Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 3 napos tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1003   2023. 01. 05. csütörtök 09:43
Summer45 Summer45
A legjobb,de nyalni isteni!
#1002   2023. 01. 04. szerda 12:08
X Törölt felhasználó (880857)
wave
#1001   2022. 12. 30. péntek 22:13
X Törölt felhasználó (4672959)
Nagyon szeretek de sajnos baromi nehezen jön össze..
#1000   2022. 12. 30. péntek 19:20
baden07 baden07
Nagyon szeretem, de szeretem kinyalni is.
#999   2022. 12. 30. péntek 15:47
bibeba bibeba
wave
#998   2022. 10. 21. péntek 20:22
X Törölt felhasználó (4685764)
izgalmas lehet a szitu megélném azt is
#997   2022. 10. 21. péntek 19:55
pompei pompei
Nagyon szeretem dugni, de nyalni is.
#996   2022. 10. 21. péntek 16:40
hnrkk hnrkk
Én csak nyalni
#995   2022. 10. 18. kedd 05:47
X Törölt felhasználó (4657338)
Érzékeny téma..ha öszintén meg vallod,hogy mire vágysz,vagy hogy mi az amit,már megéltél,vagy a pároddal együtt akkor megkapjátok...felelötlenek vagytok,söt még durvább jelzőket.A tények..A nejem és én már 35 éve vagyunk együtt,gimiben akkor kezdte az elsőt,volt már futó sex kapcsolata neki és persze nekem is.Amiröl sokat beszéltünk,hogy mind kettőnknek izgató,sőt szükséges neki a teljes orgazmushoz,hogy a pinájába érezze az ondót,ez nélkül soha nem tudott hüvelyben elélvezzni.Ami még "pervije"a férfi többes,és inkább a korosabb pasik akik izgatják.A kapcsolatunk elején elmondhatatlanul ezeket,és hogy már akkor volt két 50-es családos pasi akik barátok,és hol kettesben,de sokszor hármasban élvezzkedtek.Eleinte,kb még három hónapig eljárt velük heti 1-2 alkalommal.Mindig csapzottan,de kielégülten,és vidáman hozták haza.Én ilyenkor alig vártam,hogy megszagoljam a pináját,és érezzem a geci szagát.Imadtam így nyalni és persze kefélni is.Egyszer szóba került,hogy vagyok én neki,és hogy nem zavar a kapcsolatuk.Ezt követöen nálunk történtek a randik.A résztvevők száma néha több volt mint 3 ,mert hol az egyik vagy a másik hozta el Az ismerősét.Többségben voltak azok a péntek vagy szombat esték amikor 3 vagy akár 4 plusz pasi is jött hozzánk.Évekig működött így,aztán láttuk,hogy divatba jött a dogging...Elkezdte érdekelni,hogy nyilvánosan,idegenek előtt mutogassa magát állják körbe és spricceljenek a testére,vagy akinek engedte az megdughatta.Hosszú évekig jártunk,a népligetbe,a hajógyári,vagy a XIII.ker-be a dunapartra amik akkor bejáratot helyek voltak.Akkor és most is imádom a használt,gecis pináját nyalni és baszni.
#994   2022. 10. 15. szombat 19:41
colamatyi colamatyi
imádom már párszor sikerült.
#993   2022. 10. 15. szombat 18:58
Schefszex Schefszex
Nagyon szeretem a teleélvezett puncit dugni, de nyalni is szeretem.
#992   2022. 10. 15. szombat 08:26
X Törölt felhasználó (4672959)
A sperma a legjobb síkosító! Plusz nem elhanyagolható az a mocskos érzés sem amikor tudod, hogy a punciba amibe épp készülsz belehatolni más pasi vagy pasik ürítették bele elotted a spermájukat! Tobbet nem is mondanék erről, mert attól is felállt, hogy leírtam! nyes
#991   2022. 10. 07. péntek 11:10
Csini1058 Csini1058
Ez nagyon izgatóan hangzik!
(Ez egy válasz PetraRobi üzenetére (2022. 09. 26. hétfő 14:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 09. 26. hétfő 14:39
Én és Petra is szeretjük. Van bejáratott házibarátunk aki rendszeresen megtölti smile Van hogy elengedem hozzá és úgy jön haza, hogy csak felveszi a bugyit gyorsan, mikor megjön még tocsog a puncija.
De a legjobb természetesen az amikor előttem csinálják, a házibarát rendesen kitágítja nekem (20/6) és teleélvezi, ilyenkor gyorsan még forrón betolom én is, majd rátöltök. mf1
#990   2022. 10. 03. hétfő 11:02
duplaélvezet66 duplaélvezet66
ki nem
#989   2022. 10. 03. hétfő 10:27
bikiváncsi bikiváncsi
Ha az utolsó akciót nézzük, igazad van, de nem szoktunk forgatókönyvet írni a találkákhoz.
Ez egy hirtelen ötlet volt és mint tudjuk: ha a f.sz feláll az ész megáll.
Ettől függetlenül nem bántuk meg és nem biztos, hogy alkalomadtán nem lesz még ilyen, mert nagyon felizgatott mindkettőnket. finom
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 09. 30. péntek 15:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4672959)
2022. 09. 30. péntek 15:23
Tök jó, csak akkor nem értem minek kellett az óvszer? confused
#988   2022. 10. 02. vasárnap 14:10
gintonic5 gintonic5
A legjobb ha másodikként mész el.
Creampie gangbang lenne a legjobb, de azt összehozni vagy egy ilyenbe bekerülni nagyon nehéz.
#987   2022. 10. 02. vasárnap 12:01
19zolika74 19zolika74
Dugni - nyalni mindíg élvezetes egy teleélvezett puncit
#986   2022. 10. 01. szombat 08:57
viking1988 viking1988
Engem baromira izgat a téma . Sajnos nem volt benne részem.olyan már volt,hogy teleélveztem a punciját (ez is nagyon ritka,mert nem védekezünk, de akkor babaprojekt volt) és nem álltam le,tovább rúgtam a spermás punciját és újra tele élveztem
#985   2022. 10. 01. szombat 02:20
Ninja- Ninja-
Ez tuti jó lehet!
(Ez egy válasz PetraRobi üzenetére (2022. 09. 26. hétfő 14:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 09. 26. hétfő 14:39
Én és Petra is szeretjük. Van bejáratott házibarátunk aki rendszeresen megtölti smile Van hogy elengedem hozzá és úgy jön haza, hogy csak felveszi a bugyit gyorsan, mikor megjön még tocsog a puncija.
De a legjobb természetesen az amikor előttem csinálják, a házibarát rendesen kitágítja nekem (20/6) és teleélvezi, ilyenkor gyorsan még forrón betolom én is, majd rátöltök. mf1
#984   2022. 10. 01. szombat 02:14
Ninja- Ninja-
Ti még nálunk is perverzebbek vagytok!
(Ez egy válasz bikiváncsi üzenetére (2022. 09. 29. csütörtök 11:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 09. 29. csütörtök 11:06
Hétvégén történt az utolsó hármasunk alkalmával, hogy a barátunk gumiban dugta hátulról a feleségemet, miközben Ő engem szopott, nyalogatta a zacsimat, fenekemet. (Imádom finom )
Ment ez már egy ideje amikor hallottam, hogy mindketten élvezni fognak.
A páromnak még volt ideje a végére érni amikor a srác kirántotta a farkát, letépte a gumit magáról és a nejem fenekéhez dörgölve a farkát élvezett a két gömb közé.
Párom, leakarta törölni magáról a spermát de szóltam neki, hogy várjon.
Mögé kerülve a farkammal kentem szét az anyagot, jól benedvesítve a popsilyukát is.
Ez őt is izgatta, hátranyúlva széthúzta nekem a popsiját, felkínálva azt. crazya
Lassan be is hatoltam az előtte kitágított szűk lyukba.
Az ujjaimmal tereltem a maradék ondót a farkam és a lukacska felé.
Ez mindkettőnket nagyon felizgatott.
Engem a látvány, hogy habosra vertem a farkammal a srác ondóját, a páromat a tudat, hogy engem ez mennyire felizgat.
Nem is bírtuk sokáig, mindketten hatalmasat élveztünk.
Én a Szerelmem posijába, összekeverve benne az ondónkat.
Igaz, nem a punciban történt, de talán belefér a témába. smile
 
... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2015. 06. 21. vasárnap
Üzenetek: 1083db
Utolsó üzenet: 2024. 01. 26. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!