Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek
al
alf
ko
alf
ho
alf
lt
isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

... 1921 1922 1923 1924 1925 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#10629   2007. 08. 22. szerda 13:19
MmePrune MmePrune VIP Admin
így kezdődött a körülmetélt farokban...
new:
Egy dolgot nem értek.megint toleránsabb a világ egy népcsoportal szemben.
Ha egy afrikai törzs örzi a hagyományait akkor az borzalmas,undorító,felháboritó,tenni kell ellene.
Ugyanez a vörös tenger partján,hagyomány.Na ne már!
Mindkettő csonkitás.Undoritó és felháboritó.
(ne csináljon senki ideológiai kérdést a véleményemből)nem vagyok vevő!

én:
"Ha egy afrikai törzs örzi a hagyományait akkor az borzalmas,undorító,felháboritó,tenni kell ellene."
itt konkrétan mire gondolsz?

new:
Á szia Sziszi! rég találkoztunk.
Arra gondolok ami tényleg undoritó és felháborító.
A lányok csonkitásáról.uhh még a leírásán is gondolkodom ,megtegyem-e?
A csikló eltávolitása brrr!!
De a fiuk csonkitásárol is ugyanez a véleményem.

én: kicsit kezdünk offolni, de nem akarok ennek külön topicot(szóval majd rövidre zárjuk, csak reagálni szeretnék az első hszedre)..feltételeztem, hogy a csiklóra gondolsz...viszont egy alapvető különbség van...keresek hozzá neked idézetet...és beteszem majd...a férfiakat is csonkolják afrikában?

new: meg Indiában.és ez senkit nem háborit fel? meg ja ott már nem, vagyis remélem.
tudtam,hogy a különbséggel jössz.
de a csonkitás az csonkitás
(csonkolják csonkitják ne kenjük ezt el,de tényleg nem mindegy,hogy az ujjpercet vagy a karod vágják le)

én:
most elkövetem a legnagyobb offot, amit adminként meg sem tehetnék (kéretik nem követni a példát), de ez az idézet jól mutatja a különbséget

"nyolcéves korában kezét-lábát lefogták, majd csiklóját egy koszos késsel kivágták, azután a seb száját kétcentis akáctövisekkel tűzték össze. A nászéjszakáján a férjének tőrrel kellett utat vágnia magának abban a cikcakkos forradásbanm amivé a felesége nemi szerve vált..."

nem is folytatom...érted már mire gondolok, ugye?
nagyon szívesen megvitatom veled a nappaliban a továbbiakat, mert egy adminnak illene betartani a szabályokat

gondoltam érdemes lenne beszélni róla...szigorúan szabályos keretek között...tiszteletben tartva más népek kultúráját, szokásait, érzéseit!!!
#10628   2007. 08. 22. szerda 11:40
X Törölt felhasználó (94621)
Kellemes szép napot mindenkinek! Nem tudtam előbb jönni, mert mmePrune feladványa a kvízszobában elvette az időmet. nyes Még egy ilyen feladvány, és én is elmegyek erdőkerülőnek. nyes
#10627   2007. 08. 22. szerda 09:17
new1 new1
Nekem is ugyanez problem
megyek én is, sziasztok! wave
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 08. 22. szerda 09:15), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 08. 22. szerda 09:15
fogok írni, de most hív a kötelesség smile
#10626   2007. 08. 22. szerda 09:15
MmePrune MmePrune VIP Admin
fogok írni, de most hív a kötelesség smile
(Ez egy válasz new1 üzenetére (2007. 08. 22. szerda 09:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 22. szerda 09:02
Sziszi!itt vok.
no akkor,
én mindeféle csonkitást elutasitok és nem teszek különbséget
felháborító amit irtál a farok topicban.(nem az írásod hanem a témája) de tudtam ,hogy a különbségekkel fogsz jönni.
szerintem nem minden eunoh önkéntes, és ez nem háborit annyira senkit
és szerintem egy kisfiu sem önként dalolva vágatja le a fitymáját
ja és azt ne mond nekem,hogy más lenne a véleményed,ha steril körülmények közzött végeznék azt a "beavatkozást" az afrikai lányokon
#10625   2007. 08. 22. szerda 09:02
new1 new1
Sziszi!itt vok.
no akkor,
én mindeféle csonkitást elutasitok és nem teszek különbséget
felháborító amit irtál a farok topicban.(nem az írásod hanem a témája) de tudtam ,hogy a különbségekkel fogsz jönni.
szerintem nem minden eunoh önkéntes, és ez nem háborit annyira senkit
és szerintem egy kisfiu sem önként dalolva vágatja le a fitymáját
ja és azt ne mond nekem,hogy más lenne a véleményed,ha steril körülmények közzött végeznék azt a "beavatkozást" az afrikai lányokon
#10624   2007. 08. 22. szerda 08:01
yanek77 yanek77
új nappali bútordb, kié

#10623   2007. 08. 22. szerda 07:50
new1 new1
#10622   2007. 08. 22. szerda 07:31
gazosgyuri gazosgyuri
Jó reggelt mindenkinek... wave




Megyek munkálkodni...kb. ennyit is leszek ma...esetleg este...(?)...Surdi ha ma lesző...akkor aggyisten...mindenkinek szép napot...bár szerintem ma is esni fog a szaros eső... wow3
#10621   2007. 08. 21. kedd 21:23
simon01 simon01
nem tudom ki az a ERsok csillag, de boldog világrajöttenapot kivánok én is neki
(ha lány, akkor virtuálisan virágot is küldök neki, ha fiú, akkor egy üveg hideg
pe
alf
zs
alf
alf
t
a kezébe, majd csurgást a női cicikre, majd igyon sokat a dombocskákról!)



#10620   2007. 08. 21. kedd 17:00
MmePrune MmePrune VIP Admin
és az esküvője után??? akkor már nem kell neki sok-sok pina? akkor már csak sok-sok-szor kell az az egy? wink
#10619   2007. 08. 21. kedd 16:04
Moncy Moncy
Csatlakozom...
Szintén boldog szülinapot kívánok (mert ugye volt
gy
alf
er
alf
ek
alf
szobám
nyes wink )

És hát... megfűztem a nappalis csajokat hogy álljanak modellt ....

wink


(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 08. 19. vasárnap 19:18), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 08. 19. vasárnap 19:18
az asztali naptáromban be van írva erre a napra, hogy: ER...három napja töröm a fejemet, hogy mit jelent...ma végre eszembe jutott smile smile smile

boldog szülinapot ER** ***!

#10618   2007. 08. 21. kedd 15:33
Moncy Moncy
Így nyaral Spapa...



nyes wink
#10617   2007. 08. 21. kedd 15:31
Moncy Moncy
Szép napot nappalisok!

Rossz helyen lakozol Apjuk... Itt 7ágra tűz a nap... vigyor2




(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 08. 21. kedd 13:46), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 08. 21. kedd 13:46
Jóreggelt!
Hoztam nektek kávét ebben a szar esős kora du-n:


#10616   2007. 08. 21. kedd 15:22
gazosgyuri gazosgyuri
Köcce Tom fönöx...úgyis most ebédelek...utána megicom... eljen

De hun lehet a Surdipapa??? confused

Jaaa...nálunk ezerrel süt a nap...wégre...
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 08. 21. kedd 13:46), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 08. 21. kedd 13:46
Jóreggelt!
Hoztam nektek kávét ebben a szar esős kora du-n:


#10615   2007. 08. 21. kedd 13:46
tom1019 tom1019 VIP Admin
Jóreggelt!
Hoztam nektek kávét ebben a szar esős kora du-n:


#10614   2007. 08. 21. kedd 12:26
X Törölt felhasználó (94621)
Szia királylányos! üdvözöllek itt is, igen én voltam, és olvastam is a válaszod, el kellett jönnöm mert volt dolgom. A másik meg nem ismerek ott Mollyn kívül senkit, és amúgy is gyors nekem az a chat, de mejd belejövök.

nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 08. 21. kedd 12:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (52127)
2007. 08. 21. kedd 12:17
Te..ugy elrohantál,hogy már a válaszomat sem olvastad...ha Rám gondoltál,mint a Ti forumos leánykátok...akkor Én vok az... crazya wave
#10613   2007. 08. 21. kedd 12:17
X Törölt felhasználó (52127)
Te..ugy elrohantál,hogy már a válaszomat sem olvastad...ha Rám gondoltál,mint a Ti forumos leánykátok...akkor Én vok az... crazya wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 08. 21. kedd 09:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 08. 21. kedd 09:53
Surdaaaaaaaaaaaaa! hol a búbánatban vagy? csak azt ne mond, hogy szabi után dolgozni van kedved?
#10612   2007. 08. 21. kedd 09:53
X Törölt felhasználó (94621)
Surdaaaaaaaaaaaaa! hol a búbánatban vagy? csak azt ne mond, hogy szabi után dolgozni van kedved?
#10611   2007. 08. 21. kedd 08:03
gazosgyuri gazosgyuri
Szia!
Itt nm esik semmi... hehe ...wiszont tennap a tegnap esti 18,30-as wihar wisszagyött kb. 23,00 körül...ez érdekes nm?...de a szombat esti wolt a legkeményebb...
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 08. 21. kedd 07:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (94621)
2007. 08. 21. kedd 07:54
Szervusztok kellemes napot!
Szia Gyuri, neked is, itt esik az eső, én sem valami jól aludtam.
Nagy napra ébredtünk surdapapa visszatér a helyére, már hiányzott a nappaliból. Szegény Charlotte meg rossz időt fogott ki a nyaraláshoz.

#10610   2007. 08. 21. kedd 07:54
X Törölt felhasználó (94621)
Szervusztok kellemes napot!
Szia Gyuri, neked is, itt esik az eső, én sem valami jól aludtam.
Nagy napra ébredtünk surdapapa visszatér a helyére, már hiányzott a nappaliból. Szegény Charlotte meg rossz időt fogott ki a nyaraláshoz.

(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2007. 08. 21. kedd 07:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 21. kedd 07:46
Jóó reggelt kíwánok....de szarul aludtam...hajnali 4kor arra keltem,hogy fáj a bukóm...el is szarakodott welem 6-ig...csak forgólódtam...pfff
Remélem Ti jól aludtatok...azzé legyen kellemes napunk... eljen wink
 
... 1921 1922 1923 1924 1925 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: GG-ufsz GG-ufsz
Nyitás ideje: 2007. 03. 30. péntek
Üzenetek: 49069db
Utolsó üzenet: ma 06:26
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!