Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek
al
alf
ko
alf
ho
alf
lt
isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

... 1339 1340 1341 1342 1343 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#22278   2008. 08. 10. vasárnap 22:35
MmePrune MmePrune VIP Admin
úgy érted, hogy akárhányszor is megdugtál a múltban, a jelenben akkor is folytatjuk? nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 22:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2008. 08. 10. vasárnap 22:20
igen, hallottam róla, de ami elmúlt fátylat rá, szeretek a jelennel foglalkozni ugye érted miről rebegek?...

nyes
#22277   2008. 08. 10. vasárnap 22:20
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
igen, hallottam róla, de ami elmúlt fátylat rá, szeretek a jelennel foglalkozni ugye érted miről rebegek?...

nyes
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 22:14), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 08. 10. vasárnap 22:14
te tudod, hogy a nappali nem ebből a 22940 hszből áll? van egy előző nappali itt smile
#22276   2008. 08. 10. vasárnap 22:14
MmePrune MmePrune VIP Admin
te tudod, hogy a nappali nem ebből a 22940 hszből áll? van egy előző nappali itt smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 21:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2008. 08. 10. vasárnap 21:24
Volt itt haddelhadd, remélem lesz is még. Kár, hogy pár napig majd én is ki leszek vonva a forgalomból, (vagy nem is kár wink ) de utána majd újra besegítünk, hogy ha nappal nem is, de legalább este legyen élet. Nem kéne átnevezni a topicot pl. ilyenre: Gennyzsákszem nappalija, és esti clubja....??

nyes
#22275   2008. 08. 10. vasárnap 21:24
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Volt itt haddelhadd, remélem lesz is még. Kár, hogy pár napig majd én is ki leszek vonva a forgalomból, (vagy nem is kár wink ) de utána majd újra besegítünk, hogy ha nappal nem is, de legalább este legyen élet. Nem kéne átnevezni a topicot pl. ilyenre: Gennyzsákszem nappalija, és esti clubja....??

nyes
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 21:12), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 08. 10. vasárnap 21:12
visszaolvastam, persze smile örülök, hogy benépesült a nappalink eljen
#22274   2008. 08. 10. vasárnap 21:12
MmePrune MmePrune VIP Admin
visszaolvastam, persze smile örülök, hogy benépesült a nappalink eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 20:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2008. 08. 10. vasárnap 20:18
Jéééééééééééé! hát megjöttél? a tiszteletedre nálam minden áll......
Vissza tudtál olvasni? volt itt olyan orgia, és ebből kimaradtál..
Köszöntünk a fedélzeten!

eljen wink
#22273   2008. 08. 10. vasárnap 20:18
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Jéééééééééééé! hát megjöttél? a tiszteletedre nálam minden áll......
Vissza tudtál olvasni? volt itt olyan orgia, és ebből kimaradtál..
Köszöntünk a fedélzeten!

eljen wink
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 12:49), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 08. 10. vasárnap 12:49
jóóregggggggg nappali smile
micsoda izgalmak voltak, amíg nem voltam itt
de megérkeztem..szóval remélem mindenki felállt a tiszteletemre hehe
#22272   2008. 08. 10. vasárnap 14:07
gazosgyuri gazosgyuri
Csóközön...akkor mán tuom mééé állok reggel óta... finom hehe
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 12:49), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 08. 10. vasárnap 12:49
jóóregggggggg nappali smile
micsoda izgalmak voltak, amíg nem voltam itt
de megérkeztem..szóval remélem mindenki felállt a tiszteletemre hehe
#22271   2008. 08. 10. vasárnap 14:06
gazosgyuri gazosgyuri
Szia Szemibááá.... worship ....bazi sok meló....bazi kewés időm wan mostanában itt bolyongani....de majd pótolom.... wink eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 11:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2008. 08. 10. vasárnap 11:57
Helló Gyuri!
Van
ol
alf
im
alf
pi
alf
ás
topic már pár napja, ezekszerint nem is láttad?
Jó vasárnapot neked, ritkán vagy itt.
#22270   2008. 08. 10. vasárnap 12:49
MmePrune MmePrune VIP Admin
jóóregggggggg nappali smile
micsoda izgalmak voltak, amíg nem voltam itt
de megérkeztem..szóval remélem mindenki felállt a tiszteletemre hehe
#22269   2008. 08. 10. vasárnap 11:57
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Helló Gyuri!
Van
ol
alf
im
alf
pi
alf
ás
topic már pár napja, ezekszerint nem is láttad?
Jó vasárnapot neked, ritkán vagy itt.
(Ez egy válasz gazosgyuri üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 10. vasárnap 11:35
Szép wasárnap....pihentetős... wink ...wégre...és nm láttam a wízilabdázóink döntetlenét...ejnyeee...nyah..majd csak walahol sikerül elkapni...a súlyemelőket wárom nagyon...meg az ewezősőket... wink

Jut eszembe..wki nyisson mán egy
ol
alf
im
alf
pi
alf
ás
topicot,hogy Surdának legyen miééé őrjöngenie...ye... eplus2 eplus2 eplus2
#22268   2008. 08. 10. vasárnap 11:37
gazosgyuri gazosgyuri
háááát eléééég gicccses... nyes nyes ...de azzé blokkolnám... eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 10. vasárnap 09:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2008. 08. 10. vasárnap 09:15
Kellemes vasárnapot és hétvégét!

#22267   2008. 08. 10. vasárnap 11:35
gazosgyuri gazosgyuri
Szép wasárnap....pihentetős... wink ...wégre...és nm láttam a wízilabdázóink döntetlenét...ejnyeee...nyah..majd csak walahol sikerül elkapni...a súlyemelőket wárom nagyon...meg az ewezősőket... wink

Jut eszembe..wki nyisson mán egy
ol
alf
im
alf
pi
alf
ás
topicot,hogy Surdának legyen miééé őrjöngenie...ye... eplus2 eplus2 eplus2
#22266   2008. 08. 10. vasárnap 09:15
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Kellemes vasárnapot és hétvégét!

#22265   2008. 08. 10. vasárnap 08:27
X Törölt felhasználó (119034)
gyönyörű napsütéses jó reggelt! smile
#22264   2008. 08. 09. szombat 18:51
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Van, amit élőben adnak... A fanatikusoknak... nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 09. szombat 16:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2008. 08. 09. szombat 16:32
annak meg pláne nem értem mi az értelme. smile
Akkor már egyszerűbb megnézni a neten, hogy mi az eredmény. Ott szurkolni a TV előtt, úgy hogy már 6 órája eldőlt a dolog... :/
#22263   2008. 08. 09. szombat 16:32
X Törölt felhasználó (24620)
annak meg pláne nem értem mi az értelme. smile
Akkor már egyszerűbb megnézni a neten, hogy mi az eredmény. Ott szurkolni a TV előtt, úgy hogy már 6 órája eldőlt a dolog... :/
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 08. péntek 22:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
2008. 08. 08. péntek 22:58
Uhhhh, képes vagy ilyen korán kelni az
Ol
alf
im
alf
pi
alf
a
miatt?

Én tuti nem csinálnám, felvenném videóra a helyedben, aztán reggel megnézném.


Jó éjt mindenkinek!
smile
#22262   2008. 08. 09. szombat 09:26
X Törölt felhasználó (137313)
Szépjóreggelt mindenkinek.

charlotte:olyan jót aludtam,h. "csak" a rádióban hallgattam + a meccset--->szerencsére,most ismétlik,úgyh.
a
alf
pi
alf
ac
alf
ozást
elhalasztom pár órával. smile

Szerencsére a kétszeres
ol
alf
im
alf
pi
alf
ai
bajnok dán csapat nem jutott ki......HAJRÁ LÁNYOK!
#22261   2008. 08. 09. szombat 09:17
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Kellemes hétvégét mindenkinek!
Ez a nyár sem fog a kedvenceim közé tartozni.

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#22260   2008. 08. 09. szombat 08:46
Molly_anyó Molly_anyó
Jó reggelt Jóóó szombatot wave

#22259   2008. 08. 09. szombat 07:55
tom1019 tom1019 VIP Admin
Jó reggelt nappali! Jó szurkolást a magyaroknak az Olimpián!



Vidám szép kellemes napot mindenkinek...sajnos egyenlőre Bpesten esik az eső!

 
... 1339 1340 1341 1342 1343 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: GG-ufsz GG-ufsz
Nyitás ideje: 2007. 03. 30. péntek
Üzenetek: 49078db
Utolsó üzenet: tegnap 19:15
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!