Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 441 442 443 444 445 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1168   2014. 07. 08. kedd 19:48
X Törölt felhasználó (907354)
Már hatökör is lettem ...sőt megint en vagyok a ......akárki mert irnak nekem, h csatlakozna hozzánk. ....kerdezem en vissza valakivel keversz fuss neki ujra az adatlapomnak...erre még neki all feljebb ....KÉRDEM EN KETTEN VAGYOK, VAGY HIRTELEN OSZTODASSSL SZAPORODÓ VAGYOK? KÖNYÖRGÖM TANULJON MÁR MEG MINDENKI OLVASNI!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 07. 08. kedd 18:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (881411)
2014. 07. 08. kedd 18:57
Ezt én sem mondhattam volna jobban eljen
#1167   2014. 07. 08. kedd 18:57
X Törölt felhasználó (881411)
Ezt én sem mondhattam volna jobban eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 07. 08. kedd 12:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (907354)
2014. 07. 08. kedd 12:25
Lehwtetlen nő- ként találni mert mind rögtön azonnal akarják ...senkinek nem szamit a szimpátia, a kölcsön vonzodas...! A férfiak nagy része azt hiszi itt is csak " ingyen kurvak " vannak....tisztelet a kivetelnek!!!!!!! Ha kérsz képet, s viszonzod eltünik a nagyja ...ha ide rakod ki az is baj........ha nöként valogatsz ismeretlenül akkor le degradalnak a korod esetleg a kinezeted, parameteteid szerint! Van ugyan olyan joga egy nőnek is eldönteni, hogy az adott ferfi, pasi, vagy nevezzük akárkinek, tetszik-e avagy sem! Ha nem akkor jön az , hogy miért valogatok mikor magam sem vagyok különb. ......Némely ferfi meg itt is csak a barbibaba, mű nőci....keresi......szoval nehéz! ! Aki talalt az szóljon! !
#1166   2014. 07. 08. kedd 15:00
pasi7009 pasi7009
Nagyon egyszerű, egy darabig senkinek sem kell semmilyen levelet sem küldeni senkinek! És egy kis idő elteltével megbecsülnék azt a keveset is amit esetleg még is kapnak! A jóból is megárt a sok , ezt szokták mondani, na a sok levéltől is elvesztik a racionalitásukat! smile A kamu emberkéknek meg így már nem lenne olyan érdekes ez az oldal!
#1165   2014. 07. 08. kedd 14:42
akaba akaba
eljen wave oooo
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 07. 08. kedd 12:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (907354)
2014. 07. 08. kedd 12:25
Lehwtetlen nő- ként találni mert mind rögtön azonnal akarják ...senkinek nem szamit a szimpátia, a kölcsön vonzodas...! A férfiak nagy része azt hiszi itt is csak " ingyen kurvak " vannak....tisztelet a kivetelnek!!!!!!! Ha kérsz képet, s viszonzod eltünik a nagyja ...ha ide rakod ki az is baj........ha nöként valogatsz ismeretlenül akkor le degradalnak a korod esetleg a kinezeted, parameteteid szerint! Van ugyan olyan joga egy nőnek is eldönteni, hogy az adott ferfi, pasi, vagy nevezzük akárkinek, tetszik-e avagy sem! Ha nem akkor jön az , hogy miért valogatok mikor magam sem vagyok különb. ......Némely ferfi meg itt is csak a barbibaba, mű nőci....keresi......szoval nehéz! ! Aki talalt az szóljon! !
#1164   2014. 07. 08. kedd 12:25
X Törölt felhasználó (907354)
Lehwtetlen nő- ként találni mert mind rögtön azonnal akarják ...senkinek nem szamit a szimpátia, a kölcsön vonzodas...! A férfiak nagy része azt hiszi itt is csak " ingyen kurvak " vannak....tisztelet a kivetelnek!!!!!!! Ha kérsz képet, s viszonzod eltünik a nagyja ...ha ide rakod ki az is baj........ha nöként valogatsz ismeretlenül akkor le degradalnak a korod esetleg a kinezeted, parameteteid szerint! Van ugyan olyan joga egy nőnek is eldönteni, hogy az adott ferfi, pasi, vagy nevezzük akárkinek, tetszik-e avagy sem! Ha nem akkor jön az , hogy miért valogatok mikor magam sem vagyok különb. ......Némely ferfi meg itt is csak a barbibaba, mű nőci....keresi......szoval nehéz! ! Aki talalt az szóljon! !
#1163   2014. 07. 06. vasárnap 21:08
X Törölt felhasználó (889283)
Hát igen. Igazából az ember kint is ismerkedik, buliban, most a vb alatt pubokban stb... de az ilyen oldaltól azt várná az oldal, hogy egy-két levél találka és jobb esetben szex, mivel erre van (lenne/kéne) kihegyezve. Ha valakivel ismerkedsz az életben, ott csak a legeslegideálisabb esetben van úgy, hogy egy-két napon belül szex (vagy még aznap éjjel)
De igen, az sajnos sokat elmond az itteni emberekről, hogy még normális levélre sem képesek válaszolni. Pedig egy igen v. nem nem olyan nagy dolog.
A legjobb magyarázkodás ezzel kapcsolatban az, hogy nincs időm mindig itt lenni... de bazmeg, elolvasni van időd? nyes DD
#1162   2014. 07. 06. vasárnap 16:16
X Törölt felhasználó (56997)
Sajnos másik probléma, ha arcodról fényképet e-mailben akarsz küldeni, akkor is kamus vagy. Ide kell feltölteni mindenképpen és kész.
Tovább azt se értem, egy normális hangvételű levélre, amiben normális írsz magadról, bár minimálisan, (mert kis regényt is felesleges írni) miért nem lehet válaszolni, hogy igen, tetszel, nem nem tetszel.
Sajnos, ha szóló férfit keresnek a párok, nők akkor annak nagyon 10/10-esnek kell lennie, az a tapasztalatom.
Ez egy ilyen hely, próbálkozni kell, de nagyon minimális az esély átlagos, egyedülálló férfiként a válaszra is, nem hogy a találkozóra smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 07. 06. vasárnap 15:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (894040)
2014. 07. 06. vasárnap 15:40
Nem kell aggódni! A valós arány kb 100ból 5-6 ember lesz, aki reagál. (és nem egyenlevelek esetén, hanem mindenkiknek más tartalommal!) - Naja. Ez van. De azzal kell dolgozni, ami van. Persze szerintem is ez a legrosszabb oldal ilyen téren, de ez már más tészta.

Az okosok majd mindjárt jönnek, hogy itt a nyár és kint ismerkedjünk! És végülis igazuk van. Részben.
#1161   2014. 07. 06. vasárnap 15:40
X Törölt felhasználó (894040)
Nem kell aggódni! A valós arány kb 100ból 5-6 ember lesz, aki reagál. (és nem egyenlevelek esetén, hanem mindenkiknek más tartalommal!) - Naja. Ez van. De azzal kell dolgozni, ami van. Persze szerintem is ez a legrosszabb oldal ilyen téren, de ez már más tészta.

Az okosok majd mindjárt jönnek, hogy itt a nyár és kint ismerkedjünk! És végülis igazuk van. Részben.
(Ez egy válasz joni002 üzenetére (2014. 07. 06. vasárnap 13:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 06. vasárnap 13:21
A mai nap eredménye 10 elküldött levél, mind a 10-et elolvasták, a válaszok száma 0 !!! Nem hinném hogy csak bennem van a hiba. Elhiszem én hogy nem mindenki rám vágyik , de hogy arra se képes hogy ha elovassa a levelem akkor szán még rá 20 mp hogy válaszoljon . Na mindegy , ez a jó magyar mentalitás.
#1160   2014. 07. 06. vasárnap 13:21
joni002 joni002
A mai nap eredménye 10 elküldött levél, mind a 10-et elolvasták, a válaszok száma 0 !!! Nem hinném hogy csak bennem van a hiba. Elhiszem én hogy nem mindenki rám vágyik , de hogy arra se képes hogy ha elovassa a levelem akkor szán még rá 20 mp hogy válaszoljon . Na mindegy , ez a jó magyar mentalitás.
#1159   2014. 06. 09. hétfő 09:39
pici-hölgy pici-hölgy
Milyen igazatok van. Ugyan ezt tapasztaljuk mi is.
(Ez egy válasz kapucsino üzenetére (2014. 05. 25. vasárnap 19:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 25. vasárnap 19:57
Sziasztok!
Mi már találtunk itt szóló pasit ill.párt is.
A szóló pasikkal az a gond amikor nekik áll a farkuk akkor elérhetőek sőt meg is keresnek,de mikor nekem nedves a puncim,mert ép vmi fantázia beindít egy olyan pasival akivel már voltunk,nem lehet előkeríteni nem válaszol vagy jövök ok és reggelig várhatom:-(,aztán kiderül bocsi elaludtam dolog.
Szóval kedves szóló urak ne csak akkor legyen csőre töltve a fegyver mikor nektek kell egy kellemes este,gondoljatok a partnerre neki is vannak igényei.
#1158   2014. 06. 01. vasárnap 18:15
X Törölt felhasználó (889283)
Én még mindig azt bírom itt, hogy minden párnál ki van írva, hogy ők egy nagyon igényes, szép pár és ilyenekkel ismerkednének, mikor meg megnézem az adatlapot, 3 évvel ezelőtti vagy 2. világháború előttről megmaradt már-már sárguló szélű fotóval hirdetnek.. nyes igen, igényes, most mikor már a leggagyibb telefonban is legalább 3 mp-es kamera van és még nem jutottak el addig, hogy csináljanak két képet. nyes Meg mikor valakinek írsz (és te tényleg igényes vagy és még nagyfelbontású képed is van) a levelet még 2 hét múlva sem olvassák, vagy ha elolvasták, akkor nincs válasz... lehet, hogy túl igényes vagy? nyes Meg mikor két különböző adatlapon ugyanazokkal a képekkel találkozol és mikor elküldöd nekik, akkor persze, hogy mindig a másik a kamus... nyes DDDD
#1157   2014. 06. 01. vasárnap 17:24
Demona Demona VIP Admin
Elvileg egy vadászkutyának tudnia kéne a tálcán kínált vadra nem élvezetes vadászni..azt max szimplán kilőni lehet.
Talán nem mindenáron svédasztalként kellene kiteregetned ki is vagy éppen..
csupán lazán és céltalanul ismerkedned kellene pardon1
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 06. 01. vasárnap 13:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (846377)
2014. 06. 01. vasárnap 13:30
Ez vagyok:

"a szeretetre és persze szexre áhítozó, nyálcsorgatva vénülő, magányos kamasz."
#1156   2014. 06. 01. vasárnap 14:15
X Törölt felhasználó (846377)
Ami igaz, az igaz. Rajtam valóban nem lehet segíteni. Itt az ideje, tényleg befejezni ezt az egészet!!!

Viszlát!!
#1155   2014. 06. 01. vasárnap 13:43
X Törölt felhasználó (69371)
Neked mindenre van egy ellenkező válaszod, az úgy nem, az biztos nem, soha nem. Segítsen neked aki akar, maradj szűznek, meg két lábon járó sz.....étlenségnek.
Vagy lehet ideje lenne befejezned ezt a játékot, mert ez a semmilyen tanács nem jó dolog, kezd idegesítő és gyanus lenni. Eredj szórakozni máshova, mert k.rva unalmas vagy már, de tényleg. Nem érdemelsz annyit, hogy bárki is segítsen, neked semmi nem jó, kéred a tanácsokat, de mégis aztán többet tudsz, mint a másik, aki tapasztaltabb. Én befejeztem veled, remélem más is, aztán dumálgass magadban. violent boxer
Kérlek ne reagálj erre a kommentemre, mert nem vagyok rá kíváncsi!
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 06. 01. vasárnap 13:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (846377)
2014. 06. 01. vasárnap 13:26
Érdekes egy taktika, de nem akarok senkit sem felhasználni vagy kihasználni, egy másik nőért.
#1154   2014. 06. 01. vasárnap 13:30
X Törölt felhasználó (846377)
Ez vagyok:

"a szeretetre és persze szexre áhítozó, nyálcsorgatva vénülő, magányos kamasz."
#1153   2014. 06. 01. vasárnap 13:26
X Törölt felhasználó (846377)
Érdekes egy taktika, de nem akarok senkit sem felhasználni vagy kihasználni, egy másik nőért.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 31. szombat 07:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 05. 31. szombat 07:24
Akkor sem íratlan szabály ez. Jó csaj. Kiderült mi a fontos neki (jelenleg). Nem téged keres ezek szerint. Miért kellene bánkódnod? Semmi nagyobb enegriát nem fordítottál rá. De több hónapja mondtam, mondtuk neked, hogy ne a fullost keresd. Viszont ha le mersz szólítani egy fullost, attól csak önbizalmad lehet nagyobb, ami jót tesz neked. Erre célozgattam neked, hogy ne rögtön barátnőt akarj, hanem próbálj meg ismerkedni, leszólítani csajokat, szard le ha visszautasítanak. Bármikor bejöhet egy olyan, aki lehet nem küld el rögtön melegebb éghajlatra. Barátnőnek pedig olyat keress, akinek nem az anyagiak a fontosak. De ezt csak úgy tudod elérni, ha ismerkedsz. Egy fullos csajból ne vonj le következtetést. Kudarc nélkül nincs siker. Ha tudsz beszélgess sportolókkal, ők érteni fogják. De neked egyszerűbb elkönyvelni magadba ezt a sok hülyeséget, amit összehordasz. Tényleg csak önsajnálatból állsz ki. Ha ezen nem tudsz túljutni, akkor kár minden egyes karakterért. Talán legjobb hasonlat a horgászat. Aki szereti, az nem a fogás miatt van kint, nem kezd el 1 óra kapásmentes horgászat után őrjöngeni, meg sajnálkozni. Taktikát változtat, csalit cserél, botot vált. Ha nem jól akad, akkor elúszik a zsákmány. Majd jön másik. Még egy gondolat, Ha nagy,méretes ragadozót akarsz fogni, előtte a kis halat kell kifognod. Mehetsz rögtön nagyra, más csalival, időtöltésre, gyakorlásra jó, és akár be is jöhet.
Van még egy jó taktika, és tényleg beválhat. (Ez nem csak neked szól.)
Lehet a környezetedben van egy csaj, akinek bejössz, de hasonlóképpen félénk, nem mer kezdeményezni. Tegyük fel neked is tetszik, de mivel jobbnak tartod az átlagnál, nem mered leszólítani. Összejössz egy átlag alatti csajjal, nem konkrétan szexuálisan, hanem csak együtt mutatkozni, meg ilyenek. Ezt látva rájön, hogy hoppá, ennek a srácnak az ilyen csajok is bejönnek, akkor nekem is volna esélyem. Felbátorodik és kezdeményez. Simán kidobhatod az átlag alattit, persze finoman kezelve a dolgot.
Sok dolog gerjeszti a másikat. Ha nem vagy begubózva és nyitott szemmel jársz, akkor azért lehet látni, hogy vannak fullos csajok, akik nem túl helyes srácokkal járnak. Van pénzük tegyük fel. Vannak csajok, akik jóképű srácokkal járnak, de nincs pénzük. A kettő között vagy Te (és így kell felfognod), szóval ugyanannyi esélyed van egy jó csajhoz is, mint bárki másnak. A jó csaj alatt nem a plázapicsákat értem, akik a leggings-re kívülre veszik fel a bugyit, a dekoltázs a köldökükig ér. Értelmes férfi ilyen nőt nem keres tartós kapcsolatra, rövidre meg még úgy sem, mert sokba kerülnek.
#1152   2014. 06. 01. vasárnap 08:07
greatom greatom
Ja... az volt az okosság!! Így már más.
(Ez egy válasz mákszem üzenetére (2014. 06. 01. vasárnap 06:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 06. 01. vasárnap 06:55
HA TUDNÁL OLVASNI ,AKKOR LÁTNÁD ,HOGY A 1188- HSZ-BAN MÁR LEÍRTAM!

Üdv!
#1151   2014. 06. 01. vasárnap 06:55
mákszem mákszem
HA TUDNÁL OLVASNI ,AKKOR LÁTNÁD ,HOGY A 1188- HSZ-BAN MÁR LEÍRTAM!

Üdv!
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 05. 31. szombat 17:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 31. szombat 17:47
Bocsi, de miért nem írsz okosságokat ide?

Üdv! greatompasas
#1150   2014. 05. 31. szombat 21:27
X Törölt felhasználó (866441)
Szia!
Nem hiszem,hogy lenézik,csak keresik a számukra legmegfelelőbb partnert!
#1149   2014. 05. 31. szombat 19:12
kapucsino kapucsino
Tetszik ez az írásod smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 31. szombat 07:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 05. 31. szombat 07:24
Akkor sem íratlan szabály ez. Jó csaj. Kiderült mi a fontos neki (jelenleg). Nem téged keres ezek szerint. Miért kellene bánkódnod? Semmi nagyobb enegriát nem fordítottál rá. De több hónapja mondtam, mondtuk neked, hogy ne a fullost keresd. Viszont ha le mersz szólítani egy fullost, attól csak önbizalmad lehet nagyobb, ami jót tesz neked. Erre célozgattam neked, hogy ne rögtön barátnőt akarj, hanem próbálj meg ismerkedni, leszólítani csajokat, szard le ha visszautasítanak. Bármikor bejöhet egy olyan, aki lehet nem küld el rögtön melegebb éghajlatra. Barátnőnek pedig olyat keress, akinek nem az anyagiak a fontosak. De ezt csak úgy tudod elérni, ha ismerkedsz. Egy fullos csajból ne vonj le következtetést. Kudarc nélkül nincs siker. Ha tudsz beszélgess sportolókkal, ők érteni fogják. De neked egyszerűbb elkönyvelni magadba ezt a sok hülyeséget, amit összehordasz. Tényleg csak önsajnálatból állsz ki. Ha ezen nem tudsz túljutni, akkor kár minden egyes karakterért. Talán legjobb hasonlat a horgászat. Aki szereti, az nem a fogás miatt van kint, nem kezd el 1 óra kapásmentes horgászat után őrjöngeni, meg sajnálkozni. Taktikát változtat, csalit cserél, botot vált. Ha nem jól akad, akkor elúszik a zsákmány. Majd jön másik. Még egy gondolat, Ha nagy,méretes ragadozót akarsz fogni, előtte a kis halat kell kifognod. Mehetsz rögtön nagyra, más csalival, időtöltésre, gyakorlásra jó, és akár be is jöhet.
Van még egy jó taktika, és tényleg beválhat. (Ez nem csak neked szól.)
Lehet a környezetedben van egy csaj, akinek bejössz, de hasonlóképpen félénk, nem mer kezdeményezni. Tegyük fel neked is tetszik, de mivel jobbnak tartod az átlagnál, nem mered leszólítani. Összejössz egy átlag alatti csajjal, nem konkrétan szexuálisan, hanem csak együtt mutatkozni, meg ilyenek. Ezt látva rájön, hogy hoppá, ennek a srácnak az ilyen csajok is bejönnek, akkor nekem is volna esélyem. Felbátorodik és kezdeményez. Simán kidobhatod az átlag alattit, persze finoman kezelve a dolgot.
Sok dolog gerjeszti a másikat. Ha nem vagy begubózva és nyitott szemmel jársz, akkor azért lehet látni, hogy vannak fullos csajok, akik nem túl helyes srácokkal járnak. Van pénzük tegyük fel. Vannak csajok, akik jóképű srácokkal járnak, de nincs pénzük. A kettő között vagy Te (és így kell felfognod), szóval ugyanannyi esélyed van egy jó csajhoz is, mint bárki másnak. A jó csaj alatt nem a plázapicsákat értem, akik a leggings-re kívülre veszik fel a bugyit, a dekoltázs a köldökükig ér. Értelmes férfi ilyen nőt nem keres tartós kapcsolatra, rövidre meg még úgy sem, mert sokba kerülnek.
 
... 441 442 443 444 445 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 10008db
Utolsó üzenet: tegnap 21:48
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!