Gennyzsákszem nappalija (nyitott, bárki bejöhet)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

A nappali egy medvebőrről szól, ahol egyesek dugnak, egyesek beszélgetnek, egyesek sütit esznek, egyesek
al
alf
ko
alf
ho
alf
lt
isznak, egyesek elmesélik örömüket, egyesek elmondják bánatukat, egyesek kérdéseket tesznek fel, egyesek válaszolnak, és egyesek csak úgy véletlenül betévednek...és egyesek felfedezik életük leszbi oldalát :)

Az eddigi hozzászólások

... 1333 1334 1335 1336 1337 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#22398   2008. 08. 19. kedd 20:38
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Már megbeszéltem a kiscsajjal, hogy a cserepes kenderek addig lemennek a garázsba...

vigyor

Képzeld, eljutottam Maiden-koncertre! Utolsó pillanatban sikerült megfűzni két ismerőst.
Iszonyat jó buli volt.
Egyedüli fájdalmam, hogy alig láttam valamit, mert az első sorig azért nem mertem elmenni. A kivetítőt meg nem rakták elég magasra.
Nem is értem, miért nem csinálták meg a nagyszínpad előtti teret emelkedősre. Mibe tartott volna? Pár dózer és markológép néhány nap alatt készen lett volna...
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 19. kedd 20:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (60564) VIP
2008. 08. 19. kedd 20:19
A lakással nem bajoskodnak az ovónők...csak, ne a Maidenes pólóját add rá, a baseballütőjét, cigijét, piáját ne hagyd szem előtt...nálunk is ilyen apróságokért kavartak... nyes wave
#22397   2008. 08. 19. kedd 20:35
X Törölt felhasználó (21812) VIP Admin
Hát az úgy volt, hogy jött két helyes fiatal srác (megjegyzem, hogy az egész házfelújítás alatt csupa helyes fiatal srác járt nálunk, mekkora mázlista vagyok). Kérdezték, hogy mire fizettem elő. Én meg mondtam, hogy a MAXI csomagra. És akkor jól megraktak izéééé berakták aaaaaaa szóval ööööööööö húú ebből hogy másszak ki?

hehe

Óvónők: De jó ötlet! Hát hiába, te már tapasztalt vagy ilyen téren. Lehet, hogy a laminált padló lerakásába is bevonom őket...
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 19. kedd 19:37), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 08. 19. kedd 19:37
Túl lelkesek voltak a beszerelő srácok, mindent bedugtak, amit lehetett ---> ezt részleteznéd egy kicsit?

óvónők: amikor belépnek az ajtón nyomj a kezükbe egy felmosóvödröt, és két szivacsot hehe
#22396   2008. 08. 19. kedd 20:19
X Törölt felhasználó (60564) VIP
A lakással nem bajoskodnak az ovónők...csak, ne a Maidenes pólóját add rá, a baseballütőjét, cigijét, piáját ne hagyd szem előtt...nálunk is ilyen apróságokért kavartak... nyes wave
#22395   2008. 08. 19. kedd 19:37
MmePrune MmePrune VIP Admin
Túl lelkesek voltak a beszerelő srácok, mindent bedugtak, amit lehetett ---> ezt részleteznéd egy kicsit?

óvónők: amikor belépnek az ajtón nyomj a kezükbe egy felmosóvödröt, és két szivacsot hehe
#22394   2008. 08. 19. kedd 19:35
MmePrune MmePrune VIP Admin
nem fogod elhinni, de én ma voltam az állatkertben smile
nagyon kellemes volt, leszámítva a 7es busszal történő közlekedést...de hát az a hülye, aki augusztus 19-én át akar kelni valamelyik dunai hídon...
egész kulturált az állatkert, bár a bivalyok és a víziló évek óta ugyanott, és ugyanúgy vannak vigyor és talán az elefántok is

viszont megtudtam egy nagyon érdekes tényt a tigrisekről smile párzási időszakban megesik, hogy akár 50szer is aktusoznak egy nap alatt
wow1
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 08. 19. kedd 07:33), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 08. 19. kedd 07:33
Jó reggelt!
Legyen mindenkinek szép napja!
Nincs nagy meleg (egyenlőre), érdemes menni kirándulni, kertészkedni, állatkertbe a
gy
alf
er
alf
ek
alf
ekkel
...stb... smile




Klikkelj a normál/tömörített mérethez





#22393   2008. 08. 19. kedd 19:01
gazosgyuri gazosgyuri
wazzus..itt csupa nyál minden... eplus2 eplus2 ...csak a csőwem száraz... hehe wave
#22392   2008. 08. 19. kedd 14:26
Molly_anyó Molly_anyó
mindenkinek megvan a Pavlovi reflexe
érdekes ha én téged meglátlak nem a nyálamba úszok nyes
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2008. 08. 19. kedd 14:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 19. kedd 14:08
...kár volt megnéznem...úszok a nyálamban nyes
#22391   2008. 08. 19. kedd 14:08
T-A-M T-A-M VIP
...kár volt megnéznem...úszok a nyálamban nyes
(Ez egy válasz Molly_anyó üzenetére (2008. 08. 19. kedd 06:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 19. kedd 06:59
Jóóóóóóóóóóó Reggelt Nappali wave

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#22390   2008. 08. 19. kedd 08:03
Molly_anyó Molly_anyó
Erről eszembe jut 1 vicc,valahogy igy szól
Nem viszem a
gy
alf
er
alf
ek
alf
et
az állatkertbe aki megakarja nézni jöjjön ide nyes
Legyen szép napod
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 08. 19. kedd 07:33), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2008. 08. 19. kedd 07:33
Jó reggelt!
Legyen mindenkinek szép napja!
Nincs nagy meleg (egyenlőre), érdemes menni kirándulni, kertészkedni, állatkertbe a
gy
alf
er
alf
ek
alf
ekkel
...stb... smile




Klikkelj a normál/tömörített mérethez





#22389   2008. 08. 19. kedd 08:01
Molly_anyó Molly_anyó

Méne cuppanék ? Nincs vadászati tilalom nyes
Horgászni is lehet, csak akad valaki horogra nyes
Legyen szép napotok
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 08. 19. kedd 07:11), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 08. 19. kedd 07:11
megint siettél vagy csőre akarsz cuppanni? hehe
#22388   2008. 08. 19. kedd 07:33
tom1019 tom1019 VIP Admin
Jó reggelt!
Legyen mindenkinek szép napja!
Nincs nagy meleg (egyenlőre), érdemes menni kirándulni, kertészkedni, állatkertbe a
gy
alf
er
alf
ek
alf
ekkel
...stb... smile




Klikkelj a normál/tömörített mérethez





#22387   2008. 08. 19. kedd 07:11
MmePrune MmePrune VIP Admin
megint siettél vagy csőre akarsz cuppanni? hehe
(Ez egy válasz Molly_anyó üzenetére (2008. 08. 19. kedd 06:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 19. kedd 06:59
Jóóóóóóóóóóó Reggelt Nappali wave

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#22386   2008. 08. 19. kedd 06:59
Molly_anyó Molly_anyó
Jóóóóóóóóóóó Reggelt Nappali wave

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#22385   2008. 08. 19. kedd 06:54
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Szép reggelt nappalisok!
Kellemes szép napot mindenkinek!

Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez

wink
#22384   2008. 08. 18. hétfő 22:04
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Hát hogy a fenébe ne bíznék? én már tudok képet méretezni sőt még mást is. Kibe is bízna az ember ha nem önmagában? Na látom kezelésbe kell, hogy vegyelek, mert ma ahova nyúltál azt finoman szólva (tudom a jószándék vezérelt) elrontottad. Azt hiszem elkezdem veled a különórákat.....Ne kritizáld a szabályokat, mert az élet csupa szabályokból áll. Miért restelled megnevezni ha valakinek küldesz üzit? Hát honnan a fenéből tudná az illető?

nyes
(Ez egy válasz tablet üzenetére (2008. 08. 18. hétfő 21:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 18. hétfő 21:52
A tetőpontra az jut, aki tudja, minek örüljön, aki boldogságát nem tette másoktól függővé, aki nem nyugtalankodik, aki bízik önmagában........
#22383   2008. 08. 18. hétfő 21:52
tablet tablet
A tetőpontra az jut, aki tudja, minek örüljön, aki boldogságát nem tette másoktól függővé, aki nem nyugtalankodik, aki bízik önmagában........
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 08. 18. hétfő 21:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2008. 08. 18. hétfő 21:49
Kedves tablet!
Ha lehet kérj meg valakit aki tud segíteni a kép méretezésében, mert ez általad feltöltött kép meghaladja az 1.5 Mb-ot. Ez a kép a jövő héten sem fog lejönni, lelassítja a rendszert. Most kijavítottam.
#22382   2008. 08. 18. hétfő 21:49
X Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Kedves tablet!
Ha lehet kérj meg valakit aki tud segíteni a kép méretezésében, mert ez általad feltöltött kép meghaladja az 1.5 Mb-ot. Ez a kép a jövő héten sem fog lejönni, lelassítja a rendszert. Most kijavítottam.
(Ez egy válasz tablet üzenetére (2008. 08. 18. hétfő 21:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 18. hétfő 21:36
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#22381   2008. 08. 18. hétfő 21:36
tablet tablet
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#22380   2008. 08. 18. hétfő 19:34
tom1019 tom1019 VIP Admin
neked is szép és kellemes estét kívánunk!
jól, minden szempontból... nyes eljen
idő, munka, szép lányok...minden volt... hehe








eplus2
(Ez egy válasz DrAnthony üzenetére (2008. 08. 18. hétfő 18:33), amit ide kattintva olvashatsz)
DrAnthony VIP Admin
2008. 08. 18. hétfő 18:33
Szép estét, Nappali!

Kinek hogyan telt a hétvége?
#22379   2008. 08. 18. hétfő 18:33
DrAnthony DrAnthony VIP Admin
Szép estét, Nappali!

Kinek hogyan telt a hétvége?
 
... 1333 1334 1335 1336 1337 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: GG-ufsz GG-ufsz
Nyitás ideje: 2007. 03. 30. péntek
Üzenetek: 49078db
Utolsó üzenet: tegnap 19:15
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!