Fehérváron valaki kalandra?
Privizz....köszi
Privizz....köszi
Sziasztok! Holnap (08.02-án) az esztergomi Aquasziget szaunavilágban ismerkednék bevállalós hölgyekkel,párokkal…nagyobb intimmel
Sziasztok!
Még mindig keresünk párt minden jóra.
Még mindig keresünk párt minden jóra.
csütörtök/péntek hellyel rendelkező pasi tapolca környékén? Adatlapunk alapján ismerkedünk
Sziasztok! Ma az esztergomi Aquasziget szaunavilágban ismerkednék bevállalós hölgyekkel,párokkal…nagyobb intimmel
veszprémi pasikiént ismerkednék nőkkel. szeretem a kerek formákat és utazni is tudok értük
Sziasztok. Párt, hölgyet keresek Ajka, Veszprém és Pápa környékén. Autós vagy szabadban szex is érdekel.
Sziasztok PÁPAI ÉS KÖRNYÉKBELI csajok hölgyek,asszonyok! Ha egy kis érzéki kikapcsolódásra, kényeztetésre vágysz, vad, buja újdonságra, szenvedélyes, titkos és tabumentes együttlétre, vagy már unod az otthoni egyedüli masztizást, akkor te engem keresel! Kedves,figyelmes 48 éves, nem független férfi vagyok. Tudok gyengéd lenni de be is tudok indulni. Mindenre nyitott vagyok, a vadabb dolgoktól sem zárkózom el ... Hmmm, Te is arra gondolsz ? smile Imádok puncit nyalni, hosszasan, szenvedéllyel! Esetleg PÁROKHOZ IS csatlakoznék, kizárólag a hölgy örömére! Igényes lakásomon várlak kortól függetlenül (imádom az idősebb nőket is) de ha szeretnéd, meg is tudlak látogatni. Keress meg nyugodtan, nem fogod megbánni. Teljes diszkréció adott és elvárt! PRIVÁTBAN ÍRJ, hogy együtt megélhessük buja, tabumentes vad vágyaidat!
Dorogon szopnék,( VISZONZÁS NÉLKÜL) vékony testalkatú,lehetőleg borotvált farkú pasit.
Pápa, Ajka, Veszprém környékén keresnék hölgyet odaadó erotikus barátságra.
Egomban szopatnèk jövő hét folyamán
Sziasztok! 23 éves pasi vagyok! 179 cm/73 kg. Valakinek lenne kedve találkozni vagy kocsikázgatni? Lányokra gondolok természetesen! Írjatok rám és megbeszéljük. Ha insta elérhetőséget adsz, az mégjobb. Veszprém környékén lenne a legjobb, de akár Zirc is jó lehet! Laza kapcsolat vagy egy kis kaland is szóba jöhet. Én úgy gondolom, hogy jól nézek ki, szerintem nem fogsz csalódni.
Lesz ma este dogging?
(Ez egy válasz editzsolt üzenetére (2023. 08. 01. kedd 14:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 01. kedd 14:53
Fiatalos pár vagyunk, holnap este Tatabánya környékén esetleg autós kaland?Valaki?
Feherváron holnap kalandra valaki közöshokira?
Privizz....köszi
Privizz....köszi
Sziasztok holnap Győr vagy környéke napközbeni szabatéri kaland ?? Nudi? Izgalom ? Autós is .
Hölgy esetleg Pár. Badacsony környékén? 28éves magára igényes pasi vagyok
Párhoz csatlakoznék a héten bármelyik nap, napközben-este-éjjel. 24 éves, 198cm magas, 18cm intim méretem van.
Esetleg hellyel rendelkező masszőr?
Ápolt 18/6 méretű ( a fotóimon lázható) kedves jóképűnek tartott férfiként , ápolt kedves párt keresek közös élmények megélésére,fontos számomra a szimpátia,és és hogy előtte ismerkedjünk,meg ismerjük meg egymás vágyait.Voltam már párral és kellemes élményekkel gazdagodtam. Szeretek nudizni,ha tehetem,kijárok Délegyre. Írjatok,ha teszik az adatlapom és felkeltettem az érdeklődést mindenkinek válaszolok. Diszkréció alap!!!
Sziasztok
Ma valaki Badacsonytomaj környékén?
Pàr nő esetleg pasi?
Privátban keres.
Ma valaki Badacsonytomaj környékén?
Pàr nő esetleg pasi?
Privátban keres.






















vazelinator






puncus23
