Szex nyilvános helyeken (NEM társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Parkoló, bevásárlóközpont, a természet lágy öle, színházi páholy , közlekedési eszközök, stb...
Szexeltél már így? Izgalmas volt? Oszd meg velünk élményeidet!

Nem társkereső! IMindenféle időpont és helyszín egyeztetést csak priviben, ezért a felajánlkozó bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!

Az eddigi hozzászólások

... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2241   2022. 08. 16. kedd 04:48
facér7 facér7
Ezzel én is igy vagyok.
(Ez egy válasz Porthos61 üzenetére (2022. 08. 16. kedd 04:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 08. 16. kedd 04:47
Jó lett volna végig nézni...
#2240   2022. 08. 16. kedd 04:47
Porthos61 Porthos61
Jó lett volna végig nézni...
(Ez egy válasz Dzsentri üzenetére (2022. 08. 15. hétfő 18:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 08. 15. hétfő 18:25
Tegnap bolondítóan perverz barátnőm kérését teljesítettem. Furgonban akart szeretkezni egy forgalmas helyen. Így béreltem egy Fiat ducatot hátul ablakkal és pár plédet, meg napozó szivacsot hátra dobtam aztán irány egy bevásárlóközpont parkolója. Nekem inkább az volt az élmény ahogy a hölgy volt beindulva. Nem tudom kívülről mi látszódott, de amikor lovagolt nagyot vágtázott. Leghangosabb viszont akkor volt amikor hátulról toltam ő pedig az üveges részen támaszkodott. Mivel egy kölcsönzői verda volt és mindene zörgött, lötyögött attól féltem kiesünk az aszfaltra.
#2239   2022. 08. 15. hétfő 18:25
Dzsentri Dzsentri
Tegnap bolondítóan perverz barátnőm kérését teljesítettem. Furgonban akart szeretkezni egy forgalmas helyen. Így béreltem egy Fiat ducatot hátul ablakkal és pár plédet, meg napozó szivacsot hátra dobtam aztán irány egy bevásárlóközpont parkolója. Nekem inkább az volt az élmény ahogy a hölgy volt beindulva. Nem tudom kívülről mi látszódott, de amikor lovagolt nagyot vágtázott. Leghangosabb viszont akkor volt amikor hátulról toltam ő pedig az üveges részen támaszkodott. Mivel egy kölcsönzői verda volt és mindene zörgött, lötyögött attól féltem kiesünk az aszfaltra.
#2238   2022. 07. 04. hétfő 18:22
X Törölt felhasználó (4630582)
nahát! Füreden nekünk is van kedvenc buszmegállónk, ami, konkrétan, egy a parttal párhuzamos utca, az új építésű (4 éves) szálloda, és a a város régi, családiházas részét vágja át, csak nem ti is ott!?
(Ez egy válasz Kaland2022 üzenetére (2022. 07. 04. hétfő 17:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 04. hétfő 17:31
Delutani, esti seta Budapest határában..... és felülni egy magaslesre, megcsodalni a naplementét egy kedves hölggyel.
#2237   2022. 07. 04. hétfő 17:31
Kaland2022 Kaland2022
Delutani, esti seta Budapest határában..... és felülni egy magaslesre, megcsodalni a naplementét egy kedves hölggyel.
#2236   2022. 07. 04. hétfő 07:22
Sosmogyoro108 Sosmogyoro108
Na ezért lett elege az én páromnak is ebből.
#2235   2022. 07. 03. vasárnap 20:15
Sosmogyoro108 Sosmogyoro108
Visszaéltek a képeinkkel.
Megtaláltuk más oldalakon.
Illetve erotikus társkeresőkön kamu név alatt kerestek partnereket a mi vagy inkább a párom képeivel.
#2234   2022. 07. 03. vasárnap 20:00
szodoma szodoma
Tegnapi nap folyamán a berényi naturista strandról tartottunk haza. Karmacs és Kisgörbő közt szép erdős részen át vezet az út. Hirtelen ötlettöl vezérelve meg is álltunk az egyik erdei út bekötőnél. Majd a kedves feleségem kilépett a bugyijából, felhúzta a ruháját és ráhajolt a motorháztetőre. Én pedig finoman betoltam neki. Izgalmas volt ahogy elhaladtak mellettünk az autók. A végén szépen beledurrantam a szájába.
#2233   2022. 07. 03. vasárnap 09:56
kandurmarci kandurmarci
Pl. itt a gg-n az amatőr oldal.
#2232   2022. 07. 02. szombat 23:32
Dzsentri Dzsentri
Lassan külon szekciót alakíthatnánk. vigyor2
#2231   2022. 07. 02. szombat 08:40
Sosmogyoro108 Sosmogyoro108
Azt hittem ezzel csak én vagyok egyedül, de ezek szerint nem.
Mi is 5 éven keresztül párként voltunk itt regisztrálva, de a párom nekem is megnyomta a " resett" majd a Topp Secret"
Gombot. Sokak számára is tapasztalt okok miatt. Azóta én is egyedül garázdálkodom.
.
(Ez egy válasz Dzsentri üzenetére (2022. 07. 01. péntek 14:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 01. péntek 14:13
Boldogan illusztrálnám és bőven lenne miből de a párom egy nagy "Top Secret" stemplit nyomott az egész házi albumra, amikor egy szűk év közös itteni jelenlét tapasztalatai alapján leradírozta a profilunkat. Maximálisan megértettem, azóta csak én garázdálkodom itt tudta kívül és az illegális publikáció kockázatához papírkutya vagyok.
#2230   2022. 07. 01. péntek 14:13
Dzsentri Dzsentri
Boldogan illusztrálnám és bőven lenne miből de a párom egy nagy "Top Secret" stemplit nyomott az egész házi albumra, amikor egy szűk év közös itteni jelenlét tapasztalatai alapján leradírozta a profilunkat. Maximálisan megértettem, azóta csak én garázdálkodom itt tudta kívül és az illegális publikáció kockázatához papírkutya vagyok.
(Ez egy válasz X üzenetére (2022. 07. 01. péntek 12:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4630582)
2022. 07. 01. péntek 12:02
szerintem az a perverz, akinek nem tetszenek az efféle dolgok, kosz, jó történet, mint jó pár korábbi bejegyzés is remek! kár, hogy nincsenek illusztrálva, de azért a fantáziám, az melózik smile
#2229   2022. 07. 01. péntek 12:02
X Törölt felhasználó (4630582)
szerintem az a perverz, akinek nem tetszenek az efféle dolgok, kosz, jó történet, mint jó pár korábbi bejegyzés is remek! kár, hogy nincsenek illusztrálva, de azért a fantáziám, az melózik smile
(Ez egy válasz Dzsentri üzenetére (2022. 07. 01. péntek 10:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 01. péntek 10:09
A feleségemmel kettesben töltöttük a napot Pesten. Mindketten elég pajzán hangulatba kerültünk, amit fokozott azzal hogy a lábait a műszerfalra tette és deréktól lefelé pucéran maszturbált hogy magasabb járművekből jól látszódjon. Időnként én is átnyúlkáltam, de nem ez volt az legjobb. Hazafelé totál begerjedve félreálltam a főúttal párhuzamos földútra és gyakorlatilag takarás nélkül megdugtam miközben az autónak támaszkodott. Aki nem akarta is látta. Hihetetlenül izgató volt a helyzet , a pólóját felhúztam és a melltartó bár maradt de a melleit kiszabadítottam azok pedig akció közben szabadon lengedeztek.
#2228   2022. 07. 01. péntek 10:09
Dzsentri Dzsentri
A feleségemmel kettesben töltöttük a napot Pesten. Mindketten elég pajzán hangulatba kerültünk, amit fokozott azzal hogy a lábait a műszerfalra tette és deréktól lefelé pucéran maszturbált hogy magasabb járművekből jól látszódjon. Időnként én is átnyúlkáltam, de nem ez volt az legjobb. Hazafelé totál begerjedve félreálltam a főúttal párhuzamos földútra és gyakorlatilag takarás nélkül megdugtam miközben az autónak támaszkodott. Aki nem akarta is látta. Hihetetlenül izgató volt a helyzet , a pólóját felhúztam és a melltartó bár maradt de a melleit kiszabadítottam azok pedig akció közben szabadon lengedeztek.
#2227   2022. 07. 01. péntek 07:29
Sosmogyoro108 Sosmogyoro108
Nem is nagyon tudok ettől izgatóbb szituációt.
Ilyenkor az adrenalin az egekben.
A legnagyobb élvezet szerintem.
(Ez egy válasz Freeze11 üzenetére (2022. 07. 01. péntek 04:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 01. péntek 04:13
Nagyon szeretem az ilyesmit én is. Egyik exemmel szintén ilyeneket játszottunk fő út mentén. Bugyiban sétált az út mellett mellett én meg egy beugroban parkoltam arrébb. Aztán melytorkos gag szopás és dugás a motorháztetőn ott az út mellett úgy hogy szemezett a soforokkel akik arra jöttek. Imádom az ilyen csajokat smile
#2226   2022. 07. 01. péntek 04:13
Freeze11 Freeze11
Nagyon szeretem az ilyesmit én is. Egyik exemmel szintén ilyeneket játszottunk fő út mentén. Bugyiban sétált az út mellett mellett én meg egy beugroban parkoltam arrébb. Aztán melytorkos gag szopás és dugás a motorháztetőn ott az út mellett úgy hogy szemezett a soforokkel akik arra jöttek. Imádom az ilyen csajokat smile
#2225   2022. 06. 30. csütörtök 12:49
kandurmarci kandurmarci
Miért titkoljátok mindezt, miért nem rakjátok föl az amatőr oldalra? Biztosan nagy sikeretek lenne és sokan kíváncsian várnák.
#2224   2022. 06. 30. csütörtök 12:07
X Törölt felhasználó (4630582)
élveztes olvasni, de még frankóbb lenne, ha képeket is tennél fel, kösz! smile
#2223   2022. 06. 24. péntek 09:40
X Törölt felhasználó (3807172)
hogy én mennyire irigyellek téged...
#2222   2022. 06. 23. csütörtök 23:00
Weonly1 Weonly1
Kedveljük a nyílvános helyeket. Pédául szeretük quadozni és néha megállunk egy körre az erdő közepén. Szexeltűnk már a dunaparton is a fák között. Engem nagyon fel tud izgatni, hogy valaki megláthat. Női tag
 
... 9 10 11 12 13 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: SeX_maniac SeX_maniac
Nyitás ideje: 2004. 09. 15. szerda
Üzenetek: 2441db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 02. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!