Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 87 88 89 90 91 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#8235   2022. 11. 19. szombat 12:24
X Törölt felhasználó (4686454)
Azt hozzáteszem,hogy már fiatalabb koromban is max 30kilométer volt az a kör ahonnan ismerkedtem.Ez ma párként már kinyílt 50kilométerig.De pl ír valaki 100-200 kilométerről akkor annak vissza sem írok már.Mert teljesen feleséeges és telefonról írni itt amúgyis s.zar
#8234   2022. 11. 19. szombat 12:23
Manna Ventura Manna Ventura VIP
Szerencsés vagy akkor, de az utolsó mondatodban van a lényeg. Sokat változott azóta az online társkeresés és nyilván a hozzáállás is.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 11. 19. szombat 12:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4686454)
2022. 11. 19. szombat 12:18
Mindenki itt írja a negatív kommentjeit...Amit én soha nem tapsztaltam én közel 20éve társkeresőzök kb Lov,Tal.stb és soha!!!!nem volt olyan hogy nem jött volna el a csaj a randira!!Pedig első 4-5évben még busszal mentem randikra de soha nem volt olyan hogy potyára buszoztam volna!Utána volt hogy sok csaj eljött hozzám és nem volt olyan hogy nem jelent meg(persze ha lett volna semmit nem bukok csak 5perc sétát mert 1 kb 2percre lévő parkban taliztam velük mindig és onnan jöttünk hozzám.Egyetlen olyan esetre emlékszem amikor elmentem falura 1 csajhoz kocsikáztam oda 20kilométert és talink után 2perccel beállítótak a csaj nagyszülei akkor eljöttem az az 1 kellemetlen élményem volt +az amikoregy randin elhagyam a telefonomat.pedig volt minimum 50 randim különböző oldalakról.Az is igaz hogy nagyobb része még fiatalon amikor még nem balra jobbra húzogatás volt
#8233   2022. 11. 19. szombat 12:21
Manna Ventura Manna Ventura VIP
Tökéletes úgy sem lesz, teljesen nem is lehet kiszűrni a nem idevalókat, de a helyzetüket meg lehet nehezíteni, biztos van rá mód. Akár az is egy kis részmegoldás, ha egy IP címről csak egy regisztráció lehet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 11. 19. szombat 12:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4674336)
2022. 11. 19. szombat 12:15
Az értékeléssel az a gond, hogy teljesen szubjektív... ha elutasítunk valakit, nem fog jó véleményt adni, vahy szimplán elég, ha valaki nem szimpatikus, és akár néhány fotó alapján, vagy egy bemutatkozó szöveg alapján "húz le", mert teszem azt, nem fér bele az elképzeléseinkbe...
Volt olyan -nem is egyszer- a srác jött volna, de nekünk nem volt alkalmas. Akár gondolhatja, hogy nem vagyunk valós pár, csak szórakozunk.
A fotós regisztráció működhet, ha az adminok ellenőrzik a jelentkezőket, kiszűrhető(bb) aki kamu regisztrációt csinálna.
#8232   2022. 11. 19. szombat 12:18
X Törölt felhasználó (4686454)
Mindenki itt írja a negatív kommentjeit...Amit én soha nem tapsztaltam én közel 20éve társkeresőzök kb Lov,Tal.stb és soha!!!!nem volt olyan hogy nem jött volna el a csaj a randira!!Pedig első 4-5évben még busszal mentem randikra de soha nem volt olyan hogy potyára buszoztam volna!Utána volt hogy sok csaj eljött hozzám és nem volt olyan hogy nem jelent meg(persze ha lett volna semmit nem bukok csak 5perc sétát mert 1 kb 2percre lévő parkban taliztam velük mindig és onnan jöttünk hozzám.Egyetlen olyan esetre emlékszem amikor elmentem falura 1 csajhoz kocsikáztam oda 20kilométert és talink után 2perccel beállítótak a csaj nagyszülei akkor eljöttem az az 1 kellemetlen élményem volt +az amikoregy randin elhagyam a telefonomat.pedig volt minimum 50 randim különböző oldalakról.Az is igaz hogy nagyobb része még fiatalon amikor még nem balra jobbra húzogatás volt
#8231   2022. 11. 19. szombat 12:15
X Törölt felhasználó (4674336)
Az értékeléssel az a gond, hogy teljesen szubjektív... ha elutasítunk valakit, nem fog jó véleményt adni, vahy szimplán elég, ha valaki nem szimpatikus, és akár néhány fotó alapján, vagy egy bemutatkozó szöveg alapján "húz le", mert teszem azt, nem fér bele az elképzeléseinkbe...
Volt olyan -nem is egyszer- a srác jött volna, de nekünk nem volt alkalmas. Akár gondolhatja, hogy nem vagyunk valós pár, csak szórakozunk.
A fotós regisztráció működhet, ha az adminok ellenőrzik a jelentkezőket, kiszűrhető(bb) aki kamu regisztrációt csinálna.
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2022. 11. 19. szombat 11:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 19. szombat 11:05
Igazad van, bármikor lehet pár kattintással új regisztrációt csinálni, de egy idő után, hidd el, fel fogja adni, ha már a 10. regisztrációját törlik, vagy ő kénytelen törölni, mert kiderült a turpisság.
A VIP ötleted szerintünk nagyon jó dolog lenne, vagy bárhogy máshogy, ha jelezni, értékelni lehetne felhasználókat.
Ezt az adminoknak kellene kitalálniuk, miként valósítható meg, de az is igaz, hogy amíg az oldal nagy része ingyenes, addig egyrész sok a semmirekellő némber, másrészt meg ha nincs bevétel, akkor nem lesz fejlesztés.
Esetleg egy közösségi adakozás. Adminok! Ez sok helyen már nagyon jól működik, honlapok, nyomtatott termékek kelnek életre összedobott pénzből.
#8230   2022. 11. 19. szombat 11:05
Manna Ventura Manna Ventura VIP
Igazad van, bármikor lehet pár kattintással új regisztrációt csinálni, de egy idő után, hidd el, fel fogja adni, ha már a 10. regisztrációját törlik, vagy ő kénytelen törölni, mert kiderült a turpisság.
A VIP ötleted szerintünk nagyon jó dolog lenne, vagy bárhogy máshogy, ha jelezni, értékelni lehetne felhasználókat.
Ezt az adminoknak kellene kitalálniuk, miként valósítható meg, de az is igaz, hogy amíg az oldal nagy része ingyenes, addig egyrész sok a semmirekellő némber, másrészt meg ha nincs bevétel, akkor nem lesz fejlesztés.
Esetleg egy közösségi adakozás. Adminok! Ez sok helyen már nagyon jól működik, honlapok, nyomtatott termékek kelnek életre összedobott pénzből.
(Ez egy válasz pár-Bp-28 üzenetére (2022. 11. 19. szombat 09:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 19. szombat 09:13
Az internet már bárki számára elérhető, ingyenes a társkereső használata. Nem kockáztat semmit, aki egy kósza ötlettől vezérelve beregisztrál, mert a többesről vagy épp az asszonytól külön kalandozásról álmodozik. A jelölgetésnek sincs sok értelme kommunikáció nélkül. De ez nem "GG-jelenség", bármilyen más online platformon (nem csak társkereső) is találkozik vele az ember, legfeljebb a komoly/komolytalan arány változik. Ha valaki hirdetett már terméket eladásra ott is akad szép számmal, aki nyom egy automata üzenetet, válaszolsz majd utána néma csend. Vagy fordítva - árul valamit, feltteszel egy kérdést és semmi reakció.
Amíg ingyenes, addig igaza van az adminnak, hogy visszaélésre ad lehetőséget bármiféle visszajelzés, listázás. Esetleg azon lehetne elgondolkodni, hogy a VIP státusz esetén lehessen egy felhasználót értékelni, illetve csak VIP láthassa azt. De bármikor lehet új regisztrációt csinálni, így igazából ez sem sokat javítana az emberek hozzáállásán.
#8229   2022. 11. 19. szombat 09:13
pár-Bp-28 pár-Bp-28
Az internet már bárki számára elérhető, ingyenes a társkereső használata. Nem kockáztat semmit, aki egy kósza ötlettől vezérelve beregisztrál, mert a többesről vagy épp az asszonytól külön kalandozásról álmodozik. A jelölgetésnek sincs sok értelme kommunikáció nélkül. De ez nem "GG-jelenség", bármilyen más online platformon (nem csak társkereső) is találkozik vele az ember, legfeljebb a komoly/komolytalan arány változik. Ha valaki hirdetett már terméket eladásra ott is akad szép számmal, aki nyom egy automata üzenetet, válaszolsz majd utána néma csend. Vagy fordítva - árul valamit, feltteszel egy kérdést és semmi reakció.
Amíg ingyenes, addig igaza van az adminnak, hogy visszaélésre ad lehetőséget bármiféle visszajelzés, listázás. Esetleg azon lehetne elgondolkodni, hogy a VIP státusz esetén lehessen egy felhasználót értékelni, illetve csak VIP láthassa azt. De bármikor lehet új regisztrációt csinálni, így igazából ez sem sokat javítana az emberek hozzáállásán.
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2022. 11. 19. szombat 06:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 19. szombat 06:28
Sokan szidják itt a pasikat, hogy milyen megbízhatatlan, semmirekellők. Hát.... a párok egy fikarcnyit sem különbek.
Rengeteg negatív tapasztalatunk van picit több, mint egy év alatt. Talán a legszomorúbb az, hogy 10-ből kilencen még csak a levélre sem válaszolnak, amit írunk nekik, mert biztos nagyon megerőltető egy nemleges válaszlevelet küldeni.
Ha mégis eljutunk a telefonszám cseréig (általában mi adunk egy számot, hogy azon hívjanak), akkor meg nem hívnak az esetek döntő hányadában, esetleg privát/rejtett számról, mert ugye ő nem adja meg a sajátját, vagy olyan is volt, hogy egy női hang csak beköszönt, hogy épp dolgozik, nem tud beszélni, csak azt akarta hallani, hogy itt is van-e nő. Mondja ezt olyan, akinek nincs, vagy csak 1-2 képe van fent. Az is lehet, hogy ez csak a pasi barátja, kolléganője, akinek csak annyi a dolga, hogy köszönjön be, hogy aztán a férfi megkapja az áhított képeket.
Aztán ha szóvá tesszük, hogy hova tűntek, jönnek a kifogások, hogy ne kérjük mi őket számon, mert neki 3 munkahelye van, meg 6 gyerek, így nincs ideje most ilyennel foglalkozni. De akkor minek ismerkedik? Meg amúgy is. Mindenkinek megértjük a problémáját, de ebben az esetben irreleváns. Nekünk is vannak dolgaink, gondjaink és mindenkinek a sajátja a legnagyobb, de itt ez nem érdekel senkit, erre ne hivatkozzon, nincs közünk hozzá.
Akkor ott vannak a mindenféle levél, vagy szöveg nélküli kapcsolatra jelölők. Ha szimpatikusak, akkor elfogadjuk a jelölést, hátha lesz belőle valami, de napok, vagy hetek telnek el úgy, hogy annyit nem mondanak, hogy egyáltalán mit akarnak tőlünk. Megy a törlés.
Képcsere. Nyilván sokakkal eljutottunk idáig, de amikor nemleges választ adunk, akkor vagy megsértődve még csak a levélre sem reagálnak semmit, vagy megkapjuk, hogy nagyképűek és válogatósak vagyunk. Szerintünk egy utolsó puttó is válogat a maga szintjén. Ez a természetes.
Kevéssel ugyan, de eljutottunk a személyes találkozóig is. Itt már több a pozitív élmény, köszönhetően a többlépcsős szűrésnek, viszont itt is volt olyan, hogy már a szállást nézegettük, majdnem le is foglaltuk, aztán egyik reggelre szó nélkül felszívódtak. Azóta is csend van. Mi mindent megértünk, de nem lehet annyit mondani, hogy bocsi, már nem aktuális, vagy közbejött valami, stb? Legszívesebben leírnánk a nevüket egy szégyenfalra, de azt meg az adminok törölnék. Ezt sem értjük, mert pl a Jófogáson, Ebayen, Oszkáron is lehet jellemezni a másikat, hogy mindenki lássa kivel érdemes foglalkozni és kivel nem.
De hogy ne csak rosszat írjunk. Randiztunk már szimpatikus párokkal, van akivel már szex is volt, van akivel pedig lesz. Nem egyszerű a történet, de van rá esély, csak nagyon kevés. Az itt lévő emberek többsége szélhámos, ezért megy el sokaknak a kedve az ittléttől. Sajnos. Pedig fasza kis oldal ez.
#8228   2022. 11. 19. szombat 08:17
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Kedves Felhasználóink! Sajnos sem a "szégyenfal", sem a pozitív tapasztalatokat nevesítő fórumtémát nem engedélyezhetünk, ugyanis ahhoz, hogy bármely felhasználó nevesítve fel legyen tüntetve, megerősítő bizonyítékokra volna szükség.
Azonban sajnálatos módon nem is egy alkalommal intézkedtünk már olyan esetben, hogy valaki kamu profilt hozott létre azért, hogy másokat lejárasson, illetve ennek az ellenkezője is megtörtént nem egyszer, azaz kamu profillal saját magát fényezte annak reményében, hogy így majd sikeresebb lesz a partnerkeresésben.

Tapasztalatunk szerint a hiteles igazolóképes adatlappal (azaz az adatlapon GG logóval megtalálható a felhasználó/ a pár mindkét tagja), több fotósorozattal és videófeltöltéssel rendelkező felhasználók zöme valós kereső.
Emellett a pozitív visszajelzésekre kiváló lehet, ha egy sikeres randiról készül néhány fotó vagy egy kis videó, amelyet aztán feltöltötök az oldalra feltüntetve a másik felhasználó nevét, akivel létrejött a randi. Ez a többi felhasználó számára is hasznos információ, jelezve, hogy a találkozó létrejött, és az adott felhasználó valós fotókkal hirdet-e - azaz az adatlapján pl nem 15 évvel korábbi és - 20 kg-al kevesebb súllyal látható
(Ez egy válasz Intelligenspasi83 üzenetére (2022. 11. 19. szombat 07:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 19. szombat 07:54
Sziasztok!

Ugyan én pasiként keresgélek, de a véleményetek minden szavával egyet kell értsek! Nőkben és párokban is akadnak épp olyan semmirekellők, mint pasikban. Tisztelet a kivételeknek mindhárom ágon, de aki nem gondolja komolyan a partner keresést, az talán jobban tenné ha a regisztrációját is törölné az oldalon. A levélre nem válaszolás az itt "standard" eljárás, pedig nem nagy dolog. Telefonszám cserét sem értem, ha valami mégsem úgy alakul, le lehet tiltani a másikat ha hívogatná az embert kérés nélkül. Az itteni tagok jórésze vagy pár profilja mögé bújt pasi, vagy csak képeket gyűjtögetnek és kicsit sem gondolják komolyan a keresést. A kapcsolatra jelölőket automatikusan törölni szoktam ha már egy üzenetet sem képes fűzni a jelölés mellé akkor a képeimet se akarja látni. Vannak tagok akik a mai napig ismerőseim, szoktunk privátban jókat beszélgetni attól függetlenül, hogy valamilyen okból nem tudott lenni semmi további...
Számcsere sem volt kérdés, mert a normálisabb réteggel ez alapvető és telefonos beszélgetésen kívüli kommunikációra a viber tökéletes megoldás.
Képcserét én csak eddig általában email formájában szoktam eszközölni, de lehet át kellene állni a viberre. Adjon számot a másik fél, akár nő, akár pár és megejthetjük a cserét.
A korrektség nagyon ritka az oldalon, ahogy a komoly szándék is!
Teljesen igazatok van abban, hogy fel kellene állítani egy szégyenfalat és az ilyen tagoknak a nevét felbiggyeszteni oda!
Sajnos a magunkfajta, normális tagoknak is rontja a megítélését a sok kamus.
Ugyanígy kellene egy olyan fal is, ami a normális és korrekt tagoknak a neveit viseli, hogy képben legyünk, kikkel érdemes megpróbálni az ismerkedést.
Jó volt olvasni a véleményeteket, remélem a kamusok és inkorrektek is elgondolkodnak kicsit az olvasottakon.
Örültem nektek és jó volt látni, hogy vannak tagok akik korrektek! smile

Legyen szép hétvégétek, most már az is látszik, hogy nem csak a képeitek alapján tartoztok a jobbak közé! wink
#8227   2022. 11. 19. szombat 07:54
Intelligenspasi83 Intelligenspasi83
Sziasztok!

Ugyan én pasiként keresgélek, de a véleményetek minden szavával egyet kell értsek! Nőkben és párokban is akadnak épp olyan semmirekellők, mint pasikban. Tisztelet a kivételeknek mindhárom ágon, de aki nem gondolja komolyan a partner keresést, az talán jobban tenné ha a regisztrációját is törölné az oldalon. A levélre nem válaszolás az itt "standard" eljárás, pedig nem nagy dolog. Telefonszám cserét sem értem, ha valami mégsem úgy alakul, le lehet tiltani a másikat ha hívogatná az embert kérés nélkül. Az itteni tagok jórésze vagy pár profilja mögé bújt pasi, vagy csak képeket gyűjtögetnek és kicsit sem gondolják komolyan a keresést. A kapcsolatra jelölőket automatikusan törölni szoktam ha már egy üzenetet sem képes fűzni a jelölés mellé akkor a képeimet se akarja látni. Vannak tagok akik a mai napig ismerőseim, szoktunk privátban jókat beszélgetni attól függetlenül, hogy valamilyen okból nem tudott lenni semmi további...
Számcsere sem volt kérdés, mert a normálisabb réteggel ez alapvető és telefonos beszélgetésen kívüli kommunikációra a viber tökéletes megoldás.
Képcserét én csak eddig általában email formájában szoktam eszközölni, de lehet át kellene állni a viberre. Adjon számot a másik fél, akár nő, akár pár és megejthetjük a cserét.
A korrektség nagyon ritka az oldalon, ahogy a komoly szándék is!
Teljesen igazatok van abban, hogy fel kellene állítani egy szégyenfalat és az ilyen tagoknak a nevét felbiggyeszteni oda!
Sajnos a magunkfajta, normális tagoknak is rontja a megítélését a sok kamus.
Ugyanígy kellene egy olyan fal is, ami a normális és korrekt tagoknak a neveit viseli, hogy képben legyünk, kikkel érdemes megpróbálni az ismerkedést.
Jó volt olvasni a véleményeteket, remélem a kamusok és inkorrektek is elgondolkodnak kicsit az olvasottakon.
Örültem nektek és jó volt látni, hogy vannak tagok akik korrektek! smile

Legyen szép hétvégétek, most már az is látszik, hogy nem csak a képeitek alapján tartoztok a jobbak közé! wink
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2022. 11. 19. szombat 06:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 19. szombat 06:28
Sokan szidják itt a pasikat, hogy milyen megbízhatatlan, semmirekellők. Hát.... a párok egy fikarcnyit sem különbek.
Rengeteg negatív tapasztalatunk van picit több, mint egy év alatt. Talán a legszomorúbb az, hogy 10-ből kilencen még csak a levélre sem válaszolnak, amit írunk nekik, mert biztos nagyon megerőltető egy nemleges válaszlevelet küldeni.
Ha mégis eljutunk a telefonszám cseréig (általában mi adunk egy számot, hogy azon hívjanak), akkor meg nem hívnak az esetek döntő hányadában, esetleg privát/rejtett számról, mert ugye ő nem adja meg a sajátját, vagy olyan is volt, hogy egy női hang csak beköszönt, hogy épp dolgozik, nem tud beszélni, csak azt akarta hallani, hogy itt is van-e nő. Mondja ezt olyan, akinek nincs, vagy csak 1-2 képe van fent. Az is lehet, hogy ez csak a pasi barátja, kolléganője, akinek csak annyi a dolga, hogy köszönjön be, hogy aztán a férfi megkapja az áhított képeket.
Aztán ha szóvá tesszük, hogy hova tűntek, jönnek a kifogások, hogy ne kérjük mi őket számon, mert neki 3 munkahelye van, meg 6 gyerek, így nincs ideje most ilyennel foglalkozni. De akkor minek ismerkedik? Meg amúgy is. Mindenkinek megértjük a problémáját, de ebben az esetben irreleváns. Nekünk is vannak dolgaink, gondjaink és mindenkinek a sajátja a legnagyobb, de itt ez nem érdekel senkit, erre ne hivatkozzon, nincs közünk hozzá.
Akkor ott vannak a mindenféle levél, vagy szöveg nélküli kapcsolatra jelölők. Ha szimpatikusak, akkor elfogadjuk a jelölést, hátha lesz belőle valami, de napok, vagy hetek telnek el úgy, hogy annyit nem mondanak, hogy egyáltalán mit akarnak tőlünk. Megy a törlés.
Képcsere. Nyilván sokakkal eljutottunk idáig, de amikor nemleges választ adunk, akkor vagy megsértődve még csak a levélre sem reagálnak semmit, vagy megkapjuk, hogy nagyképűek és válogatósak vagyunk. Szerintünk egy utolsó puttó is válogat a maga szintjén. Ez a természetes.
Kevéssel ugyan, de eljutottunk a személyes találkozóig is. Itt már több a pozitív élmény, köszönhetően a többlépcsős szűrésnek, viszont itt is volt olyan, hogy már a szállást nézegettük, majdnem le is foglaltuk, aztán egyik reggelre szó nélkül felszívódtak. Azóta is csend van. Mi mindent megértünk, de nem lehet annyit mondani, hogy bocsi, már nem aktuális, vagy közbejött valami, stb? Legszívesebben leírnánk a nevüket egy szégyenfalra, de azt meg az adminok törölnék. Ezt sem értjük, mert pl a Jófogáson, Ebayen, Oszkáron is lehet jellemezni a másikat, hogy mindenki lássa kivel érdemes foglalkozni és kivel nem.
De hogy ne csak rosszat írjunk. Randiztunk már szimpatikus párokkal, van akivel már szex is volt, van akivel pedig lesz. Nem egyszerű a történet, de van rá esély, csak nagyon kevés. Az itt lévő emberek többsége szélhámos, ezért megy el sokaknak a kedve az ittléttől. Sajnos. Pedig fasza kis oldal ez.
#8226   2022. 11. 19. szombat 07:16
joni002 joni002
Csak egy idézet : “ Itt mindenki hülye? Itt? Mindenki! “ Csak ezt valahogy mindenki mindig a másikról gondolja! smile
#8225   2022. 11. 19. szombat 06:28
Manna Ventura Manna Ventura VIP
Sokan szidják itt a pasikat, hogy milyen megbízhatatlan, semmirekellők. Hát.... a párok egy fikarcnyit sem különbek.
Rengeteg negatív tapasztalatunk van picit több, mint egy év alatt. Talán a legszomorúbb az, hogy 10-ből kilencen még csak a levélre sem válaszolnak, amit írunk nekik, mert biztos nagyon megerőltető egy nemleges válaszlevelet küldeni.
Ha mégis eljutunk a telefonszám cseréig (általában mi adunk egy számot, hogy azon hívjanak), akkor meg nem hívnak az esetek döntő hányadában, esetleg privát/rejtett számról, mert ugye ő nem adja meg a sajátját, vagy olyan is volt, hogy egy női hang csak beköszönt, hogy épp dolgozik, nem tud beszélni, csak azt akarta hallani, hogy itt is van-e nő. Mondja ezt olyan, akinek nincs, vagy csak 1-2 képe van fent. Az is lehet, hogy ez csak a pasi barátja, kolléganője, akinek csak annyi a dolga, hogy köszönjön be, hogy aztán a férfi megkapja az áhított képeket.
Aztán ha szóvá tesszük, hogy hova tűntek, jönnek a kifogások, hogy ne kérjük mi őket számon, mert neki 3 munkahelye van, meg 6 gyerek, így nincs ideje most ilyennel foglalkozni. De akkor minek ismerkedik? Meg amúgy is. Mindenkinek megértjük a problémáját, de ebben az esetben irreleváns. Nekünk is vannak dolgaink, gondjaink és mindenkinek a sajátja a legnagyobb, de itt ez nem érdekel senkit, erre ne hivatkozzon, nincs közünk hozzá.
Akkor ott vannak a mindenféle levél, vagy szöveg nélküli kapcsolatra jelölők. Ha szimpatikusak, akkor elfogadjuk a jelölést, hátha lesz belőle valami, de napok, vagy hetek telnek el úgy, hogy annyit nem mondanak, hogy egyáltalán mit akarnak tőlünk. Megy a törlés.
Képcsere. Nyilván sokakkal eljutottunk idáig, de amikor nemleges választ adunk, akkor vagy megsértődve még csak a levélre sem reagálnak semmit, vagy megkapjuk, hogy nagyképűek és válogatósak vagyunk. Szerintünk egy utolsó puttó is válogat a maga szintjén. Ez a természetes.
Kevéssel ugyan, de eljutottunk a személyes találkozóig is. Itt már több a pozitív élmény, köszönhetően a többlépcsős szűrésnek, viszont itt is volt olyan, hogy már a szállást nézegettük, majdnem le is foglaltuk, aztán egyik reggelre szó nélkül felszívódtak. Azóta is csend van. Mi mindent megértünk, de nem lehet annyit mondani, hogy bocsi, már nem aktuális, vagy közbejött valami, stb? Legszívesebben leírnánk a nevüket egy szégyenfalra, de azt meg az adminok törölnék. Ezt sem értjük, mert pl a Jófogáson, Ebayen, Oszkáron is lehet jellemezni a másikat, hogy mindenki lássa kivel érdemes foglalkozni és kivel nem.
De hogy ne csak rosszat írjunk. Randiztunk már szimpatikus párokkal, van akivel már szex is volt, van akivel pedig lesz. Nem egyszerű a történet, de van rá esély, csak nagyon kevés. Az itt lévő emberek többsége szélhámos, ezért megy el sokaknak a kedve az ittléttől. Sajnos. Pedig fasza kis oldal ez.
#8224   2022. 11. 16. szerda 19:25
jirzi jirzi
Meg van kb a 155 . mindenben a rendelkezésedre állok ,van helyem mindig ráérek ,küldjél képet stb véglény Amikor azt mondod hogy ok nem leveleznénk tovább ,találkozzunk szerintem az interpol sem találná meg Nem nagyon értjük ebben mi a jó ,de biztos jobb recskázni otthon egyedül
#8223   2022. 11. 14. hétfő 20:51
kivancsi paros kivancsi paros
Ne gondold. Itt Németorságban mi már több párral, szoló sráccal találkoztunk innen a GG-ről.
Annak ellenére, hogy sokkal kissebb erre a merítés , sokkal több a lehetőség klubbokba járni. Vagy csak mi magyarok itt külföldön jobban igényeljük a magyar társaságot.
(Ez egy válasz BiPasit üzenetére (2022. 11. 14. hétfő 19:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 14. hétfő 19:53
Nem szabtam meg én semmit. Csak érdeklődtem. Gondolom minden országban vannak társkereső oldalak. Itt, sajnos rengeteg kamus van, ezért gyakorlatilag az, hogy valaki Németországból találjon valakit, szerintem lehetetlen.
De ez az én véleményem. Lehet a valóság más!
#8222   2022. 11. 14. hétfő 20:02
X Törölt felhasználó (3905402)
És azt kihagytam,hogy Magyarországon is szoktam keresni,persze azért a nagy számok törvénye érvényesül,ott azért jóval nagyobb a siker..
(Ez egy válasz BiPasit üzenetére (2022. 11. 14. hétfő 19:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 14. hétfő 19:53
Nem szabtam meg én semmit. Csak érdeklődtem. Gondolom minden országban vannak társkereső oldalak. Itt, sajnos rengeteg kamus van, ezért gyakorlatilag az, hogy valaki Németországból találjon valakit, szerintem lehetetlen.
De ez az én véleményem. Lehet a valóság más!
#8221   2022. 11. 14. hétfő 19:59
X Törölt felhasználó (3905402)
Persze,belefut az ember kamusokba,előfordul,de hidd el mi itt Németországban is igényeljük a szexet..Valóban rengeteg a kamu mint mindenhol itt is,belefutottam én is mostanság,de tanulok a hibáimból olvasok így máséból is.
(Ez egy válasz BiPasit üzenetére (2022. 11. 14. hétfő 19:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 14. hétfő 19:53
Nem szabtam meg én semmit. Csak érdeklődtem. Gondolom minden országban vannak társkereső oldalak. Itt, sajnos rengeteg kamus van, ezért gyakorlatilag az, hogy valaki Németországból találjon valakit, szerintem lehetetlen.
De ez az én véleményem. Lehet a valóság más!
#8220   2022. 11. 14. hétfő 19:53
BiPasit BiPasit
Nem szabtam meg én semmit. Csak érdeklődtem. Gondolom minden országban vannak társkereső oldalak. Itt, sajnos rengeteg kamus van, ezért gyakorlatilag az, hogy valaki Németországból találjon valakit, szerintem lehetetlen.
De ez az én véleményem. Lehet a valóság más!
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 11. 14. hétfő 19:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3905402)
2022. 11. 14. hétfő 19:26
Én is leginkább Németországban élek,de Magyar oldalon keresek.1,mert magyarokkal szeretnék ismerkedni....2 Mert a Magyar csajokat szeretem...3,Hogy jössz te ahhoz,,hogy megszabd ki milyen oldalon keresgéljen....A helyes írás pedig eléggé relatív a sok javító program telefonon laptopon kijavítja néha értelmetlenül....
#8219   2022. 11. 14. hétfő 19:37
X Törölt felhasználó (3905402)
Igen így van átolvasom,javítom és akkor sem azt írja amit szeretnék,...elüld...aztán látom később hogy hoppá...pont most volt ma,hogy írtam később hívlak kajálok....az elküldött szöveg nagyon nem az volt smile ))))
(Ez egy válasz kivancsi paros üzenetére (2022. 11. 14. hétfő 19:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 14. hétfő 19:27
olvasni és nem olvadni. Hát igen a telefon mindig megtréfál hiába javítottam ki. wow1
#8218   2022. 11. 14. hétfő 19:27
kivancsi paros kivancsi paros
olvasni és nem olvadni. Hát igen a telefon mindig megtréfál hiába javítottam ki. wow1
(Ez egy válasz kivancsi paros üzenetére (2022. 11. 14. hétfő 19:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 14. hétfő 19:11
Na most akkor tisztázunk valamit. Nem a helyesírási hibáit kritizáltam. Az egyáltalán nem zavar hisz én sem tudok 100% helyesen írni. Az viszont szàmomra nagyon zavaró és nehezen értelmezhető ha a mondanivaló nincs egy keretbe foglalva, főleg ha nem tudom kibogozni hol kezdődik mondat és hol van vége. Csak hányjuk a szavakat egymás után, aztán jól van az.

Hogy miért keresünk magyar oldalon? Egyszerű. Mert a GG társkeresőjében van rá lehetőség beállítani a tartózkodási országot. Akik nem otthon élnek azoknak is van lehetőségük ismerkedni a tartózkodási országukból magyarokkal. Ezt a társkereső adatlap jelzi is csak 90 % nem jutnak el odáig a keresgélők. Valahogy a képek után elfáradnak tovább olvadni. crazya
#8217   2022. 11. 14. hétfő 19:26
X Törölt felhasználó (3905402)
Én is leginkább Németországban élek,de Magyar oldalon keresek.1,mert magyarokkal szeretnék ismerkedni....2 Mert a Magyar csajokat szeretem...3,Hogy jössz te ahhoz,,hogy megszabd ki milyen oldalon keresgéljen....A helyes írás pedig eléggé relatív a sok javító program telefonon laptopon kijavítja néha értelmetlenül....
(Ez egy válasz BiPasit üzenetére (2022. 11. 14. hétfő 15:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 14. hétfő 15:14
De legalább igaz!
Tényleg gáz, ha a helyesírását kritizálod valakinek, és a tied is hemzseg a hibáktól!
És van azért valóban ott egy jó kérdés: aki Németországban él, az miért magyar oldalon keres?
#8216   2022. 11. 14. hétfő 19:11
kivancsi paros kivancsi paros
Na most akkor tisztázunk valamit. Nem a helyesírási hibáit kritizáltam. Az egyáltalán nem zavar hisz én sem tudok 100% helyesen írni. Az viszont szàmomra nagyon zavaró és nehezen értelmezhető ha a mondanivaló nincs egy keretbe foglalva, főleg ha nem tudom kibogozni hol kezdődik mondat és hol van vége. Csak hányjuk a szavakat egymás után, aztán jól van az.

Hogy miért keresünk magyar oldalon? Egyszerű. Mert a GG társkeresőjében van rá lehetőség beállítani a tartózkodási országot. Akik nem otthon élnek azoknak is van lehetőségük ismerkedni a tartózkodási országukból magyarokkal. Ezt a társkereső adatlap jelzi is csak 90 % nem jutnak el odáig a keresgélők. Valahogy a képek után elfáradnak tovább olvadni. crazya
(Ez egy válasz BiPasit üzenetére (2022. 11. 14. hétfő 15:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 11. 14. hétfő 15:14
De legalább igaz!
Tényleg gáz, ha a helyesírását kritizálod valakinek, és a tied is hemzseg a hibáktól!
És van azért valóban ott egy jó kérdés: aki Németországban él, az miért magyar oldalon keres?
 
... 87 88 89 90 91 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9995db
Utolsó üzenet: tegnap 08:00
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!