen sincs szerintem hogy minden esetben együtt csinálnak mindent, van aki távol dolgozik a házastársától, vagy vannak saját programjaik. Abból általában nincs gond, ha valaki elmegy a barátaival, munkatársaival közös programokra, stb. Abból szokott probléma lenni ha valaki egy ellenkező neművel barátkozik, esetleg szexel.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 05. 21. kedd 14:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 05. 21. kedd 14:46
Jaja, az eskü csak arról szól, hogy együtt csinálnak MINDENT, nem azt, hogy nem lehet jól szórakozni az ágyban. nyes

Persze ehhez tényleg kell az is, hogy mindketten akarják a dolgot. Ha csak az egyik akarja, a másik meg inkább rábólint, de nem akarja igazán az baj.
#5993   2019. 05. 21. kedd 18:13
egysportospasi egysportospasi
Ezek nagyon jó kérdések, én is kérdeztem már ilyeneket többször különböző fórumokon. Szerintem ez egyéni kinek mi a hűség, van aki már akkor is féltékeny ha a párja másra néz, mások meg simán szexelnek a swinger klubban különösebb probléma nélkül. Olvastam bizonyos statisztikákat, hogy ha nem lenne következménye az emberek 90%-a is azt mondja félrelépne. Emellett eléggé kérdéses hogy valójában mekkora százalékban történnek egy párkapcsolatban félrelépések, mert ezt nehéz felmérni. Viszont úgy tűnik hogy az emberbe alapvetően bele van kódolva a hűtlenség, csak a társadalom ezt elnyomja valamilyen szinten.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2019. 05. 21. kedd 14:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 21. kedd 14:40
Minél prűdebb egy társadalom, vagy a társadalmat alkotó ember, az annál inkább képmutatóbb.
Esküvőn az ember hűséget fogad, illetve azt, hogy kitart a másik mellett jóban és rosszban.

De valójában mi a hűség?
Hűtlenség-e az, ha a férj vagy a feleség igaz testileg nem kezd másokkal, de lelki-szerelmi kalandokba keveredik?
Hűtlenség-e az, ha valaki a másikat kijátszva szerelmi viszonyba keveredik, lefekszik másokkal?
Az vajon hűtlenség-e az, amikor a házastársak közösen kalandoznak, élvezik a szexet másokkal is, de az érzelmi-szerelmi kötelék szilárd közöttük?
#5992   2019. 05. 21. kedd 18:04
egysportospasi egysportospasi
Nekem mindig jól működött a házasságom és lényegében mindig vágytam egy kis plusszra és leginkább akkor voltam boldog amikor ez meg is adatott. Szerintem azonban az emberek többsége nem nagyon képes elviselni ha a házastársa másokkal is kapcsolatot tart fent, ezért ezeket legtöbbször titokban kell tartani, ami komoly nehézségeket okozhat a szervezésben, stb. Legalábbis nekem általában ilyen emberekkel volt kapcsolatom, ami jól működött, de jobb lett volna ha ezt nem kellett volna mindenki elől titkolni.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2019. 05. 21. kedd 13:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 21. kedd 13:12
Köszönöm. Valószínűleg a szerencsefaktoron is múlik, hogy ki talál rá a neki tökéletes társra, feleségre és szeretőre egyaránt. Ugyanúgy, mint a topik témája, a szexpartner keresgélés sikere a szerencsén is múlik.
Szerintem az a tökéletes állapot, ha jó a házasság, és jó benne a szex. Kb olyan mint a munka. Vacak dolog úgy leélni egy életet, nap mint munkába járni, miközben valaki utálja azt amit csinál.
Sajnos sokaknak valóban nem jó sem a házassága, sem a partnerével közös szexuális élete, aztán biztosan akad olyan is, aki csupán ezt mondja, a könnyebb partnertalálás reményében.
Az utóbbiakat nem is értem. Miért ciki beismerni azt, ha jól működik a házassága, csak egy kis plusz fűszerre vágyik az életében?
#5991   2019. 05. 21. kedd 16:10
X Törölt felhasználó (3989732)
"Nincs is jobb, mint a szex férfi és nő között. Csak figyelni kell, hogy a megfelelő férfi és nő közé kerüljön be az ember" (Woody Allen) nyes
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2019. 05. 21. kedd 15:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 21. kedd 15:01
Mire kell figyelni a jó (csoport)szexben? Hogy ne maradj ki belőle! smile
Milyen a jó szex? Amit mások perverznek tartanak. vigyor3 vigyor2

Tény, csak olyan dolgokba érdemes kezdeni, amit mindketten vágynak, akarnak.
Nagyon sok házasság a párbeszéd hiánya miatt fut zátonyra. Nem beszélgetnek szinte semmiről, csak általános dolgokról, persze hogy idegenné válnak egymás számára. Pedig a vágyakat, igényeket, fantáziákat kölcsönösen ki kell mondani.
#5990   2019. 05. 21. kedd 15:01
Nyúlmedve Nyúlmedve
Mire kell figyelni a jó (csoport)szexben? Hogy ne maradj ki belőle! smile
Milyen a jó szex? Amit mások perverznek tartanak. vigyor3 vigyor2

Tény, csak olyan dolgokba érdemes kezdeni, amit mindketten vágynak, akarnak.
Nagyon sok házasság a párbeszéd hiánya miatt fut zátonyra. Nem beszélgetnek szinte semmiről, csak általános dolgokról, persze hogy idegenné válnak egymás számára. Pedig a vágyakat, igényeket, fantáziákat kölcsönösen ki kell mondani.
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 05. 21. kedd 14:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 05. 21. kedd 14:46
Jaja, az eskü csak arról szól, hogy együtt csinálnak MINDENT, nem azt, hogy nem lehet jól szórakozni az ágyban. nyes

Persze ehhez tényleg kell az is, hogy mindketten akarják a dolgot. Ha csak az egyik akarja, a másik meg inkább rábólint, de nem akarja igazán az baj.
#5989   2019. 05. 21. kedd 14:46
X Törölt felhasználó (3989732)
Jaja, az eskü csak arról szól, hogy együtt csinálnak MINDENT, nem azt, hogy nem lehet jól szórakozni az ágyban. nyes

Persze ehhez tényleg kell az is, hogy mindketten akarják a dolgot. Ha csak az egyik akarja, a másik meg inkább rábólint, de nem akarja igazán az baj.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2019. 05. 21. kedd 14:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 05. 21. kedd 14:40
Minél prűdebb egy társadalom, vagy a társadalmat alkotó ember, az annál inkább képmutatóbb.
Esküvőn az ember hűséget fogad, illetve azt, hogy kitart a másik mellett jóban és rosszban.

De valójában mi a hűség?
Hűtlenség-e az, ha a férj vagy a feleség igaz testileg nem kezd másokkal, de lelki-szerelmi kalandokba keveredik?
Hűtlenség-e az, ha valaki a másikat kijátszva szerelmi viszonyba keveredik, lefekszik másokkal?
Az vajon hűtlenség-e az, amikor a házastársak közösen kalandoznak, élvezik a szexet másokkal is, de az érzelmi-szerelmi kötelék szilárd közöttük?
#5988   2019. 05. 21. kedd 14:40
Nyúlmedve Nyúlmedve
Minél prűdebb egy társadalom, vagy a társadalmat alkotó ember, az annál inkább képmutatóbb.
Esküvőn az ember hűséget fogad, illetve azt, hogy kitart a másik mellett jóban és rosszban.

De valójában mi a hűség?
Hűtlenség-e az, ha a férj vagy a feleség igaz testileg nem kezd másokkal, de lelki-szerelmi kalandokba keveredik?
Hűtlenség-e az, ha valaki a másikat kijátszva szerelmi viszonyba keveredik, lefekszik másokkal?
Az vajon hűtlenség-e az, amikor a házastársak közösen kalandoznak, élvezik a szexet másokkal is, de az érzelmi-szerelmi kötelék szilárd közöttük?
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 05. 21. kedd 14:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2019. 05. 21. kedd 14:03
Azért ciki, mert az emberek nem őszinték, leginkább önmagukkal sem. Társadalmilag sem elfogadott (jelenleg), hogy egy törvény és/vagy isten által szentesített párkapcsolatban normális lehet az, ha mindkét résztvevő felismeri és kívánja, hogy valami extrát vigyenek a napi megszokott dugásba. smile
Az csak a hab a tortán, hogy ezek a sem önmagukhoz, sem a társkereső adatlapjukhoz nem őszinte emberek nem is értik, hogy miért nem találják meg a számukra tökéletes partnert. (Illetve némelyik pontosan tudni véli, hogy mindenki más hibás ebben, csak ő maga nem. nyes )
 
... 197 198 199 200 201 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9967db
Utolsó üzenet: tegnap 16:02
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!