Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 155 156 157 158 159 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#6852   2020. 06. 10. szerda 15:21
SzofiBobi SzofiBobi
Szerintem olyasmit vársz el, amit senki nem tud megadni. Egyszerűen nincs recept. Mivel nagyságrendekkel több férfi kereső van, mint hölgy, pár, így természentes, hogy nem mindenki talál. Sok pár sem, pedig arra sokkal több esély van.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 06. 10. szerda 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4305362)
2020. 06. 10. szerda 15:04
Olvasd el mégegyszer,talán mégis megérteed.Azért mert fotókat videókat osztunk meg ,még nem találkozunk senkivel sem.De ha valaki ismerkedni és sex kapcsolatott szeretne akkor mindenki lelép.Olvasok több fórumot ,regisztrált tag is voltam sokáig,most már tudom,hogy nem az én hibám volt ,hogy csak egyetlen egyszer találkoztam valakivel.A többi kezdeményezés semmi volt,csak nem gondolja valaki is,hogy több évet várunk arra,hogy valaki találkozni is alkar valakivel!Nem inkább nem kell senki,ha ígyse-úgyse megy akkor nem kell erőltettni mert én erőltettem és belefáradtam a kudarcba .Nem találtam egyetlen tartós sex partnert sem.Ezért bánt a dolog,amit írtam az így van.Addig amíg nézegetem a fotóitokat amik nagyon jók,nem találkozhatok senkivel mivel az a néhány levél amit kaptam több helyről sem vezetett a tettek mezejére.Akkor adjatok tippet,hogy találjak partnert,mert azt már tudom,hogy nem lehet.Akkor hogy lehet,pedig mindenkinek kedvesen kulturáltan bemutattkoztam ,még sem volt meg a közös hang?!
#6851   2020. 06. 10. szerda 15:04
X Törölt felhasználó (4305362)
Olvasd el mégegyszer,talán mégis megérteed.Azért mert fotókat videókat osztunk meg ,még nem találkozunk senkivel sem.De ha valaki ismerkedni és sex kapcsolatott szeretne akkor mindenki lelép.Olvasok több fórumot ,regisztrált tag is voltam sokáig,most már tudom,hogy nem az én hibám volt ,hogy csak egyetlen egyszer találkoztam valakivel.A többi kezdeményezés semmi volt,csak nem gondolja valaki is,hogy több évet várunk arra,hogy valaki találkozni is alkar valakivel!Nem inkább nem kell senki,ha ígyse-úgyse megy akkor nem kell erőltettni mert én erőltettem és belefáradtam a kudarcba .Nem találtam egyetlen tartós sex partnert sem.Ezért bánt a dolog,amit írtam az így van.Addig amíg nézegetem a fotóitokat amik nagyon jók,nem találkozhatok senkivel mivel az a néhány levél amit kaptam több helyről sem vezetett a tettek mezejére.Akkor adjatok tippet,hogy találjak partnert,mert azt már tudom,hogy nem lehet.Akkor hogy lehet,pedig mindenkinek kedvesen kulturáltan bemutattkoztam ,még sem volt meg a közös hang?!
(Ez egy válasz Kíváncsipár18 üzenetére (2020. 06. 10. szerda 13:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 06. 10. szerda 13:53
Hmm..., nem tudom minket érint-e a monológod, mert nem igazán tudtam kihámozni a mondanivalód lényegét, pedig 2x elolvastam... pardon1
De az biztos, akinek nem minden mindegy, annak nincs egyszerű dolga, lehet az nő, pár, vagy akár pasi.
#6850   2020. 06. 10. szerda 13:53
Kíváncsipár18 Kíváncsipár18
Hmm..., nem tudom minket érint-e a monológod, mert nem igazán tudtam kihámozni a mondanivalód lényegét, pedig 2x elolvastam... pardon1
De az biztos, akinek nem minden mindegy, annak nincs egyszerű dolga, lehet az nő, pár, vagy akár pasi.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 06. 10. szerda 12:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4305362)
2020. 06. 10. szerda 12:56
Nem szeretnék megsérteni senkit sem,de ha már fel lett hozva ez a téma és nagyon jogos.Én több partnerkeresőn próbálkoztam Hölgyet Párt keresve,sajnos egy -két levél után mindenki eltünt.Találkozó esetén nem jelent meg a helyszínen sem.Persze igaz, én sem csak dugni szeretnék egyet,hanem tartalmas kapcsolatott kialakítani lett volna a szándék.Sajnos a nagyszájú köcsögök,buzik akik az íróasztal mögül ülve nem képesek egy értelmes ismerkedős mondatott sem leírni,na az a baj.Mert rá érnek játszadozni a másik ember teljes kihasználása és félrevezetése nem számít semmit,azért mert hülye az ember,barom.Nem is tudja milyen érzés annak akit megvezet a marhaságaival tele traktálja a weboldalak tömbkelegét.Nem tudok el menni, a Párok akik férfit keresnek miből gondolják,hogy blöffölnek valamit és már mindenki meg akarja őket dugni,.Igen szinte mindenki azért keres mert szeretne partnert találni,csak félrevezető magatartással találkoztam,:_Mert a szomszéd az admin bizonyos munkássága szar,mások helyett írkálni ismerkedős szarságokat felháborító,és több tényező miatt én is buktam már .Teljesen mindegy ki milyen adminisztrátor,ráérő főnők,nemminden esetben igaz de többnyire igen.Ritka ha valaki felvállalja magát mint én,én nem bújok valami árny mögé,sajnos ki kell mondani az olyan emberek miatt mert csak kizárólag hülyítés megy.Felsorolhatnék neveket kik mit csinálnak partnerkereső oldalakon,biztos magukra ismernének,de többnyire csak a vágyak erősek egyeseknél a cselekvés nulla.Én mélyen elutasítom már ezt az egészet mert találni partnert nem igen lehet.Ha mégis van olyan aki nem csak egy levelet ír admin mentesen és valódi személy,írjon nekem ismerjen meg,nem vagyok bunkó,szarházi meg sehogy sem .Soha senkit nem sértettem meg ily módon de velem megtették többen,akkor nem lehet kulturáltan elintézni ha nem vagyok szinpatikus.Kíváncsi vagyok van-e itt olyan Nő aki így nyiltan felvállalja magát és reagál vagy ír jó levelet ismerkedés gyanánt.Ha valakit rosszul érintett és magára ismert mert ha olvassa megeshet azért nem biztos,hogy csak ők a jó emberek,vannak mások is és elnézést kérek de ki kellett mondanom dolgokat.
#6849   2020. 06. 10. szerda 12:56
X Törölt felhasználó (4305362)
Nem szeretnék megsérteni senkit sem,de ha már fel lett hozva ez a téma és nagyon jogos.Én több partnerkeresőn próbálkoztam Hölgyet Párt keresve,sajnos egy -két levél után mindenki eltünt.Találkozó esetén nem jelent meg a helyszínen sem.Persze igaz, én sem csak dugni szeretnék egyet,hanem tartalmas kapcsolatott kialakítani lett volna a szándék.Sajnos a nagyszájú köcsögök,buzik akik az íróasztal mögül ülve nem képesek egy értelmes ismerkedős mondatott sem leírni,na az a baj.Mert rá érnek játszadozni a másik ember teljes kihasználása és félrevezetése nem számít semmit,azért mert hülye az ember,barom.Nem is tudja milyen érzés annak akit megvezet a marhaságaival tele traktálja a weboldalak tömbkelegét.Nem tudok el menni, a Párok akik férfit keresnek miből gondolják,hogy blöffölnek valamit és már mindenki meg akarja őket dugni,.Igen szinte mindenki azért keres mert szeretne partnert találni,csak félrevezető magatartással találkoztam,:_Mert a szomszéd az admin bizonyos munkássága szar,mások helyett írkálni ismerkedős szarságokat felháborító,és több tényező miatt én is buktam már .Teljesen mindegy ki milyen adminisztrátor,ráérő főnők,nemminden esetben igaz de többnyire igen.Ritka ha valaki felvállalja magát mint én,én nem bújok valami árny mögé,sajnos ki kell mondani az olyan emberek miatt mert csak kizárólag hülyítés megy.Felsorolhatnék neveket kik mit csinálnak partnerkereső oldalakon,biztos magukra ismernének,de többnyire csak a vágyak erősek egyeseknél a cselekvés nulla.Én mélyen elutasítom már ezt az egészet mert találni partnert nem igen lehet.Ha mégis van olyan aki nem csak egy levelet ír admin mentesen és valódi személy,írjon nekem ismerjen meg,nem vagyok bunkó,szarházi meg sehogy sem .Soha senkit nem sértettem meg ily módon de velem megtették többen,akkor nem lehet kulturáltan elintézni ha nem vagyok szinpatikus.Kíváncsi vagyok van-e itt olyan Nő aki így nyiltan felvállalja magát és reagál vagy ír jó levelet ismerkedés gyanánt.Ha valakit rosszul érintett és magára ismert mert ha olvassa megeshet azért nem biztos,hogy csak ők a jó emberek,vannak mások is és elnézést kérek de ki kellett mondanom dolgokat.
#6848   2020. 06. 10. szerda 12:53
X Törölt felhasználó (3989732)
Pont ugyanígy vagyunk vele mi is.
Viszont a beregisztrálástól számítva aránylag hamar összeakadtunk a barátunkkal, nagyon nagy mákunk volt vele. Előtte rengetegen kihullottak. Ugyanúgy mint a való életben, itt is csak olyan százból egy az arány, akivel egyáltalan passzolnak annyira a dolgok, hogy a lehetőség előáll.
Van pár emberke, aki ütötte azt a szintet, hogy ha szex nem is lesz, de felvállaltuk egymás előtt a kilétünket és pl. facebookon is beszélgetünk velük.
A sok "diplomáson" szoktunk röhögni mi is. Ha innen kellene statisztikához meríteni, akkor hamar kisülne, hogy a magyarországi felsőfokú végzettségűek 98 százaléka értelmi fogyatékos, vagy minimum súlyos diszlexiás és diszgráfiás is egyben. nyes
(Ez egy válasz Kíváncsipár18 üzenetére (2020. 06. 10. szerda 11:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 06. 10. szerda 11:39
Na éppen ezért ragaszkodunk ahhoz, hogy az első kávézás előtt váltsunk néhány levelet.
Mi pasik vagyunk annyira egyszerűek, hogy azt higgyük ez a nőknél is egy szimpla dugásról szól.
De mivel ez messze nem így van, ragaszkodunk hozzá, hogy kicsit megismerjük a leveleken keresztül.
Ez pedig nem csak azt jelenti, hogy elolvassuk a szavait, hanem sok minden kiderül a sorok közt is.
Nem egy, szimpatikus pasinál jöttek elő az x.-ik levélben olyan intő jelek amik meghátrálásra késztettek minket a saját kapcsolatunk védelmében. Ilyen az önzőség, az irányítani akarás, az, hogy ő tulajdonképpen inkább kettesben képzeli a dolgot, hogy nem igazán tiszteli a nőket stb.
A fogalmazás, helyesírás is rengeteget elárul a levél írójáról.
Hemzseg az oldal az egyetemet végzett, felsővezető, rendkívül intelligens férfiaktól, akik egy másfél soros, három egyszerű mondatból álló levelet nem képesek hiba nélkül bepötyögni.
Az ilyenekre nem fogunk időt pazarolni.
Mi tényleg kellemesen, mindhármunk örömét, vágyait figyelembe véve szeretnénk eltölteni a találkozókat, nem csak dugni egyet.
B@szni a hülye is tud, de a jó szexhez intelligencia is kell, ebből nem engedünk.
Emiatt persze azonnal tizedére esik a lehetőségeink száma, de ez egyáltalán nem baj, ráérünk. smile
#6847   2020. 06. 10. szerda 11:39
Kíváncsipár18 Kíváncsipár18
Na éppen ezért ragaszkodunk ahhoz, hogy az első kávézás előtt váltsunk néhány levelet.
Mi pasik vagyunk annyira egyszerűek, hogy azt higgyük ez a nőknél is egy szimpla dugásról szól.
De mivel ez messze nem így van, ragaszkodunk hozzá, hogy kicsit megismerjük a leveleken keresztül.
Ez pedig nem csak azt jelenti, hogy elolvassuk a szavait, hanem sok minden kiderül a sorok közt is.
Nem egy, szimpatikus pasinál jöttek elő az x.-ik levélben olyan intő jelek amik meghátrálásra késztettek minket a saját kapcsolatunk védelmében. Ilyen az önzőség, az irányítani akarás, az, hogy ő tulajdonképpen inkább kettesben képzeli a dolgot, hogy nem igazán tiszteli a nőket stb.
A fogalmazás, helyesírás is rengeteget elárul a levél írójáról.
Hemzseg az oldal az egyetemet végzett, felsővezető, rendkívül intelligens férfiaktól, akik egy másfél soros, három egyszerű mondatból álló levelet nem képesek hiba nélkül bepötyögni.
Az ilyenekre nem fogunk időt pazarolni.
Mi tényleg kellemesen, mindhármunk örömét, vágyait figyelembe véve szeretnénk eltölteni a találkozókat, nem csak dugni egyet.
B@szni a hülye is tud, de a jó szexhez intelligencia is kell, ebből nem engedünk.
Emiatt persze azonnal tizedére esik a lehetőségeink száma, de ez egyáltalán nem baj, ráérünk. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 06. 10. szerda 06:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2020. 06. 10. szerda 06:25
Ebben egyetértünk, és igen, egy olyan sráccal jöttünk össze, akinél az előzetes puhatolózások alatt azt láttuk, hogy

- van annyira értelemes, hogy bármiről lehet vele dumálni (ugyanis nem baszni akarunk az első szembejövő farokkal, hanem szexelni egy kedvelhető emberrel),
- van annyira okos, hogy pontosan értse, miről szól ez az egész, miért keresünk harmadikat (ne ő akarja már jobban tudni, hogy mi miért akarunk ebbe belevágni; kösz, de pontosan ismerjük magunkat és a vágyainkat),
- felfogja, hogy ha valamit leírunk, elmondunk, elvárunk, akkor az úgy is van.

Egy okostojással nem sokra megyünk, hiszen nem bízhatunk benne. Ha már az első mondataival folyamatosan kioktat, hogy mit kellene NEKÜNK csinálnunk, azt érezteti, hogy ő sokkal, de sokkal jobban tudja, akkor hogyan engedhetnénk az ágyba? Hiszen akkor ott is a saját feje után megy majd, semmi garancia arra, hogy követi azokat a szabályokat, amikben előre kiegyeztünk.
#6846   2020. 06. 10. szerda 11:01
X Törölt felhasználó (1365802)
Egy másik hasonló témájú oldalon már akadt partner, de itt még nem. Talán rossz képet tettem fel? Annyira nem érdekel. Ha valakinek bejön akkor beszélgetésbe kezdünk, és majd meglátjuk mi lesz belőle. Nem fogom túl reagálni.
#6845   2020. 06. 10. szerda 06:25
X Törölt felhasználó (3989732)
Ebben egyetértünk, és igen, egy olyan sráccal jöttünk össze, akinél az előzetes puhatolózások alatt azt láttuk, hogy

- van annyira értelemes, hogy bármiről lehet vele dumálni (ugyanis nem baszni akarunk az első szembejövő farokkal, hanem szexelni egy kedvelhető emberrel),
- van annyira okos, hogy pontosan értse, miről szól ez az egész, miért keresünk harmadikat (ne ő akarja már jobban tudni, hogy mi miért akarunk ebbe belevágni; kösz, de pontosan ismerjük magunkat és a vágyainkat),
- felfogja, hogy ha valamit leírunk, elmondunk, elvárunk, akkor az úgy is van.

Egy okostojással nem sokra megyünk, hiszen nem bízhatunk benne. Ha már az első mondataival folyamatosan kioktat, hogy mit kellene NEKÜNK csinálnunk, azt érezteti, hogy ő sokkal, de sokkal jobban tudja, akkor hogyan engedhetnénk az ágyba? Hiszen akkor ott is a saját feje után megy majd, semmi garancia arra, hogy követi azokat a szabályokat, amikben előre kiegyeztünk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 06. 09. kedd 21:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4170242)
2020. 06. 09. kedd 21:28
Ti kit választottatok harmadiknak? Egy arrogáns okostojást, vagy egy baratságos jófejt? Fogadjunk, hogy az utóbbit. vigyor4
A jó meglátásokat sokféleképpen ki lehet mondani. De bizony a stílus és a tálalás nem mindegy. Szerintem.

Szinte minden nap érkezik egy-egy bepróbálkozó egy-két soros irománnyal. Még a fáradságot sem veszik, hogy elolvassák azt, hogy per pillanat nem keres senkit sem a pár. Mit gondolhatnak, mi járhat a fejükben?
#6844   2020. 06. 10. szerda 04:33
X Törölt felhasználó (4337872)
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2020. 06. 08. hétfő 08:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 06. 08. hétfő 08:52
Nem, itt azokról van szó, akik nagy sebbel-lobbal regisztrálnak, hogy ők aztán mindenkire és mindenre nyitottak, mert annyira iszonyat durva módon bevállalósak és hát az intelligenciájuk meg a 150-et verdesi, közben meg egy normálisan megfogalmazott, helyesírási hibáktól nem hemzsegő, személyes levélre nem képesek válaszolni.

Aki kiírja, hogy nem keres vagy éppen már megtalálta, akit keresett, az meg egyáltalán miért nem hibernálja a profilját a társkeresőben? Fórumozni anélkül is lehet, hogy aktív lennétek, vagy láthatóak a társkereső részen. Szóval, ha ti nem teszitek meg a minimumot, hogy nem teszitek magatokat elérhetetlennek, akkor miért várod el, hogy más megtegye, hogy ne írjon csak azért, mert ki van írva, hogy NEM KERESÜNK? nyes vicces. Az a baj, hogy itt is a nagyrésze a társaságnak nem tudja, hogy mit akar, volt, hogy olyan pár írt rám, akik kiírták, hogy párt vagy lányt keresnek, hogy most keresnének férfit is, akkor mit számít egy kiírás? Ha nem akarod, hogy megkeressenek, akkor ne tedd magad elérhetővé. Ez olyan kb, mint mikor egy csajnak pasija van, de mégis megcsalja, amíg van lehetőség írni, addig fognak is írni függetlenül attól, hogy mi áll a lapon, mert az esély mindig ott lesz.
#6843   2020. 06. 09. kedd 21:28
X Törölt felhasználó (4170242)
Ti kit választottatok harmadiknak? Egy arrogáns okostojást, vagy egy baratságos jófejt? Fogadjunk, hogy az utóbbit. vigyor4
A jó meglátásokat sokféleképpen ki lehet mondani. De bizony a stílus és a tálalás nem mindegy. Szerintem.

Szinte minden nap érkezik egy-egy bepróbálkozó egy-két soros irománnyal. Még a fáradságot sem veszik, hogy elolvassák azt, hogy per pillanat nem keres senkit sem a pár. Mit gondolhatnak, mi járhat a fejükben?
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 06. 09. kedd 06:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2020. 06. 09. kedd 06:59
Azzal szerintem még nincs is baj, jó meglátások. A baj az, hogy azt nem érti meg, hogy ha fejreáll, akkor sem fog az történni, amit ő elképzel az álmaiban, hogy hogy működik a világ, úgyhogy feleslegesen raplizik. Meg persze hogy ez a fajta agresszív nyomulása, ahogy osztja, hogy ki mit csináljon - mert kizárólag ő tudja, hogyan KELL csinálni -, az inkább visszatetsző, mint hasznos.
#6842   2020. 06. 09. kedd 06:59
X Törölt felhasználó (3989732)
Azzal szerintem még nincs is baj, jó meglátások. A baj az, hogy azt nem érti meg, hogy ha fejreáll, akkor sem fog az történni, amit ő elképzel az álmaiban, hogy hogy működik a világ, úgyhogy feleslegesen raplizik. Meg persze hogy ez a fajta agresszív nyomulása, ahogy osztja, hogy ki mit csináljon - mert kizárólag ő tudja, hogyan KELL csinálni -, az inkább visszatetsző, mint hasznos.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 06. 09. kedd 00:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4170242)
2020. 06. 09. kedd 00:34
Stílus maga az ember. No, az adatlapján lévő hiszti mindent elmond róla. vigyor5
#6841   2020. 06. 09. kedd 06:54
X Törölt felhasználó (3989732)
Így, így, ahogy mondod (írod). Egy helyen akadtam csak meg, kávé előtt azt olvastam, hogy a sárm meg a tumor is elengedhetetlen feltétele a kapcsolatnak. De aztán sikerült újraolvasnom. nyes
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2020. 06. 08. hétfő 23:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 06. 08. hétfő 23:23
Erősen komplex a dolog.Lényegét tekintve többismeretlenes egyenlet.Az ember adja magát,mert lehet,hogy valaki számára szimpatikus lesz,míg mások nem látnak benne,fantáziát,míg megint mások egyenesen ellenszenvesnek fogják találni és még egy nemleges válaszra sem tartják méltónak!Elkerülhetetlenül törvényszerű,hogy a felsorolt opciók valamelyike megtörténik!Erre alapvetően fel kell készülni pszichésen!Természetesen lehet szerepet játszani,de az előbb vagy utóbb bizonyosan kiderül,és akkor bizonyos a rokonszenv szinte azonnali megszűnése,és ezáltal a kapcsolat sem alakul ki,illetve meglévő szexpartnerségi viszony rövid határidőn belül megszűník!Természetesen nem árt "némi" tisztelettel közeledni egy másik személyhez vagy párhoz,és a sárm meg a humor sem utolsó szempont a diszkréció,higiénikusság,civilizált,nem vulgáris és bőszókincsű társalgás mellett!!A végén úgy is kiderült minden!!
#6840   2020. 06. 09. kedd 00:34
X Törölt felhasználó (4170242)
Stílus maga az ember. No, az adatlapján lévő hiszti mindent elmond róla. vigyor5
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 06. 08. hétfő 17:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2020. 06. 08. hétfő 17:26
Én már sokszor próbálkoztam elmagyarázni neki, de nem érti. Ahogy azt sem, hogy nem az az egyetlen jó és kizárólagos és tökéletes nagybetűs Módszer, amit ő csinál, valamint hogy ez nem az ő homokozója, ahol mindenki úgy pattog és azt csinálja, amit ő méltóztatik kinyilatkozni, hogy szerinte hogyan kellene. nyes Akibe nem szorult annyi ész, hogy ezt megértse, azzal kár foglalkozni.

Egyébként így van, ez már egy szűrő. Mindemellett van, akinek visszaírtunk, hogy "nem, köszi", mert volt annyira udvarias és intelligens az érdeklődése.
#6839   2020. 06. 08. hétfő 23:23
Caracas79 Caracas79
Erősen komplex a dolog.Lényegét tekintve többismeretlenes egyenlet.Az ember adja magát,mert lehet,hogy valaki számára szimpatikus lesz,míg mások nem látnak benne,fantáziát,míg megint mások egyenesen ellenszenvesnek fogják találni és még egy nemleges válaszra sem tartják méltónak!Elkerülhetetlenül törvényszerű,hogy a felsorolt opciók valamelyike megtörténik!Erre alapvetően fel kell készülni pszichésen!Természetesen lehet szerepet játszani,de az előbb vagy utóbb bizonyosan kiderül,és akkor bizonyos a rokonszenv szinte azonnali megszűnése,és ezáltal a kapcsolat sem alakul ki,illetve meglévő szexpartnerségi viszony rövid határidőn belül megszűník!Természetesen nem árt "némi" tisztelettel közeledni egy másik személyhez vagy párhoz,és a sárm meg a humor sem utolsó szempont a diszkréció,higiénikusság,civilizált,nem vulgáris és bőszókincsű társalgás mellett!!A végén úgy is kiderült minden!!
#6838   2020. 06. 08. hétfő 17:26
X Törölt felhasználó (3989732)
Én már sokszor próbálkoztam elmagyarázni neki, de nem érti. Ahogy azt sem, hogy nem az az egyetlen jó és kizárólagos és tökéletes nagybetűs Módszer, amit ő csinál, valamint hogy ez nem az ő homokozója, ahol mindenki úgy pattog és azt csinálja, amit ő méltóztatik kinyilatkozni, hogy szerinte hogyan kellene. nyes Akibe nem szorult annyi ész, hogy ezt megértse, azzal kár foglalkozni.

Egyébként így van, ez már egy szűrő. Mindemellett van, akinek visszaírtunk, hogy "nem, köszi", mert volt annyira udvarias és intelligens az érdeklődése.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 06. 08. hétfő 16:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4170242)
2020. 06. 08. hétfő 16:22
Miért is baj az szerinted, hogy az emberek feltételeznek annyi intelligenciát, hogy mások képesek elolvasni és értelmezni azt, hogy ippeg nem keresnek senkit sem?
Aki annyira buta, hogy nem képes felfogni azt, hogy "NEM", arról joggal feltételezhető az, hogy jó szexre sem képes.
#6837   2020. 06. 08. hétfő 16:22
X Törölt felhasználó (4170242)
Miért is baj az szerinted, hogy az emberek feltételeznek annyi intelligenciát, hogy mások képesek elolvasni és értelmezni azt, hogy ippeg nem keresnek senkit sem?
Aki annyira buta, hogy nem képes felfogni azt, hogy "NEM", arról joggal feltételezhető az, hogy jó szexre sem képes.
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2020. 06. 08. hétfő 08:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 06. 08. hétfő 08:52
Nem, itt azokról van szó, akik nagy sebbel-lobbal regisztrálnak, hogy ők aztán mindenkire és mindenre nyitottak, mert annyira iszonyat durva módon bevállalósak és hát az intelligenciájuk meg a 150-et verdesi, közben meg egy normálisan megfogalmazott, helyesírási hibáktól nem hemzsegő, személyes levélre nem képesek válaszolni.

Aki kiírja, hogy nem keres vagy éppen már megtalálta, akit keresett, az meg egyáltalán miért nem hibernálja a profilját a társkeresőben? Fórumozni anélkül is lehet, hogy aktív lennétek, vagy láthatóak a társkereső részen. Szóval, ha ti nem teszitek meg a minimumot, hogy nem teszitek magatokat elérhetetlennek, akkor miért várod el, hogy más megtegye, hogy ne írjon csak azért, mert ki van írva, hogy NEM KERESÜNK? nyes vicces. Az a baj, hogy itt is a nagyrésze a társaságnak nem tudja, hogy mit akar, volt, hogy olyan pár írt rám, akik kiírták, hogy párt vagy lányt keresnek, hogy most keresnének férfit is, akkor mit számít egy kiírás? Ha nem akarod, hogy megkeressenek, akkor ne tedd magad elérhetővé. Ez olyan kb, mint mikor egy csajnak pasija van, de mégis megcsalja, amíg van lehetőség írni, addig fognak is írni függetlenül attól, hogy mi áll a lapon, mert az esély mindig ott lesz.
#6836   2020. 06. 08. hétfő 12:17
X Törölt felhasználó (4350822)
Igen! wink
#6835   2020. 06. 08. hétfő 11:55
X Törölt felhasználó (4069062)
Csak egy kicsit bele szolok!! Én sem keresek senkit, és nem hibernálom magam a társ keresőben. Mivel ha valakivel beszélgetek a fórumon, vagy épp keresek olyat aki nekem érdekes lehet abban a témában ami felől én érdeklődöm, szeretem látni a profilját kivel is állok szemben! Különben ez tényleg így van aki olvas tanulja meg értelmezni is azt ami ki van írva!!
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2020. 06. 08. hétfő 08:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 06. 08. hétfő 08:52
Nem, itt azokról van szó, akik nagy sebbel-lobbal regisztrálnak, hogy ők aztán mindenkire és mindenre nyitottak, mert annyira iszonyat durva módon bevállalósak és hát az intelligenciájuk meg a 150-et verdesi, közben meg egy normálisan megfogalmazott, helyesírási hibáktól nem hemzsegő, személyes levélre nem képesek válaszolni.

Aki kiírja, hogy nem keres vagy éppen már megtalálta, akit keresett, az meg egyáltalán miért nem hibernálja a profilját a társkeresőben? Fórumozni anélkül is lehet, hogy aktív lennétek, vagy láthatóak a társkereső részen. Szóval, ha ti nem teszitek meg a minimumot, hogy nem teszitek magatokat elérhetetlennek, akkor miért várod el, hogy más megtegye, hogy ne írjon csak azért, mert ki van írva, hogy NEM KERESÜNK? nyes vicces. Az a baj, hogy itt is a nagyrésze a társaságnak nem tudja, hogy mit akar, volt, hogy olyan pár írt rám, akik kiírták, hogy párt vagy lányt keresnek, hogy most keresnének férfit is, akkor mit számít egy kiírás? Ha nem akarod, hogy megkeressenek, akkor ne tedd magad elérhetővé. Ez olyan kb, mint mikor egy csajnak pasija van, de mégis megcsalja, amíg van lehetőség írni, addig fognak is írni függetlenül attól, hogy mi áll a lapon, mert az esély mindig ott lesz.
#6834   2020. 06. 08. hétfő 09:07
X Törölt felhasználó (3989732)
Komoly problémák vannak a felfogásoddal. smile Ha nem vetted volna észre, pont te vagy az egyik olyan emberke, akire nem igazán pazarlok már időt, mert felesleges bármit is elmagyarázni, úgysem érted. Ez a jövőben is így lesz. wink
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2020. 06. 08. hétfő 08:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 06. 08. hétfő 08:52
Nem, itt azokról van szó, akik nagy sebbel-lobbal regisztrálnak, hogy ők aztán mindenkire és mindenre nyitottak, mert annyira iszonyat durva módon bevállalósak és hát az intelligenciájuk meg a 150-et verdesi, közben meg egy normálisan megfogalmazott, helyesírási hibáktól nem hemzsegő, személyes levélre nem képesek válaszolni.

Aki kiírja, hogy nem keres vagy éppen már megtalálta, akit keresett, az meg egyáltalán miért nem hibernálja a profilját a társkeresőben? Fórumozni anélkül is lehet, hogy aktív lennétek, vagy láthatóak a társkereső részen. Szóval, ha ti nem teszitek meg a minimumot, hogy nem teszitek magatokat elérhetetlennek, akkor miért várod el, hogy más megtegye, hogy ne írjon csak azért, mert ki van írva, hogy NEM KERESÜNK? nyes vicces. Az a baj, hogy itt is a nagyrésze a társaságnak nem tudja, hogy mit akar, volt, hogy olyan pár írt rám, akik kiírták, hogy párt vagy lányt keresnek, hogy most keresnének férfit is, akkor mit számít egy kiírás? Ha nem akarod, hogy megkeressenek, akkor ne tedd magad elérhetővé. Ez olyan kb, mint mikor egy csajnak pasija van, de mégis megcsalja, amíg van lehetőség írni, addig fognak is írni függetlenül attól, hogy mi áll a lapon, mert az esély mindig ott lesz.
#6833   2020. 06. 08. hétfő 08:52
kiskoko34 kiskoko34
Nem, itt azokról van szó, akik nagy sebbel-lobbal regisztrálnak, hogy ők aztán mindenkire és mindenre nyitottak, mert annyira iszonyat durva módon bevállalósak és hát az intelligenciájuk meg a 150-et verdesi, közben meg egy normálisan megfogalmazott, helyesírási hibáktól nem hemzsegő, személyes levélre nem képesek válaszolni.

Aki kiírja, hogy nem keres vagy éppen már megtalálta, akit keresett, az meg egyáltalán miért nem hibernálja a profilját a társkeresőben? Fórumozni anélkül is lehet, hogy aktív lennétek, vagy láthatóak a társkereső részen. Szóval, ha ti nem teszitek meg a minimumot, hogy nem teszitek magatokat elérhetetlennek, akkor miért várod el, hogy más megtegye, hogy ne írjon csak azért, mert ki van írva, hogy NEM KERESÜNK? nyes vicces. Az a baj, hogy itt is a nagyrésze a társaságnak nem tudja, hogy mit akar, volt, hogy olyan pár írt rám, akik kiírták, hogy párt vagy lányt keresnek, hogy most keresnének férfit is, akkor mit számít egy kiírás? Ha nem akarod, hogy megkeressenek, akkor ne tedd magad elérhetővé. Ez olyan kb, mint mikor egy csajnak pasija van, de mégis megcsalja, amíg van lehetőség írni, addig fognak is írni függetlenül attól, hogy mi áll a lapon, mert az esély mindig ott lesz.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 05. 31. vasárnap 11:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2020. 05. 31. vasárnap 11:33
De Nekik Akkor Is Jár Egy "Nem". Na. Mert csak. nyes Különben bunkó vagy.

Egyébként full alátámasztom, mi is kapjuk továbbra is a megkereséseket annak ellenére, hogy kiírtuk: jelenleg nem keresünk (van állandó barátunk). Ilyenkor mire gondoljak, ő a jó fej, mert akkor is próbálkozik, ha kurvára nem kíváncsi rá senki...? Nyilván mi vagyunk a bunkók, de az ilyen emberkék nálunk már alapból kis is estek, mert komoly probléma van a felfogóképességükkel.
 
... 155 156 157 158 159 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9972db
Utolsó üzenet: tegnap 19:46
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!