Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 145 146 147 148 149 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#7090   2020. 08. 21. péntek 17:28
X Törölt felhasználó (4216502)
Igen lehet,csak a megfelelő partnert kell hozzá megtalálni .én is találtam itt "gyöngyszemet " wink
#7089   2020. 08. 21. péntek 17:13
X Törölt felhasználó (4337872)
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2020. 08. 19. szerda 23:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 19. szerda 23:57
A magam részéről nem nagyon tudom mi lehet az eredményes keresési módszer ilyen oldalon, én soha nem is találkoztam senkivel. Ha régebben néha próbáltam is kommunikálni egyesekkel, ezek nem vezettek eredményre, ezért le is tettem erről. Ami régebben, amikor még fiatalabb voltam más oldalakon egy-két esetben sikeres volt, az az ilyen fórumokon való társalgás, ismerkedés.
#7088   2020. 08. 21. péntek 12:37
X Törölt felhasználó (4293192)
Érdekes dolgok ezek. Hogy a vonzás törvénye hogyan működik nőkben férfiakban. Gondolom a hölgyek részéről lehet egy olyan gondolat is a foglalt urak iránt, hogy ha valaki házas rég együtt él egy nővel akkor biztos jó az ágyban és jól bánik, nőként kezeli választottját. Na meg a tiltott gyümölcs. Az mindig édesebb. Nálam még nem kezdeményezett úgy nő sohasem. Láthatatlan vagyok. Teljességgel érdektelenek. Számomra meglepő volt az az oldalon hogy egy egy kép vagy videóm elegendő volt ahhoz hogy felkeltsem a hölgyek párok figyelmét. Érdekes világban élünk, ha a férfi nem egy alfa és nem veri a mellét, nem egy központi figura, akkor nem igazán veszik észre a hölgyek. És láss csodát 1 2 videó egy két jó kép és máris jönnek a levelek. Persze többnyire férfiaktól, vagy nőként regisztrált férfiaktól.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2020. 08. 21. péntek 11:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 21. péntek 11:57
Valóban elég lutri a dolog. Megértem ha valaki fiatalon nem talál, én is így voltam annak idején. Amikor fiatal, független voltam, csajozhattam volna nem érdeklődött irántam senki, vagy nem tudtam róla. Nagy nehezen találtam valakit, aztán a 40-es éveimben hirtelen jobbnál jobb nők jelentek meg, szinte kezdeményezők voltak, úgy hogy sem ők, sem én nem voltam független. Sosem gondoltam volna hogy ilyen lesz. 50 fölött aztán megint semmi. Kiszámíthatatlan a dolog, szerintem igazán jó lehetősége kevés akad az embernek, ha van ki kell használni, de néha mellé is lehet fogni sajnos.
#7087   2020. 08. 21. péntek 11:57
egysportospasi egysportospasi
Valóban elég lutri a dolog. Megértem ha valaki fiatalon nem talál, én is így voltam annak idején. Amikor fiatal, független voltam, csajozhattam volna nem érdeklődött irántam senki, vagy nem tudtam róla. Nagy nehezen találtam valakit, aztán a 40-es éveimben hirtelen jobbnál jobb nők jelentek meg, szinte kezdeményezők voltak, úgy hogy sem ők, sem én nem voltam független. Sosem gondoltam volna hogy ilyen lesz. 50 fölött aztán megint semmi. Kiszámíthatatlan a dolog, szerintem igazán jó lehetősége kevés akad az embernek, ha van ki kell használni, de néha mellé is lehet fogni sajnos.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 20. csütörtök 01:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4368162)
2020. 08. 20. csütörtök 01:22
Mindig vannak pro és kontra érvek egyik másik korosztály mellett. Lutri az egész. Viszont egy egyedülálló nem említhető egy lapon azzal akinek van felesége párja barátnője. Mert akinek van az elvileg tud kihez fodulni ha szexet igényel. Szerintem még mindig inkább egy tapasztaltabb érettebb férfit választanak a hölgyek mint egy hozzám hasonló fiatalt, de ez csak az én véleményem. Igazából mindenkinek nehéz, de vannak akiknek különösen.
#7086   2020. 08. 20. csütörtök 14:33
X Törölt felhasználó (4349112)
igen lehet találni.
#7085   2020. 08. 20. csütörtök 14:30
X Törölt felhasználó (4368162)
Majd a hozzáértők megválaszolják neked. smile smile
(Ez egy válasz kiskoko34 üzenetére (2020. 08. 20. csütörtök 09:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 20. csütörtök 09:27
Annyi "nő" meg "pár" van pedig, akik max 30-ig keresnek. El sem tudom képzelni, hogy lehet, hogy egy 25 éves srác nem felel meg nekik.
#7084   2020. 08. 20. csütörtök 09:27
kiskoko34 kiskoko34
Annyi "nő" meg "pár" van pedig, akik max 30-ig keresnek. El sem tudom képzelni, hogy lehet, hogy egy 25 éves srác nem felel meg nekik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 20. csütörtök 01:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4368162)
2020. 08. 20. csütörtök 01:22
Mindig vannak pro és kontra érvek egyik másik korosztály mellett. Lutri az egész. Viszont egy egyedülálló nem említhető egy lapon azzal akinek van felesége párja barátnője. Mert akinek van az elvileg tud kihez fodulni ha szexet igényel. Szerintem még mindig inkább egy tapasztaltabb érettebb férfit választanak a hölgyek mint egy hozzám hasonló fiatalt, de ez csak az én véleményem. Igazából mindenkinek nehéz, de vannak akiknek különösen.
#7083   2020. 08. 20. csütörtök 07:07
X Törölt felhasználó (4389762)
Azert lehet itt is kincset talalni, csak igen melyre kell asni erte...leginkabb onmagunkban. Igaz, balatoni vadasz?
#7082   2020. 08. 20. csütörtök 07:00
SzofiBobi SzofiBobi
Igen, emlékszünk. Van hasonlóság. Ugyanakkor nem lehetetlen, hogy többen is vannak így. Ettől még nem általános ez a hozzáállás. Komoly emberek ezt játéknak veszik, egy lehetőségnek. Nem pedig életcélnak, megoldásnak bármire.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 20. csütörtök 06:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2020. 08. 20. csütörtök 06:45
Most meg én értek veled egyet maximálisan. (Nem mellesleg az írása alapján ez a jóember pont úgy néz ki, mint az - nem emlékszem már a nickjére -, aki pont ilyen sztorit nyomott nemrég itt és kb. 10 hasonló siránkozás után előre belengettt módon törölte is magát, mondván, hogy nincs értelme itt lennie, mert itt soha senki nem talál senkit. nyes . Nem száz százalék, de erősen hasonló mind a sztorija, mind a stílusa.)
#7081   2020. 08. 20. csütörtök 06:45
X Törölt felhasználó (3989732)
Most meg én értek veled egyet maximálisan. (Nem mellesleg az írása alapján ez a jóember pont úgy néz ki, mint az - nem emlékszem már a nickjére -, aki pont ilyen sztorit nyomott nemrég itt és kb. 10 hasonló siránkozás után előre belengettt módon törölte is magát, mondván, hogy nincs értelme itt lennie, mert itt soha senki nem talál senkit. nyes . Nem száz százalék, de erősen hasonló mind a sztorija, mind a stílusa.)
(Ez egy válasz SzofiBobi üzenetére (2020. 08. 20. csütörtök 06:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 20. csütörtök 06:37
Sikerült nagynehezen végig olvasunk ezeket a hozzászólásokat. Lehet sokaknak nem fog tetszeni amit írunk, viszont ez a véleményünk, talán kicsit felrázza az urakat. Nyilvánvaló, hogy mindenkinek vannak magánéleti problémái, mindenkinek vannak gondjai. Viszont az aki azt hiszi, hogy egy ilyen oldalon talál megoldást, lelki, vagy kapcsolati gondjaira az nagy tévedésben van. Szerintünk ide kiegyensúlyozott magabiztos embereknek szabad csak jönni, akik kezelni tudják az elutasítást. Hogyan merülhet fel bárkiben is az, hogy itt biztosan partnerre talál? Csak az arányokat nézve is lehetetlen. Miért más a hibás, ha valaki nem bírja elviselni, hogy valamiért itt nem terem neki babér? Miért az adminok, az oldal, a párok, a nők a hibásak? Szerintünk egy FÉRFI sosem nyüszögne így mint egy kislány. Persze van amikor elkeseredik az ember, van amikor összecsapnak a hullámok, de ez nem az a hely ahol ezekre megoldást lehet találni. Pláne úgy nem, hogy sajnáltatom magam, mindenkit hibáztatok, mert szar az életem. Ha ekkora a baj, akkor inkább pszichológushoz kell menni, nem fizetni a szexért, megvenni a szeretetet. Az pedig, hogy itt mekkora esély van az ismerkedésre? Pártként eddig közel ezer levélből 10 emberrel találkoztunk! A levélírók többsége még az adatlapunkon leírtaknak sem felel meg, ennek ellenére válaszolunk nekik. Az pedig, hogy szimpátia is legyen és minden stimmeljen kB ilyen aránnyal kel kalkulálni. Ezért nem a pasik a hibásak, vagy csak részben! Nekünk is vannak elvárásaink, ami szerintünk természetes. Ettől még nem az adminok a hibásak, vagy mindenki más. Van akinek ez nem való.
#7080   2020. 08. 20. csütörtök 06:37
SzofiBobi SzofiBobi
Sikerült nagynehezen végig olvasunk ezeket a hozzászólásokat. Lehet sokaknak nem fog tetszeni amit írunk, viszont ez a véleményünk, talán kicsit felrázza az urakat. Nyilvánvaló, hogy mindenkinek vannak magánéleti problémái, mindenkinek vannak gondjai. Viszont az aki azt hiszi, hogy egy ilyen oldalon talál megoldást, lelki, vagy kapcsolati gondjaira az nagy tévedésben van. Szerintünk ide kiegyensúlyozott magabiztos embereknek szabad csak jönni, akik kezelni tudják az elutasítást. Hogyan merülhet fel bárkiben is az, hogy itt biztosan partnerre talál? Csak az arányokat nézve is lehetetlen. Miért más a hibás, ha valaki nem bírja elviselni, hogy valamiért itt nem terem neki babér? Miért az adminok, az oldal, a párok, a nők a hibásak? Szerintünk egy FÉRFI sosem nyüszögne így mint egy kislány. Persze van amikor elkeseredik az ember, van amikor összecsapnak a hullámok, de ez nem az a hely ahol ezekre megoldást lehet találni. Pláne úgy nem, hogy sajnáltatom magam, mindenkit hibáztatok, mert szar az életem. Ha ekkora a baj, akkor inkább pszichológushoz kell menni, nem fizetni a szexért, megvenni a szeretetet. Az pedig, hogy itt mekkora esély van az ismerkedésre? Pártként eddig közel ezer levélből 10 emberrel találkoztunk! A levélírók többsége még az adatlapunkon leírtaknak sem felel meg, ennek ellenére válaszolunk nekik. Az pedig, hogy szimpátia is legyen és minden stimmeljen kB ilyen aránnyal kel kalkulálni. Ezért nem a pasik a hibásak, vagy csak részben! Nekünk is vannak elvárásaink, ami szerintünk természetes. Ettől még nem az adminok a hibásak, vagy mindenki más. Van akinek ez nem való.
#7079   2020. 08. 20. csütörtök 06:17
marinor marinor
Lehet sokat lendítene a helyzeten, ha elölről kezdené a keresést. Az alapoktól. Mondjuk az írásjelek használatának megtanulásával...
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 19. szerda 23:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4389762)
2020. 08. 19. szerda 23:46
Sajnalom, ha megbantottalak. Nehez helyzetben vagy az latszik. Remelem lesz eleg erod, hogy valamikepp jobb helyzetbe kerulj ujra. De abban nem vagyok biztos, hogy a legjobb helyen keresed a szeretetet....Sajnos eloszor magadat kellene megerositened, valamikepp rendezned az eleted, mert igy nehez lesz tarsra lelned. Manapsag eleve sem konnyu dolog ez szerintem. Kitartast kivanok neked.
#7078   2020. 08. 20. csütörtök 01:22
X Törölt felhasználó (4368162)
Mindig vannak pro és kontra érvek egyik másik korosztály mellett. Lutri az egész. Viszont egy egyedülálló nem említhető egy lapon azzal akinek van felesége párja barátnője. Mert akinek van az elvileg tud kihez fodulni ha szexet igényel. Szerintem még mindig inkább egy tapasztaltabb érettebb férfit választanak a hölgyek mint egy hozzám hasonló fiatalt, de ez csak az én véleményem. Igazából mindenkinek nehéz, de vannak akiknek különösen.
(Ez egy válasz egysportospasi üzenetére (2020. 08. 19. szerda 23:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 19. szerda 23:44
Kérdés, ha egy 25 éves, egyedülálló férfi esetében 1000 levélből 1 sikeres, akkor hány levelet kell írni egy 50-es nem független férfinek? smile
#7077   2020. 08. 19. szerda 23:57
egysportospasi egysportospasi
A magam részéről nem nagyon tudom mi lehet az eredményes keresési módszer ilyen oldalon, én soha nem is találkoztam senkivel. Ha régebben néha próbáltam is kommunikálni egyesekkel, ezek nem vezettek eredményre, ezért le is tettem erről. Ami régebben, amikor még fiatalabb voltam más oldalakon egy-két esetben sikeres volt, az az ilyen fórumokon való társalgás, ismerkedés.
(Ez egy válasz da4ni üzenetére (2020. 08. 18. kedd 16:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 18. kedd 16:08
Sziasztok,
Tanácsot szeretnék kérni tőletek.
Mi a megfelelő keresési módszer az oldalon?
Párokat, nőket keresek.
Jól szituált, értelmes, férfi vagyok mégsem jön össze szinte semmi az oldalon.
Nem vagyok paraszt plusz a célom sem az hogy ürítek és lelépek.
Valaki esetleg tud tanácsot/ tanácsokat adni?
Köszönöm előre is.
#7076   2020. 08. 19. szerda 23:46
X Törölt felhasználó (4389762)
Sajnalom, ha megbantottalak. Nehez helyzetben vagy az latszik. Remelem lesz eleg erod, hogy valamikepp jobb helyzetbe kerulj ujra. De abban nem vagyok biztos, hogy a legjobb helyen keresed a szeretetet....Sajnos eloszor magadat kellene megerositened, valamikepp rendezned az eleted, mert igy nehez lesz tarsra lelned. Manapsag eleve sem konnyu dolog ez szerintem. Kitartast kivanok neked.
#7075   2020. 08. 19. szerda 23:44
egysportospasi egysportospasi
Kérdés, ha egy 25 éves, egyedülálló férfi esetében 1000 levélből 1 sikeres, akkor hány levelet kell írni egy 50-es nem független férfinek? smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 19. szerda 07:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4368162)
2020. 08. 19. szerda 07:10
Én 2,5 éve keresgélek kb 10 oldalon még jelen vagyok, nem csak szexpartnerkeresőkön. És le sem merem írni mennyire vavyok sikeres. 1000 levélből kb 1 talál be.
#7074   2020. 08. 19. szerda 10:14
X Törölt felhasználó (4368162)
Köszönöm
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 19. szerda 08:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4389762)
2020. 08. 19. szerda 08:55
Jo az adatlapod. Tetszik. Kulonosen az oszinteseged. vigyor2
#7073   2020. 08. 19. szerda 08:55
X Törölt felhasználó (4389762)
Jo az adatlapod. Tetszik. Kulonosen az oszinteseged. vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 19. szerda 08:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4368162)
2020. 08. 19. szerda 08:47
Igen. Jól látod.
#7072   2020. 08. 19. szerda 08:47
X Törölt felhasználó (4368162)
Igen. Jól látod.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 19. szerda 08:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3989732)
2020. 08. 19. szerda 08:43
Gondolom nálad is az tartja vissza sajnos az embereket, mint Gitanonál. :/ Pedig a leírásod alapján szimpatikus vagy.
#7071   2020. 08. 19. szerda 08:43
X Törölt felhasználó (3989732)
Gondolom nálad is az tartja vissza sajnos az embereket, mint Gitanonál. :/ Pedig a leírásod alapján szimpatikus vagy.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 08. 19. szerda 07:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4368162)
2020. 08. 19. szerda 07:13
Nincsenek óriási igényeim pedig, nem topmodelleket keresek, azt lehet írni hogy nekem a külső csak 2.3lagos annál számomra vannak fontosabb értékek. Kellően nyitott kíváncsi érdeklődő és egészségesen perverz is, és mégsem sikerül nekem sem.
 
... 145 146 147 148 149 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 10010db
Utolsó üzenet: ma 10:53
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!