Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Van aki két nővel, van aki két pasival, van aki az anyósával stb...fantáziál!"
"Kinek az anyós, kinek a szomszéd felesége...izgatja a fantáziáját mi a különbség, ha egy kívánatos nőről van szó!! "
"az ember tudja hogy nem szabad, és ellen áll, de olykor oly erős a vágy minden porcikáddal azt szeretnéd, hogy már csak a gondolattól is izgalmi állapotba kerülsz és ha ez párosul a tisztelettel, udvarias közeledéssel. mhhhh "

Az eddigi hozzászólások

... 71 72 73 74 75 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#306   2008. 09. 17. szerda 16:37
X Törölt felhasználó (338297)
Hai pittyke.Én nem vagyok 1 elmaradott gyerek,megértem már sok mindent a sex terén.Voltam 4es ben is váltogattam a csajokat élveztem az életet.De az anyósod hogy tud a lánya szemébe nézn i,miközben veled kamatyol?-csak úgy gondoljatok bele....Persze nem vagyok semmi jónk elrontója.Volt nekem is olyan csajom akinek simán bevállaltam volna a muterját,de azok csak tinikori muffok voltak(lehettem ugy 18-20 éves kb.
#305   2008. 09. 17. szerda 15:18
X Törölt felhasználó (315309)
A hétvégén ujra megvolt az anyósom.Épp a konyhában mosogatott és egy átlátszó ruha volt rajta.Sajnos a sógornőm is othonvolt.De szerencsére pont indúlt pihenni. Az anyós mégegyszer beszólt neki hogy mosogat és majd aztán jön ő is Ekkor már átláttam a helyzetet és nyomúltam is.Megfogtam a kezét és mondtam neki menjünk be a szobába.Ő szó nélkűl jött,levetettem a bugyiját,előredöntöttem és hátulról adtam neki az ívet.Alig bírtam csendre bírni.Annyira élvezett.Aztán nemsokkal én is.Aztán bement lepihenni, és én eljöttem mintha semmisem történt volna.Már kérdezte.mikor megyek megint.Szerencsére mindig vannak dolgok amiért menni kell hozzá.Remélem nemsokára megyek megint. worship eljen
#304   2008. 09. 12. péntek 12:46
_Laca_ _Laca_
Ez nem gyenge!! rolleyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 09. 07. vasárnap 08:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (53593)
2008. 09. 07. vasárnap 08:23
Én 13 éve vagyok nős anyósom 55 éves de még most is nagyon izgató.Heti 3-4 szer jár tornázni a mellei nagyon nagyok voltak és kicsit megereszkedtek ezért felvarrata őket.Már többszőr kilestem egyszer kamerára is vettem ahogy átöltözik.Nagyon bevagyokrá indulva de nehéz eset.Apósomon kívűl nem volt más palija hűséges tipus de az utóbbi időben észrevettem hogy kicsit közelebb kerűltünk egymásoz.Van kulcsom a házukhoz(titokban mésoltam) és ha nincsennek otthon gyakran bemegyek a hállószobájába.Olyan csipke,és selyembugyijai vannak hogy egyből felűllt a farkam...Egyszer a nagy kutatásban találtam egy dobozt benne 3 vibrátor sikosító..folyt. kök.!?
#303   2008. 09. 07. vasárnap 14:46
Dömidú Dömidú
(kimoderálva! kérdésedet a megfelelő topikban tedd fel! ez sem ide illő hozzászólás, meg a "hajrá'" sem!
olvasd pontosan az instrukciókat, és akkor nincs félreértés! :tom) ejnye1
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 09. 06. szombat 11:20), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 09. 06. szombat 11:20
és ennek mi köze az anyósodhoz, ha egyáltalán van? ravasz1

minden hsz-t törlök, ami kivánságműsor, vagy nem a támába illő!

pittyke! már régen tiltást érdemelnél, mert egy csomó semmitmondó hsz-det és kívánságodat kellett töröltöm, miközben a témáról semmit nem írsz!!
#302   2008. 09. 07. vasárnap 10:31
X Törölt felhasználó (348588)
Megismerkedtem egy nővel, akivel elég jó viszonyba lettünk.
Már az első perctől kezdve nagyon meg kívántam.
Szerencsémre ő lett az anyós jelöltem.
Izzott köztünk a levegő,de én nem mertem kezdeményezni.
Nem telt el sok idő és megtette ő.
Elég lassan haladt a dolog de nagyon megérte.
#301   2008. 09. 07. vasárnap 08:23
X Törölt felhasználó (53593)
Én 13 éve vagyok nős anyósom 55 éves de még most is nagyon izgató.Heti 3-4 szer jár tornázni a mellei nagyon nagyok voltak és kicsit megereszkedtek ezért felvarrata őket.Már többszőr kilestem egyszer kamerára is vettem ahogy átöltözik.Nagyon bevagyokrá indulva de nehéz eset.Apósomon kívűl nem volt más palija hűséges tipus de az utóbbi időben észrevettem hogy kicsit közelebb kerűltünk egymásoz.Van kulcsom a házukhoz(titokban mésoltam) és ha nincsennek otthon gyakran bemegyek a hállószobájába.Olyan csipke,és selyembugyijai vannak hogy egyből felűllt a farkam...Egyszer a nagy kutatásban találtam egy dobozt benne 3 vibrátor sikosító..folyt. kök.!?
#300   2008. 09. 07. vasárnap 08:23
MmePrune MmePrune VIP Admin
Ha szeretnétek, csak kérni kell és már írom is. ---->ez a topic erről a témáról szól...ha van sztorid, és meg akarod osztani, akkor tedd meg, de ne csinálj közvéleménykutatást! ejnye1 ejnye1
(Ez egy válasz sebastien üzenetére (2008. 09. 05. péntek 19:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 09. 05. péntek 19:09
Örülök hogy rátaláltam erre a fórumra.
Van nekem is néhány sztorim sikeresek is! nyes
Amik garantáltan nem csak a képzelet szüleményi.
Nagyon örömteli emlékek.
Ha szeretnétek, csak kérni kell és már írom is.
#299   2008. 09. 07. vasárnap 08:10
X Törölt felhasználó (53593)
Szevasz!
Kíváncsian várjuk a történeteket.
(Ez egy válasz sebastien üzenetére (2008. 09. 05. péntek 19:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 09. 05. péntek 19:09
Örülök hogy rátaláltam erre a fórumra.
Van nekem is néhány sztorim sikeresek is! nyes
Amik garantáltan nem csak a képzelet szüleményi.
Nagyon örömteli emlékek.
Ha szeretnétek, csak kérni kell és már írom is.
#298   2008. 09. 06. szombat 17:11
X Törölt felhasználó (315309)
Bocs nemtudtam hogy nemlehet más történeteit értékelni és hozászólni.Szerintem mások is tettek már hasonlót.Ha lesz újjabb sztorim biztosan leírom majd.
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 09. 06. szombat 11:20), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 09. 06. szombat 11:20
és ennek mi köze az anyósodhoz, ha egyáltalán van? ravasz1

minden hsz-t törlök, ami kivánságműsor, vagy nem a támába illő!

pittyke! már régen tiltást érdemelnél, mert egy csomó semmitmondó hsz-det és kívánságodat kellett töröltöm, miközben a témáról semmit nem írsz!!
#297   2008. 09. 06. szombat 11:20
tom1019 tom1019 VIP Admin
és ennek mi köze az anyósodhoz, ha egyáltalán van? ravasz1

minden hsz-t törlök, ami kivánságműsor, vagy nem a támába illő!

pittyke! már régen tiltást érdemelnél, mert egy csomó semmitmondó hsz-det és kívánságodat kellett töröltöm, miközben a témáról semmit nem írsz!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 09. 06. szombat 10:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (348588)
2008. 09. 06. szombat 10:28
Meg ígértem hát írom.

Egyik reggel nem volt kedvem iskolába menni.
Felhívtam az egyik haverom édesanyját aki ápolónő ként dolgozott, hogy írjon nekem egy igazolást.
Természetesen segítő kész volt mondta menjek át és ír egyet.
Így is tettem.
Bementem a szobájába,nem volt rajta csak egy kis lenge egybe ruha.
Megírta az igazolást, mire én megkérdeztem mivel tartozom.
A válasz helyett elkezdett simogatni.
Majd levetkőzött és lehúzta a nadrágom, és orálisan kielégített ami nem tartott sokáig mert nagyon rá voltam indulva.
Mondtam neki jó lett volna ha dugunk is, csak azt mondta annak is eljön az ideje.
Azóta eltelt 6év, napi szinten találkozunk a hétvégéket együtt töltjük.
És persze elég élménydús dolgok történnek velünk.
Úgy érzem mázlista vagyok, hogy nekem meg adatott egy ilyen kaland. Persze ez még nem minden. De egy napra egy sztori.
#296   2008. 09. 06. szombat 10:28
X Törölt felhasználó (348588)
Meg ígértem hát írom.

Egyik reggel nem volt kedvem iskolába menni.
Felhívtam az egyik haverom édesanyját aki ápolónő ként dolgozott, hogy írjon nekem egy igazolást.
Természetesen segítő kész volt mondta menjek át és ír egyet.
Így is tettem.
Bementem a szobájába,nem volt rajta csak egy kis lenge egybe ruha.
Megírta az igazolást, mire én megkérdeztem mivel tartozom.
A válasz helyett elkezdett simogatni.
Majd levetkőzött és lehúzta a nadrágom, és orálisan kielégített ami nem tartott sokáig mert nagyon rá voltam indulva.
Mondtam neki jó lett volna ha dugunk is, csak azt mondta annak is eljön az ideje.
Azóta eltelt 6év, napi szinten találkozunk a hétvégéket együtt töltjük.
És persze elég élménydús dolgok történnek velünk.
Úgy érzem mázlista vagyok, hogy nekem meg adatott egy ilyen kaland. Persze ez még nem minden. De egy napra egy sztori.
#295   2008. 09. 05. péntek 19:09
sebastien sebastien
Örülök hogy rátaláltam erre a fórumra.
Van nekem is néhány sztorim sikeresek is! nyes
Amik garantáltan nem csak a képzelet szüleményi.
Nagyon örömteli emlékek.
Ha szeretnétek, csak kérni kell és már írom is.
#294   2008. 09. 03. szerda 23:39
X Törölt felhasználó (63495)
Lehet hogy sokat álmodozott és közben huzogatta és elfáradt a keze és ezért nemirt semmit!!!!
#293   2008. 08. 29. péntek 22:02
X Törölt felhasználó (315309)
Azért vannak igaz történetek is. wink
(Ez egy válasz berrys1 üzenetére (2008. 08. 29. péntek 10:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 29. péntek 10:12
talán kifogyott a fantáziatár... felkialtas
#292   2008. 08. 29. péntek 14:31
surdapapa surdapapa
csak azt nem tudom, hogy kersztfiad vagy keresztlányod van! eplus2 hehe

bár sárl-ból kiindulva lehet ez se gond! nyes

Andersen Splash küldött már Neked fotót a farkáról?
ha nem tiltsad gyorsan!

az anyja legjobb barátnőjével akivel anyuci egyetemre jár együtt egy lakásban élnek! és olyan lakásba ahol van 3 szoba... de az egyikbe ráadásul még a szekrény se fér be... pluszba egymáson kell átjárni! confused
#291   2008. 08. 29. péntek 13:03
X Törölt felhasználó (163029)
Sok a meló így ősszel (szüret, kukorica szedés, kert tisztítás, stb.) Nem érnek rá az anyósok! Majd télen amikor már be kell húzódni a melegbe akkor majd megszaporodnak az anyós baszásokról szóló történetek! Gondolom én... hehe
#290   2008. 08. 29. péntek 10:12
berrys1 berrys1
talán kifogyott a fantáziatár... felkialtas
#289   2008. 08. 22. péntek 12:38
X Törölt felhasználó (315309)
Barátom én továbbmentem volna.Szerintem többet akart tőled az öreglány.Annyi év után ne csodálkozz rajta.De azért gratula! eljen
(Ez egy válasz abrutusz üzenetére (2008. 08. 22. péntek 12:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 22. péntek 12:11
Az én anyósom,habár nem vagyok nős de nevezzük annak mivel a párom anyja smile ....nem egy jó nő,nem az a típus akit az ember megfektetne,6 éve özvegy.Jó csöcsös ,nagy koffer de nem egy bomba nő,átlagos 50-es smile
Viszont volt egy kis kalandom vele.Ez 3 éve történt meg.Na nem sex ,csak egy esemény.Párom 5 napos vidéki ,céges okosításon volt,én egymagam itthon.Amig asszony el ,megbeszélve hogy anyós főz majd és athozza este a kaját.Negyedik napon átjött,mondja hogy melegít vacsit..stb...,nemrég érve haza mondom úszok 1-et egy kád vízben.Áztatom magamat ,,mire negyedóra múlva kopog ...pisilnie kell,meddig vagyok még bent.Mondom még csak ázok de ha nem zavarja bejöhet mert úgyis a fürdőszoba eléjén van a wc, a kád a végében, egyébként is háttal fekszem .Be is jött,meglepetésemre,elvégezte a dolgát ,majd jön a mosdó fele kezet mosni.Kézmosás közben látom hogy végigmér ...azt mondja ,lánya mondta hogy nagyon "kanos" vagyok,már 4 napja egyedül vagyok ,ugye nem csalom meg ?.mondom dehogy anyuka smile ,erre azt mondja,látja már szépen dagadok, valóban a cerkám kezdett felállni.Azt mondja ha gondolom akkor kézzel kiveri,könnyitsen rajtam,köztünk marad csak a lányát ne csaljam meg.Fura szitu volt,hírtelen nem tudtam mitévő legyek.Gondoltam hátha próbára tesz,mennyire vagyok kapható könnyedén.Pár másodperc tanakodás után mondtam rendben.Betusfürdőzte kezeit és lassan elkezdte a farkamat ütemesen verni.Nagyon beizgultam,igazán tetszett a látvány ,na meg a 4 napos bőjt az hatással volt .Szerintem 4-5 perc telt el éreztem spriccelni fogok.Gondolkoztam azon hogy megcsöcsörésszem de nem vállaltam be az esetleges utólagos problémát.Érezhette hogy a végén járok,begyorsított a tempón én meg spricceltem egy jókora adagot,a karjárol folyt le a sűrü anyag smile
Amikor utolsó csepp is kijött,megmosta a kezeit és kiment.Befejeztem a fürdést,kimentem és figyeltem a reakciót,semmi,mintha mi sem történt volna.Vacsi után ,elköszönt ..én egy köszönömöt,jólesett mondtam neki smile Erre elmosolyodott adott 2 puszit és elment.
Azóta sem esett szó róla , nem mondta el senkinek.Párszor eszembe jutott,lehet meg kellett volna csöcsörésznem,vagy esetleg tovább menni,de ez így volt jó ahogy.
Néha vannak jó anyósok is ,nem csak porhanyósak nyes
#288   2008. 08. 22. péntek 12:11
abrutusz abrutusz
Az én anyósom,habár nem vagyok nős de nevezzük annak mivel a párom anyja smile ....nem egy jó nő,nem az a típus akit az ember megfektetne,6 éve özvegy.Jó csöcsös ,nagy koffer de nem egy bomba nő,átlagos 50-es smile
Viszont volt egy kis kalandom vele.Ez 3 éve történt meg.Na nem sex ,csak egy esemény.Párom 5 napos vidéki ,céges okosításon volt,én egymagam itthon.Amig asszony el ,megbeszélve hogy anyós főz majd és athozza este a kaját.Negyedik napon átjött,mondja hogy melegít vacsit..stb...,nemrég érve haza mondom úszok 1-et egy kád vízben.Áztatom magamat ,,mire negyedóra múlva kopog ...pisilnie kell,meddig vagyok még bent.Mondom még csak ázok de ha nem zavarja bejöhet mert úgyis a fürdőszoba eléjén van a wc, a kád a végében, egyébként is háttal fekszem .Be is jött,meglepetésemre,elvégezte a dolgát ,majd jön a mosdó fele kezet mosni.Kézmosás közben látom hogy végigmér ...azt mondja ,lánya mondta hogy nagyon "kanos" vagyok,már 4 napja egyedül vagyok ,ugye nem csalom meg ?.mondom dehogy anyuka smile ,erre azt mondja,látja már szépen dagadok, valóban a cerkám kezdett felállni.Azt mondja ha gondolom akkor kézzel kiveri,könnyitsen rajtam,köztünk marad csak a lányát ne csaljam meg.Fura szitu volt,hírtelen nem tudtam mitévő legyek.Gondoltam hátha próbára tesz,mennyire vagyok kapható könnyedén.Pár másodperc tanakodás után mondtam rendben.Betusfürdőzte kezeit és lassan elkezdte a farkamat ütemesen verni.Nagyon beizgultam,igazán tetszett a látvány ,na meg a 4 napos bőjt az hatással volt .Szerintem 4-5 perc telt el éreztem spriccelni fogok.Gondolkoztam azon hogy megcsöcsörésszem de nem vállaltam be az esetleges utólagos problémát.Érezhette hogy a végén járok,begyorsított a tempón én meg spricceltem egy jókora adagot,a karjárol folyt le a sűrü anyag smile
Amikor utolsó csepp is kijött,megmosta a kezeit és kiment.Befejeztem a fürdést,kimentem és figyeltem a reakciót,semmi,mintha mi sem történt volna.Vacsi után ,elköszönt ..én egy köszönömöt,jólesett mondtam neki smile Erre elmosolyodott adott 2 puszit és elment.
Azóta sem esett szó róla , nem mondta el senkinek.Párszor eszembe jutott,lehet meg kellett volna csöcsörésznem,vagy esetleg tovább menni,de ez így volt jó ahogy.
Néha vannak jó anyósok is ,nem csak porhanyósak nyes
#287   2008. 08. 19. kedd 19:20
splash splash
Szerintem nyugodtan menj fel! smile Bedobsz valami poént és szóba sem kerül többet wink
 
... 71 72 73 74 75 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: men27 men27
Nyitás ideje: 2007. 02. 11. vasárnap
Üzenetek: 1746db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 11. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!