úgy érted, hogy akárhányszor is megdugtál a múltban, a jelenben akkor is folytatjuk?
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 22:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 10. vasárnap 22:20
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 22:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911)
VIP
Admin
igen, hallottam róla, de ami elmúlt fátylat rá, szeretek a jelennel foglalkozni ugye érted miről rebegek?...
igen, hallottam róla, de ami elmúlt fátylat rá, szeretek a jelennel foglalkozni ugye érted miről rebegek?...
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 22:14), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 22:14), amit ide kattintva olvashatsz)
te tudod, hogy a nappali nem ebből a 22940 hszből áll? van egy előző nappali itt
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 21:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 10. vasárnap 21:24
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 21:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911)
VIP
Admin
Volt itt haddelhadd, remélem lesz is még. Kár, hogy pár napig majd én is ki leszek vonva a forgalomból, (vagy nem is kár
) de utána majd újra besegítünk, hogy ha nappal nem is, de legalább este legyen élet. Nem kéne átnevezni a topicot pl. ilyenre: Gennyzsákszem nappalija, és esti clubja....??
) de utána majd újra besegítünk, hogy ha nappal nem is, de legalább este legyen élet. Nem kéne átnevezni a topicot pl. ilyenre: Gennyzsákszem nappalija, és esti clubja....??
Volt itt haddelhadd, remélem lesz is még. Kár, hogy pár napig majd én is ki leszek vonva a forgalomból, (vagy nem is kár
) de utána majd újra besegítünk, hogy ha nappal nem is, de legalább este legyen élet. Nem kéne átnevezni a topicot pl. ilyenre: Gennyzsákszem nappalija, és esti clubja....??
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 21:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 10. vasárnap 21:12
) de utána majd újra besegítünk, hogy ha nappal nem is, de legalább este legyen élet. Nem kéne átnevezni a topicot pl. ilyenre: Gennyzsákszem nappalija, és esti clubja....??
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 21:12), amit ide kattintva olvashatsz)
visszaolvastam, persze
örülök, hogy benépesült a nappalink
örülök, hogy benépesült a nappalink
visszaolvastam, persze
örülök, hogy benépesült a nappalink
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 20:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 10. vasárnap 20:18
örülök, hogy benépesült a nappalink
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 20:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911)
VIP
Admin
Jéééééééééééé! hát megjöttél? a tiszteletedre nálam minden áll......
Vissza tudtál olvasni? volt itt olyan orgia, és ebből kimaradtál..
Köszöntünk a fedélzeten!
Vissza tudtál olvasni? volt itt olyan orgia, és ebből kimaradtál..
Köszöntünk a fedélzeten!
Jéééééééééééé! hát megjöttél? a tiszteletedre nálam minden áll......
Vissza tudtál olvasni? volt itt olyan orgia, és ebből kimaradtál..
Köszöntünk a fedélzeten!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 12:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 10. vasárnap 12:49
Vissza tudtál olvasni? volt itt olyan orgia, és ebből kimaradtál..
Köszöntünk a fedélzeten!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 12:49), amit ide kattintva olvashatsz)
jóóregggggggg nappali
micsoda izgalmak voltak, amíg nem voltam itt
de megérkeztem..szóval remélem mindenki felállt a tiszteletemre
micsoda izgalmak voltak, amíg nem voltam itt
de megérkeztem..szóval remélem mindenki felállt a tiszteletemre
Csóközön...akkor mán tuom mééé állok reggel óta...
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 12:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 10. vasárnap 12:49
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 12:49), amit ide kattintva olvashatsz)
jóóregggggggg nappali
micsoda izgalmak voltak, amíg nem voltam itt
de megérkeztem..szóval remélem mindenki felállt a tiszteletemre
micsoda izgalmak voltak, amíg nem voltam itt
de megérkeztem..szóval remélem mindenki felállt a tiszteletemre
Szia Szemibááá....
....bazi sok meló....bazi kewés időm wan mostanában itt bolyongani....de majd pótolom....
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 11:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 10. vasárnap 11:57
....bazi sok meló....bazi kewés időm wan mostanában itt bolyongani....de majd pótolom....
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 11:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911)
VIP
Admin
Helló Gyuri!
Van
Jó vasárnapot neked, ritkán vagy itt.
Van
ol
topic már pár napja, ezekszerint nem is láttad? alf
im alf
pi alf
ásJó vasárnapot neked, ritkán vagy itt.
jóóregggggggg nappali
micsoda izgalmak voltak, amíg nem voltam itt
de megérkeztem..szóval remélem mindenki felállt a tiszteletemre
micsoda izgalmak voltak, amíg nem voltam itt
de megérkeztem..szóval remélem mindenki felállt a tiszteletemre
Helló Gyuri!
Van
Jó vasárnapot neked, ritkán vagy itt. (Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 10. vasárnap 11:35
Van
ol
topic már pár napja, ezekszerint nem is láttad? alf
im alf
pi alf
ásJó vasárnapot neked, ritkán vagy itt. (Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Szép wasárnap....pihentetős...
...wégre...és nm láttam a wízilabdázóink döntetlenét...ejnyeee...nyah..majd csak walahol sikerül elkapni...a súlyemelőket wárom nagyon...meg az ewezősőket...
Jut eszembe..wki nyisson mán egy
...wégre...és nm láttam a wízilabdázóink döntetlenét...ejnyeee...nyah..majd csak walahol sikerül elkapni...a súlyemelőket wárom nagyon...meg az ewezősőket...
Jut eszembe..wki nyisson mán egy
ol
topicot,hogy Surdának legyen miééé őrjöngenie...ye... alf
im alf
pi alf
ás
háááát eléééég gicccses...
...de azzé blokkolnám...
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 09:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 10. vasárnap 09:15
...de azzé blokkolnám...
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 09:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911)
VIP
Admin
Kellemes vasárnapot és hétvégét!
Szép wasárnap....pihentetős...
...wégre...és nm láttam a wízilabdázóink döntetlenét...ejnyeee...nyah..majd csak walahol sikerül elkapni...a súlyemelőket wárom nagyon...meg az ewezősőket...
Jut eszembe..wki nyisson mán egy
...wégre...és nm láttam a wízilabdázóink döntetlenét...ejnyeee...nyah..majd csak walahol sikerül elkapni...a súlyemelőket wárom nagyon...meg az ewezősőket...
Jut eszembe..wki nyisson mán egy
ol
topicot,hogy Surdának legyen miééé őrjöngenie...ye... alf
im alf
pi alf
ás
Kellemes vasárnapot és hétvégét!
gyönyörű napsütéses jó reggelt!
Van, amit élőben adnak... A fanatikusoknak...
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 09. szombat 16:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 09. szombat 16:32
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 09. szombat 16:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
annak meg pláne nem értem mi az értelme.
Akkor már egyszerűbb megnézni a neten, hogy mi az eredmény. Ott szurkolni a TV előtt, úgy hogy már 6 órája eldőlt a dolog... :/
Akkor már egyszerűbb megnézni a neten, hogy mi az eredmény. Ott szurkolni a TV előtt, úgy hogy már 6 órája eldőlt a dolog... :/
annak meg pláne nem értem mi az értelme.
Akkor már egyszerűbb megnézni a neten, hogy mi az eredmény. Ott szurkolni a TV előtt, úgy hogy már 6 órája eldőlt a dolog... :/ (Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 08. péntek 22:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 08. péntek 22:58
Akkor már egyszerűbb megnézni a neten, hogy mi az eredmény. Ott szurkolni a TV előtt, úgy hogy már 6 órája eldőlt a dolog... :/ (Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 08. péntek 22:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812)
VIP
Admin
Uhhhh, képes vagy ilyen korán kelni az
Én tuti nem csinálnám, felvenném videóra a helyedben, aztán reggel megnézném.
Jó éjt mindenkinek!
Ol
miatt? alf
im alf
pi alf
aÉn tuti nem csinálnám, felvenném videóra a helyedben, aztán reggel megnézném.
Jó éjt mindenkinek!
Szépjóreggelt mindenkinek.
charlotte:olyan jót aludtam,h. "csak" a rádióban hallgattam + a meccset--->szerencsére,most ismétlik,úgyh.
Szerencsére a kétszeres
charlotte:olyan jót aludtam,h. "csak" a rádióban hallgattam + a meccset--->szerencsére,most ismétlik,úgyh.
a
elhalasztom pár órával. alf
pi alf
ac alf
ozást
Szerencsére a kétszeres
ol
bajnok dán csapat nem jutott ki......HAJRÁ LÁNYOK!
alf
im alf
pi alf
ai
Kellemes hétvégét mindenkinek!
Ez a nyár sem fog a kedvenceim közé tartozni.
Ez a nyár sem fog a kedvenceim közé tartozni.
Jó reggelt Jóóó szombatot
Jó reggelt nappali! Jó szurkolást a magyaroknak az Olimpián!

Vidám szép kellemes napot mindenkinek...sajnos egyenlőre Bpesten esik az eső!

Vidám szép kellemes napot mindenkinek...sajnos egyenlőre Bpesten esik az eső!













GG-ufsz





lendulet70
Jill Mcinnis
