Találtál már szexpartnert itt a Goldengate-n? Hogyan találj?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Találtál-e partnert már itt, és ha nem, mit érzel hibának, mi a sikertelenség oka szerinted?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

pasinak: ha találni akarsz valakit. legyen egy normális bemutatkozásod, legyél őszinte dugni akarsz akkor dugni és kész, na persze ne alpári módon jelezd. fórumozzál értelmesen szóljál hozzá az amatőr képekhez, persze ne annyit, hogy "faxa", hanem értelmesen kerek mondat. "nagyon csinos a hölgy,szívesen megismerném" nők felmérik és megítélnek ez alapján, söt könnyebben is reagálnak vissza ha van is hozászolásod és értelmes.
ha nem titokban keressel vállad be az arcod, ha titokban, vagy egyéb okok, akkor egy zorró álarccal is látszanak a szemeid, nők egy része szem fétises, illetve legyen gondozott kézfejed, ha meg van azt sem árt rá csempészni a fotóra, másik nagy női fétis. alakos fotó sem árt, de nem levetkőzve, hanem kulturáltan öltözve (itt nem árt ha oldalról letudod fotózni magad lényeg látsszon a segeden feszülő gatya, de azért ne az érződjön a fotón hogy ez az igazi cél, harmadik női fétis jó seg)... farkadról ne rakj ki képet, max ha pasit keressel, ha akar kér a nő, bár akkor gyanakodj, hogy kép gyűjtögető pasi
bemutatkozásra kitérve még nem árt néha az ön kritikus őszinteség, ezt el is ütheted akár viccelődéssel. "van egy kicsi sör has, na jó nem kicsi, de a bájomat a mosolyom adja, szerencsére nem foghíjas."
ne várjatok áttörést egy sablonos "hello dugni akarok....... ezek a paramétereim...... " adat laptól vagy levéltől sikert.

nőknek: igazán nincs mit tanácsolnom, letolja a bugyit és pasinál megállt az ész.... és.... na jó nem teljesen de majd nem.. minden nő típusnak meg van a maga minden felé kedvelője ahogy a ducinak az ultra szép kigyúrt fiú, ha jelzed, hogy keressel, akkor úgy is írnak és válogathatsz... tudom, hogy idióták a pasik és hiába írod le neki hogy nem öt keresed csak azért is ír és jobb nem írni, mert, akor nem kezd elerősködni, de szerintem akkor is írj neki és max a második levelét válaszolatlan hagyod. "sajna nekik az igen az igen a nem az is igen csak még kéreted magad" elutasítás kezelése is sokat el mond a pasiról, néha pont így derül ki egy pasiról hogy értelmes amit le irt az elutasításra. illetve fordíthatsz a folytatón is az az te keresed meg aki tetszik, de ehhez olvasgasd a fórumot, a képek reakcióit és tuti találsz értelmest akire rá írva jóval nagyobb az esély értelmes normális pasira.

általában ezek a sikeresek trükkjei itt.

Az eddigi hozzászólások

... 413 414 415 416 417 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1715   2015. 09. 21. hétfő 14:00
X Törölt felhasználó (1101822)
Egyébként, igen azt gondolják, hogy ha utazott 30-40kilométert, akkor már ha másért nem, de sajnálatból azt fogom mondani, hogy " Mindegy mostmár ha itt vagy jó leszel." De nem egészen így van. Nem bárkivel és nem minden áron. Ha olyan, akkor semmi áron smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 21. hétfő 12:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (901479)
2015. 09. 21. hétfő 12:31
wow1 Az kemény. Az ilyenek nem tudom mi a francot gondolnak? Hogy élőben majd azt mondod, hogy jól van, egye fene, "kicsit" másként nézel ki, jó leszel te is, vagy mi? megáll az ész a sok idióta, debil, IQ harcos idiótától.
#1714   2015. 09. 21. hétfő 13:14
X Törölt felhasználó (1101822)
Köszike Papi71 smile
(Ez egy válasz papi71 üzenetére (2015. 09. 21. hétfő 12:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 21. hétfő 12:43
Így már értem, miért írtad a másik topikban azt, amit... Sajnállak! További sok sikert kívánok!
#1713   2015. 09. 21. hétfő 13:13
X Törölt felhasználó (1101822)
Én nem bántok senkit és illetem jelzőkkel. Megpróbálom pozitívan nézni a dolgokat. Haza értem az eső előtt és sétáltam egyet......Több hozzáfűzni valóm nincsen.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 21. hétfő 12:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (901479)
2015. 09. 21. hétfő 12:31
wow1 Az kemény. Az ilyenek nem tudom mi a francot gondolnak? Hogy élőben majd azt mondod, hogy jól van, egye fene, "kicsit" másként nézel ki, jó leszel te is, vagy mi? megáll az ész a sok idióta, debil, IQ harcos idiótától.
#1712   2015. 09. 21. hétfő 12:43
papi71 papi71
Így már értem, miért írtad a másik topikban azt, amit... Sajnállak! További sok sikert kívánok!
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 21. hétfő 12:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1101822)
2015. 09. 21. hétfő 12:23
Sziasztok! Tegnap taliztam egy sráccal innen és hát mit ne mondjak, nagyon rövid tali volt. Itt a neten küldött egy (nem kigyúrt) normál testalkatú képet magáról. A levelei, üzenetei kellemes benyomást keltettek. Megérkezett a megbeszélt helyre és mit látok....Kiszál egy körülbelül 110kilós kopasz, olyan 45-50 éves pasi a kocsiból és azt mondta, hogy én lennék az, csak szedek valami gyógyszert amitől megnőtt a testsúlyom és kihullott a hajam, de remélem nem okoz gondot....Erre annyit kérdeztem, hogy a gyógyszertől is öregedtél olyan 15 évet?? Erre annyit mondott, hogy kamukkal nem foglalkozik és nem magyarázkodik. Beült az autójába és megsértődve nagy gázt adott és elhajtott. Azóta szerencsére nem írt. Talán ha magára ismer itt smile
#1711   2015. 09. 21. hétfő 12:31
X Törölt felhasználó (901479)
wow1 Az kemény. Az ilyenek nem tudom mi a francot gondolnak? Hogy élőben majd azt mondod, hogy jól van, egye fene, "kicsit" másként nézel ki, jó leszel te is, vagy mi? megáll az ész a sok idióta, debil, IQ harcos idiótától.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 21. hétfő 12:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1101822)
2015. 09. 21. hétfő 12:23
Sziasztok! Tegnap taliztam egy sráccal innen és hát mit ne mondjak, nagyon rövid tali volt. Itt a neten küldött egy (nem kigyúrt) normál testalkatú képet magáról. A levelei, üzenetei kellemes benyomást keltettek. Megérkezett a megbeszélt helyre és mit látok....Kiszál egy körülbelül 110kilós kopasz, olyan 45-50 éves pasi a kocsiból és azt mondta, hogy én lennék az, csak szedek valami gyógyszert amitől megnőtt a testsúlyom és kihullott a hajam, de remélem nem okoz gondot....Erre annyit kérdeztem, hogy a gyógyszertől is öregedtél olyan 15 évet?? Erre annyit mondott, hogy kamukkal nem foglalkozik és nem magyarázkodik. Beült az autójába és megsértődve nagy gázt adott és elhajtott. Azóta szerencsére nem írt. Talán ha magára ismer itt smile
#1710   2015. 09. 21. hétfő 12:23
X Törölt felhasználó (1101822)
Sziasztok! Tegnap taliztam egy sráccal innen és hát mit ne mondjak, nagyon rövid tali volt. Itt a neten küldött egy (nem kigyúrt) normál testalkatú képet magáról. A levelei, üzenetei kellemes benyomást keltettek. Megérkezett a megbeszélt helyre és mit látok....Kiszál egy körülbelül 110kilós kopasz, olyan 45-50 éves pasi a kocsiból és azt mondta, hogy én lennék az, csak szedek valami gyógyszert amitől megnőtt a testsúlyom és kihullott a hajam, de remélem nem okoz gondot....Erre annyit kérdeztem, hogy a gyógyszertől is öregedtél olyan 15 évet?? Erre annyit mondott, hogy kamukkal nem foglalkozik és nem magyarázkodik. Beült az autójába és megsértődve nagy gázt adott és elhajtott. Azóta szerencsére nem írt. Talán ha magára ismer itt smile
#1709   2015. 09. 21. hétfő 10:32
X Törölt felhasználó (1104642)
Igen kell,hogy a szimpátia meglegyen és ehhez fontos a test és az arc is egyaránt. smile
(Ez egy válasz Gabriel_Grey üzenetére (2015. 09. 21. hétfő 09:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Gabriel_Grey VIP Admin
2015. 09. 21. hétfő 09:14
Nemrég olvastam ezt az idézetet: "A partnerkereső oldalakon a testről vagy nemi szervről készült fotó egyfajta ígéret, hogy milyen jó lesz a szex, míg egy arcképpel azt mutatod meg, hogy mennyire megbízható, normális és biztonságos dolog veled találkozni." Az eredeti szöveg angol volt, de tényleg van benne valami. Az egyikkel megmutatjuk "az árut", a másikkal pedig érzékeltetjük, hogy azért rendes emberek vagyunk... Ugyanez a kamerás ismerkedésre is állhat. Kinek melyik a fontosabb. smile
#1708   2015. 09. 21. hétfő 09:14
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
Nemrég olvastam ezt az idézetet: "A partnerkereső oldalakon a testről vagy nemi szervről készült fotó egyfajta ígéret, hogy milyen jó lesz a szex, míg egy arcképpel azt mutatod meg, hogy mennyire megbízható, normális és biztonságos dolog veled találkozni." Az eredeti szöveg angol volt, de tényleg van benne valami. Az egyikkel megmutatjuk "az árut", a másikkal pedig érzékeltetjük, hogy azért rendes emberek vagyunk... Ugyanez a kamerás ismerkedésre is állhat. Kinek melyik a fontosabb. smile
#1707   2015. 09. 20. vasárnap 19:31
X Törölt felhasználó (934432)
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 20. vasárnap 19:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1150322)
2015. 09. 20. vasárnap 19:21
Magyarán összkép. wink
#1706   2015. 09. 20. vasárnap 19:23
X Törölt felhasználó (1150322)
Igen olyankor nyílt lapokkal kell játszani, mert kibukik a dolog.
(Ez egy válasz bali36 üzenetére (2015. 09. 20. vasárnap 11:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 20. vasárnap 11:31
Mink akivel eljutottunk személyes találkozóig , nem volt ferdítés a képen. A találkozóra mindig arcképes ruhás képet cserélünk és soha se aktot. Az aki komolyan gondolja ezért tudja hogy sok értelme nincs a ferdítésnek mert a személyes talin úgy is kiderül egyből. Persze azért apróbb eltérések lehetnek, mert mindenki értelem szerűen olyan képet cserél ami előnyösen mutatja be.
#1705   2015. 09. 20. vasárnap 19:21
X Törölt felhasználó (1150322)
Magyarán összkép. wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 20. vasárnap 19:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (934432)
2015. 09. 20. vasárnap 19:17
Azért van záró jelben a punci, mell! smile
#1704   2015. 09. 20. vasárnap 19:17
X Törölt felhasználó (934432)
Azért van záró jelben a punci, mell! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 20. vasárnap 19:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1150322)
2015. 09. 20. vasárnap 19:05
Ez oda-vissza igaz. smile
#1703   2015. 09. 20. vasárnap 19:05
X Törölt felhasználó (1150322)
Ez oda-vissza igaz. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 20. vasárnap 11:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (934432)
2015. 09. 20. vasárnap 11:07
Női szemszögből nézve, egy farok lehet "tetszetős" a hozzá tartozó testtel együtt. De személyes találkozón nem egy meztelen farokkal (puncival ,mellel)fogunk találkozni!
#1702   2015. 09. 20. vasárnap 13:22
fefe41 fefe41
Ezt most nagyon jól megfogalmaztad, minden szavad az igazságot jelenti. Én is így jártam, a 20-as-30-as korosztálynak nem kellek mert "nem papát keres" a 40-es meg azt mondja ilyen van otthon is, az 50-fölötti meg nem akar fiatalabbat. És ha kérdezem hogy miért?Nincs válasz. Fél a potenciáltól, attól fél hogy mást kap? Akkor ne hírdessen-keressen.
(Ez egy válasz bi_david üzenetére (2015. 09. 20. vasárnap 11:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 20. vasárnap 11:18
Igen, ahogy te és mások is irták, itt szinte lehetetlen megfelelni...
-50 fölötti pár keres bisex barátot, korhatár 32 év... -legalább olvasnád el az adatlapot max 32, te 33 vagy.
-keresek nemdohányzó, normális barátot, stb, stb, stb kizárólag csak hokihoz. -ja téged nem lehet megdugni, akkor bocsi, nem kellesz.
-macis pasi keres hozzáillő partnert. - néztem a képeidet, valami sportosabra vágyom....
és ehez hasonlóak...

-ma estére keresek valakit!
töbszöri találkozó, de egyikre sem jött el, azóta is nyomja a hirdetést, hogy "ma este tali", "most valaki", stb..
nekem nem válaszol..

-fiatal csaj keres partnert, csak szexre.
irok neki, jön a válasz, nem pasit, hanem lányt keres...

-üzenet valakitől. csak úgy a feltöltött képeim miatt.
-"szia néztem a fotóidat és szeretném megélni veled a bi vágyaimat"
aztán levélváltás, és a találkozó helyszin időpont egyeztetés után, jön a következő
-ne haragudj, csajt tudnál hozni, pasikra nem gerjedek. Hetero vagyok.

és még sok-sok ilyen...
#1701   2015. 09. 20. vasárnap 11:31
bali36 bali36
Mink akivel eljutottunk személyes találkozóig , nem volt ferdítés a képen. A találkozóra mindig arcképes ruhás képet cserélünk és soha se aktot. Az aki komolyan gondolja ezért tudja hogy sok értelme nincs a ferdítésnek mert a személyes talin úgy is kiderül egyből. Persze azért apróbb eltérések lehetnek, mert mindenki értelem szerűen olyan képet cserél ami előnyösen mutatja be.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 19. szombat 19:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1150322)
2015. 09. 19. szombat 19:28
Ennek apropóján jöhet egy másik kérdés is, hogy ha személyes találkozásra került sor milyen arányban volt ferdítés? Vagyis úgy, mint más társkeresőknél előfordult e, hogy az illető másképp nézett ki az életben, mint az adatlapja és a képek alapján gondolták?
#1700   2015. 09. 20. vasárnap 11:18
bi_david bi_david
Igen, ahogy te és mások is irták, itt szinte lehetetlen megfelelni...
-50 fölötti pár keres bisex barátot, korhatár 32 év... -legalább olvasnád el az adatlapot max 32, te 33 vagy.
-keresek nemdohányzó, normális barátot, stb, stb, stb kizárólag csak hokihoz. -ja téged nem lehet megdugni, akkor bocsi, nem kellesz.
-macis pasi keres hozzáillő partnert. - néztem a képeidet, valami sportosabra vágyom....
és ehez hasonlóak...

-ma estére keresek valakit!
töbszöri találkozó, de egyikre sem jött el, azóta is nyomja a hirdetést, hogy "ma este tali", "most valaki", stb..
nekem nem válaszol..

-fiatal csaj keres partnert, csak szexre.
irok neki, jön a válasz, nem pasit, hanem lányt keres...

-üzenet valakitől. csak úgy a feltöltött képeim miatt.
-"szia néztem a fotóidat és szeretném megélni veled a bi vágyaimat"
aztán levélváltás, és a találkozó helyszin időpont egyeztetés után, jön a következő
-ne haragudj, csajt tudnál hozni, pasikra nem gerjedek. Hetero vagyok.

és még sok-sok ilyen...
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 17. csütörtök 18:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (861182)
2015. 09. 17. csütörtök 18:21
Keppel sem mesz semmire. Esely szerintem ugyan anyi. Kepcsere utan eltunnek az emberek. Meg semmi se jo nagy resze ugy veszi mintha egy eletre keresne part. De az is biztos hogy itt a parok,nok 90%-a extra meretet keress.
#1699   2015. 09. 20. vasárnap 11:07
X Törölt felhasználó (934432)
Női szemszögből nézve, egy farok lehet "tetszetős" a hozzá tartozó testtel együtt. De személyes találkozón nem egy meztelen farokkal (puncival ,mellel)fogunk találkozni!
#1698   2015. 09. 20. vasárnap 11:00
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
A fotók akaratlanul is csalókák tudnak lenni - na persze ez nem áll azokra, akik már számos sorozatot feltöltöttek, őket nyilván minden nézőpontból meg lehetett már vizsgálni. Bár az arc kitakarása is vízválasztó lehet, mert (legalábbis szerintem) nagyon sokat számít az összhatást tekintve. Az arcképek sem mind ugyanolyanok. Láttam már lányról olyan fotót, amin bomba nőnek nézett ki, a másikon meg hirtelen előugrottak a részletek és a hibák... Ugyanez a testrészekre is igaz. Szóval ezért érdekelne, kit milyen képek fognak meg elsősorban. Elég kirakni egy méretes farkat, vagy többet mond az emberről egy hagyományos kép?
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 19. szombat 19:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1150322)
2015. 09. 19. szombat 19:28
Ennek apropóján jöhet egy másik kérdés is, hogy ha személyes találkozásra került sor milyen arányban volt ferdítés? Vagyis úgy, mint más társkeresőknél előfordult e, hogy az illető másképp nézett ki az életben, mint az adatlapja és a képek alapján gondolták?
#1697   2015. 09. 19. szombat 19:28
X Törölt felhasználó (1150322)
Ennek apropóján jöhet egy másik kérdés is, hogy ha személyes találkozásra került sor milyen arányban volt ferdítés? Vagyis úgy, mint más társkeresőknél előfordult e, hogy az illető másképp nézett ki az életben, mint az adatlapja és a képek alapján gondolták?
(Ez egy válasz Gabriel_Grey üzenetére (2015. 09. 19. szombat 16:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Gabriel_Grey VIP Admin
2015. 09. 19. szombat 16:50
Kérdés, ha képet kerestek egy adatlapon, milyet láttok szívesebben? Mi mutat többet egy lehetséges partnerből? Arcos, ruhás, "hagyományos", normál képek? Meztelen fotók? Természetes, amatőr képek vagy profin beállított, jóminőségű, mindent megmutató explicit képek? Melyik a hatásosabb, melyik vezet több eredményre, szerintetek?
#1696   2015. 09. 19. szombat 16:50
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
Kérdés, ha képet kerestek egy adatlapon, milyet láttok szívesebben? Mi mutat többet egy lehetséges partnerből? Arcos, ruhás, "hagyományos", normál képek? Meztelen fotók? Természetes, amatőr képek vagy profin beállított, jóminőségű, mindent megmutató explicit képek? Melyik a hatásosabb, melyik vezet több eredményre, szerintetek?
 
... 413 414 415 416 417 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2013. 01. 10. csütörtök
Üzenetek: 9995db
Utolsó üzenet: ma 08:00
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!