ez derék dolog tőled...
Most hogy belegondolok, lehet, hogy egyik lány azért nem akarta bekapni semmiképp sem. :( (de utáltam, hogy nevet adott neki, brrr) (Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 09. 29. szombat 20:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 29. szombat 20:10
Most hogy belegondolok, lehet, hogy egyik lány azért nem akarta bekapni semmiképp sem. :( (de utáltam, hogy nevet adott neki, brrr) (Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 09. 29. szombat 20:10), amit ide kattintva olvashatsz)
nem kell magyaráznod...én ezért nem neveztem el egyik pasim farkát sem...hogy kapnám be utána?
nem kell magyaráznod...én ezért nem neveztem el egyik pasim farkát sem...hogy kapnám be utána?
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 29. szombat 15:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 29. szombat 15:24
Törölt felhasználó (21812)
Admin
No, régebben beszélgettünk már arról, hogy ki milyen állatot tart, de azt hiszem azt még nem veséztük ki, hogy
Mi panelban laktunk a negyediken, mégis rengeteg állatot hazacipeltem.
Volt fészekből kiesett fecskefiókám. Legyekkel meg szöcskékkel etettük. Aztán amikor anyukámék azt mondták, hogy ezt nem lehet csinálni, elvittük nagyiékhoz és betettük a tyúkólban lévő fecskefészekbe. És az ottani fecskék felnevelték az enyémet.
Aztán volt még sünink, nyuszink, és a nagyanyáméknál található összes angolkóros csirkét mi nevelgettük a tesómmal. Az egyik fehér kakast Lilikének hívtuk. Aztán vége lett a nyárnak, irány az iskola. Egyik hétvégén kimentünk mamáékhoz. Vasárnapi ebéd. Utána irány a tyúkudvar. Hol van Lilike?
Asszem nem kell magyaráznom....
Tök szar dolog olyat enni, aminek nevet adtál.
gy
milyen állatain voltak. Ti is olyanok voltatok, hogy minden tücsköt-bogarat hazavittetek? (vidékiek előnyben...) alf
er alf
ek alf
korunkbanMi panelban laktunk a negyediken, mégis rengeteg állatot hazacipeltem.
Volt fészekből kiesett fecskefiókám. Legyekkel meg szöcskékkel etettük. Aztán amikor anyukámék azt mondták, hogy ezt nem lehet csinálni, elvittük nagyiékhoz és betettük a tyúkólban lévő fecskefészekbe. És az ottani fecskék felnevelték az enyémet.
Aztán volt még sünink, nyuszink, és a nagyanyáméknál található összes angolkóros csirkét mi nevelgettük a tesómmal. Az egyik fehér kakast Lilikének hívtuk. Aztán vége lett a nyárnak, irány az iskola. Egyik hétvégén kimentünk mamáékhoz. Vasárnapi ebéd. Utána irány a tyúkudvar. Hol van Lilike?
Asszem nem kell magyaráznom....
Tök szar dolog olyat enni, aminek nevet adtál.
Na de... nem figyelted... három horoszkópot vágtam össze...
Az egyik az Enyém... a másik a taljáné.. no de hogy jön a képbe a harmadik hókuszpók?
Naná h. az Enyém a lakásavatás
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 29. szombat 14:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 29. szombat 14:08
Az egyik az Enyém... a másik a taljáné.. no de hogy jön a képbe a harmadik hókuszpók?
Naná h. az Enyém a lakásavatás
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 29. szombat 14:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
Admin
Részletes beszámolót kérünk a beavatási szertartásról
)
)
Juj, ez félreérthető volt! Sünit nem ettem soha!
Te fakeer, nem tűnt fel, hogy előtted több karaktert használnak?
(Ez egy válasz zelli üzenetére (2007. 09. 29. szombat 15:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 29. szombat 15:58
Te fakeer, nem tűnt fel, hogy előtted több karaktert használnak?
(Ez egy válasz zelli üzenetére (2007. 09. 29. szombat 15:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Meg akarsz siratni? Én az Öcsi nevü barikámmal jártam így!(pityergős smájli)
Volt minden: pipi, kacsa, liba, coca, nyuszi, néha sünike. Tulképp nem is értem, miért nem vagyok vegetáriánus. Nem tudom bántani Őket!
Volt minden: pipi, kacsa, liba, coca, nyuszi, néha sünike. Tulképp nem is értem, miért nem vagyok vegetáriánus. Nem tudom bántani Őket!
ku
alf
ty alf
a
Meg akarsz siratni? Én az Öcsi nevü barikámmal jártam így!(pityergős smájli)
Volt minden: pipi, kacsa, liba, coca, nyuszi, néha sünike. Tulképp nem is értem, miért nem vagyok vegetáriánus. Nem tudom bántani Őket! (Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 29. szombat 15:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 29. szombat 15:24
Volt minden: pipi, kacsa, liba, coca, nyuszi, néha sünike. Tulképp nem is értem, miért nem vagyok vegetáriánus. Nem tudom bántani Őket! (Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 29. szombat 15:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
Admin
No, régebben beszélgettünk már arról, hogy ki milyen állatot tart, de azt hiszem azt még nem veséztük ki, hogy
Mi panelban laktunk a negyediken, mégis rengeteg állatot hazacipeltem.
Volt fészekből kiesett fecskefiókám. Legyekkel meg szöcskékkel etettük. Aztán amikor anyukámék azt mondták, hogy ezt nem lehet csinálni, elvittük nagyiékhoz és betettük a tyúkólban lévő fecskefészekbe. És az ottani fecskék felnevelték az enyémet.
Aztán volt még sünink, nyuszink, és a nagyanyáméknál található összes angolkóros csirkét mi nevelgettük a tesómmal. Az egyik fehér kakast Lilikének hívtuk. Aztán vége lett a nyárnak, irány az iskola. Egyik hétvégén kimentünk mamáékhoz. Vasárnapi ebéd. Utána irány a tyúkudvar. Hol van Lilike?
Asszem nem kell magyaráznom....
Tök szar dolog olyat enni, aminek nevet adtál.
gy
milyen állatain voltak. Ti is olyanok voltatok, hogy minden tücsköt-bogarat hazavittetek? (vidékiek előnyben...) alf
er alf
ek alf
korunkbanMi panelban laktunk a negyediken, mégis rengeteg állatot hazacipeltem.
Volt fészekből kiesett fecskefiókám. Legyekkel meg szöcskékkel etettük. Aztán amikor anyukámék azt mondták, hogy ezt nem lehet csinálni, elvittük nagyiékhoz és betettük a tyúkólban lévő fecskefészekbe. És az ottani fecskék felnevelték az enyémet.
Aztán volt még sünink, nyuszink, és a nagyanyáméknál található összes angolkóros csirkét mi nevelgettük a tesómmal. Az egyik fehér kakast Lilikének hívtuk. Aztán vége lett a nyárnak, irány az iskola. Egyik hétvégén kimentünk mamáékhoz. Vasárnapi ebéd. Utána irány a tyúkudvar. Hol van Lilike?
Asszem nem kell magyaráznom....
Tök szar dolog olyat enni, aminek nevet adtál.
Majd inkább Moncy megadja, ha akarja...
Nem szeretném magam megfosztatni a férfiasságomtól.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 29. szombat 15:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 29. szombat 15:17
Nem szeretném magam megfosztatni a férfiasságomtól.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 29. szombat 15:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
Admin
Nem kell nyilvánosan, jöhet priviben
No, régebben beszélgettünk már arról, hogy ki milyen állatot tart, de azt hiszem azt még nem veséztük ki, hogy
Mi panelban laktunk a negyediken, mégis rengeteg állatot hazacipeltem.
Volt fészekből kiesett fecskefiókám. Legyekkel meg szöcskékkel etettük. Aztán amikor anyukámék azt mondták, hogy ezt nem lehet csinálni, elvittük nagyiékhoz és betettük a tyúkólban lévő fecskefészekbe. És az ottani fecskék felnevelték az enyémet.
Aztán volt még sünink, nyuszink, és a nagyanyáméknál található összes angolkóros csirkét mi nevelgettük a tesómmal. Az egyik fehér kakast Lilikének hívtuk. Aztán vége lett a nyárnak, irány az iskola. Egyik hétvégén kimentünk mamáékhoz. Vasárnapi ebéd. Utána irány a tyúkudvar. Hol van Lilike?
Asszem nem kell magyaráznom....
Tök szar dolog olyat enni, aminek nevet adtál.
gy
milyen állatain voltak. Ti is olyanok voltatok, hogy minden tücsköt-bogarat hazavittetek? (vidékiek előnyben...) alf
er alf
ek alf
korunkbanMi panelban laktunk a negyediken, mégis rengeteg állatot hazacipeltem.
Volt fészekből kiesett fecskefiókám. Legyekkel meg szöcskékkel etettük. Aztán amikor anyukámék azt mondták, hogy ezt nem lehet csinálni, elvittük nagyiékhoz és betettük a tyúkólban lévő fecskefészekbe. És az ottani fecskék felnevelték az enyémet.
Aztán volt még sünink, nyuszink, és a nagyanyáméknál található összes angolkóros csirkét mi nevelgettük a tesómmal. Az egyik fehér kakast Lilikének hívtuk. Aztán vége lett a nyárnak, irány az iskola. Egyik hétvégén kimentünk mamáékhoz. Vasárnapi ebéd. Utána irány a tyúkudvar. Hol van Lilike?
Asszem nem kell magyaráznom....
Tök szar dolog olyat enni, aminek nevet adtál.
Nem kell nyilvánosan, jöhet priviben
(Ez egy válasz Jenó üzenetére (2007. 09. 29. szombat 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 29. szombat 15:04
(Ez egy válasz Jenó üzenetére (2007. 09. 29. szombat 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Igen, tudom. De nem hiszem, hogy Moncy örülne, ha
igy nyilvánosan kiadnám !
De az, hogy most nincs itt fenn, csak azt jelentheti, hogy jókor mennél !!!
igy nyilvánosan kiadnám !
De az, hogy most nincs itt fenn, csak azt jelentheti, hogy jókor mennél !!!
Igen, tudom. De nem hiszem, hogy Moncy örülne, ha
igy nyilvánosan kiadnám !
De az, hogy most nincs itt fenn, csak azt jelentheti, hogy jókor mennél !!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 29. szombat 15:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 29. szombat 15:01
igy nyilvánosan kiadnám !
De az, hogy most nincs itt fenn, csak azt jelentheti, hogy jókor mennél !!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 29. szombat 15:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
Admin
Mondd a címet (ha tudod), megyünk!
Mondd a címet (ha tudod), megyünk!
(Ez egy válasz Jenó üzenetére (2007. 09. 29. szombat 14:20), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz Jenó üzenetére (2007. 09. 29. szombat 14:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Nem hiszem, hogy Moncyt rendezni kéne. Meg nem is hagyná magát...
Most így tartsd a lábad, úgy pucsíts, mosolyogja a kamerába..... francokat! (Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 09. 29. szombat 14:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Most így tartsd a lábad, úgy pucsíts, mosolyogja a kamerába..... francokat! (Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 09. 29. szombat 14:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Én csak harangozni jártam a templomtoronyba!
De már az is villanyosan működik!
(Ez egy válasz Jenó üzenetére (2007. 09. 29. szombat 14:20), amit ide kattintva olvashatsz)
De már az is villanyosan működik!
(Ez egy válasz Jenó üzenetére (2007. 09. 29. szombat 14:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Esetleg LIVE ne legyen ???
Ha már lúd, kövér...
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 29. szombat 14:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 29. szombat 14:18
Ha már lúd, kövér...
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 29. szombat 14:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
Admin
Mozgóképekkel, hanggal!
kovi rendezésében
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 29. szombat 14:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 29. szombat 14:18
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 29. szombat 14:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
Admin
Mozgóképekkel, hanggal!
Mozgóképekkel, hanggal!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 09. 29. szombat 14:14), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 09. 29. szombat 14:14), amit ide kattintva olvashatsz)
képekkel illusztrálva!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 09. 29. szombat 14:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 29. szombat 14:08
Törölt felhasználó (21812)
Admin
Részletes beszámolót kérünk a beavatási szertartásról
)
)
Részletes beszámolót kérünk a beavatási szertartásról
)
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2007. 09. 29. szombat 06:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 29. szombat 06:25
Kényes téma lehet egy kapcsolatban a féltékenység zöld szemű szörnyetege. Kapcsolatodban ez most elkerülhetetlenül terítékre kerülhet...
Kerüld el a féltékenység marcangoló rémét!
Tipp: maradjatok otthon a hétvégén kettesben, és avassatok fel minden helyiséget a lakásban!
Charlotte... nem tudom honnan szedted ezt a horoszkópot... deee...
)
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2007. 09. 29. szombat 06:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Kényes téma lehet egy kapcsolatban a féltékenység zöld szemű szörnyetege. Kapcsolatodban ez most elkerülhetetlenül terítékre kerülhet...
Kerüld el a féltékenység marcangoló rémét!
Tipp: maradjatok otthon a hétvégén kettesben, és avassatok fel minden helyiséget a lakásban!
Charlotte... nem tudom honnan szedted ezt a horoszkópot... deee...
Ez a templomtornyos eset nagggggyon kemény. Bizonyára benne van a legextrémebb helyeknél az első három helyezettben...
(Ez egy válasz ghorrag üzenetére (2007. 09. 29. szombat 00:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 09. 29. szombat 00:32
1: legizgibb: baldachinos agy a szobaban sok tükörrel
legalkalmatlanabb : templomtorony teteje ( ezzel viszi a palmat az egyik nönemü ismerösöm...be volt allvanyozva a templom, mert uj tetöt epitettek neki, ök meg fölmasztak, es a varos felett a templom tetöszerkezeten dugtak az ejszaka közepen a csillagok alatt..közben kapaszkodtak az eletükert )
2: teljesen lusta vagyok, es ne szoljon senki hozzam
3: na mit gondolsz?
legalkalmatlanabb : templomtorony teteje ( ezzel viszi a palmat az egyik nönemü ismerösöm...be volt allvanyozva a templom, mert uj tetöt epitettek neki, ök meg fölmasztak, es a varos felett a templom tetöszerkezeten dugtak az ejszaka közepen a csillagok alatt..közben kapaszkodtak az eletükert )
2: teljesen lusta vagyok, es ne szoljon senki hozzam
3: na mit gondolsz?
Jó reggelt izéééééé napot!
Léci menjteket tippelni a kvízbe (#4121). Köszönöm!
Léci menjteket tippelni a kvízbe (#4121). Köszönöm!












GG-ufsz





robert






