Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Van aki két nővel, van aki két pasival, van aki az anyósával stb...fantáziál!"
"Kinek az anyós, kinek a szomszéd felesége...izgatja a fantáziáját mi a különbség, ha egy kívánatos nőről van szó!! "
"az ember tudja hogy nem szabad, és ellen áll, de olykor oly erős a vágy minden porcikáddal azt szeretnéd, hogy már csak a gondolattól is izgalmi állapotba kerülsz és ha ez párosul a tisztelettel, udvarias közeledéssel. mhhhh "

Az eddigi hozzászólások

... 60 61 62 63 64 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#521   2010. 02. 01. hétfő 04:28
kacsaba kacsaba
Mindent bele! Fog az menni, meg ha egy kicsit huzodozni is fog! Ha nem , akkor sem fog beszelni, mert az neki sem reklam a csaladban! Ha pedig elzavar, kesobb kezdheted elolrol! Kitartas!
(Ez egy válasz Hantaboy üzenetére (2010. 01. 31. vasárnap 18:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 31. vasárnap 18:56
Sziasztok! Már régebben leírtam hogy mennyire vágyom arra hogy anyósom és köztem történjen valami. Azért írok most mert ez az érzés mostanában annyira felerősödött, hogy több éjszakán is vele álmodtam már és álló farokkal keltem fel. Pár napja is megkért ,hogy vigyem már ide meg oda kocsival és egy passzos fekete nadrág volt rajta kész voltam! Szoktam szúrkálni ,hogy :ki ez a jó csaj? meg észrevette már mikor szemem itt ott maradt főleg nyáron mikor cicik kipakolva! crazya Holnap elmegyek hozzá egyedül lesz otthon és azt hiszem elmondom neki, hogy vele szoktam álmodni és ha megkérdezi hogy mit akkor azt is elmondom, és várom a reakcióját!!! wow1 most rászántam magam. Majd jövök a fejleményekkel! remélem lesznek! wink Sziasztok!
#520   2010. 01. 31. vasárnap 22:41
X Törölt felhasználó (315309)
Várunk Hantaboy!!
(Ez egy válasz Hantaboy üzenetére (2010. 01. 31. vasárnap 18:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 31. vasárnap 18:56
Sziasztok! Már régebben leírtam hogy mennyire vágyom arra hogy anyósom és köztem történjen valami. Azért írok most mert ez az érzés mostanában annyira felerősödött, hogy több éjszakán is vele álmodtam már és álló farokkal keltem fel. Pár napja is megkért ,hogy vigyem már ide meg oda kocsival és egy passzos fekete nadrág volt rajta kész voltam! Szoktam szúrkálni ,hogy :ki ez a jó csaj? meg észrevette már mikor szemem itt ott maradt főleg nyáron mikor cicik kipakolva! crazya Holnap elmegyek hozzá egyedül lesz otthon és azt hiszem elmondom neki, hogy vele szoktam álmodni és ha megkérdezi hogy mit akkor azt is elmondom, és várom a reakcióját!!! wow1 most rászántam magam. Majd jövök a fejleményekkel! remélem lesznek! wink Sziasztok!
#519   2010. 01. 31. vasárnap 18:56
Hantaboy Hantaboy VIP
Sziasztok! Már régebben leírtam hogy mennyire vágyom arra hogy anyósom és köztem történjen valami. Azért írok most mert ez az érzés mostanában annyira felerősödött, hogy több éjszakán is vele álmodtam már és álló farokkal keltem fel. Pár napja is megkért ,hogy vigyem már ide meg oda kocsival és egy passzos fekete nadrág volt rajta kész voltam! Szoktam szúrkálni ,hogy :ki ez a jó csaj? meg észrevette már mikor szemem itt ott maradt főleg nyáron mikor cicik kipakolva! crazya Holnap elmegyek hozzá egyedül lesz otthon és azt hiszem elmondom neki, hogy vele szoktam álmodni és ha megkérdezi hogy mit akkor azt is elmondom, és várom a reakcióját!!! wow1 most rászántam magam. Majd jövök a fejleményekkel! remélem lesznek! wink Sziasztok!
#518   2010. 01. 27. szerda 10:30
X Törölt felhasználó (315309)
Ha minden jólmegy ma is megkapom az anyósomat.Sógornőm jött hozzánk hogy elkellene menni segíteni az anyósnak. Szerencsére addig ő dokinál meg nálunk lesz,Így lesz idő addig az anyóssal lenni.Majd jövök.
#517   2010. 01. 25. hétfő 21:20
X Törölt felhasználó (315309)
Nekem tetszett! Tartalmas történet.
#516   2010. 01. 25. hétfő 19:52
szex123 szex123
Ezek szerint senki sem érti!

Nem a helyesírási hibák zavarnak, hanem hogy hiányoznak a vesszők! Legalább oda illene kirakni, ahol két tagmondat/rész különválik. Ez a helyesírási hiba mennyiség nem zavaró, de hogy összefolyik minden, az igen. Ehhez nem kell nyelvtan tanárnak lenni.

(a fórumban a tartalom a lényeg, kevésbé fontos a nyelvtan, de nyilván a jó helyesírás egyben rámutat valamire, minősít valamit-valakit! tovább NE ragozzuk!) :tom ejnye1 hehe
#515   2010. 01. 25. hétfő 14:49
érzékipasi érzékipasi
Bocsi ,de tényleg nem vagyok nyelvtan tanár ! Próbáltam jól irni hát így sikerült! Minden jót nektek!
#514   2010. 01. 25. hétfő 13:10
szex123 szex123
Számomra nem a helyesíráson/tagoltságon múlik a hitelesség érzet. Nem akarom off-olni a topicot, a történet tényleg jó, de ugyanannyira hinném el akkor, ha tagolt lenne, mint így.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 01. 25. hétfő 11:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2010. 01. 25. hétfő 11:39
legalább nincs az a hatása, mintha másolta volna egy szex sztori könyvből, mint sok más kamu írásnak az oldalon.
mégha tételezzük fel, hogy nem igaz, akkor is hihetőbb mint sok másik!
#513   2010. 01. 25. hétfő 11:39
X Törölt felhasználó (69371)
legalább nincs az a hatása, mintha másolta volna egy szex sztori könyvből, mint sok más kamu írásnak az oldalon.
mégha tételezzük fel, hogy nem igaz, akkor is hihetőbb mint sok másik!
(Ez egy válasz szex123 üzenetére (2010. 01. 25. hétfő 11:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 25. hétfő 11:06
Nekem tettszett a beszámoló, jó sztori.
Hatalmasat ront viszont az élményen, hogy a mondatokat tagolatlanul írtad le, összefolytak a tagmondatok.... igazán használhattál volna vesszőket!
#512   2010. 01. 25. hétfő 11:06
szex123 szex123
Nekem tettszett a beszámoló, jó sztori.
Hatalmasat ront viszont az élményen, hogy a mondatokat tagolatlanul írtad le, összefolytak a tagmondatok.... igazán használhattál volna vesszőket!
(Ez egy válasz érzékipasi üzenetére (2010. 01. 25. hétfő 09:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 25. hétfő 09:16
Misszionárius póz volt az elhanyagolt a anyósom kedvence úgy nyomtam neki pár percig de sajnos hamar elsült a farkam és teleélveztem a fekete puncit! Persze azonnal meg kellett neki igérnem hogy nem mondom el senkinek mert abbol örült nagy baja származna! Eltelt pár kinos perc ahogy öltözött én ujra meredező farokkal feküdtem az ágyra megint magamhoz húztam és leszedtem a sortot róla benne volt de értetlenül nézett rám a férje soha nem dugta meg kétszer! Most hogy már élvezés után voltunk nyugodtabban kezdtem neki tudtam hogy a apósom még egy -két órát távol lesz a párom még tovább! Beleültettem a farkamba és szopogattam a melleit csókolgattam a nyakát lovagolni jól tudott zihálva ugrált a farkamon az első aktusnál nem figyeltem rá nagyon de most szerettem volna ha elélvez! Kérdeztem is mit tegyek azt kérte nyaljam és ujjazzam közben hát pár perc nyalás és ujjazás után az én drága anyosom olyat élvezett hogy még hallani is jó volt úgy belenyomta a fejem az ölébe hogy alig kaptam levegöt! Minden pózba szerettem volna kicsit dugni ezért négykézláb hátulrol nyomtam neki jó volt nézni ahogy minden egyyes lökésnél megremed az izmos feszes segge ! Aztán megfordúlt hanyadt feküdt a lábát a nyakamba rakattam vele és jó mélyen nyomtam a faszom az akkor már tágabb punciba majd nem sokkal később ujra teleélveztem a fekete kis szőröst! Popóját nem hagyta szopni nem tudott de hatalmas élmény volt számomra! Ezután volt még jópár alkalom de ez volt a legemlékezetesebb számomra az első! Remélem tetszett a beszámolom nektek!
#511   2010. 01. 25. hétfő 09:16
érzékipasi érzékipasi
Misszionárius póz volt az elhanyagolt a anyósom kedvence úgy nyomtam neki pár percig de sajnos hamar elsült a farkam és teleélveztem a fekete puncit! Persze azonnal meg kellett neki igérnem hogy nem mondom el senkinek mert abbol örült nagy baja származna! Eltelt pár kinos perc ahogy öltözött én ujra meredező farokkal feküdtem az ágyra megint magamhoz húztam és leszedtem a sortot róla benne volt de értetlenül nézett rám a férje soha nem dugta meg kétszer! Most hogy már élvezés után voltunk nyugodtabban kezdtem neki tudtam hogy a apósom még egy -két órát távol lesz a párom még tovább! Beleültettem a farkamba és szopogattam a melleit csókolgattam a nyakát lovagolni jól tudott zihálva ugrált a farkamon az első aktusnál nem figyeltem rá nagyon de most szerettem volna ha elélvez! Kérdeztem is mit tegyek azt kérte nyaljam és ujjazzam közben hát pár perc nyalás és ujjazás után az én drága anyosom olyat élvezett hogy még hallani is jó volt úgy belenyomta a fejem az ölébe hogy alig kaptam levegöt! Minden pózba szerettem volna kicsit dugni ezért négykézláb hátulrol nyomtam neki jó volt nézni ahogy minden egyyes lökésnél megremed az izmos feszes segge ! Aztán megfordúlt hanyadt feküdt a lábát a nyakamba rakattam vele és jó mélyen nyomtam a faszom az akkor már tágabb punciba majd nem sokkal később ujra teleélveztem a fekete kis szőröst! Popóját nem hagyta szopni nem tudott de hatalmas élmény volt számomra! Ezután volt még jópár alkalom de ez volt a legemlékezetesebb számomra az első! Remélem tetszett a beszámolom nektek!
#510   2010. 01. 25. hétfő 08:58
érzékipasi érzékipasi
Üdv G.G. olvasók! Sezeretném én is megosztani veletek egy történetet melynek én voltam a főszereplője! A dolog 1995 ben kezdődött akkor én 21 éves állandóan szexelni akaró fiú voltam mondhatnám máson sem járt az eszem csak azon kit ,hogy lehetene meggkapni feltételezem ezzel más is volt van így! Megismertem egy 16 éves gyönyörű vonzó lányt akivel aztán 5 évig jártunk abbol 2 évet éltünk együtt! Hétvégente náluk alaudtam a szüleivel élt együtt vagy ő nállam 50 km volt egy másik városba az iskola miatt nem tudtunk hétközben csak néha találkozni! Az apja nem kedvelt az (anyósom) viszont annál jobban persze kellett vagy két év mire elértünk erre a szintre! Minden este mikor ott aludtam náluk azt vártam hogy anyósom megfürödjön és csak a ffürdőköppenyében járkáljon rendszerint a nappaliaban tévéztünk 4 esben olyankor mindig a gyönyörű barna combjait figyeltem és ezt ő is észrevette!165 cm 50-60 kg között 37 éves barna gyönyörű bőre hibátlan mellei szép fekete haja volt feszes seggeegyszóval nagyon jól tartotta magát! Apósom minden hajnalba ment tejet hordott teherautóval soha nem jött haza délelőtt 10 nél hamarabb ja és persze csajozott az öreg mert sok surlódás volt köztük ! Bocsi a hosszú felvezetőért de úgy gondoltam így könnyebben elképzelitek a történteket!Május vége volt csütörtökön mentem a páromhoz még két hét volt a sulibol neki úgy volt hogy be sem megy de egy barátnője rábeszélte és mondtam hogy délig megleszek nélküle ! Így történt hogy kettesben maradtunk az anyósommal! Ha rajtam múlik nem kezdeményezek hiába voltam kanos ,ahogy elment a párom bejött a szobánkba az anyósom és arrol faggatott mit szeretnék reggelire! Én még ágyban voltam meztelen gaty a nélkül ő egy rövid sortba meg egy pólóba a mellbimbóit figyeltem amik kitüremkedtek meg a combjait állt a farkam! elkezdtünk beszélgetni mindenröl de ez megszokott dolog volt kb,10 perc múlva már arrol panaszkodott hogy apósom csajozik őt elhanyagolja meg hasonlók! Nem nagyon tudtam mit kezdjek ezzel a helyzettel de aztán eröt vettem magamon és elkezdtem fűzni! Minden féle hülye idétlen dumával hogy én örülnék hogyha ennyi idösen ilyen szép nő lenne a feleségem meg hasonló marhaságok! Ott ült tölem alig egy karnyujtásnyira nem tudtam szabad-e de megfogtam a kezét és a farkamhoz tettem ami már vagy 20 perce állt mondtam neki hogy ez nem jó dolog de én oda vagyok érte! Nem is kellett többúgy el kezdte verni a farkam hogy majdnem elsültem,leállitottam és kb.öt másodperc alatt meztelenre vetköztettem ott volt előttem ruhátlanul fekete nem borotvál pinája pár másodperc múlva a nyelvem csapásait érezte annyira nedves volt szinte folyt após nem nyalta soha mint később kiderült! Miután szétnyaltam próbáltam szopatni is de csak nyalogatta szívogatta puszilgatta nem tudott szopni úgy mint a lánya ekkor már majdnem felrobbant a farkam! Végre eljött a pillanat hanyadt fektettem és szépen benyomtam a meredező kőkemény faszomat a nedves szőrös puncikába! Folyt.köv
#509   2010. 01. 24. vasárnap 21:03
pulse01 pulse01
Én azt hiszem itt nem csak egy hsz-ről van szó.
(Ez egy válasz NiceGuy üzenetére (2010. 01. 24. vasárnap 15:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 24. vasárnap 15:28
Mi annyira hihetetlen abban,amit pittyke mondott?!?Vagy nalatok tabu a masodik menet? smile )
#508   2010. 01. 24. vasárnap 15:28
NiceGuy NiceGuy
Mi annyira hihetetlen abban,amit pittyke mondott?!?Vagy nalatok tabu a masodik menet? smile )
(Ez egy válasz pulse01 üzenetére (2010. 01. 24. vasárnap 13:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 24. vasárnap 13:27
zsolti 2-nek valahol igaza van.Csúnya dolog a hazugság! ejnye1
#507   2010. 01. 24. vasárnap 13:27
pulse01 pulse01
zsolti 2-nek valahol igaza van.Csúnya dolog a hazugság! ejnye1
#506   2010. 01. 24. vasárnap 13:24
X Törölt felhasználó (315309)
Egyébként a sperma mennyiségéről szósem volt.Akkor miről beszélsz? Úgylátom te nagyon bízol a teljesítőképességedben. Te is tudod hogy egy férfiember nemtudja megjátszani az orgazmust.
Egy kemény menet után néha kicsit nehézkes a második. Persze van amikor simán még harmadik is.De ez sokmindentől függ.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 01. 24. vasárnap 08:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (438114)
2010. 01. 24. vasárnap 08:03
szerintem azt kellene tiltani aki hazudik . tehát nem igaz történeteket irnak
#505   2010. 01. 24. vasárnap 12:37
szex123 szex123
De mi volt az, ami miatt nem hiszed el a történetet?? Mert azt mindenki látja, hogy vagdalkozol, meg hülyézel, meg kitiltanád a hazudozókat, de akkor mondd el azt is, hogy mi az ami egyértelműen bizonyítja, hogy hazudott?
Ha arra gondolsz, hogy kevés spermája maradt, akkor az elég hülyeség. Volt már részed 1 óra különbséggel (2) szexben? (lehet úgy is érteni, hogy mikor hazajött (ami lehetett sokkal később is), rá egy órával dugott a feleségével is..."
De ha még nem is így volt, akkor is, ha a szex jó, akkor bizony lesz anyag is, a másodikban is. De ha még kevesebb is, nem feltétlenül lehet észrevenni pl nyelés közben, vagy ha gumiba megy, vagy ha punciba/seggbe megy.
De a kedvedért tegyük fel, hogy nem igazat mondott: akkor mi van?? negatívan befolyásolja az életed???
Attól még, hogy kételkedsz valamiben, amíg nem egyértelmű, tessék szépen befogni a pofádat, ha csak ilyen rágalmazások jönnek ki rajta!
Inkább olvasok kamu dolgokat, mint olyan szedett-vedett rágalmazó-provokáló hsz-eket, mint a tied.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 01. 24. vasárnap 08:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (438114)
2010. 01. 24. vasárnap 08:03
szerintem azt kellene tiltani aki hazudik . tehát nem igaz történeteket irnak
#504   2010. 01. 24. vasárnap 11:12
X Törölt felhasználó (315309)
zsolti 2! Te egy igazi bukó vagy.Hogy jösz te ahoz hogy lehülyézz bárkit akit mégcsak nemis ismersz.Ha úgygondolod hazudni járunk ide,nemkell elolvasnod.Szóval nincs itt hely az olyan kötekedő ember számára mint te.
Nem fikázni járok meg nem hazudni.Bizonyítani nemtudom de elhiheted hogy ez mind igaz.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 01. 24. vasárnap 08:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (438114)
2010. 01. 24. vasárnap 08:03
szerintem azt kellene tiltani aki hazudik . tehát nem igaz történeteket irnak
#503   2010. 01. 24. vasárnap 08:03
X Törölt felhasználó (438114)
szerintem azt kellene tiltani aki hazudik . tehát nem igaz történeteket irnak
#502   2010. 01. 24. vasárnap 03:47
NiceGuy NiceGuy
En ezert a hsz`ert siman tiltanalak egy idore az oldalrol!Nem szegyenled magad,lehulyezni mas feleseget??!?Nem ertem meg,mit keresnek az ilyen emberek az oldalon!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 01. 24. vasárnap 01:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (438114)
2010. 01. 24. vasárnap 01:00
és olyan hülye a feleséged , hogy a cuccal is eltudtál számolni ? jó neked vazze,
 
... 60 61 62 63 64 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: men27 men27
Nyitás ideje: 2007. 02. 11. vasárnap
Üzenetek: 1741db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 20. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!