Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Van aki két nővel, van aki két pasival, van aki az anyósával stb...fantáziál!"
"Kinek az anyós, kinek a szomszéd felesége...izgatja a fantáziáját mi a különbség, ha egy kívánatos nőről van szó!! "
"az ember tudja hogy nem szabad, és ellen áll, de olykor oly erős a vágy minden porcikáddal azt szeretnéd, hogy már csak a gondolattól is izgalmi állapotba kerülsz és ha ez párosul a tisztelettel, udvarias közeledéssel. mhhhh "

Az eddigi hozzászólások

... 58 59 60 61 62 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#561   2010. 08. 18. szerda 12:59
X Törölt felhasználó (746683)
Hajrá zsolti19, izgulunk...
#560   2010. 08. 18. szerda 09:36
X Törölt felhasználó (133169)
Mihamarabbi folyt. várjuk. eljen
(Ez egy válasz zsolti19 üzenetére (2010. 08. 17. kedd 19:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 17. kedd 19:56
Üdv
tegnap végre sikerült a történet:P feleségem dolgozott, egyedül voltam otthon az anyósasszonyság pedig átjött. egy utcában lakunk, biztosításokkal foglalkozik, átjött hogy megbeszéljük a részleteket. meleg volt szokásos miniruha volt rajta:P általában abban van nálunk.. már egy jó ideje egyre kihívóbban öltözködik ha hozzánk jön vagy mi vunk nála. megkínáltam üdítővel elfogadta... mire jövök vissza a konyhából látom h lehajolva nekem háttal papírokat szed fel.. szétfújta a szél az asztalról... a miniruha engedte látni a bugyit alatta... tangában volt ... (nem lepődtem meg mert már korábban is láttam a tanga vonalait...) nem vette észre h ott vok mögötte, egy kicsit néztem a popsiját.. azonnal ágaskodott a farkam.. megijedtem ha meglátja mit szól:S... de abban a pillanatban megfordult és meglátott h nézem:P... először egyikünk sem szólt, majd hirtelen aztmondta szeretnéd látni a melltartómat is?... földbegyökerezett a lábam, köpni nyelni nem tudtam a farkam pedig állt ráadásul rövidnadrág volt rajtam... láthatta h kész vok tőle:P... aztán rávágtam h: ha szeretnéd akkor megnézhetem:P nah onnantól kezdve megtört a jég, közelebb sétált letérdelt elém lehúzta a rövidnacit.. szinte állonvágtam a farkammal közben:P.. láttam a szemein h nagyon kivánja.. nem szólt semmit csak elkezdett szopni.. de hihetetlen jó érzés volt... már majdnem a szájába spricceltem mikor hallom a kocsiajtó csapódást...:S kinézek, megjött a feleségem:s gyorsan felpattant.. összekaptuk magunkat és mintha mi se történt volna folytattuk a biztosításkötést.. feleségem nem sejt semmit.. hihetetlen érzés.. ha lesz folytatás majd írok.. márpedig lesz hisz láttam az arcán :P... na nedves álmot mindenkinek:P
#559   2010. 08. 17. kedd 21:42
X Törölt felhasználó (315309)
Várjuk a folytatást zsolti19!
(Ez egy válasz zsolti19 üzenetére (2010. 08. 17. kedd 19:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 17. kedd 19:56
Üdv
tegnap végre sikerült a történet:P feleségem dolgozott, egyedül voltam otthon az anyósasszonyság pedig átjött. egy utcában lakunk, biztosításokkal foglalkozik, átjött hogy megbeszéljük a részleteket. meleg volt szokásos miniruha volt rajta:P általában abban van nálunk.. már egy jó ideje egyre kihívóbban öltözködik ha hozzánk jön vagy mi vunk nála. megkínáltam üdítővel elfogadta... mire jövök vissza a konyhából látom h lehajolva nekem háttal papírokat szed fel.. szétfújta a szél az asztalról... a miniruha engedte látni a bugyit alatta... tangában volt ... (nem lepődtem meg mert már korábban is láttam a tanga vonalait...) nem vette észre h ott vok mögötte, egy kicsit néztem a popsiját.. azonnal ágaskodott a farkam.. megijedtem ha meglátja mit szól:S... de abban a pillanatban megfordult és meglátott h nézem:P... először egyikünk sem szólt, majd hirtelen aztmondta szeretnéd látni a melltartómat is?... földbegyökerezett a lábam, köpni nyelni nem tudtam a farkam pedig állt ráadásul rövidnadrág volt rajtam... láthatta h kész vok tőle:P... aztán rávágtam h: ha szeretnéd akkor megnézhetem:P nah onnantól kezdve megtört a jég, közelebb sétált letérdelt elém lehúzta a rövidnacit.. szinte állonvágtam a farkammal közben:P.. láttam a szemein h nagyon kivánja.. nem szólt semmit csak elkezdett szopni.. de hihetetlen jó érzés volt... már majdnem a szájába spricceltem mikor hallom a kocsiajtó csapódást...:S kinézek, megjött a feleségem:s gyorsan felpattant.. összekaptuk magunkat és mintha mi se történt volna folytattuk a biztosításkötést.. feleségem nem sejt semmit.. hihetetlen érzés.. ha lesz folytatás majd írok.. márpedig lesz hisz láttam az arcán :P... na nedves álmot mindenkinek:P
#558   2010. 08. 17. kedd 19:56
zsolti19 zsolti19
Üdv
tegnap végre sikerült a történet:P feleségem dolgozott, egyedül voltam otthon az anyósasszonyság pedig átjött. egy utcában lakunk, biztosításokkal foglalkozik, átjött hogy megbeszéljük a részleteket. meleg volt szokásos miniruha volt rajta:P általában abban van nálunk.. már egy jó ideje egyre kihívóbban öltözködik ha hozzánk jön vagy mi vunk nála. megkínáltam üdítővel elfogadta... mire jövök vissza a konyhából látom h lehajolva nekem háttal papírokat szed fel.. szétfújta a szél az asztalról... a miniruha engedte látni a bugyit alatta... tangában volt ... (nem lepődtem meg mert már korábban is láttam a tanga vonalait...) nem vette észre h ott vok mögötte, egy kicsit néztem a popsiját.. azonnal ágaskodott a farkam.. megijedtem ha meglátja mit szól:S... de abban a pillanatban megfordult és meglátott h nézem:P... először egyikünk sem szólt, majd hirtelen aztmondta szeretnéd látni a melltartómat is?... földbegyökerezett a lábam, köpni nyelni nem tudtam a farkam pedig állt ráadásul rövidnadrág volt rajtam... láthatta h kész vok tőle:P... aztán rávágtam h: ha szeretnéd akkor megnézhetem:P nah onnantól kezdve megtört a jég, közelebb sétált letérdelt elém lehúzta a rövidnacit.. szinte állonvágtam a farkammal közben:P.. láttam a szemein h nagyon kivánja.. nem szólt semmit csak elkezdett szopni.. de hihetetlen jó érzés volt... már majdnem a szájába spricceltem mikor hallom a kocsiajtó csapódást...:S kinézek, megjött a feleségem:s gyorsan felpattant.. összekaptuk magunkat és mintha mi se történt volna folytattuk a biztosításkötést.. feleségem nem sejt semmit.. hihetetlen érzés.. ha lesz folytatás majd írok.. márpedig lesz hisz láttam az arcán :P... na nedves álmot mindenkinek:P
#557   2010. 08. 13. péntek 13:57
X Törölt felhasználó (315309)
Én elhiszem. Miért hazudnék valakinek is?
#556   2010. 08. 10. kedd 23:53
X Törölt felhasználó (231474)
Még több storit pittyke. Képet nem csináltatok még??
#555   2010. 08. 10. kedd 22:51
GabF GabF
Ehh pittyke buck ...
#554   2010. 08. 10. kedd 21:54
X Törölt felhasználó (315309)
Nem rajongás,csupán a szex miatt. Azért a páromat nempótolja. Csakhát ha megtehetem miért ne.
Ma is sikerűlt megdöntenem.Sőt ha minden jólmegy holnap is.Mert visszakell mennem hozzá mert nemvégeztem a munkával amiért hívott. Ha már ottvagyok annyit megér hogy megfektessem. Legalább így jobban birom csillapítani a szexétvágyam,mert a párom nemtudja felvenni velem a versenyt.Még ígysem.
#553   2010. 08. 09. hétfő 20:24
X Törölt felhasználó (315309)
Kb egy órája hogy megdugtam megint az anyóst.
Eljött hozzánk,a páromnak meg elkellett menni othonról.Én meg kihasználtam az alkalmat.Bementem a dolgozószobába.Tudtam úgyis bejön.Onnan meg messziről jóllehet látni ha jön haza a párom.Úgy is volt bejött és kérdezett egykét dolgot de nemsokat hagytam beszélni mert nembírtam magammal.Már hajtottam is fel a ruháját a bugyit le és két újjam már benne is volt.Aztán az asztalnak támasztottam és kentem neki hátulról.Sietni kellett mert nemsok időnk volt de megoldottuk.Holnap meghívott hogy segítség kellene neki.Akadna egy két kissebb munka.Remélem nemjön közbe semmi.Majd jövök a sztorival ha sikerűl.
#552   2010. 08. 07. szombat 09:51
X Törölt felhasználó (315309)
Senkivel nemtörtént semmi jó kaland?
#551   2010. 07. 14. szerda 17:54
X Törölt felhasználó (315309)
Természetesen megkap mindent. Sokszor már ő sem bír velem annyira nagy az szexétvágyam.
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2010. 07. 14. szerda 14:49), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator VIP Admin
2010. 07. 14. szerda 14:49
asszony is megkapta azért a jussát?
ha már ünőzöl remélem, extrán elintézted őt is ? minden igényére figyelve?
#550   2010. 07. 14. szerda 14:49
vazelinator vazelinator VIP Admin
asszony is megkapta azért a jussát?
ha már ünőzöl remélem, extrán elintézted őt is ? minden igényére figyelve?
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 13. kedd 17:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (315309)
2010. 07. 13. kedd 17:21
54 éves. Apósom már nincs. Nem mondanám magam jó pasinak.Ami a szexet illeti,nagyon odafigyelek minden apró dolgra aszexben,és még soha senki nempanaszkodott. Szóval szerintem ezért működik ez is.
#549   2010. 07. 13. kedd 17:21
X Törölt felhasználó (315309)
54 éves. Apósom már nincs. Nem mondanám magam jó pasinak.Ami a szexet illeti,nagyon odafigyelek minden apró dolgra aszexben,és még soha senki nempanaszkodott. Szóval szerintem ezért működik ez is.
#548   2010. 07. 13. kedd 15:51
Fruty Fruty VIP
Mennyi idős az anyósod? Apósod nem tudja kielégíteni őt? Vagy Te ilyen nagyon jó pasi vagy?
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 13. kedd 14:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (315309)
2010. 07. 13. kedd 14:46
Hali! Minden a terv szerint ment.Anyós jött asszony elment. Eljött az este Megfürödtem, és mondtam az anyósnak fürödhet én már végeztem. Megkérdeztem hogy nem e baj ha bent maradok. Kicsit szégyenlősen levetkőzött.Mikor a kádban volt nembírtam megállni és benyúltam és már bent is volt az újjam. Kicsit izgattam aztán bementem a szobába.Hallottam mikor végzett és ment a mások szobába.Átmentem és mondtam neki hogy jólenne ha átjönne mert nagyon felizgattott és most lenne rá alkalom hogy együtt legyünk. Nemsokáíg kellett győzködni. Jöt is utánnam én már levetkőzve vártam.Levettem róla a hálóinget és már az ágyon is voltunk.Nyalni keztem de akárhogy biztattam az ő nemvette a szájába. Nem akarok erőszakoskodni vele.De nagyon jóvolt így is nagyon élvezte mikor végígcsókolgattam a testét és kinyaltam.Alig várta hogy belökjem neki. Mikor végeztünk átment a másik szobába és aludtunk.Jólenne minden héten egy ilyen este.
#547   2010. 07. 13. kedd 14:46
X Törölt felhasználó (315309)
Hali! Minden a terv szerint ment.Anyós jött asszony elment. Eljött az este Megfürödtem, és mondtam az anyósnak fürödhet én már végeztem. Megkérdeztem hogy nem e baj ha bent maradok. Kicsit szégyenlősen levetkőzött.Mikor a kádban volt nembírtam megállni és benyúltam és már bent is volt az újjam. Kicsit izgattam aztán bementem a szobába.Hallottam mikor végzett és ment a mások szobába.Átmentem és mondtam neki hogy jólenne ha átjönne mert nagyon felizgattott és most lenne rá alkalom hogy együtt legyünk. Nemsokáíg kellett győzködni. Jöt is utánnam én már levetkőzve vártam.Levettem róla a hálóinget és már az ágyon is voltunk.Nyalni keztem de akárhogy biztattam az ő nemvette a szájába. Nem akarok erőszakoskodni vele.De nagyon jóvolt így is nagyon élvezte mikor végígcsókolgattam a testét és kinyaltam.Alig várta hogy belökjem neki. Mikor végeztünk átment a másik szobába és aludtunk.Jólenne minden héten egy ilyen este.
#546   2010. 07. 11. vasárnap 18:28
X Törölt felhasználó (761321)
Veszélyes is lehet a dolog!
Inkább várj, és egyszerre kapd el a kettőt!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 11. vasárnap 18:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (315309)
2010. 07. 11. vasárnap 18:17
Ma itt alszik az anyósom,és a párom késő éjszaka jön csak haza. Remélem izgalmas éjszakának nézek elébe.
#545   2010. 07. 11. vasárnap 18:25
X Törölt felhasználó (133169)
Remélem megírod!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 07. 11. vasárnap 18:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (315309)
2010. 07. 11. vasárnap 18:17
Ma itt alszik az anyósom,és a párom késő éjszaka jön csak haza. Remélem izgalmas éjszakának nézek elébe.
#544   2010. 07. 11. vasárnap 18:17
X Törölt felhasználó (315309)
Ma itt alszik az anyósom,és a párom késő éjszaka jön csak haza. Remélem izgalmas éjszakának nézek elébe.
#543   2010. 07. 09. péntek 23:19
X Törölt felhasználó (315309)
Szia sophie29! Én 32 az anyós 54.
(Ez egy válasz sophie29 üzenetére (2010. 07. 09. péntek 19:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 07. 09. péntek 19:42
Kedves Pityke!Szeretném megkérdezni hogy,Te hány éves vagy?Anyós hány éves?Köszi
#542   2010. 07. 09. péntek 19:42
sophie29 sophie29
Kedves Pityke!Szeretném megkérdezni hogy,Te hány éves vagy?Anyós hány éves?Köszi
 
... 58 59 60 61 62 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: men27 men27
Nyitás ideje: 2007. 02. 11. vasárnap
Üzenetek: 1741db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 20. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!