Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 281 282 283 284 285 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#4366   2018. 03. 21. szerda 16:25
X Törölt felhasználó (69371)
Tessék, friss regisztrációval már ilyen tapasztalataid vannak.
A régieket pedig bántják, amikor "sírnak" ezekről a dolgokról.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 03. 21. szerda 15:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3433372)
2018. 03. 21. szerda 15:24
Sziasztok.Nem tudom ki hogy van vele.De mi akarhànyszor meg adjuk az esèlyt valakinek hogy johet be szallonak.Minndig le fujak vagy felnek?Ès az baj hogy rengeteg ember csak kèp gyűjtögető..
#4365   2018. 03. 21. szerda 16:13
X Törölt felhasználó (1568852)
Szerintünk mindenki nagyon sokszor járt már így! Kellően el is ment a kedvünk az egésztől!
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 03. 21. szerda 15:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3433372)
2018. 03. 21. szerda 15:24
Sziasztok.Nem tudom ki hogy van vele.De mi akarhànyszor meg adjuk az esèlyt valakinek hogy johet be szallonak.Minndig le fujak vagy felnek?Ès az baj hogy rengeteg ember csak kèp gyűjtögető..
#4364   2018. 03. 21. szerda 15:54
démon76 démon76
Igy jártunk mi is!
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 03. 21. szerda 15:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3433372)
2018. 03. 21. szerda 15:24
Sziasztok.Nem tudom ki hogy van vele.De mi akarhànyszor meg adjuk az esèlyt valakinek hogy johet be szallonak.Minndig le fujak vagy felnek?Ès az baj hogy rengeteg ember csak kèp gyűjtögető..
#4363   2018. 03. 21. szerda 15:37
debrecen glory-hole debrecen glory-hole
Így már sokszor jártunk Mi is. :( :(
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 03. 21. szerda 15:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3433372)
2018. 03. 21. szerda 15:24
Sziasztok.Nem tudom ki hogy van vele.De mi akarhànyszor meg adjuk az esèlyt valakinek hogy johet be szallonak.Minndig le fujak vagy felnek?Ès az baj hogy rengeteg ember csak kèp gyűjtögető..
#4362   2018. 03. 21. szerda 15:36
jani27 jani27
Sajnos ezzel a jelenséggel mi is találkoztunk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 03. 21. szerda 15:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3433372)
2018. 03. 21. szerda 15:24
Sziasztok.Nem tudom ki hogy van vele.De mi akarhànyszor meg adjuk az esèlyt valakinek hogy johet be szallonak.Minndig le fujak vagy felnek?Ès az baj hogy rengeteg ember csak kèp gyűjtögető..
#4361   2018. 03. 21. szerda 15:24
X Törölt felhasználó (3433372)
Sziasztok.Nem tudom ki hogy van vele.De mi akarhànyszor meg adjuk az esèlyt valakinek hogy johet be szallonak.Minndig le fujak vagy felnek?Ès az baj hogy rengeteg ember csak kèp gyűjtögető..
#4360   2018. 03. 20. kedd 01:37
X Törölt felhasználó (1574052)
Hát kiből kellene kiindulni, ha nem abból amit mi teszünk, vagy nem teszünk? Én nem bántok meg senkit, inkább nem válaszolok, mert azzal nekem nem lenne jobb, ha belemennék a szócsatába. (az elején megtettem, tanultam belőle).
Olyan még a való életben sincsen, nem még itt, hogy valaki megfeleljen teljes mértékben az elvárásoknak. Esetleg lehet azon a bizonyos kötélen engedni. Csak ha egyszer enged az ember, akkor egyre és egyre több kell. Nem létfontosságú, hogy legyen, nem ez adja életünk értelmét, csak némi pluszt az egyébként sem szürke hétköznapokba. Már régebben leírtam, hogy mindenkinek válaszolok és ezután is megteszem, ha olyan a megkeresés, mert persze annak illik válaszolni és emberszámba venni, aki normális levelet összerakott, még ha nem is felel meg teljesen. Aki pedig megfelel, annak nem is kérdéses a válasz. Szóval igen és nem smile
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2018. 03. 20. kedd 00:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 03. 20. kedd 00:16
Az a baj abban, amit írsz, hogy te magadból, magatokból indulsz ki. Szerintem, ha egy nő el akar valakit küldeni, akkor nem fog finomkodni, pláne nem az internet mögött, ahol bárki tulajdonképpen azt mond, amit akar. Illetve még mindig elkerüli a figyelmeteket az, amit mondtam, hogy tételezzük fel, hogy valaki elolvassa az adatlapot, és az alapján megfelel a keresésnek és akkor sem kap választ. Ennél egyértelműbben nem lehet megfogalmazni. Azért nem mindenki olyan retardált, hogy minden jöttmentnek ír, én ezekről az emberekről beszélek nem azokról, akik 1000 km-es távolságban vannak és úgy írnak, habár abban a párok is hibásak, hogy 1000 km-re vannak, de azzal hitegetik sokszor az olvasót, hogy járnak haza és azokra az időkre keresnek, akkor meg miért ne írna neki bárki?
#4359   2018. 03. 20. kedd 00:16
kiskoko34 kiskoko34
Az a baj abban, amit írsz, hogy te magadból, magatokból indulsz ki. Szerintem, ha egy nő el akar valakit küldeni, akkor nem fog finomkodni, pláne nem az internet mögött, ahol bárki tulajdonképpen azt mond, amit akar. Illetve még mindig elkerüli a figyelmeteket az, amit mondtam, hogy tételezzük fel, hogy valaki elolvassa az adatlapot, és az alapján megfelel a keresésnek és akkor sem kap választ. Ennél egyértelműbben nem lehet megfogalmazni. Azért nem mindenki olyan retardált, hogy minden jöttmentnek ír, én ezekről az emberekről beszélek nem azokról, akik 1000 km-es távolságban vannak és úgy írnak, habár abban a párok is hibásak, hogy 1000 km-re vannak, de azzal hitegetik sokszor az olvasót, hogy járnak haza és azokra az időkre keresnek, akkor meg miért ne írna neki bárki?
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 03. 19. hétfő 14:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1574052)
2018. 03. 19. hétfő 14:59
Mindenki más szemszögből látja a saját helyzetét.
Szerintem egyáltalán nem bizti, ha egy pasi kezeli a párosból az oldalt, hogy az egyenlő volna a hamissággal. Nagyon sokszor van, hogy én is jobban örülnék, ha párom kezelné, mert ő ismer, tudja mi a jó nekem, de legfőképpen elhajtaná azokat a keresőket, akik jobbára nem is keresnek (finoman fogalmazva). Mert valljuk be ti pasik választékosabban, bátrabban oda mondjátok a másiknak a véleményeteket, míg én például inkább nem is válaszolok az ilyen jellegű levelekre, mert ahogy más is mondta, akkor jön a hiszti, a durci és a megmagyarázás, hogy ő jobban tudja, hogy nekem mi kell, mint én saját magam.....
Helyesírás: Szerintem még mindíg nem attól szexi vagy nem szexi valaki, ha elüt egy-egy betűt.(az dobja rá az első követ, aki nem vétett még gépelés közben) Viszont ez a "telóról vagyok" szöveg nagyon átlátszó, mert éppenhogy a telefonokban automatikusan van szövegjavítás, ami miatt pláne elkerülhető a mellégépelés betűnként.
Keresés-találat: Sok esetben el sem olvasom a levelet, amit küldenek, mert az első, hogy megnézem az adatlapját (honnan ír). Ha beláthatatlan távolságból, akkor teljesen értelmetlen belemenni bármilyen beszélgetésbe, mert itt nem "haverokat" keres az ember, hanem élő embereket, akikkel élőben lehet megélni a vágyainkat. Ez az "arra járok egyszer" soha se lát Dömötör. Persze tudom, jó szöveg: "Távolság nem akadály"...Persze, hogy nem akadály, ha a fotelből ki sem mászik smile )) Annak nem akadály a távolság, csak a sarki bolt van messze smile
Lehet találni, de 100-ból 1. Na azt az egyet találja meg mindenki és akkor elmondhatja, hogy pozitív dolgok is vannak.
#4358   2018. 03. 19. hétfő 23:23
X Törölt felhasználó (1602422)
Ezek nem távolságok. Én rokon látogatóba szoktam menni, ez oda vissza 80km. Nos ez egy mezei személy vonattal oda vissza 40 perc. IC kb 20, illetve a kocsi is. Itthon nincsenek akkora távok. Persze most nem az extrém esetekről beszélünk. wink
(Ez egy válasz jirzi üzenetére (2018. 03. 19. hétfő 21:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 03. 19. hétfő 21:39
Van ebben pozitív tapasztalat .Egy srác több évig 110 km ről járt hozzánk havonta -kéthavonta. A viszony már teljesen baráti volt ,vagyis még az ,de azt megbeszéltük ha van barinője akkor abbahagyjuk. Ez így is történt. Mai napig dumálunk ,de nem járunk össze.
#4357   2018. 03. 19. hétfő 21:39
jirzi jirzi
Van ebben pozitív tapasztalat .Egy srác több évig 110 km ről járt hozzánk havonta -kéthavonta. A viszony már teljesen baráti volt ,vagyis még az ,de azt megbeszéltük ha van barinője akkor abbahagyjuk. Ez így is történt. Mai napig dumálunk ,de nem járunk össze.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 03. 19. hétfő 14:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1574052)
2018. 03. 19. hétfő 14:59
Mindenki más szemszögből látja a saját helyzetét.
Szerintem egyáltalán nem bizti, ha egy pasi kezeli a párosból az oldalt, hogy az egyenlő volna a hamissággal. Nagyon sokszor van, hogy én is jobban örülnék, ha párom kezelné, mert ő ismer, tudja mi a jó nekem, de legfőképpen elhajtaná azokat a keresőket, akik jobbára nem is keresnek (finoman fogalmazva). Mert valljuk be ti pasik választékosabban, bátrabban oda mondjátok a másiknak a véleményeteket, míg én például inkább nem is válaszolok az ilyen jellegű levelekre, mert ahogy más is mondta, akkor jön a hiszti, a durci és a megmagyarázás, hogy ő jobban tudja, hogy nekem mi kell, mint én saját magam.....
Helyesírás: Szerintem még mindíg nem attól szexi vagy nem szexi valaki, ha elüt egy-egy betűt.(az dobja rá az első követ, aki nem vétett még gépelés közben) Viszont ez a "telóról vagyok" szöveg nagyon átlátszó, mert éppenhogy a telefonokban automatikusan van szövegjavítás, ami miatt pláne elkerülhető a mellégépelés betűnként.
Keresés-találat: Sok esetben el sem olvasom a levelet, amit küldenek, mert az első, hogy megnézem az adatlapját (honnan ír). Ha beláthatatlan távolságból, akkor teljesen értelmetlen belemenni bármilyen beszélgetésbe, mert itt nem "haverokat" keres az ember, hanem élő embereket, akikkel élőben lehet megélni a vágyainkat. Ez az "arra járok egyszer" soha se lát Dömötör. Persze tudom, jó szöveg: "Távolság nem akadály"...Persze, hogy nem akadály, ha a fotelből ki sem mászik smile )) Annak nem akadály a távolság, csak a sarki bolt van messze smile
Lehet találni, de 100-ból 1. Na azt az egyet találja meg mindenki és akkor elmondhatja, hogy pozitív dolgok is vannak.
#4356   2018. 03. 19. hétfő 17:10
X Törölt felhasználó (1574052)
Vagy, ha válaszolsz és megírod, hogy: Bocsi, de túlon túl messze vagy, akkor jön a kamusozás és a megszokott hiszti.... eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 03. 19. hétfő 16:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1568852)
2018. 03. 19. hétfő 16:50
Teljesen jól fogalmaztad meg a dolgokat! Azért mert közösen kezeli az oldalt a pár, a szabályok ugyanazok! Persze a férfinak nem lehet udvarolni, meg dumálni, hogy ezt meg azt csinálnám veled és közben álmodozni, hogy ez biztos kihagyhatatlan ajánlat! Az pedig, hogy nem válaszolunk egy olyannak aki több 100km távolságból írónak, azért van mert ha azt írjuk, hogy köszi messze vagy, már kapcsolatnak tekintik és jön a hülyeség! Az írjon, aki elolvasta az adatlapunkat és megfelel az ott leírtaknak. Ha nem, akkor ne csodálkozzon, hogy nem válaszolunk!
#4355   2018. 03. 19. hétfő 16:50
X Törölt felhasználó (1568852)
Teljesen jól fogalmaztad meg a dolgokat! Azért mert közösen kezeli az oldalt a pár, a szabályok ugyanazok! Persze a férfinak nem lehet udvarolni, meg dumálni, hogy ezt meg azt csinálnám veled és közben álmodozni, hogy ez biztos kihagyhatatlan ajánlat! Az pedig, hogy nem válaszolunk egy olyannak aki több 100km távolságból írónak, azért van mert ha azt írjuk, hogy köszi messze vagy, már kapcsolatnak tekintik és jön a hülyeség! Az írjon, aki elolvasta az adatlapunkat és megfelel az ott leírtaknak. Ha nem, akkor ne csodálkozzon, hogy nem válaszolunk!
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 03. 19. hétfő 14:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1574052)
2018. 03. 19. hétfő 14:59
Mindenki más szemszögből látja a saját helyzetét.
Szerintem egyáltalán nem bizti, ha egy pasi kezeli a párosból az oldalt, hogy az egyenlő volna a hamissággal. Nagyon sokszor van, hogy én is jobban örülnék, ha párom kezelné, mert ő ismer, tudja mi a jó nekem, de legfőképpen elhajtaná azokat a keresőket, akik jobbára nem is keresnek (finoman fogalmazva). Mert valljuk be ti pasik választékosabban, bátrabban oda mondjátok a másiknak a véleményeteket, míg én például inkább nem is válaszolok az ilyen jellegű levelekre, mert ahogy más is mondta, akkor jön a hiszti, a durci és a megmagyarázás, hogy ő jobban tudja, hogy nekem mi kell, mint én saját magam.....
Helyesírás: Szerintem még mindíg nem attól szexi vagy nem szexi valaki, ha elüt egy-egy betűt.(az dobja rá az első követ, aki nem vétett még gépelés közben) Viszont ez a "telóról vagyok" szöveg nagyon átlátszó, mert éppenhogy a telefonokban automatikusan van szövegjavítás, ami miatt pláne elkerülhető a mellégépelés betűnként.
Keresés-találat: Sok esetben el sem olvasom a levelet, amit küldenek, mert az első, hogy megnézem az adatlapját (honnan ír). Ha beláthatatlan távolságból, akkor teljesen értelmetlen belemenni bármilyen beszélgetésbe, mert itt nem "haverokat" keres az ember, hanem élő embereket, akikkel élőben lehet megélni a vágyainkat. Ez az "arra járok egyszer" soha se lát Dömötör. Persze tudom, jó szöveg: "Távolság nem akadály"...Persze, hogy nem akadály, ha a fotelből ki sem mászik smile )) Annak nem akadály a távolság, csak a sarki bolt van messze smile
Lehet találni, de 100-ból 1. Na azt az egyet találja meg mindenki és akkor elmondhatja, hogy pozitív dolgok is vannak.
#4354   2018. 03. 19. hétfő 14:59
X Törölt felhasználó (1574052)
Mindenki más szemszögből látja a saját helyzetét.
Szerintem egyáltalán nem bizti, ha egy pasi kezeli a párosból az oldalt, hogy az egyenlő volna a hamissággal. Nagyon sokszor van, hogy én is jobban örülnék, ha párom kezelné, mert ő ismer, tudja mi a jó nekem, de legfőképpen elhajtaná azokat a keresőket, akik jobbára nem is keresnek (finoman fogalmazva). Mert valljuk be ti pasik választékosabban, bátrabban oda mondjátok a másiknak a véleményeteket, míg én például inkább nem is válaszolok az ilyen jellegű levelekre, mert ahogy más is mondta, akkor jön a hiszti, a durci és a megmagyarázás, hogy ő jobban tudja, hogy nekem mi kell, mint én saját magam.....
Helyesírás: Szerintem még mindíg nem attól szexi vagy nem szexi valaki, ha elüt egy-egy betűt.(az dobja rá az első követ, aki nem vétett még gépelés közben) Viszont ez a "telóról vagyok" szöveg nagyon átlátszó, mert éppenhogy a telefonokban automatikusan van szövegjavítás, ami miatt pláne elkerülhető a mellégépelés betűnként.
Keresés-találat: Sok esetben el sem olvasom a levelet, amit küldenek, mert az első, hogy megnézem az adatlapját (honnan ír). Ha beláthatatlan távolságból, akkor teljesen értelmetlen belemenni bármilyen beszélgetésbe, mert itt nem "haverokat" keres az ember, hanem élő embereket, akikkel élőben lehet megélni a vágyainkat. Ez az "arra járok egyszer" soha se lát Dömötör. Persze tudom, jó szöveg: "Távolság nem akadály"...Persze, hogy nem akadály, ha a fotelből ki sem mászik smile )) Annak nem akadály a távolság, csak a sarki bolt van messze smile
Lehet találni, de 100-ból 1. Na azt az egyet találja meg mindenki és akkor elmondhatja, hogy pozitív dolgok is vannak.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2018. 03. 19. hétfő 11:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 03. 19. hétfő 11:53
Nem mondanám pofonnak, inkább csak beigazolódik a tézisem. 20-nál több "lánnyal" és "párral" beszélgettem hosszabb-rövidebb levelezgetésben az oldalon és eddig kb 3-4 alkalommal volt, hogy nem pasi kezelte a lapot, nyilván ez kiderül a beszélgetésből. Ebből a 3-4 beszélgetésből, mikor valóban nő volt a lap mögött, 2 találkozás sikerült, egyik egy párral, egy másik egy lánnyal, szóval a tapasztalat azt mutatja, hogy ha a férfi kezeli a lapot, akkor ott sunyiság van és nem lesz semmi a dologból. Mondjuk a nők sem különbek sokszor, egy párral elég sokáig beszélgettem már-már a találkozásról is szó volt, amikor a lány megírta, hogy eddig ugyan nem mondta, de 12 hetes terhes, de ha nem zavar, hogy lesz egy kis pocija, akkor találkoznának velem... ekkor mondtam én egyedül, hogy kösz, de inkább nem térjünk vissza rá 9 hónap múlva.. nyes Persze erre azóta sem válaszolt, nem tetszett neki, hogy őszintén megmondtam, hogy nem igazán fekszik nekem egy terhes nővel a szex.
Szóval én ezért mondom állandóan, ha férfi kezeli a lapot ott nem cél a találkozás, ott csak a pasi egója a lényeg, hogy hűűű milyen jó csajom van, kaptam 100 levelet és mind megbaszná.. frankó császár vagyok.
#4353   2018. 03. 19. hétfő 13:40
X Törölt felhasználó (3493422)
Örülök, hogy eszmét cseréltünk, de részemről befejezem a diskurzust. Én téged nem akarlak meggyőzni, te engem nem tudsz, így értelmetlennek látom a további levelezést. Minden jót! Mara
#4352   2018. 03. 19. hétfő 13:32
kiskoko34 kiskoko34
Értem, amit írsz, de te nem érted amit én közölni szeretnék. Nem az elutasítással van a probléma, ahogy a mondás tartja, "Ízlésről nem lehet vitatkozni" - pláne azzal, akinek ez nincs. De és itt jön a de, aki nem kap választ azt elutasították? Vagy csak "véletlenül" elfelejtettek válaszolni? Én is elutasítottam itt jópár embert, mert nem az elképzelésemnek megfelelő volt a megkereső, de minden levélre megírtam, hogy mi az elutasítás alapja. Megtiszteltem azzal a másik felet, aki vette a fáradtságot és normális hangnemben megkérdezte, hogy lenne-e kedvem ismerkedni vele/velük. Értem?
Az meg amúgy "bullshit", hogy együtt kezelik a leveleket, tudod miért, mert ha a férfi elolvassa előre a levelet, akkor ő már csak azt adja tovább, ami neki szimpatikus volt, és akkor már több olyan ember kiesett, aki lehet, hogy pedig a nőnek szimpatikus lett volna, ez az amolyan kimondatlan dominancia, hogy mégis az legyen, amit a férfi akar és a nőnek nincs szava benne.. wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 03. 19. hétfő 13:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3493422)
2018. 03. 19. hétfő 13:24
Értem amit írsz, valóban mindkét oldalon lehetnek alacsony IQ-val rendelkező, igénytelen, a másikat semmibe vevő levelező partnerek. Az utolsó mondatoddal nem tudok mit kezdeni. Nem igazán értem. Mint ahogy szerintem te semazzal, amit leírtam, hogy "sokaknál" miért a férfi a domináns a levelezésben. Ugyanúgy a nő is megbízik a párjában amikor úgy állapodnak meg, hogy először ő szűrje a jelentkezőket. Ha felállítottak egy szabályt, hogy ki az akivel folytatják az ismerkedést, akkor "tök" mindegy ki írja a pozitív vagy negatív választ. Csak tudod az elutasítottaknál előjön a sapka szindróma. Ha férfi az elutasító akkor biztos nem bízika párjában, vagy komplexusa van, ha pedig a nő az elutasító akkor biztos nagyképű és lekezelő. Tudni kell elviselni a jelentkezőnek, ha nem az jön be, amit ő elképzelt. Aztán lehet búslakodni, dühöngeni, hisztizni, magyarázatot követelni, de ennek mi értelme?? Tudni kell "veszíteni", és ell kellene fogadni, ha másiknak nem jön be a karakterem vagy a stílusom, vagy csak egyszerűen nem engem képzelt el partnerének. Igazad van, hibátlan helyesírással nem lehet levenni egy nőt a lábáról, mint ahogy egy álló farokkal sem. Igaz ez az én véleményem, ami egoista és egyedi.
#4351   2018. 03. 19. hétfő 13:30
külföldi külföldi
Igen,Találtam
#4350   2018. 03. 19. hétfő 13:29
X Törölt felhasználó (3493422)
Ügyeltem az írásra, ennek ellenére becsúszott két hiba. Lehet, hogy ezért már nem leszek "kapós"?
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 03. 19. hétfő 13:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3493422)
2018. 03. 19. hétfő 13:24
Értem amit írsz, valóban mindkét oldalon lehetnek alacsony IQ-val rendelkező, igénytelen, a másikat semmibe vevő levelező partnerek. Az utolsó mondatoddal nem tudok mit kezdeni. Nem igazán értem. Mint ahogy szerintem te semazzal, amit leírtam, hogy "sokaknál" miért a férfi a domináns a levelezésben. Ugyanúgy a nő is megbízik a párjában amikor úgy állapodnak meg, hogy először ő szűrje a jelentkezőket. Ha felállítottak egy szabályt, hogy ki az akivel folytatják az ismerkedést, akkor "tök" mindegy ki írja a pozitív vagy negatív választ. Csak tudod az elutasítottaknál előjön a sapka szindróma. Ha férfi az elutasító akkor biztos nem bízika párjában, vagy komplexusa van, ha pedig a nő az elutasító akkor biztos nagyképű és lekezelő. Tudni kell elviselni a jelentkezőnek, ha nem az jön be, amit ő elképzelt. Aztán lehet búslakodni, dühöngeni, hisztizni, magyarázatot követelni, de ennek mi értelme?? Tudni kell "veszíteni", és ell kellene fogadni, ha másiknak nem jön be a karakterem vagy a stílusom, vagy csak egyszerűen nem engem képzelt el partnerének. Igazad van, hibátlan helyesírással nem lehet levenni egy nőt a lábáról, mint ahogy egy álló farokkal sem. Igaz ez az én véleményem, ami egoista és egyedi.
#4349   2018. 03. 19. hétfő 13:24
X Törölt felhasználó (3493422)
Értem amit írsz, valóban mindkét oldalon lehetnek alacsony IQ-val rendelkező, igénytelen, a másikat semmibe vevő levelező partnerek. Az utolsó mondatoddal nem tudok mit kezdeni. Nem igazán értem. Mint ahogy szerintem te semazzal, amit leírtam, hogy "sokaknál" miért a férfi a domináns a levelezésben. Ugyanúgy a nő is megbízik a párjában amikor úgy állapodnak meg, hogy először ő szűrje a jelentkezőket. Ha felállítottak egy szabályt, hogy ki az akivel folytatják az ismerkedést, akkor "tök" mindegy ki írja a pozitív vagy negatív választ. Csak tudod az elutasítottaknál előjön a sapka szindróma. Ha férfi az elutasító akkor biztos nem bízika párjában, vagy komplexusa van, ha pedig a nő az elutasító akkor biztos nagyképű és lekezelő. Tudni kell elviselni a jelentkezőnek, ha nem az jön be, amit ő elképzelt. Aztán lehet búslakodni, dühöngeni, hisztizni, magyarázatot követelni, de ennek mi értelme?? Tudni kell "veszíteni", és ell kellene fogadni, ha másiknak nem jön be a karakterem vagy a stílusom, vagy csak egyszerűen nem engem képzelt el partnerének. Igazad van, hibátlan helyesírással nem lehet levenni egy nőt a lábáról, mint ahogy egy álló farokkal sem. Igaz ez az én véleményem, ami egoista és egyedi.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2018. 03. 19. hétfő 12:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 03. 19. hétfő 12:49
Erre is csak azt tudom mondani, hogy olvastátok a beírásokat? Megszámlálhatatlanul sok kommentelő írta, hogy elolvassa az adatlapot és hiába jó a helyesírás, hiába van értelem abban, amit ír, hiába felelne meg az adatlapban leírt elvárásoknak, nem kap egyszerűen választ, értem? Én nem az aberrált, minimális IQ-val rendelkező, írástudatlan barmokról beszélek, hanem a normális, értelmes, átlagos fickókról, akik írhatnak napjában 40 levelet is, nem kapnak 1 db választ sem.
Egyébként nem az a baj, hogy egy párnál a férfi is nézi a hozzászólásokat, az a probléma, mikor nyiltan a férfi kezeli CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a lapot, értem? Ennél világosabban nem tudom leírni. De az egyik találkánk alkalmával megkérdeztem az úriembert, hogy hogyhogy náluk nem ő kezelte a lapot, mint általában, és erre azt mondta, hogy mert maximálisan megbízik a párja értelmi és érzelmi intelligenciájában ahhoz, hogy ki tudja választani magának, hogy kivel mit szeretne csinálni....
#4348   2018. 03. 19. hétfő 13:23
kiskoko34 kiskoko34
Egyetértek veled. Éppen ezért IS mondom, hogy ha egy "pár" vagy "lány", aki valóban az találkozik egy olyan levéllel, ami nem tartalmaz nagyon bántó, durva helyesírási hibákat és értelmesen felépített, annak érdemes válaszolni egyből, mert a sok levél között már nem fog rá emlékezni, hogy ki is volt, az aki normálisan írt, de sajnos ez így nem igaz. Mivel ezek a keresők is felindulásból olvassák a leveleket (állításuk szerint alig vannak az oldalon csak átfutják sokszor a leveleket) így a normális levél nem elég érdekes első olvasatra, ezért nem is gondolom, hogy a formáját nézik inkább azt, hogy mennyire "stroboszkóp"-szerű a levél, van-e benne valami, ami ott helyben "megfogja" az olvasót, és lehet, hogy pont egy vonalkódos gatyás levelén akad meg a szemük és annak a levelét meg ignorálják, aki nem olcsó szart vinne, de legalább megkérdezné, hogy mivel tudná izgalmasabbá, oldottabbá tenni az estét.
Ha úgy vesszük 20-25 ezerből már egy fullos kurvát lehet fizetni, viszont én nem szoktam ezen gondolkodni, ha van egy jó ajánlat, számomra buli, akkor elköltöm ezt a pénzt arra az estére csak ne az legyen az érzés, hogy felemeltem a telefont és hívtam egy escortot. Általában nem itthon intézem az ilyen dolgot, jobban szeretem a semleges terepet, ezért inkább búvohelyet veszek ki egy egész napra, viszek innivalót, van gumi minden, nekik semmit nem kell hozni csak magukat.. nyes A párral pedig akivel haverral voltunk ők pedig egy 5 csillagos hotelben vártak minket, persze ők az odalon is különleges bogarak lehettek, akiknek mégis megfeleltem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 03. 19. hétfő 13:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2018. 03. 19. hétfő 13:00
Számtalan program, böngésző javítja a helyesírást. Ha írsz valakinek, akkor megírhatod előre. De közben is vannak programok, amik javítási javaslatot adnak. Csak vissza kellene törölni és kijavítani.
De erre lusták, mert csak hirtelen felindulásból írnak az ilyenek, sok esetben fél kezest játszanak a billentyűzeten. Nem is érdekli mit ír, csak akkor éppen izgató számára.
Aki nem képes ennyi igényességet vinni egy levélbe, átolvasni mit ír, attól mégis mit várhatunk? A szándékról árulkodhat. Az ilyen ha mégis elmegy, akkor vonalkódos gatyával megy el, vagy ha véletlen eszébe jut valamit vinni a nőnek, akkor a legolcsóbb szemetet veszi meg? Hogy tovább ne is fokozzam.
Nem kell Kazinczynak lennie senkinek, de az ilyen kifogások, hogy telefonról vagyok, siettem, azért nem túl nagy igényességre utalnak. Lehet attól nagyon jó ember, ahogy írjátok, de az első benyomás mégis csak ez.
Van aki próbálja itt tenni az intellektuelt, de attól egy sötét paraszt legbelül. De az úgyis kibukik egyéb megnyilvánulásai során. (Most ez esetben nem magamra gondolok. eplus2 )
#4347   2018. 03. 19. hétfő 13:00
X Törölt felhasználó (69371)
Számtalan program, böngésző javítja a helyesírást. Ha írsz valakinek, akkor megírhatod előre. De közben is vannak programok, amik javítási javaslatot adnak. Csak vissza kellene törölni és kijavítani.
De erre lusták, mert csak hirtelen felindulásból írnak az ilyenek, sok esetben fél kezest játszanak a billentyűzeten. Nem is érdekli mit ír, csak akkor éppen izgató számára.
Aki nem képes ennyi igényességet vinni egy levélbe, átolvasni mit ír, attól mégis mit várhatunk? A szándékról árulkodhat. Az ilyen ha mégis elmegy, akkor vonalkódos gatyával megy el, vagy ha véletlen eszébe jut valamit vinni a nőnek, akkor a legolcsóbb szemetet veszi meg? Hogy tovább ne is fokozzam.
Nem kell Kazinczynak lennie senkinek, de az ilyen kifogások, hogy telefonról vagyok, siettem, azért nem túl nagy igényességre utalnak. Lehet attól nagyon jó ember, ahogy írjátok, de az első benyomás mégis csak ez.
Van aki próbálja itt tenni az intellektuelt, de attól egy sötét paraszt legbelül. De az úgyis kibukik egyéb megnyilvánulásai során. (Most ez esetben nem magamra gondolok. eplus2 )
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2018. 03. 19. hétfő 12:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 03. 19. hétfő 12:42
Olvastad itt a beírásokat? Megszámlálhatatlanul sok férfi írt ide, hogy a helyesírással nem ment semmire, de még akkor sem, ha a jó helyesírás értelmes mondatfűzéssel és logikával párosult. Az ész és az értelem manapság nem szexi.. nyes
 
... 281 282 283 284 285 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 10006db
Utolsó üzenet: ma 13:23
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!