Nudisták, naturisták, szex (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!
Naturizmus, nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel.
Nudizmus, nem más, mint ruhátlanság választása, akár a naturalizmust követve, akár „egyenletes barnaság” szelemét és sok egyéb dolgot. Persze a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!
Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, ha akarja, a ruhátlanságot választja, de filozófiájának nem elengedhetetlen része alkalmi meztelenség, azaz nem biztos hogy nudista. Tehát egyszerű meztelenkedésnél, nem meztelenkedésnél többet foglal magába a szemlélete: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt (természetes öltözet, eszközök stb.)
Naturista strandon ne legyél meglepődve, hogy textilesek is vannak, de evidensnek veheted azt, hogy annak anyaga természetes anyag.
Nudista strand az a hely ahol elvárt a meztelenkedés.
A nudista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra, hogy nudistának nevezd magad, de még nem tesz naturalistává!
Nudizmus-t - naturalizmus-t nem keverni nem egy a kettő (sajnos sok nudizmus számára helyet biztosító létesítmények, területek előszeretettel aggatják ki a „naturalista” szót csak a jobb úriasabb hangzás kedvért)
A nudizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

... 231 232 233 234 235 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#2155   2013. 07. 14. vasárnap 23:24
X Törölt felhasználó (61112)
Pár napja az 51-es sz. úton haladtam Baja felé. Szalkszentmártonnál láttam egy szabadidő központ feliratú táblát. És pirossal ráírva, hogy FKK. A neten nem találtam erről semmit. Tudna vki vmilyen infot adni, hogy mi is ez??.
Köszönöm
#2154   2013. 07. 14. vasárnap 19:06
X Törölt felhasználó (840916)
Koszi sikerult megtalalni nagyon szupi volt van par leselkedo de kilehet birni!szerintem meg az iden megyunk es remelem talizunk smile
(Ez egy válasz kukker38 üzenetére (2013. 07. 12. péntek 21:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 12. péntek 21:44
Szóval a határ átkelőtől! Körforgalom egyenesen, másik híd után jobbra benzinkút, és előtte egy lejáró (jobbra) majd balra tartás, és utána egyenesen kb 2km (lakóövezet után) jobbra kell menni! Balra egy nagy vaskapu van! Át a töltésen és megérkeztetek! Dugjatok is ha már ott vagytok meztelenűl!
#2153   2013. 07. 14. vasárnap 19:03
X Törölt felhasználó (840916)
Kösz megtaláltuk nagyon jó volt csak sok a kukkolo kicsit iszapos a part de jo vannak inteligans paskai akik megkérdezik,hogy mellettünk szabad a hely smile szerintem meg megyunk a strandra!
(Ez egy válasz pimpisk üzenetére (2013. 07. 13. szombat 09:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 13. szombat 09:19
Hello.A google térképen írd a keresőbe: Velký Harčáš-így,ahogy én írtam;amit kidob,majdnem biztos,hogy az első variáció:Veľký harčáš,Komárom,Szlovákia.....az lesz az.Ebből már el tudsz indulni-odatalálni.Sok szerencsét.
#2152   2013. 07. 14. vasárnap 18:53
nézem23 nézem23
Hello. Barátnőmmel gárdonyba szoktunk járni a "kocka molóhoz". kiváló hely, ha van olyan pár vagy nő aki szivesen csatlakozna hozzánk akkor irjon priviben. smile
#2151   2013. 07. 14. vasárnap 18:51
bandita012 bandita012
Július 27-tő KRK -szigeten nyaralunk, esetleg valaki más is??
#2150   2013. 07. 14. vasárnap 18:21
bandita012 bandita012
Igen, azon a fehér úton kellett volna továbbmennetek, ott lett volna egy tisztás, ott lehet hagyni az autót, és onnan még egy jó 10 perc séta.
Bár mi inkább úgy csinlátuk, hogy az Eva hotelnél hagytuk az autót és úgy sétáltunk be, az úgy 20 perc...és még a jegyszedő bácsit is ki lehetett kerülni nyes ( A bácsi a betonos sétányon egy nádtetős bodegánál szedi a pénzt)Az ersőn át frankó kitaposott ösvények... ha jól csináltad a dolgot a wc-hez értél ki. Ami nem volt annyira jó benne, hogy az elején, ahol lekanyarodtál, ott sok volt a lezbi és a meleg...de gyorsan átosontunk mellettük...
Ha van kérdés, írj nyugodtan privibe.
Amúgy mi azt a fehér köves utat a legelején gyalog tettük meg, este, sötétedés körül...eltévedtünk:( De az nálunk gyakori nyes ..( mi így derítjük fel a terepet smile )
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 14. vasárnap 17:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62398)
2013. 07. 14. vasárnap 17:55
Szia!
Most már 25 kuna az a 20. smile
Egyszer egy délutáni kirándulás során (Suha Punta) megpróbáltuk felderíteni a helyet. Kocsival elindultunk a fehér zúzott köves úton, (jöttek is sokan szemben) de vagy elkevertünk valamit, vagy nem voltunk elég kitartóak, megfordultunk, nem találtuk. Láttuk, hogy a rabi kikötőből is megy oda vízitaxi. A végén a 6 éves miatt, a homokos sekély öblök miatt próbálkoztunk Lopáron. (Suha Punta úgy hallottuk köves, mélyebb) - Lenne majd még kérdésünk, de azt majd inkább priviben.
#2149   2013. 07. 14. vasárnap 17:55
X Törölt felhasználó (62398)
Szia!
Most már 25 kuna az a 20. smile
Egyszer egy délutáni kirándulás során (Suha Punta) megpróbáltuk felderíteni a helyet. Kocsival elindultunk a fehér zúzott köves úton, (jöttek is sokan szemben) de vagy elkevertünk valamit, vagy nem voltunk elég kitartóak, megfordultunk, nem találtuk. Láttuk, hogy a rabi kikötőből is megy oda vízitaxi. A végén a 6 éves miatt, a homokos sekély öblök miatt próbálkoztunk Lopáron. (Suha Punta úgy hallottuk köves, mélyebb) - Lenne majd még kérdésünk, de azt majd inkább priviben.
(Ez egy válasz bandita012 üzenetére (2013. 07. 14. vasárnap 13:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 14. vasárnap 13:39
Szia,

Mi sokszor nyaraltunk már a Rab szigeten. ebbe a 20 kunás parkolósós baromi sokat gyalogolós dolgon mi is átestünk, (kb azt hittem ott fogunk szomjan halni.)
Mi is azért parkoltunk oda, mert azt hittük, ha már fizetünk érte, talán onnan lesz legmegközelíthetőbb a strand, hát nem így volt.

A szahara strandról leírtak teljes egészében fedik a valóságot. Sajnod, mivel nem szervezett, nem felügyelt ,így rengeteg a textiles. Mi is így voltunk vele, hogy néha nekünk volt kellemetlen.

Jártatok Suha Puntán a fizetős strandon? Mert mi sok helyen megfordultunk horvátba, de az gyönyörű, kiépített, családias, egy szóval fantasztikus. Olyan Igazi!


Csabavezér, amiről Adel25 írt, azok elvileg valódi nudistrandok, csak nincs felügyelet, ezért néhe ellepik a textilesek..
#2148   2013. 07. 14. vasárnap 13:39
bandita012 bandita012
Szia,

Mi sokszor nyaraltunk már a Rab szigeten. ebbe a 20 kunás parkolósós baromi sokat gyalogolós dolgon mi is átestünk, (kb azt hittem ott fogunk szomjan halni.)
Mi is azért parkoltunk oda, mert azt hittük, ha már fizetünk érte, talán onnan lesz legmegközelíthetőbb a strand, hát nem így volt.

A szahara strandról leírtak teljes egészében fedik a valóságot. Sajnod, mivel nem szervezett, nem felügyelt ,így rengeteg a textiles. Mi is így voltunk vele, hogy néha nekünk volt kellemetlen.

Jártatok Suha Puntán a fizetős strandon? Mert mi sok helyen megfordultunk horvátba, de az gyönyörű, kiépített, családias, egy szóval fantasztikus. Olyan Igazi!


Csabavezér, amiről Adel25 írt, azok elvileg valódi nudistrandok, csak nincs felügyelet, ezért néhe ellepik a textilesek..
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 14. vasárnap 12:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62398)
2013. 07. 14. vasárnap 12:21
A második a "Ciganka strand". (nekünk végülis ez lett a választás) Adottságait illetően mintha csak lemásolták volna a Szaharát - gyönyörű - viszont - ha tudod hol kell parkolni - egy-két perces sétával megközelíthető. Ez a reális választás, különösen kisgyerekkel (nálunk 6 éves) és a sok cuccal. Tényleg gyönyörű. De! A semmiért már a felmenő úton 25 kunát (nagyjából 1000 Ft) lenyúl tőled egy sámlis ember. Fent fogalmad nincs meddig kellene menned az úton, hol kellene leparkolnod (mindenfele autók parkolnak) sehol egy tábla. Van kint néhány nagyléptékű térkép, de nincs megjelölve rajtuk Te éppen honnan nézed őket, úgyhogy semmit sem érnek. Az első alkalommal elmentünk az út végéig és leparkoltunk ott, ahol a legtöbb autó volt, aztán irány a tenger. Nahát nagyon eltévedtünk, sokat gyalogoltunk (másokkal együtt) és alig tudtuk megtalálni az öblöt. Másodjára láttuk csak, hogy milyen jól megközelíthető. Viszont! Csak a legoptimálisabb pillanatokban volt elmondható, hogy "csak" 50%-nyi textiles van a parton. Az arány legtöbbször inkább 80 % volt a felöltözöttek javára. Talán azért, mert a könnyebb megközelíthetőség miatt, a környékbeliek sem "adták fel" ezt a strandot. Volt, hogy egy egész gyerektábor gyalogolt be - láthatóan először jöttek ide - és látszott a meglepetés, amikor meglátták azt a néhány pucér csoportot...
folyt köv a kezdő naturisták jó érzéseiről, de azt majd később.
#2147   2013. 07. 14. vasárnap 12:31
Csabavezér Csabavezér
Ezért érdemesebb olyan helyre menni, ami kijelölt nudista strand. Abból is vannak gyönyörű helyek, kultúrált és minden van.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 14. vasárnap 12:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (62398)
2013. 07. 14. vasárnap 12:21
A második a "Ciganka strand". (nekünk végülis ez lett a választás) Adottságait illetően mintha csak lemásolták volna a Szaharát - gyönyörű - viszont - ha tudod hol kell parkolni - egy-két perces sétával megközelíthető. Ez a reális választás, különösen kisgyerekkel (nálunk 6 éves) és a sok cuccal. Tényleg gyönyörű. De! A semmiért már a felmenő úton 25 kunát (nagyjából 1000 Ft) lenyúl tőled egy sámlis ember. Fent fogalmad nincs meddig kellene menned az úton, hol kellene leparkolnod (mindenfele autók parkolnak) sehol egy tábla. Van kint néhány nagyléptékű térkép, de nincs megjelölve rajtuk Te éppen honnan nézed őket, úgyhogy semmit sem érnek. Az első alkalommal elmentünk az út végéig és leparkoltunk ott, ahol a legtöbb autó volt, aztán irány a tenger. Nahát nagyon eltévedtünk, sokat gyalogoltunk (másokkal együtt) és alig tudtuk megtalálni az öblöt. Másodjára láttuk csak, hogy milyen jól megközelíthető. Viszont! Csak a legoptimálisabb pillanatokban volt elmondható, hogy "csak" 50%-nyi textiles van a parton. Az arány legtöbbször inkább 80 % volt a felöltözöttek javára. Talán azért, mert a könnyebb megközelíthetőség miatt, a környékbeliek sem "adták fel" ezt a strandot. Volt, hogy egy egész gyerektábor gyalogolt be - láthatóan először jöttek ide - és látszott a meglepetés, amikor meglátták azt a néhány pucér csoportot...
folyt köv a kezdő naturisták jó érzéseiről, de azt majd később.
#2146   2013. 07. 14. vasárnap 12:21
X Törölt felhasználó (62398)
A második a "Ciganka strand". (nekünk végülis ez lett a választás) Adottságait illetően mintha csak lemásolták volna a Szaharát - gyönyörű - viszont - ha tudod hol kell parkolni - egy-két perces sétával megközelíthető. Ez a reális választás, különösen kisgyerekkel (nálunk 6 éves) és a sok cuccal. Tényleg gyönyörű. De! A semmiért már a felmenő úton 25 kunát (nagyjából 1000 Ft) lenyúl tőled egy sámlis ember. Fent fogalmad nincs meddig kellene menned az úton, hol kellene leparkolnod (mindenfele autók parkolnak) sehol egy tábla. Van kint néhány nagyléptékű térkép, de nincs megjelölve rajtuk Te éppen honnan nézed őket, úgyhogy semmit sem érnek. Az első alkalommal elmentünk az út végéig és leparkoltunk ott, ahol a legtöbb autó volt, aztán irány a tenger. Nahát nagyon eltévedtünk, sokat gyalogoltunk (másokkal együtt) és alig tudtuk megtalálni az öblöt. Másodjára láttuk csak, hogy milyen jól megközelíthető. Viszont! Csak a legoptimálisabb pillanatokban volt elmondható, hogy "csak" 50%-nyi textiles van a parton. Az arány legtöbbször inkább 80 % volt a felöltözöttek javára. Talán azért, mert a könnyebb megközelíthetőség miatt, a környékbeliek sem "adták fel" ezt a strandot. Volt, hogy egy egész gyerektábor gyalogolt be - láthatóan először jöttek ide - és látszott a meglepetés, amikor meglátták azt a néhány pucér csoportot...
folyt köv a kezdő naturisták jó érzéseiről, de azt majd később.
#2145   2013. 07. 14. vasárnap 12:05
X Törölt felhasználó (62398)
Sziasztok!
Kisgyermekes házaspárként - most egy hete - horvátországi nyaralásunk során próbálkoztunk először a dologgal. Gondoltuk talán érdekes lehet, ha megosztjuk az ezzel kapcsolatos érzéseinket, tapasztalatainkat. (mármint azoknak, akik hozzánk hasonlóan kezdők ebben). Reméljük nem untatunk senkit!
Két részre bontanánk a dolgot. Egyrészt röviden leírnánk a tapasztalatainkat két Rab szigeti nudista strandról, másrészt, hogy miért volt számunkra ez az egész mégis nagyon pozitív élmény amit nem tudtak elrontani a körülmények sem.
Mindkét strand Lopárban található. Mindkettőről általánosságban elmondható, hogy nem tartozik hozzájuk kemping, vagy egyéb szervezettség (nem zártak pl. nincs semmilyen kontroll, vagy felügyelet) pusztán csak fényképezni tilossal ellátott, a világhálón is jól publikált gyönyörű homokos öblök. Mindkét helyen strandsátor vagy napernyő elkerülhetetlen.
Az első a "Szahara strand". (képek a neten) Nagyon nehéz megtalálni az utat, ami felvisz a hegy tetejére egy fenyőfás ligetig, ahol parkolni lehet. Utána viszont az onnan induló turista út jól kitáblázott. Onnan min. 15 perces túra le a tengerig. Az öböl nagy, szabályos és gyönyörű. Semmilyen szolgáltatás nincs, viszonylag kevesen voltak, messze egymástól a hosszú fövenyen, a textilesek és nudisták aránya kb. 50-50 %. Homokos nagyon lassan mélyülő öböl, kisgyermekeseknek ideális. - Mi itt próbálkoztunk először és itt értettük meg miért olyan kellemetlen a sok fürdőruhás. Számunkra azért volt rossz, mert az ember alapvetően nem akarja megsérteni mások értékeit, intim szféráját és érzéseit. Tehát azért érzed rosszabbul magad ilyenkor mert nem akarod, hogy ő érezze kellemetlenül magát miattad... - De basszus, nehogy már egy nudista strandon nekem kelljen ezt éreznem! - Amúgy a fürdőruhások egyik strandon sem bámultak és nem volt senki bunkó, de emiatt nem volt igazán jó ez így!
folyt köv...
#2144   2013. 07. 14. vasárnap 07:13
X Törölt felhasználó (857648)
Szóval évek óta járok már oda. A tegnapi volt az első alkalom amikor azt éreztem, hogy mustrálnak a melegek. Zavart, de a nyugalom miatt elmentem a játéktártól a büfé elé
. Megoldottam és mivel nem akarok senkinek rosszat ìgy nem szoltam az ott dolgozóknak.
A másik, igdn vannak itt olyan párok akik megengedik, hogy nézzem a hölgy tagot. Nem zavarja őket és csak ebben az esetben szoktam már már feltünően megnézni valakit.
#2143   2013. 07. 13. szombat 17:53
X Törölt felhasználó (867563)
szoktad kérdezni,hogy megengedik-e,vagy honnan veszed?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 13. szombat 12:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857648)
2013. 07. 13. szombat 12:52
Mentem is! De ha én vagyok annyira diszkrét, hogy nem méregetem az összes nőt csak aki megengedi, akkor joggal várhatom el ugyan ezt a meleg fronttól!
#2142   2013. 07. 13. szombat 14:29
Demona Demona VIP Admin
Az észrevételedet szerintem ott kellett volna a személyzetnek jelezni, itt a fórumon erre nem hiszem hogy érdemi magyarázatot kapsz..max ha valakik szintén akkor ott voltak s éppen olvassák az írásod..No ennek nem sok esélye.
Valós képet pedig egy helyről csak akkor kaphatunk ha ott rendszeresen megfordulunk évről évre.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 13. szombat 10:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857648)
2013. 07. 13. szombat 10:14
Na igej, csatlakozzatok, mert most jelenleg inkább egy homokos strandra hasónlit délegyháza, de komolyan!
Pasik egyedül és méregetik egymást... Azt ugyan mondták a bejáratnál, hogy rendezvény lesz csak azt nem, hogy buzi zsúr!
Tényleg elkéne 1-2 pár.
#2141   2013. 07. 13. szombat 12:52
X Törölt felhasználó (857648)
Mentem is! De ha én vagyok annyira diszkrét, hogy nem méregetem az összes nőt csak aki megengedi, akkor joggal várhatom el ugyan ezt a meleg fronttól!
(Ez egy válasz egypasi üzenetére (2013. 07. 13. szombat 11:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 13. szombat 11:51
Elég nagy az a hely, ha téged zavar, az,hogy nem mindenki olyan, mint te, menj a több hektár másik részére!
#2140   2013. 07. 13. szombat 11:51
egypasi egypasi
Elég nagy az a hely, ha téged zavar, az,hogy nem mindenki olyan, mint te, menj a több hektár másik részére!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 13. szombat 10:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857648)
2013. 07. 13. szombat 10:14
Na igej, csatlakozzatok, mert most jelenleg inkább egy homokos strandra hasónlit délegyháza, de komolyan!
Pasik egyedül és méregetik egymást... Azt ugyan mondták a bejáratnál, hogy rendezvény lesz csak azt nem, hogy buzi zsúr!
Tényleg elkéne 1-2 pár.
#2139   2013. 07. 13. szombat 10:14
X Törölt felhasználó (857648)
Na igej, csatlakozzatok, mert most jelenleg inkább egy homokos strandra hasónlit délegyháza, de komolyan!
Pasik egyedül és méregetik egymást... Azt ugyan mondták a bejáratnál, hogy rendezvény lesz csak azt nem, hogy buzi zsúr!
Tényleg elkéne 1-2 pár.
(Ez egy válasz pimpisk üzenetére (2013. 07. 13. szombat 09:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 13. szombat 09:19
Hello.A google térképen írd a keresőbe: Velký Harčáš-így,ahogy én írtam;amit kidob,majdnem biztos,hogy az első variáció:Veľký harčáš,Komárom,Szlovákia.....az lesz az.Ebből már el tudsz indulni-odatalálni.Sok szerencsét.
#2138   2013. 07. 13. szombat 09:34
X Törölt felhasználó (68131)
Sziasztok! Aki esetleg még csak most vacilálna délegyházán, hölgyek, urak , és kedves párok - az írjon nekem, autóval rendelkezem, útitársakkal jobb, olcsóbb és kellemesebb lenne lejutni!
#2137   2013. 07. 13. szombat 09:19
pimpisk pimpisk
Hello.A google térképen írd a keresőbe: Velký Harčáš-így,ahogy én írtam;amit kidob,majdnem biztos,hogy az első variáció:Veľký harčáš,Komárom,Szlovákia.....az lesz az.Ebből már el tudsz indulni-odatalálni.Sok szerencsét.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 12. péntek 22:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (840916)
2013. 07. 12. péntek 22:08
remelem megtalaljuk es masokkal is talalkozunk smile nagyon koszonom
#2136   2013. 07. 12. péntek 22:08
X Törölt felhasználó (840916)
remelem megtalaljuk es masokkal is talalkozunk smile nagyon koszonom
(Ez egy válasz kukker38 üzenetére (2013. 07. 12. péntek 21:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 12. péntek 21:44
Szóval a határ átkelőtől! Körforgalom egyenesen, másik híd után jobbra benzinkút, és előtte egy lejáró (jobbra) majd balra tartás, és utána egyenesen kb 2km (lakóövezet után) jobbra kell menni! Balra egy nagy vaskapu van! Át a töltésen és megérkeztetek! Dugjatok is ha már ott vagytok meztelenűl!
 
... 231 232 233 234 235 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kotlar kotlar
Nyitás ideje: 2007. 12. 26. szerda
Üzenetek: 6795db
Utolsó üzenet: 2024. 05. 02. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!