Nudisták, naturisták, szex (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!
Naturizmus, nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel.
Nudizmus, nem más, mint ruhátlanság választása, akár a naturalizmust követve, akár „egyenletes barnaság” szelemét és sok egyéb dolgot. Persze a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!
Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, ha akarja, a ruhátlanságot választja, de filozófiájának nem elengedhetetlen része alkalmi meztelenség, azaz nem biztos hogy nudista. Tehát egyszerű meztelenkedésnél, nem meztelenkedésnél többet foglal magába a szemlélete: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt (természetes öltözet, eszközök stb.)
Naturista strandon ne legyél meglepődve, hogy textilesek is vannak, de evidensnek veheted azt, hogy annak anyaga természetes anyag.
Nudista strand az a hely ahol elvárt a meztelenkedés.
A nudista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra, hogy nudistának nevezd magad, de még nem tesz naturalistává!
Nudizmus-t - naturalizmus-t nem keverni nem egy a kettő (sajnos sok nudizmus számára helyet biztosító létesítmények, területek előszeretettel aggatják ki a „naturalista” szót csak a jobb úriasabb hangzás kedvért)
A nudizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

... 229 230 231 232 233 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2188   2013. 07. 20. szombat 21:53
X Törölt felhasználó (888305)
Szia Ttibi, lent voltunk holnapután is , vagyis ma. smile
(Ez egy válasz wellness82 üzenetére (2013. 07. 18. csütörtök 23:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 18. csütörtök 23:34
Gyere holnapután smile
#2187   2013. 07. 20. szombat 21:21
X Törölt felhasználó (68131)
Sziasztok! Látom akadt köztetek aki ma lent volt! smile Holnap leszeretnék menni megnézni mert már sok jót hallottam a Délegyi strandocskáról. a törzsvendégektől szeretném kérdezni mennyibe kerül a belépő, van-e árnyékos rész, illetve wc és tusolo? illetve még egy fontos kérdés! Párok és fiatalok is vannak? mert ha tele van idősökkel és melegekkel arra a Lupa is megteszi. Válaszotokat előre is köszönöm! Illetve ha csatlakozna valaki, autóval megyek, irjon!
#2186   2013. 07. 20. szombat 08:56
X Törölt felhasználó (857648)
Én mindjárt be is megyek a vìzbe!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 20. szombat 07:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (775593)
2013. 07. 20. szombat 07:36
Szuper az idő Délegyen! wave
#2185   2013. 07. 20. szombat 07:36
X Törölt felhasználó (775593)
Szuper az idő Délegyen! wave
#2184   2013. 07. 19. péntek 09:39
aser2000 aser2000
Mi nem stimmel?
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2013. 07. 19. péntek 08:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 19. péntek 08:50
te itt valami nem stimmel!!
#2183   2013. 07. 19. péntek 08:50
zsozs70 zsozs70
te itt valami nem stimmel!!
(Ez egy válasz aser2000 üzenetére (2013. 07. 19. péntek 08:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 19. péntek 08:17
Én nem nézelődni mentem hanem napozni, fürdeni.
Ruha nélkül.
Természetesen amíg oda értem addig volt rajtam ruha smile
#2182   2013. 07. 19. péntek 08:17
aser2000 aser2000
Én nem nézelődni mentem hanem napozni, fürdeni.
Ruha nélkül.
Természetesen amíg oda értem addig volt rajtam ruha smile
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (2013. 07. 19. péntek 07:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 19. péntek 07:41
Legközelebb arra használd a nudi strandot amire való! Ruha és bámészkodás nélkül, diszkrét fürdés-napozás. Az elmondásod alapján te is pont úgy nézelődni voltál kinn, mint az általad zavarónak mondott férfiak... Ha ezt nem veszed támadásnak menthető vagy!
#2181   2013. 07. 19. péntek 07:41
öcsyke öcsyke
Legközelebb arra használd a nudi strandot amire való! Ruha és bámészkodás nélkül, diszkrét fürdés-napozás. Az elmondásod alapján te is pont úgy nézelődni voltál kinn, mint az általad zavarónak mondott férfiak... Ha ezt nem veszed támadásnak menthető vagy!
(Ez egy válasz aser2000 üzenetére (2013. 07. 19. péntek 01:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 19. péntek 01:11
Sziasztok!
Ma megvolt a legelső nudizásom ami a Lupán történt.
Nem kezdődött valami fényesen:
mivel a legelső alkalom volt és nem tudtam hogy működik a dolog ezért szerettem volna olyan helyre menni ahol többen vannak, köztük nők is és elmondjàk mik a szokások.
Találtam is egy ilyen társaságot, gondoltam oda megyek és megkérdezem hogy kezdőként csatlakozhatok-e hozzájuk de amíg csak néztem őket és gondolkodtam hogy oda merjek-e menni addig közülük egy szilikon cicis milf elzavart hogy lehet menni máshova bàmészkodni.
Gondoltam nem voltam jó benyomással rá széttetovàlva....
Aztán megértettem mi volt a gondja: túl sok a bàmészkodó.
Kicsivel arrébb rá vettem magam hogy levetkőzzek és be menjek a vízbe.
Meg is jelent a bokroknàl egy kb 70 éves ember és elkezdte fogdosni a farkát rám. ..
Aztán egy fiatalabb gyerek is leskelődött majd mind a ketten közelebb is jöttek. ..
Nem igazán tetszett a dolog.
Inkább a kb 10 méterrel arrébb lévő párt néztem smile
Hogy mért találnak meg engem mindig a melegek? ?
Ha a nőknél lenne ilyen sikerem de jó lenne smile
Esetleg nincs olyan pár akihez lehetne csatlakozni?
Úgy láttam azokat nem kukkoljàk annyira a melegek smile
#2180   2013. 07. 19. péntek 07:25
zsozs70 zsozs70
miért nézeldsz??miért nem a napsütést élvezed??ne menj szerintem nudizni
(Ez egy válasz aser2000 üzenetére (2013. 07. 19. péntek 01:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 19. péntek 01:11
Sziasztok!
Ma megvolt a legelső nudizásom ami a Lupán történt.
Nem kezdődött valami fényesen:
mivel a legelső alkalom volt és nem tudtam hogy működik a dolog ezért szerettem volna olyan helyre menni ahol többen vannak, köztük nők is és elmondjàk mik a szokások.
Találtam is egy ilyen társaságot, gondoltam oda megyek és megkérdezem hogy kezdőként csatlakozhatok-e hozzájuk de amíg csak néztem őket és gondolkodtam hogy oda merjek-e menni addig közülük egy szilikon cicis milf elzavart hogy lehet menni máshova bàmészkodni.
Gondoltam nem voltam jó benyomással rá széttetovàlva....
Aztán megértettem mi volt a gondja: túl sok a bàmészkodó.
Kicsivel arrébb rá vettem magam hogy levetkőzzek és be menjek a vízbe.
Meg is jelent a bokroknàl egy kb 70 éves ember és elkezdte fogdosni a farkát rám. ..
Aztán egy fiatalabb gyerek is leskelődött majd mind a ketten közelebb is jöttek. ..
Nem igazán tetszett a dolog.
Inkább a kb 10 méterrel arrébb lévő párt néztem smile
Hogy mért találnak meg engem mindig a melegek? ?
Ha a nőknél lenne ilyen sikerem de jó lenne smile
Esetleg nincs olyan pár akihez lehetne csatlakozni?
Úgy láttam azokat nem kukkoljàk annyira a melegek smile
#2179   2013. 07. 19. péntek 04:36
X Törölt felhasználó (852708)
Lupa omszki. ? ma ott a helyem... pá beka3
#2178   2013. 07. 19. péntek 01:11
aser2000 aser2000
Sziasztok!
Ma megvolt a legelső nudizásom ami a Lupán történt.
Nem kezdődött valami fényesen:
mivel a legelső alkalom volt és nem tudtam hogy működik a dolog ezért szerettem volna olyan helyre menni ahol többen vannak, köztük nők is és elmondjàk mik a szokások.
Találtam is egy ilyen társaságot, gondoltam oda megyek és megkérdezem hogy kezdőként csatlakozhatok-e hozzájuk de amíg csak néztem őket és gondolkodtam hogy oda merjek-e menni addig közülük egy szilikon cicis milf elzavart hogy lehet menni máshova bàmészkodni.
Gondoltam nem voltam jó benyomással rá széttetovàlva....
Aztán megértettem mi volt a gondja: túl sok a bàmészkodó.
Kicsivel arrébb rá vettem magam hogy levetkőzzek és be menjek a vízbe.
Meg is jelent a bokroknàl egy kb 70 éves ember és elkezdte fogdosni a farkát rám. ..
Aztán egy fiatalabb gyerek is leskelődött majd mind a ketten közelebb is jöttek. ..
Nem igazán tetszett a dolog.
Inkább a kb 10 méterrel arrébb lévő párt néztem smile
Hogy mért találnak meg engem mindig a melegek? ?
Ha a nőknél lenne ilyen sikerem de jó lenne smile
Esetleg nincs olyan pár akihez lehetne csatlakozni?
Úgy láttam azokat nem kukkoljàk annyira a melegek smile
#2177   2013. 07. 18. csütörtök 23:34
wellness82 wellness82
Gyere holnapután smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 18. csütörtök 22:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (888305)
2013. 07. 18. csütörtök 22:33
Holnap lemegyünk berénybe. Ugye szép, napos idő lesz? smile
#2176   2013. 07. 18. csütörtök 22:33
X Törölt felhasználó (888305)
Holnap lemegyünk berénybe. Ugye szép, napos idő lesz? smile
#2175   2013. 07. 18. csütörtök 17:20
WTFuck WTFuck
Üdvözlöm azt a két szőke hajú hölgyet wave , akik a Lupa tavon meztelenül vízi röplabdáztak!
Biciklivel voltam félmeztelenül, és integettünk is egymásnak!
Ha magatokra ismertek akkor szívesen felvenném veletek a kapcsolatot smile
#2174   2013. 07. 18. csütörtök 04:21
X Törölt felhasználó (775593)
#2173   2013. 07. 17. szerda 21:53
X Törölt felhasználó (347815)
Budapestről 500 km autóval ,a strandhoz legközelebbi szállás a Hotel Eva de ismerünk egy hölgyet magyart aki Rabon lakik és olcsón tud apartmant vagy szobát. A telefonszáma:***Privibe felkialtas ******

(moderálva:extraxl)
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2013. 07. 17. szerda 07:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 17. szerda 07:24
hoy lehet eljutni??milyen messze van??szállások vannak arra felé?
#2172   2013. 07. 17. szerda 18:00
X Törölt felhasználó (62398)
Köszi!
Jövőre mi is okvetlenül kipróbáljuk - reméljük! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 16. kedd 22:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (347815)
2013. 07. 16. kedd 22:27
Sziasztok Rabon van az Adria legjobb nudista strandja,de nem Lopáron hanem Suha- Punta területén ,a parkolás ingyenes a parkolótól 10-perc séta az erdőben, belépő 5 kuna van kettő éterem közvetlen vízparti bár,strandröplabdapálya .Mi 10-éve járunk ide gyerekekkel 100%ban nudista kevés magyar ismeri ,németek ,olaszok járnak főleg .Csak ajánlani tudom mindenkinek wave
#2171   2013. 07. 17. szerda 13:30
Bazsa$ Bazsa$
Köszi, rákerestem, láttam képeket. Lehet hogy valamikor arra vesszük az irányt! smile vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 16. kedd 22:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (347815)
2013. 07. 16. kedd 22:27
Sziasztok Rabon van az Adria legjobb nudista strandja,de nem Lopáron hanem Suha- Punta területén ,a parkolás ingyenes a parkolótól 10-perc séta az erdőben, belépő 5 kuna van kettő éterem közvetlen vízparti bár,strandröplabdapálya .Mi 10-éve járunk ide gyerekekkel 100%ban nudista kevés magyar ismeri ,németek ,olaszok járnak főleg .Csak ajánlani tudom mindenkinek wave
#2170   2013. 07. 17. szerda 11:54
X Törölt felhasználó (834309) VIP
Valaki tud valamit a Tiszateleki ,,nudista" strandról? Merre található, ha egyáltalán létezik ilyen.
#2169   2013. 07. 17. szerda 09:01
X Törölt felhasználó (852449)
Sziasztok!
Nyékládházáról szeretnék érdeklődni!
Van valakinek valamilyen infója hogy mi ott a helyzet mostanában?
A keleti régióban tud valaki nudista lehetőséget?
 
... 229 230 231 232 233 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kotlar kotlar
Nyitás ideje: 2007. 12. 26. szerda
Üzenetek: 6788db
Utolsó üzenet: ma 09:07
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!