Nudisták, naturisták, szex (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!
Naturizmus, nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel.
Nudizmus, nem más, mint ruhátlanság választása, akár a naturalizmust követve, akár „egyenletes barnaság” szelemét és sok egyéb dolgot. Persze a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!
Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, ha akarja, a ruhátlanságot választja, de filozófiájának nem elengedhetetlen része alkalmi meztelenség, azaz nem biztos hogy nudista. Tehát egyszerű meztelenkedésnél, nem meztelenkedésnél többet foglal magába a szemlélete: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt (természetes öltözet, eszközök stb.)
Naturista strandon ne legyél meglepődve, hogy textilesek is vannak, de evidensnek veheted azt, hogy annak anyaga természetes anyag.
Nudista strand az a hely ahol elvárt a meztelenkedés.
A nudista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra, hogy nudistának nevezd magad, de még nem tesz naturalistává!
Nudizmus-t - naturalizmus-t nem keverni nem egy a kettő (sajnos sok nudizmus számára helyet biztosító létesítmények, területek előszeretettel aggatják ki a „naturalista” szót csak a jobb úriasabb hangzás kedvért)
A nudizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

... 337 338 339 340
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#34   2008. 01. 13. vasárnap 07:23
MmePrune MmePrune VIP Admin
következő dupla hszedért tiltani foglak! ezt beraktad a társkeresősbe is ejnye1
#33   2008. 01. 13. vasárnap 02:32
kandurmarci kandurmarci
Mondjuk el azoknak, akik nem ismerik, hogy az Isztriai félsziget dél-nyugati partján van, Horvátország legnagyobb nudista paradicsoma, de az is lehet, hogy Európának is.
#32   2008. 01. 06. vasárnap 19:26
Andrew1014 Andrew1014
Láttam már nőt masztizni, de erre nagyon kevés az esély. Inkább a ffiak indulnak be és viszik bele a nejüket, szeretőjüket a játékba és nem fordítva. Ami biztos, hétévégken szinte lehetetlen ilyet látni. Hétközben inkább. wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 01. 02. szerda 13:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (23775)
2008. 01. 02. szerda 13:21
szia
ez a Lupa tavak hol is van pontosan? merre? mihez közel?
és ott azt mondod normális a nyílvános maszti és a sex. Gondolom elsősorban férfiak. Vagy nők is szoktak?
#31   2008. 01. 06. vasárnap 19:24
Andrew1014 Andrew1014
Saját tapasztalat: szoktak szexelni. Hol nagyon nyilvánosan, hol kevésbé, de sztem úgy minden napra jut min. 1-1 eset.
Ám ez is múlóban van, köszönhetően a sok pesti bunkó pasasnak, akik (ilyet látva) úgy viselkednek, mintha egy swinger klubban lennének. Vagy nem is tudom... A lényeg, ha ilyet látsz is- se gondolod hogy csak úgy beszállhatsz közéjük! Sőt...Általában ezek a párok nem szeretik, ha előttük 2 cm-vel masztizol rájuk- hanem azonnal felöltöznek és elmennek. És akkor lőttek a műsornak! :(

Én magam is sokat járok oda, szeretem azt a légkört. Ám hogy sokáig meglehessen ez a lehetőség, lássunk ilyeneket, sokkalta toleránsabbnak kéne lennie egynéhány ffi társamnak. Sztem...
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 01. 02. szerda 15:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (16046)
2008. 01. 02. szerda 15:33
Hát azért a Lupán nem szoktak szexelni napközben... Gyakran járok oda nyáron, szinte mindegyik sarkában voltam már nudizni (mindig oda telepedek, ahol jobbnak tűnik a nudizás), de még nem láttam olyat, hogy napközben egymásnak estek volna a párok... este, sötétedés után meg... az nem olyan nagy cucc. smile
Itt van amúgy:
Lupa tavak a google mapsen
#30   2008. 01. 03. csütörtök 21:36
X Törölt felhasználó (16046)
Alapító tag? smile Legyél rá büszke!
#29   2008. 01. 03. csütörtök 17:45
MmePrune MmePrune VIP Admin
módosítottam a topic címét:

Nudisták, naturisták, szex---> Nudisták, naturisták, szex ( NEM TÁRSKERESŐ )
#28   2008. 01. 02. szerda 21:35
MmePrune MmePrune VIP Admin
néni vagyok smile
tudod nekem az a dolgom, hogy a megfelelő mederben terelgessem a topicot...ha most elkezditek sorolni a helyeket, aztán meg azt szervezitek, hogy mikor kivel és hol találkoztok, akkor ezt törlésre jelölöm, és marad a társkeresőben a másik nudis topic
te viszont magyarázd majd meg kotlarnak, hogy miért nem vagy képes különbséget tenni a társ- és helykeresés valamint a nudizmus/naturizmus témakör között
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 01. 02. szerda 19:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (23775)
2008. 01. 02. szerda 19:31
tisztelt moderátor bácsi! te beszélgettél már valaha valakivel valamiről? ha van 1 téma és elkezdesz beszélgetni, eszedbe juthat más is, és az is szóba jöhet... attól még nem térünk el a tárgytól... szólj ha megértetted és törölj mindent ami nem tetszik. üdv.
#27   2008. 01. 02. szerda 19:31
X Törölt felhasználó (23775)
tisztelt moderátor bácsi! te beszélgettél már valaha valakivel valamiről? ha van 1 téma és elkezdesz beszélgetni, eszedbe juthat más is, és az is szóba jöhet... attól még nem térünk el a tárgytól... szólj ha megértetted és törölj mindent ami nem tetszik. üdv.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 01. 02. szerda 17:20), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 01. 02. szerda 17:20
olvasd el a 11. hszt...aztán jelezd, hogy megértetted...utána törlöm, amit kell
#26   2008. 01. 02. szerda 17:20
MmePrune MmePrune VIP Admin
olvasd el a 11. hszt...aztán jelezd, hogy megértetted...utána törlöm, amit kell
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 01. 02. szerda 16:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (23775)
2008. 01. 02. szerda 16:15
hát akkor már inkább ott a duna végig smile
a gödi homokszigetet ismeritek?
#25   2008. 01. 02. szerda 16:15
X Törölt felhasználó (23775)
hát akkor már inkább ott a duna végig smile
a gödi homokszigetet ismeritek?
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 01. 02. szerda 15:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (16046)
2008. 01. 02. szerda 15:33
Hát azért a Lupán nem szoktak szexelni napközben... Gyakran járok oda nyáron, szinte mindegyik sarkában voltam már nudizni (mindig oda telepedek, ahol jobbnak tűnik a nudizás), de még nem láttam olyat, hogy napközben egymásnak estek volna a párok... este, sötétedés után meg... az nem olyan nagy cucc. smile
Itt van amúgy:
Lupa tavak a google mapsen
#24   2008. 01. 02. szerda 15:33
X Törölt felhasználó (16046)
Hát azért a Lupán nem szoktak szexelni napközben... Gyakran járok oda nyáron, szinte mindegyik sarkában voltam már nudizni (mindig oda telepedek, ahol jobbnak tűnik a nudizás), de még nem láttam olyat, hogy napközben egymásnak estek volna a párok... este, sötétedés után meg... az nem olyan nagy cucc. smile
Itt van amúgy:
Lupa tavak a google mapsen
#23   2008. 01. 02. szerda 13:21
X Törölt felhasználó (23775)
szia
ez a Lupa tavak hol is van pontosan? merre? mihez közel?
és ott azt mondod normális a nyílvános maszti és a sex. Gondolom elsősorban férfiak. Vagy nők is szoktak?
(Ez egy válasz szentirmai üzenetére (2008. 01. 02. szerda 05:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 02. szerda 05:35
A naturista és nudista között van külömbség. A közös, hogy szeretkeznek is. Én is szoktam a párommal nudista helyeken szeretkezni, kicsit félrevolulunk, hogy ne legyen feltünő. Volt már, hogy rajtakaptak, de ettől csak izgalmasabb. A Lupa tavaknál viszont abszolut normális a nyilvános maszturbálás és a szex is.
#22   2008. 01. 02. szerda 05:35
szentirmai szentirmai
A naturista és nudista között van külömbség. A közös, hogy szeretkeznek is. Én is szoktam a párommal nudista helyeken szeretkezni, kicsit félrevolulunk, hogy ne legyen feltünő. Volt már, hogy rajtakaptak, de ettől csak izgalmasabb. A Lupa tavaknál viszont abszolut normális a nyilvános maszturbálás és a szex is.
(Ez egy válasz Kobboy üzenetére (2007. 12. 30. vasárnap 13:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 30. vasárnap 13:48
hai
van valami alapvető különbség egy naturista és egy nudista közt?
#21   2008. 01. 01. kedd 20:30
Kobboy Kobboy
thx
#20   2007. 12. 30. vasárnap 22:38
X Törölt felhasználó (141068)
Az a probléma, hogy a nudistéknak miért nem szabad szexelniük. Ez nekem nem gond. 22 éves vagyok és Délegyházán 16 éves korom óta rendszeresen szexelek. Néha, nlvánosság előtt is.
(Ez egy válasz Kobboy üzenetére (2007. 12. 30. vasárnap 13:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 30. vasárnap 13:48
hai
van valami alapvető különbség egy naturista és egy nudista közt?
#19   2007. 12. 30. vasárnap 14:13
MmePrune MmePrune VIP Admin
olvasd el a 12. hszt, abban van róla szó
(Ez egy válasz Kobboy üzenetére (2007. 12. 30. vasárnap 13:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 30. vasárnap 13:48
hai
van valami alapvető különbség egy naturista és egy nudista közt?
#18   2007. 12. 30. vasárnap 13:48
Kobboy Kobboy
hai
van valami alapvető különbség egy naturista és egy nudista közt?
#17   2007. 12. 29. szombat 20:35
MmePrune MmePrune VIP Admin
bocs, ha nem értettelek meg smile
csak kerestem a nyitó hszedben az összefüggést a szex és a nudizmus között

"Itt a nudizmusról steretnék beszélgetni."
"mi bizony szoktunk a természetben szeretkezni is. Volt már olyan, hogy látta valaki. Ez miért probléma?"
ez nyilvános szeretkezés, függetlenül a nudista életérzéstől...de akkor fejtsd ki részletesebben...hogy miért teszitek, mi a jó benne...
(Ez egy válasz kotlar üzenetére (2007. 12. 29. szombat 19:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 12. 29. szombat 19:27
Nem érted a lényeget! Ha naturista vagyok miért ne tudnék szeretkezni egy nudikempingben, vagy a Tisza parton. A naturista vagy nudista is fiú vagy leány. Nem a nyilvános szeretkezésekre gondoltam. Kár, hogy nem érted.
#16   2007. 12. 29. szombat 20:31
Zsuzska77 Zsuzska77
Nem kell elítélni azt, aki ezeket a dolgokat szereti. pont ezért van elkülönítve nekik strand, vagy napozó, hogy akinek belefér az értékrendjébe, az tudja, hol a helye!
#15   2007. 12. 29. szombat 19:27
kotlar kotlar
Nem érted a lényeget! Ha naturista vagyok miért ne tudnék szeretkezni egy nudikempingben, vagy a Tisza parton. A naturista vagy nudista is fiú vagy leány. Nem a nyilvános szeretkezésekre gondoltam. Kár, hogy nem érted.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2007. 12. 28. péntek 11:12), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2007. 12. 28. péntek 11:12
most, hogy bemásoltam és olvasgattam egy-két dolgot a nudizmusról, azt feltételezem, hogy az általad vázolt téma indításánál egyáltalán nincs összefüggés a naturista életérzésetek és a nyilvános szeretkezések között...szóval, ha ezt a vonalat céloztad meg, akkor írhattál volna a szex nyilvános helyen topicba is
hm?
 
... 337 338 339 340
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kotlar kotlar
Nyitás ideje: 2007. 12. 26. szerda
Üzenetek: 6794db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 30. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!