Gyerekek. Hát nem létezik ez a kibaszott, szájba vert helyzet. Nincs ilyen. 20 éve tolom éjszaka. Lányok, hölgyek, párok, ufók, rendőrök..... bárkit ha úgy van. Imádok nyalni, szerte szét kefélni is szeretek. Egyszerűen, megvagytok hallva. Adatlap.
Sziasztok
Lányt vagy párt keresek szimpátián alapuló szexkapcsolatra.
Lányokat szívesen kényeztetem erotikus masszázzsal.
Imádok puncit nyalni.
Lányt vagy párt keresek szimpátián alapuló szexkapcsolatra.
Lányokat szívesen kényeztetem erotikus masszázzsal.
Imádok puncit nyalni.
Most valaki kilátó Vigántpetenden handjob? Viszek sikositót

Valaki ma este valamit?
Szfvár-Veszprém kkén ismerkednék.
Lánnyal-párral minden jóra.
40es független férfi vagyok.
Lánnyal-párral minden jóra.
40es független férfi vagyok.
Sziasztok! Hölgyeknek masszázs !!!
Veszprém környékén szopatnék.
Ma Esztergom, ki jár arra?
Ajka,és környékén lányokat keresek,támogatásért cserébe!
Sziasztok Győrből vagy környékéről valaki?
Pápai párt keresek, akik járnak sárvárra.
Kedves Hölgyeim! Ma este gyakorlott masszőrként ajánlok kényeztető masszázst. Balatonfüred, Veszprém és környéke. Kellemes kikapcsolódás a mai napra.
Sziasztok!
Ma este pár vagy hölgy?
Ma este pár vagy hölgy?
Ma 20 óra körül Veszprém környékén autós vagy szabadtéri játékra keresnék privátban hölgyet vagy párt. Köszönöm.
Nőt kényeztetnék.
Sziasztok. Veszprém mellet helyem lenne bàrmire....
Dorogon szopnék, lehetőleg borotvált, vékony testalkatú pasit, de meg is dughatsz ha akarsz.Helyem van.
Sziasztok!Van egy 52 éves jó haverom és neki keresek péntek vagy szombati napra Alsóörsön a tábor fesztiválon vagy a környékén, egy ápolt diszkrét pasit!Kimondottan kölcsönös órál szexre!Csak az írjon aki komolyan is gondolja és mer is találkozni!Privátba írj és meg beszéljük!Köszönöm!
szopnék. Nagy popóval rendelkező, passziv, jól kúrható duci srácként keresem aktív partnerem, aki szereti a nagy popsikat. Székesfehérvár
Veszprém környékén szopatnék.