Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Van aki két nővel, van aki két pasival, van aki az anyósával stb...fantáziál!"
"Kinek az anyós, kinek a szomszéd felesége...izgatja a fantáziáját mi a különbség, ha egy kívánatos nőről van szó!! "
"az ember tudja hogy nem szabad, és ellen áll, de olykor oly erős a vágy minden porcikáddal azt szeretnéd, hogy már csak a gondolattól is izgalmi állapotba kerülsz és ha ez párosul a tisztelettel, udvarias közeledéssel. mhhhh "

Az eddigi hozzászólások

... 69 70 71 72 73 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#341   2008. 11. 27. csütörtök 22:21
X Törölt felhasználó (315309)
Hali! Ezt a csatát neked kell megvívni.Szerintem csak egyedűl te tudod rávenni,megmondani neki mit érzel.Próbálj meg minél közelebb kerűlni hozzá hátha veszi a lapot.Egyébként hány éves a Mami? Hogy kezdődött a sztory? Sok szerencsét!Kérünk beszámolót ha lehet. eljen
(Ez egy válasz Zsbalo üzenetére (2008. 11. 27. csütörtök 21:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 27. csütörtök 21:39
Sziasztok! Adjatok tippet légyszi, hogyan tudnám megdugni anyósomat, mert már nagyon rá vagyok indulva. Tegnap kilestem zuhanyzás közben, azóta mégjobban erősödött bennem az érzés, hogy meg akarom dugni! Segítsetek!
#340   2008. 11. 27. csütörtök 21:39
Zsbalo Zsbalo
Sziasztok! Adjatok tippet légyszi, hogyan tudnám megdugni anyósomat, mert már nagyon rá vagyok indulva. Tegnap kilestem zuhanyzás közben, azóta mégjobban erősödött bennem az érzés, hogy meg akarom dugni! Segítsetek!
#339   2008. 11. 05. szerda 20:00
stejnfred stejnfred
nekem is nagyon bejon mert nem ismerem !
(Ez egy válasz men27 üzenetére (2007. 02. 11. vasárnap 16:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 11. vasárnap 16:13
Sziasztok, arra lennék kívánci, hogy ki az akinek nagyon bejönne az anyósa
Nekem nagyon bejön, 49 éves, édes mellei vannak, és igazi érett nő.
#338   2008. 11. 05. szerda 19:30
X Törölt felhasználó (14764)
Nem tud nekem egy ilyen rámenős anyóst, vagy keresztanyut Hajdú-megyéből ajánlani? smile
#337   2008. 10. 31. péntek 22:22
X Törölt felhasználó (315309)
Hali!Hány éves a mama? Ezekszerint vette a lapot ő is! eljen nyes
(Ez egy válasz autopro üzenetére (2008. 10. 31. péntek 19:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 10. 31. péntek 19:25
Én is megnéztem már többször, zuhanyzás, fürdés vagy öltözés-vetkőzés közben! Hihetetlen, hogy mennyire kívánatos tud lenni!
Többször volt már olyan is, hogy fürdés után leült hozzánk a nappaliba beszélgetni, és nem egyszer félrecsúszott a fürdőköpenye! Nem volt alatta semmi!
Volt rá példa, hogy észrevette, hogy a punciját bámulom ilyenkor nem jött zavarba, odahúzta a fürdőköpenyt és pont.
#336   2008. 10. 31. péntek 19:25
autopro autopro
Én is megnéztem már többször, zuhanyzás, fürdés vagy öltözés-vetkőzés közben! Hihetetlen, hogy mennyire kívánatos tud lenni!
Többször volt már olyan is, hogy fürdés után leült hozzánk a nappaliba beszélgetni, és nem egyszer félrecsúszott a fürdőköpenye! Nem volt alatta semmi!
Volt rá példa, hogy észrevette, hogy a punciját bámulom ilyenkor nem jött zavarba, odahúzta a fürdőköpenyt és pont.
#335   2008. 10. 30. csütörtök 14:54
X Törölt felhasználó (315309)
Szia Molly_anyó!Részemről egyáltalán,de úgyvélem anyós részéről sincs semmiféle érzelem.Csupán a szex miatt,és ez felőlem így is marad.
(Ez egy válasz Molly_anyó üzenetére (2008. 10. 30. csütörtök 07:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 10. 30. csütörtök 07:50
Szia
Arra lennék kiváncsi érzelmileg hogy álltok?
Gondolok arra, ez csak sima sexuális kapcsolat ami arról szól kielégititek egymást, esetleg másképp is éreztek már?
Vagy megbeszéltétek ez csak sex?
#334   2008. 10. 30. csütörtök 14:20
retep61 retep61
Nem volt igazán probléma, mert úgy fél évvel azután, hogy udvarolni kezdtem a lányának, egy szülinapi köszöntésen felajánlotta a tegeződést. Mivel azért nekem nem volt könnyű, úgy szólítottam, hogy M..... mama.
Pl: Szia M.... mama
A későbbiekben ez nem változott, mert megszokottá vált.
(Ez egy válasz big_maci üzenetére (2008. 10. 30. csütörtök 06:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 10. 30. csütörtök 06:31
nem semmi sztori! smile

gondolom előtte magázódtatok, nem?
ha igen, akkor utána mi lett, "letegeződtetek"?
#333   2008. 10. 30. csütörtök 07:50
Molly_anyó Molly_anyó VIP
Szia
Arra lennék kiváncsi érzelmileg hogy álltok?
Gondolok arra, ez csak sima sexuális kapcsolat ami arról szól kielégititek egymást, esetleg másképp is éreztek már?
Vagy megbeszéltétek ez csak sex?
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 10. 28. kedd 15:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (315309)
2008. 10. 28. kedd 15:02
Eljutottam odáig hogy már rendszeresen dugom az anyóst.Amikor csak lehetőség van rá,kihasználjuk az alkalmat.Amikor elősször megkívántam,soha nemgondoltam hogy idáig eljutok.Szerencsémre.És azóta a mama is keresi a lehetőségeket hogy együttlehessünk . worship
#332   2008. 10. 30. csütörtök 06:31
big_maci big_maci
nem semmi sztori! smile

gondolom előtte magázódtatok, nem?
ha igen, akkor utána mi lett, "letegeződtetek"?
(Ez egy válasz retep61 üzenetére (2008. 10. 02. csütörtök 14:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 10. 02. csütörtök 14:36
Két hónapra „egyedül” maradtam. Az anyósom továbbra is ellátott minden jóval és még takarított is. A harmadik héten, amikor meglátogatott, éppen nálam volt egy utóvizsgára készülő csoporttársnőm. A kidolgozott vizsgatételekért jött. Megkínáltam egy teával és ajtót nyitni a kanapéról keltem fel otthagyva a csészét. Olyan szemekkel nézett az anyósom mikor meglátta a csoporttársnőmet és a bögréket az asztalon, amilyennek még sosem láttam. Fura is lett a hangulat, amit érezve a vendégem 2 percen belül távozott. Megkaptam az ellátmányt, és még a fürdőszobát is kitakarította. Hiába mondtam, hogy én is meg tudom csinálni. A végeztével mellém huppant a kanapéra, hogy hú, de elfáradt. Néhány mondat után elkezdett faggatózni, hogy milyen érzés már harmadik hete nő nélkül. Mondtam neki, hogy egyelőre még nem kínzó, de már éjszakánként már szoktam szexiseket álmodni. Meglepődésemre megkérdezte, hogy ki szoktam e verni? Mivel szexes téma szinte soha nem volt közöttünk, azt mondtam, hogy nem. Ez persze nem fedte a valóságot. Erre azt mondja, hogy az nem egészséges, ilyen olyan gyulladást kaphatok, meg egy ilyen korú fiatalember biztos hiányzik a testkontaktus, egy finom meleg ölelés. Ekkor egészen közel húzódott, felém fordulva hozzám nyomta a melleit, és a fülembe súgva kérdezte, hogy segítsen e rajtam. Nyelni sem tudtam a meglepetéstől nemhogy válaszolni. Ekkor kezével a nadrágon keresztül megfogta a farkam, és becsókolt a nyakamba. A pulzusom felugrott az egekbe és a meglepődöttségtől szótlan és mozdulatlan maradtam. Kezével elkezdte az övemet nyitni, én ekkor bátortalanul, de megmarkoltam a melleit. Húúú, micsoda érzés volt az akkor még a blúza alatti melltartóban pihenő puha dudát megfogni, évek óta vágytam erre. Ő lehúzta cippzárat a nadrágomon és már nyúlt is farkam után, ami már lüktetett. Elkezdte masszírozni, lassan verni. Ez alatt egyre lejjebb csúszott mellőlem, és pár pillanat múlva ott térdelt a kanapé előtt a farkamat nézve. Utána szinte kérdően felnézett a szemembe. Nem értettem, de nem is várt választ, hanem egyszer csak rábukott a farkamra és elkezdett szopni. Ilyen tűzzel, szenvedéllyel addig még nem szopott nekem senki, a lánya se. Ez volt az első mélytorkos szopás, amit megéltem. Egy, két perc után majdnem elsült a farkam, amit érezhetett, ekkor abbahagyta és lehúzta rólam az addig csak kigombolt nadrágomat. Újra nekilátott, de akkor a golyóimat is kezelésbe vette a nyelvével, sőt a farkamat a hasamra szorítva a golyóim tövét is nyalta, éppen csak nem érte el a fenekem lyukát. Ahogy visszatért a szopni a farkamra, elsültem. Ki akartam venni a szájából, mert a barátnőm nem szerette a szájba élvezést, de Ö nem engedte. Belelőttem az egész tárat. Lenyelte, de olyan jóízűen, mosolyogva, mintha valami csemege lett volna és közben a szemembe nézett. Én eldőltem, mint aki most futotta volna le a maratont. Mellém jött a kanapéra, átölelt és simogatott....
#331   2008. 10. 29. szerda 09:21
stili stili
Fiatalabb koromban volt egy barátnőm akinek az anyja elvált volt, és nem volt pasija, és egyszer-kétszer célzott rá hogy ő is beengedne az ágyába. Egyszer aztán úgy jött össze hogy egy délután lefeküdtünk, izgalmas volt de tartottam tőle hogy barátnőm ne hogy megtudja. A nő teljesen átlagos kinézetű volt, és nagyon ki volt éhezve. Ezután egyre jobban kimutatta hogy mit is akar, de sajnos a lánya előtt is, ami a kapcsolatunkra nézve nem volt előnyös.
#330   2008. 10. 28. kedd 15:02
X Törölt felhasználó (315309)
Eljutottam odáig hogy már rendszeresen dugom az anyóst.Amikor csak lehetőség van rá,kihasználjuk az alkalmat.Amikor elősször megkívántam,soha nemgondoltam hogy idáig eljutok.Szerencsémre.És azóta a mama is keresi a lehetőségeket hogy együttlehessünk . worship
#329   2008. 10. 10. péntek 19:37
X Törölt felhasználó (44463)
hosszúcombú,vékony nagymellü szőke borotvált puncis bombázú őt csak kivánnai lehet
#328   2008. 10. 05. vasárnap 23:43
evapat60 evapat60
Nem az a lényeges,hogy kitalált, vagy nem. Az ok a Te lelkedben rejtőzik. Miért vagy ezen az oldalon? Ha erre válszt adsz magadnak, akkor holnap már nem leszel itt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 10. 05. vasárnap 17:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (53593)
2008. 10. 05. vasárnap 17:52
retep61!

Gratul neked irigyellek.Azért 3-as feleállást is remélem leiród hogy sikerült a mamát megfűzni és milye volt? Aztán jöhet a többi történeted sorba..
Végre valaki aki tud írni és a történetei nem kitaláltak!
#327   2008. 10. 05. vasárnap 17:52
X Törölt felhasználó (53593)
retep61!

Gratul neked irigyellek.Azért 3-as feleállást is remélem leiród hogy sikerült a mamát megfűzni és milye volt? Aztán jöhet a többi történeted sorba..
Végre valaki aki tud írni és a történetei nem kitaláltak!
#326   2008. 10. 04. szombat 16:56
X Törölt felhasználó (315309)
Nagyon jó kis történet! nyes eljen Gratula
(Ez egy válasz retep61 üzenetére (2008. 10. 02. csütörtök 14:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 10. 02. csütörtök 14:38
Pár perc után annyira magamhoz tértem, hogy megköszöntem, mire a „szívesen máskor is” választ kaptam.
Ekkor felbátorodva újra megfogtam a mellét, és masszírozni kezdtem. Hálás tekintetét látva kezem elindult a blúza alá, éreztem tüzes puha testét. Majd kigomboltam a blúzát. Fekve nem ment tovább, így felkelt és az amúgy is keskeny kanapé mellett elkezdett vetkőzni. nem volt sztriptíz, de nagyon szexin csinálta. Én levettem közben az ingem. Újra mellém ült már teljesen pucéran, összebújtunk, de a kezem már az egész testén körbejárt miközben az arcát néztem, és amikor a combjaihoz ért, az szétnyílt mintha fotocella működtetné. Akkoriban még nem volt divat a kopasz punci, de ma már meglepődnék, ha ilyen szőrössel találkoznék. Elkezdtem simogatni a punciját, csiklótól a hüvelybejáratig, mint a barátnőmnél szoktam, és olyan nedvességet éreztem amilyet még addig soha. Most én csúsztam le, ahogy Ő korábban, és puszilgatva a számmal elindultam a puncija felé. Kicsit félve, mert nyár volt, a combjai se voltak vékonyak, olyan jó húsos volt mindene alul is, és féltem az esetleges túlérett szagoktól. Kellemesen csalódtam, minden finom illatos volt, mint később kiderült, a fürdőszoba takarítás után a puncija is megtisztult. Jóízűen nyaltam a punciját és ahogy felhúzta a combjait olyan papás mamás pózba szinte azonnal elélvezett. Úgy remegett a gyönyörtől, hogy először azt hittem rosszul van. Ezután én adtam vissza a simogatásokat puszilgatásokat, amiket az én élvezésem után kaptam. Mellé húzódtam a szűk kanapéra, és szerintem aludt néhány percet, mert olyan mozdulatlanul feküdt, egyenletesen lélegezve. Büszke voltam magamra, hogy ilyen gyönyörben részesíthettem. Amikor magához tért összeszedte a ruháit, letusolt és elbúcsúzott. Azt ígérte hamarosan újra jön, és a későbbiekben be is tartotta. Hetente kétszer jött, és mindig szexeltünk. Nemcsak dugtunk, hanem a fenekét is megkaptam. Nem kértem, Ő akarta, és azóta sem volt szerencsém popsiszexhez. Későbbiekben egyik nőm sem vállalta be. Talán a farkam miatt, mert ugyan csak 15 cm hosszú, de 5,5 cm átmérőjű, és nagy a feje.

A két hónap leteltével a barátnőm visszajött. Kint megismerkedett egy szőke kék szemű hollandussal, és mondanom sem kell, hogy 1 hónapon belül szakítottunk. Az anyóssal megmaradt a jó kapcsolatom, segítettem neki, amikor kért, de szex már csak néhány évig volt közöttünk 2-3 alkalommal évente. Igaz volt közte 3-as felállás is. Talán majd elmesélem. A lánya a diploma után kiköltözött Hollandiába.
Az anyós mára egy ősz anyóka lett, beleszomorodott, hogy a lánya és az unokái messze kerültek. Én is megtaláltam életem igazi párját, szinte mindenben azonosan látjuk a dolgokat, úgyhogy szex terén is minden OK. Írhatnék az „igat ha megdugják a feleségemet” topikba is, csak az inkább a részemről úgy kéne szóljon, hogy „izgat, ha bármilyen módon élvez a feleségem”. Ebbe sok minden benne van, az is ha dugják.
#325   2008. 10. 03. péntek 12:51
X Törölt felhasználó (44463)
ha szexy és kívánatos miért ne.
#324   2008. 10. 02. csütörtök 14:38
retep61 retep61
Pár perc után annyira magamhoz tértem, hogy megköszöntem, mire a „szívesen máskor is” választ kaptam.
Ekkor felbátorodva újra megfogtam a mellét, és masszírozni kezdtem. Hálás tekintetét látva kezem elindult a blúza alá, éreztem tüzes puha testét. Majd kigomboltam a blúzát. Fekve nem ment tovább, így felkelt és az amúgy is keskeny kanapé mellett elkezdett vetkőzni. nem volt sztriptíz, de nagyon szexin csinálta. Én levettem közben az ingem. Újra mellém ült már teljesen pucéran, összebújtunk, de a kezem már az egész testén körbejárt miközben az arcát néztem, és amikor a combjaihoz ért, az szétnyílt mintha fotocella működtetné. Akkoriban még nem volt divat a kopasz punci, de ma már meglepődnék, ha ilyen szőrössel találkoznék. Elkezdtem simogatni a punciját, csiklótól a hüvelybejáratig, mint a barátnőmnél szoktam, és olyan nedvességet éreztem amilyet még addig soha. Most én csúsztam le, ahogy Ő korábban, és puszilgatva a számmal elindultam a puncija felé. Kicsit félve, mert nyár volt, a combjai se voltak vékonyak, olyan jó húsos volt mindene alul is, és féltem az esetleges túlérett szagoktól. Kellemesen csalódtam, minden finom illatos volt, mint később kiderült, a fürdőszoba takarítás után a puncija is megtisztult. Jóízűen nyaltam a punciját és ahogy felhúzta a combjait olyan papás mamás pózba szinte azonnal elélvezett. Úgy remegett a gyönyörtől, hogy először azt hittem rosszul van. Ezután én adtam vissza a simogatásokat puszilgatásokat, amiket az én élvezésem után kaptam. Mellé húzódtam a szűk kanapéra, és szerintem aludt néhány percet, mert olyan mozdulatlanul feküdt, egyenletesen lélegezve. Büszke voltam magamra, hogy ilyen gyönyörben részesíthettem. Amikor magához tért összeszedte a ruháit, letusolt és elbúcsúzott. Azt ígérte hamarosan újra jön, és a későbbiekben be is tartotta. Hetente kétszer jött, és mindig szexeltünk. Nemcsak dugtunk, hanem a fenekét is megkaptam. Nem kértem, Ő akarta, és azóta sem volt szerencsém popsiszexhez. Későbbiekben egyik nőm sem vállalta be. Talán a farkam miatt, mert ugyan csak 15 cm hosszú, de 5,5 cm átmérőjű, és nagy a feje.

A két hónap leteltével a barátnőm visszajött. Kint megismerkedett egy szőke kék szemű hollandussal, és mondanom sem kell, hogy 1 hónapon belül szakítottunk. Az anyóssal megmaradt a jó kapcsolatom, segítettem neki, amikor kért, de szex már csak néhány évig volt közöttünk 2-3 alkalommal évente. Igaz volt közte 3-as felállás is. Talán majd elmesélem. A lánya a diploma után kiköltözött Hollandiába.
Az anyós mára egy ősz anyóka lett, beleszomorodott, hogy a lánya és az unokái messze kerültek. Én is megtaláltam életem igazi párját, szinte mindenben azonosan látjuk a dolgokat, úgyhogy szex terén is minden OK. Írhatnék az „igat ha megdugják a feleségemet” topikba is, csak az inkább a részemről úgy kéne szóljon, hogy „izgat, ha bármilyen módon élvez a feleségem”. Ebbe sok minden benne van, az is ha dugják.
#323   2008. 10. 02. csütörtök 14:36
retep61 retep61
Két hónapra „egyedül” maradtam. Az anyósom továbbra is ellátott minden jóval és még takarított is. A harmadik héten, amikor meglátogatott, éppen nálam volt egy utóvizsgára készülő csoporttársnőm. A kidolgozott vizsgatételekért jött. Megkínáltam egy teával és ajtót nyitni a kanapéról keltem fel otthagyva a csészét. Olyan szemekkel nézett az anyósom mikor meglátta a csoporttársnőmet és a bögréket az asztalon, amilyennek még sosem láttam. Fura is lett a hangulat, amit érezve a vendégem 2 percen belül távozott. Megkaptam az ellátmányt, és még a fürdőszobát is kitakarította. Hiába mondtam, hogy én is meg tudom csinálni. A végeztével mellém huppant a kanapéra, hogy hú, de elfáradt. Néhány mondat után elkezdett faggatózni, hogy milyen érzés már harmadik hete nő nélkül. Mondtam neki, hogy egyelőre még nem kínzó, de már éjszakánként már szoktam szexiseket álmodni. Meglepődésemre megkérdezte, hogy ki szoktam e verni? Mivel szexes téma szinte soha nem volt közöttünk, azt mondtam, hogy nem. Ez persze nem fedte a valóságot. Erre azt mondja, hogy az nem egészséges, ilyen olyan gyulladást kaphatok, meg egy ilyen korú fiatalember biztos hiányzik a testkontaktus, egy finom meleg ölelés. Ekkor egészen közel húzódott, felém fordulva hozzám nyomta a melleit, és a fülembe súgva kérdezte, hogy segítsen e rajtam. Nyelni sem tudtam a meglepetéstől nemhogy válaszolni. Ekkor kezével a nadrágon keresztül megfogta a farkam, és becsókolt a nyakamba. A pulzusom felugrott az egekbe és a meglepődöttségtől szótlan és mozdulatlan maradtam. Kezével elkezdte az övemet nyitni, én ekkor bátortalanul, de megmarkoltam a melleit. Húúú, micsoda érzés volt az akkor még a blúza alatti melltartóban pihenő puha dudát megfogni, évek óta vágytam erre. Ő lehúzta cippzárat a nadrágomon és már nyúlt is farkam után, ami már lüktetett. Elkezdte masszírozni, lassan verni. Ez alatt egyre lejjebb csúszott mellőlem, és pár pillanat múlva ott térdelt a kanapé előtt a farkamat nézve. Utána szinte kérdően felnézett a szemembe. Nem értettem, de nem is várt választ, hanem egyszer csak rábukott a farkamra és elkezdett szopni. Ilyen tűzzel, szenvedéllyel addig még nem szopott nekem senki, a lánya se. Ez volt az első mélytorkos szopás, amit megéltem. Egy, két perc után majdnem elsült a farkam, amit érezhetett, ekkor abbahagyta és lehúzta rólam az addig csak kigombolt nadrágomat. Újra nekilátott, de akkor a golyóimat is kezelésbe vette a nyelvével, sőt a farkamat a hasamra szorítva a golyóim tövét is nyalta, éppen csak nem érte el a fenekem lyukát. Ahogy visszatért a szopni a farkamra, elsültem. Ki akartam venni a szájából, mert a barátnőm nem szerette a szájba élvezést, de Ö nem engedte. Belelőttem az egész tárat. Lenyelte, de olyan jóízűen, mosolyogva, mintha valami csemege lett volna és közben a szemembe nézett. Én eldőltem, mint aki most futotta volna le a maratont. Mellém jött a kanapéra, átölelt és simogatott....
#322   2008. 10. 02. csütörtök 14:35
retep61 retep61
Az én történetem 26 éves és csak anyós jelöltről szól. Tehát múlt időben igaz, hogy kívánom az anyósom, aki akkor 51 éves volt. Ma 77 éves és már 22 éve nem kívánom. A kétkedők miatt a körülményeket is leírom, akit nem érdekelnek a körülmények az ugorjon a következő beírásra.

A nyolcvanas évek elején, az egyetemi tanulmányaim kezdetén ismertem meg akkori barátnőmet, és minden a kor szokásos menetrendje szerint zajlott közöttünk. Azzal a kis különbséggel, hogy a déditől örökölt kicsi 1,5 szobás lakásomban laktunk. Ez akkor nagy kiváltságnak számított. Úgy éltünk, mint egy fiatal házaspár, tulajdonképpen mindenki annak tekintett minket, csak papír nem volt róla. Apósom nem volt, még a megismerkedésünk előtt autóbalesetben elhunyt, állítólag jó ember volt. Ennek okán a kertes házban élő anyósom számára én voltam a férfiember a házban, mármint a házkörüli munkákban. Szerencsére azért nem vitte túlzásba a segítségigényt, nem voltam kizsákmányolva. Általában valamelyik hétvégi napon találkoztunk, és ekkor el lettünk látva kajával, zsebpénzzel, mert vezető beosztásban dolgozott az anyósom. A jó anyagiak miatt volt tehetőssége magával is törődni, ápolt csinos asszony volt. Nyáron mindig legeltettem a szemem közepesen nagy kerek fenekén és a telt mellein. A negyedik év végén kötelező volt szakmai gyakorlatot végezni a nyáron. A barátnőm nagyon jó tanuló volt végig, és egy egyetemi diákcsere keretében a gyakorlatot Hollandiában végezhette 2 hónapon keresztül, ráadásul ösztöndíjjal. Az idősebben tudhatják, ez akkor nagy szám volt. Akkor talán még még létezett a háromévenkénti devizakeret nyugatra.

Két hónapra „egyedül” maradtam.....
 
... 69 70 71 72 73 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: men27 men27
Nyitás ideje: 2007. 02. 11. vasárnap
Üzenetek: 1741db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 20. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!