Szex nyilvános helyeken (NEM társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Parkoló, bevásárlóközpont, a természet lágy öle, színházi páholy , közlekedési eszközök, stb...
Szexeltél már így? Izgalmas volt? Oszd meg velünk élményeidet!

Nem társkereső! IMindenféle időpont és helyszín egyeztetést csak priviben, ezért a felajánlkozó bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!

Az eddigi hozzászólások

... 6 7 8 9 10 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2301   2023. 02. 02. csütörtök 17:07
hz63 hz63
Jó fejek Vagytok ! Ezt mi is űzzük a párommal ! nyes
Próbafülke , autó , kilátó , út széle , gyakorlatilag szinte bárhol !
(Ez egy válasz Coolpityu1749 üzenetére (2023. 01. 25. szerda 20:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 25. szerda 20:49
Nagyon jól hangzik, amit írtál. Nincs esetleg képed a végeredményről? Gondolom beterített rendesen. smile
#2300   2023. 02. 01. szerda 22:58
X Törölt felhasználó (4659923)
Mi is nagyon szeretjük csak nehéz találni értelmes partnert
#2299   2023. 01. 26. csütörtök 05:38
cuckold Piros cuckold Piros VIP
Én szoptam már a Tesco próbafülkéjében, horgászat közben, útszélen félre állva dugtunk egy jót a férjemmel!
#2298   2023. 01. 25. szerda 20:49
Coolpityu1749 Coolpityu1749
Nagyon jól hangzik, amit írtál. Nincs esetleg képed a végeredményről? Gondolom beterített rendesen. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 01. 24. kedd 03:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4222642)
2023. 01. 24. kedd 03:35
Én már kétszer szerveztem szopó partyt szabadban. :P
Meghirdettem több szexportálon, aki szimpi volt pár levélváltás után, annak megadtam az időpontot, hogy melyik nap hány órától meddig leszek ott és a pontos helyet!
Egyszer 36 pasi jött el, egyszer pedig 17. :P
#2297   2023. 01. 25. szerda 08:36
Bonaparte Bonaparte
Èlmèny lehet veled utazni finom
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2023. 01. 01. vasárnap 09:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 01. vasárnap 09:08
Nyár, napsütés, ezer fok az autóban, leengedett ablakokkal araszolunk a körúton dugóban.
Velencére megyünk napozni.
A pasim vezet, én szokás szerint meztelenül ülök mellette, és szokás szerint a pinámban turkálok... mindig maszturbálok utazás közben. Állandóan. Jól esik. Ennyi.
Mellettünk már az akárhányadik villamos halad el, a megállóban (Oktogon) utolérjük az egyiket, nekünk is piros a lámpa (mondjuk a zöldnél sem nagyon haladunk), a villamosnak is, + le-fel szállnak.
A pasim rám szól: nézd csak, bámulnak a villamosról is, meg a megállóból is néznek páran... Az jó! - mondom neki.
Élvezem, ha néznek maszturbálás, baszás, vagy bármilyen szex dolog közben... Beindít... most is...
Egyre mélyebben turkálok a pinámban, nyögök, simogatom a melleimet, ujjazom a pinámat, közben nézek a villamosra, meg a megállóba... szemezek a bámulókkal.
Az ülés tocsog a hugyos pinaváladékomban (csupa folt már, kitisztíthatatlan... szarom le, legalább jelzi, hogy hol a helyem. smile )
Aztán csak ráérünk az autópályára, innentől kb. 30 perces út. Végigmaszturbálom.
Megérkezünk. A szokásos helyen parkolunk le, a főút melletti házak tövében lévő üzletsor előtt. Jobbról, balról is autók parkolnak.
Hátradöntöm az ülést, a pasim áthajol, be a lábaim közé és nyalni kezdi a pinámat. Ablakok leengedve, forró a levegő. Imádom a hőséget!
Megszűnik a világ számomra... számára is... rám koncentrál, hogy élvezem. Aztán elélvezek! Jó hangosan. Vonaglással.
Nem tudom mennyi ideig tartott, de a pasim mondja mikor újra felegyenesedik az ülésében: - figyeld csak, amikor beálltunk, akkor jobbra egy piros Suzuki állt, balra pedig egy fekete Golf, most jobb oldalon üres a hely, bal oldalon meg egy kis áruszállító áll... nyes
#2296   2023. 01. 24. kedd 22:33
Nella Nella
És az merre van ?
(Ez egy válasz velem üzenetére (2023. 01. 24. kedd 21:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 24. kedd 21:37
Igen van nudista partszakasz, de nem hivatalos mi már évek óta oda járunk!
#2295   2023. 01. 24. kedd 21:37
velem velem
Igen van nudista partszakasz, de nem hivatalos mi már évek óta oda járunk!
#2294   2023. 01. 24. kedd 20:48
X Törölt felhasználó (4686454)
Paralian van nudista strand?nudista partszakasz?
#2293   2023. 01. 24. kedd 03:35
X Törölt felhasználó (4222642)
Én már kétszer szerveztem szopó partyt szabadban. :P
Meghirdettem több szexportálon, aki szimpi volt pár levélváltás után, annak megadtam az időpontot, hogy melyik nap hány órától meddig leszek ott és a pontos helyet!
Egyszer 36 pasi jött el, egyszer pedig 17. :P
#2292   2023. 01. 01. vasárnap 23:49
káró káró
"micsoda hatalmas szerencse, hogy aki akar, itt, a GG-n is láthatja kívánatos tested! "
És hol? Én nem látom sehol. Egyetlen egy fotót sem. szomoru1
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 01. 01. vasárnap 20:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4630582)
2023. 01. 01. vasárnap 20:31
micsoda hatalmas szerencse, hogy aki akar, itt, a GG-n is láthatja kívánatos tested! "Élvezem, ha néznek maszturbálás, baszás, vagy bármilyen szex dolog közben... Beindít.."
#2291   2023. 01. 01. vasárnap 21:42
alommola alommola
Imádlak, Babett, imádom a sztorijaidat, már nem tudom, hanyadszorra mondom el, a kedvencem vagy!!!! 100% tömény exhibicionista csaj!!!!
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2023. 01. 01. vasárnap 09:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 01. vasárnap 09:08
Nyár, napsütés, ezer fok az autóban, leengedett ablakokkal araszolunk a körúton dugóban.
Velencére megyünk napozni.
A pasim vezet, én szokás szerint meztelenül ülök mellette, és szokás szerint a pinámban turkálok... mindig maszturbálok utazás közben. Állandóan. Jól esik. Ennyi.
Mellettünk már az akárhányadik villamos halad el, a megállóban (Oktogon) utolérjük az egyiket, nekünk is piros a lámpa (mondjuk a zöldnél sem nagyon haladunk), a villamosnak is, + le-fel szállnak.
A pasim rám szól: nézd csak, bámulnak a villamosról is, meg a megállóból is néznek páran... Az jó! - mondom neki.
Élvezem, ha néznek maszturbálás, baszás, vagy bármilyen szex dolog közben... Beindít... most is...
Egyre mélyebben turkálok a pinámban, nyögök, simogatom a melleimet, ujjazom a pinámat, közben nézek a villamosra, meg a megállóba... szemezek a bámulókkal.
Az ülés tocsog a hugyos pinaváladékomban (csupa folt már, kitisztíthatatlan... szarom le, legalább jelzi, hogy hol a helyem. smile )
Aztán csak ráérünk az autópályára, innentől kb. 30 perces út. Végigmaszturbálom.
Megérkezünk. A szokásos helyen parkolunk le, a főút melletti házak tövében lévő üzletsor előtt. Jobbról, balról is autók parkolnak.
Hátradöntöm az ülést, a pasim áthajol, be a lábaim közé és nyalni kezdi a pinámat. Ablakok leengedve, forró a levegő. Imádom a hőséget!
Megszűnik a világ számomra... számára is... rám koncentrál, hogy élvezem. Aztán elélvezek! Jó hangosan. Vonaglással.
Nem tudom mennyi ideig tartott, de a pasim mondja mikor újra felegyenesedik az ülésében: - figyeld csak, amikor beálltunk, akkor jobbra egy piros Suzuki állt, balra pedig egy fekete Golf, most jobb oldalon üres a hely, bal oldalon meg egy kis áruszállító áll... nyes
#2290   2023. 01. 01. vasárnap 21:40
alommola alommola
Bocs, félrement, Babettnek írtam....
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 01. 01. vasárnap 19:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4578882)
2023. 01. 01. vasárnap 19:30
Ez kicsit félre ment?
Miért nekünk címezted?
#2289   2023. 01. 01. vasárnap 20:31
X Törölt felhasználó (4630582)
micsoda hatalmas szerencse, hogy aki akar, itt, a GG-n is láthatja kívánatos tested! "Élvezem, ha néznek maszturbálás, baszás, vagy bármilyen szex dolog közben... Beindít.."
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2023. 01. 01. vasárnap 09:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 01. vasárnap 09:08
Nyár, napsütés, ezer fok az autóban, leengedett ablakokkal araszolunk a körúton dugóban.
Velencére megyünk napozni.
A pasim vezet, én szokás szerint meztelenül ülök mellette, és szokás szerint a pinámban turkálok... mindig maszturbálok utazás közben. Állandóan. Jól esik. Ennyi.
Mellettünk már az akárhányadik villamos halad el, a megállóban (Oktogon) utolérjük az egyiket, nekünk is piros a lámpa (mondjuk a zöldnél sem nagyon haladunk), a villamosnak is, + le-fel szállnak.
A pasim rám szól: nézd csak, bámulnak a villamosról is, meg a megállóból is néznek páran... Az jó! - mondom neki.
Élvezem, ha néznek maszturbálás, baszás, vagy bármilyen szex dolog közben... Beindít... most is...
Egyre mélyebben turkálok a pinámban, nyögök, simogatom a melleimet, ujjazom a pinámat, közben nézek a villamosra, meg a megállóba... szemezek a bámulókkal.
Az ülés tocsog a hugyos pinaváladékomban (csupa folt már, kitisztíthatatlan... szarom le, legalább jelzi, hogy hol a helyem. smile )
Aztán csak ráérünk az autópályára, innentől kb. 30 perces út. Végigmaszturbálom.
Megérkezünk. A szokásos helyen parkolunk le, a főút melletti házak tövében lévő üzletsor előtt. Jobbról, balról is autók parkolnak.
Hátradöntöm az ülést, a pasim áthajol, be a lábaim közé és nyalni kezdi a pinámat. Ablakok leengedve, forró a levegő. Imádom a hőséget!
Megszűnik a világ számomra... számára is... rám koncentrál, hogy élvezem. Aztán elélvezek! Jó hangosan. Vonaglással.
Nem tudom mennyi ideig tartott, de a pasim mondja mikor újra felegyenesedik az ülésében: - figyeld csak, amikor beálltunk, akkor jobbra egy piros Suzuki állt, balra pedig egy fekete Golf, most jobb oldalon üres a hely, bal oldalon meg egy kis áruszállító áll... nyes
#2288   2023. 01. 01. vasárnap 19:30
X Törölt felhasználó (4578882)
Ez kicsit félre ment?
Miért nekünk címezted?
(Ez egy válasz alommola üzenetére (2023. 01. 01. vasárnap 15:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 01. vasárnap 15:52
Imádlak, Babett, imádom a sztorijaidat, már nem tudom, hanyadszorra mondom el, a kedvencem vagy!!!! 100% tömény exhibicionista csaj!!!!
#2287   2023. 01. 01. vasárnap 18:31
Triboro Triboro
Abszolút egyetértek, és csatlakozom az előttem szólóhoz. Az az édes tetovált ánusza.... Őrület a csaj!

BUÉK mindenkinek!!!
#2286   2023. 01. 01. vasárnap 15:52
alommola alommola
Imádlak, Babett, imádom a sztorijaidat, már nem tudom, hanyadszorra mondom el, a kedvencem vagy!!!! 100% tömény exhibicionista csaj!!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 12. 31. szombat 18:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4578882)
2022. 12. 31. szombat 18:26
Ma este is biztos sokan élnek a lehetőséggel vigyor2
#2285   2023. 01. 01. vasárnap 09:08
Babettbitch Babettbitch
Nyár, napsütés, ezer fok az autóban, leengedett ablakokkal araszolunk a körúton dugóban.
Velencére megyünk napozni.
A pasim vezet, én szokás szerint meztelenül ülök mellette, és szokás szerint a pinámban turkálok... mindig maszturbálok utazás közben. Állandóan. Jól esik. Ennyi.
Mellettünk már az akárhányadik villamos halad el, a megállóban (Oktogon) utolérjük az egyiket, nekünk is piros a lámpa (mondjuk a zöldnél sem nagyon haladunk), a villamosnak is, + le-fel szállnak.
A pasim rám szól: nézd csak, bámulnak a villamosról is, meg a megállóból is néznek páran... Az jó! - mondom neki.
Élvezem, ha néznek maszturbálás, baszás, vagy bármilyen szex dolog közben... Beindít... most is...
Egyre mélyebben turkálok a pinámban, nyögök, simogatom a melleimet, ujjazom a pinámat, közben nézek a villamosra, meg a megállóba... szemezek a bámulókkal.
Az ülés tocsog a hugyos pinaváladékomban (csupa folt már, kitisztíthatatlan... szarom le, legalább jelzi, hogy hol a helyem. smile )
Aztán csak ráérünk az autópályára, innentől kb. 30 perces út. Végigmaszturbálom.
Megérkezünk. A szokásos helyen parkolunk le, a főút melletti házak tövében lévő üzletsor előtt. Jobbról, balról is autók parkolnak.
Hátradöntöm az ülést, a pasim áthajol, be a lábaim közé és nyalni kezdi a pinámat. Ablakok leengedve, forró a levegő. Imádom a hőséget!
Megszűnik a világ számomra... számára is... rám koncentrál, hogy élvezem. Aztán elélvezek! Jó hangosan. Vonaglással.
Nem tudom mennyi ideig tartott, de a pasim mondja mikor újra felegyenesedik az ülésében: - figyeld csak, amikor beálltunk, akkor jobbra egy piros Suzuki állt, balra pedig egy fekete Golf, most jobb oldalon üres a hely, bal oldalon meg egy kis áruszállító áll... nyes
#2284   2022. 12. 31. szombat 18:26
X Törölt felhasználó (4578882)
Ma este is biztos sokan élnek a lehetőséggel vigyor2
#2283   2022. 12. 31. szombat 09:42
vipboy vipboy
Mi a sárvári gyógyfürdő melletti hotel parkolójában sexeltünk egy nagyot,este volt de nagyon izgi
#2282   2022. 12. 30. péntek 23:49
X Törölt felhasználó (4578882)
Ha a buszmegálló ( zárt, nem az üveg smile ) nyilvános helynek számít, akkor az is kedvenc hely wink
 
... 6 7 8 9 10 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: SeX_maniac SeX_maniac
Nyitás ideje: 2004. 09. 15. szerda
Üzenetek: 2441db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 02. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!