Nudisták, naturisták, szex (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!
Naturizmus, nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel.
Nudizmus, nem más, mint ruhátlanság választása, akár a naturalizmust követve, akár „egyenletes barnaság” szelemét és sok egyéb dolgot. Persze a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!
Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, ha akarja, a ruhátlanságot választja, de filozófiájának nem elengedhetetlen része alkalmi meztelenség, azaz nem biztos hogy nudista. Tehát egyszerű meztelenkedésnél, nem meztelenkedésnél többet foglal magába a szemlélete: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt (természetes öltözet, eszközök stb.)
Naturista strandon ne legyél meglepődve, hogy textilesek is vannak, de evidensnek veheted azt, hogy annak anyaga természetes anyag.
Nudista strand az a hely ahol elvárt a meztelenkedés.
A nudista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra, hogy nudistának nevezd magad, de még nem tesz naturalistává!
Nudizmus-t - naturalizmus-t nem keverni nem egy a kettő (sajnos sok nudizmus számára helyet biztosító létesítmények, területek előszeretettel aggatják ki a „naturalista” szót csak a jobb úriasabb hangzás kedvért)
A nudizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

... 336 337 338 339 340
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#48   2008. 01. 27. vasárnap 09:27
X Törölt felhasználó (142623)
Ha az interneten b9rod, hogy Nudista, naturista, mindent megtudsz.
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2008. 01. 23. szerda 00:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 23. szerda 00:20
Vannak állandó helyeitek, ahol általában megjelentek? Gondolom inkább tavasztól őszig, nem? Vagy téli helyek is vannak?
#47   2008. 01. 23. szerda 00:20
kandurmarci kandurmarci VIP
Vannak állandó helyeitek, ahol általában megjelentek? Gondolom inkább tavasztól őszig, nem? Vagy téli helyek is vannak?
(Ez egy válasz feu1 üzenetére (2008. 01. 21. hétfő 08:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 21. hétfő 08:27
Na! Tisztába kéne tenni itt egy két dolgot ugy látom. Szóval vannak naturisták, ök nem szeretkezni járnak ki a strandokra és nem ezért járnak az ilyen lehetőséget adó szaunákba hanem mert az ő felfogásuk szerint ez a természetes.
Aztán van egy másik réteg akik sok helyen nudistának mondják magukat, de koránt sem azért mert a naturisták elveit vallják, hanem mert élvezik a mesztelenséget, erotikusan izgatja őket a mások látványa.
/ Hozzá kell tennem én is ezek közé tartozom /
Szóval mi exibicionisták vagyunk akik azért megyünk ilyen helyekre, hogy nyilvános helyen szeretkezhessünk párunkkal, vagy alig várjuk, hogy a mi szemünk előtt szeretkezzenek mások.
Ez a második variáció aminek ma egyre jobban ha úgy tetszik "divatja " van.
Egyre többen teszik ezt, akár télen akár nyáron.
A Naturizmus van kihalóban. Erre van egyre kevesebb igény.Véleményem szerint.
#46   2008. 01. 21. hétfő 08:27
feu1 feu1
Na! Tisztába kéne tenni itt egy két dolgot ugy látom. Szóval vannak naturisták, ök nem szeretkezni járnak ki a strandokra és nem ezért járnak az ilyen lehetőséget adó szaunákba hanem mert az ő felfogásuk szerint ez a természetes.
Aztán van egy másik réteg akik sok helyen nudistának mondják magukat, de koránt sem azért mert a naturisták elveit vallják, hanem mert élvezik a mesztelenséget, erotikusan izgatja őket a mások látványa.
/ Hozzá kell tennem én is ezek közé tartozom /
Szóval mi exibicionisták vagyunk akik azért megyünk ilyen helyekre, hogy nyilvános helyen szeretkezhessünk párunkkal, vagy alig várjuk, hogy a mi szemünk előtt szeretkezzenek mások.
Ez a második variáció aminek ma egyre jobban ha úgy tetszik "divatja " van.
Egyre többen teszik ezt, akár télen akár nyáron.
A Naturizmus van kihalóban. Erre van egyre kevesebb igény.Véleményem szerint.
#45   2008. 01. 21. hétfő 00:52
emisszio emisszio
Igen,talán tényleg a nagy szabadság miatt van.Ha már mindent szabad,akkor már nem is olyan érdekes wink .Régebben ez egyfajta lázadás volt,de most sem igazán elfogadott(és még enyhén fogalmaztam).Még a korábban nagynehezen legálissá vált helyekről(Omszki-tó,v.a Csillaghegyi strand legfelső része,Duna-ill.Tisza-part egyes szakaszai)is rendeletileg(súlyos büntetés terhe mellett!)kitiltották a fürdőruha nélkül napozókat és ami helyette van,azt inkább nem minősítem és valószínűleg nemcsak üzleti érdekek vannak a háttérben!Az nem indok,hogy "zavaró",az meg pláne nem,hogy "nincs rá igény"!Délegyháza(a "magyar naturizmus bölcsője")is évek óta agonizál,ki tudja meddig még(miközben már ott is egyre több a textiles!)Tényleg prűdebbek lennénk,mint a '80-as,de akár a '90-es években?Szinte hihetetlen!Persze vannak biztató kezdeményezések,de olyan,mintha mindent újra kellene kezdeni a legelejétől!
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 01. 20. vasárnap 07:46), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 01. 20. vasárnap 07:46
mert most már mindent szabad smile abban a pillanatban, hogy valamit könnyen elérhetsz, megkaphatsz, már nem kell...na jóóóó..ez csak idekívánkozott vigyor
nem hinném, hogy prűdek lettünk...nem feltétlenül kell kijelölt hely arra, hogy nudizz...tudok olyan bányatavat, ahova rendszeresen kiköltöznek nyárra

én még mindig azt mondom, hogy van különbség az igazi nudista, naturista és a kissé exhibicionista hajlamú fórumozóink között
#44   2008. 01. 20. vasárnap 07:46
MmePrune MmePrune VIP Admin
mert most már mindent szabad smile abban a pillanatban, hogy valamit könnyen elérhetsz, megkaphatsz, már nem kell...na jóóóó..ez csak idekívánkozott vigyor
nem hinném, hogy prűdek lettünk...nem feltétlenül kell kijelölt hely arra, hogy nudizz...tudok olyan bányatavat, ahova rendszeresen kiköltöznek nyárra

én még mindig azt mondom, hogy van különbség az igazi nudista, naturista és a kissé exhibicionista hajlamú fórumozóink között
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2008. 01. 19. szombat 23:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 19. szombat 23:49
Magyarázzatok meg nekem valamit: A 70-es, de még inkább a 80-as években az adriai nudista helyeken nagyon sok magyar volt. Az utóbbi 17-18 évben pedig sokkal kevesebb magyart találni ezekben a kempingekben. És a rendszerváltozás után is alig van nudista strand Magyarországon. Mitől lettünk ilyen prűdek? Miért van az, hogy alig található az országban meztelen szaunázó hely. Mitől ez az ellenkezés olyan hirtelen? Számomra érthetetlen.
#43   2008. 01. 19. szombat 23:49
kandurmarci kandurmarci
Magyarázzatok meg nekem valamit: A 70-es, de még inkább a 80-as években az adriai nudista helyeken nagyon sok magyar volt. Az utóbbi 17-18 évben pedig sokkal kevesebb magyart találni ezekben a kempingekben. És a rendszerváltozás után is alig van nudista strand Magyarországon. Mitől lettünk ilyen prűdek? Miért van az, hogy alig található az országban meztelen szaunázó hely. Mitől ez az ellenkezés olyan hirtelen? Számomra érthetetlen.
#42   2008. 01. 19. szombat 13:10
X Törölt felhasználó (44922)
Az még Horvátország.Rovinj és a Szlovén határ között.
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2008. 01. 19. szombat 11:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 19. szombat 11:00
Nem Rovnij, hanem Rovinj. Akkor ez már Szlovénia? Mert arrafelé van a határ. Vagy még Horvátország?
#41   2008. 01. 19. szombat 11:00
kandurmarci kandurmarci
Nem Rovnij, hanem Rovinj. Akkor ez már Szlovénia? Mert arrafelé van a határ. Vagy még Horvátország?
#40   2008. 01. 19. szombat 10:45
X Törölt felhasználó (44922)
Isztria Rovnijhoz van közel
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2008. 01. 17. csütörtök 23:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 01. 17. csütörtök 23:55
Nem is hallottam ról,a pedog elég jól ismerem az Adriát. Merre van, mihez közel?
#39   2008. 01. 17. csütörtök 23:55
kandurmarci kandurmarci
Nem is hallottam ról,a pedog elég jól ismerem az Adriát. Merre van, mihez közel?
#38   2008. 01. 17. csütörtök 20:38
X Törölt felhasználó (44922)
Sziasztok volt már valaki közületek a horvatországi Valaltán ?
#37   2008. 01. 17. csütörtök 14:36
zsozs70 zsozs70
tud valaki nudi web cimet ahol vannak videok??
#36   2008. 01. 15. kedd 14:36
X Törölt felhasználó (16046)
Persze, miért kérded? smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 01. 14. hétfő 09:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (184132)
2008. 01. 14. hétfő 09:53
Üdv mindenkinek. Naturista topic vagy nudis ? Mi a barátnőmmel nem vagyunk naturisták inkább nudisok, minket erotikusan izgat a meztelenkedés. Napozás, fürdés mások elött, másokkal közösen meztelenül. Van itt hasonló érdeklődésű lány vagy pár ?
#35   2008. 01. 14. hétfő 09:53
X Törölt felhasználó (184132)
Üdv mindenkinek. Naturista topic vagy nudis ? Mi a barátnőmmel nem vagyunk naturisták inkább nudisok, minket erotikusan izgat a meztelenkedés. Napozás, fürdés mások elött, másokkal közösen meztelenül. Van itt hasonló érdeklődésű lány vagy pár ?
#34   2008. 01. 13. vasárnap 07:23
MmePrune MmePrune VIP Admin
következő dupla hszedért tiltani foglak! ezt beraktad a társkeresősbe is ejnye1
#33   2008. 01. 13. vasárnap 02:32
kandurmarci kandurmarci
Mondjuk el azoknak, akik nem ismerik, hogy az Isztriai félsziget dél-nyugati partján van, Horvátország legnagyobb nudista paradicsoma, de az is lehet, hogy Európának is.
#32   2008. 01. 06. vasárnap 19:26
Andrew1014 Andrew1014
Láttam már nőt masztizni, de erre nagyon kevés az esély. Inkább a ffiak indulnak be és viszik bele a nejüket, szeretőjüket a játékba és nem fordítva. Ami biztos, hétévégken szinte lehetetlen ilyet látni. Hétközben inkább. wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 01. 02. szerda 13:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (23775)
2008. 01. 02. szerda 13:21
szia
ez a Lupa tavak hol is van pontosan? merre? mihez közel?
és ott azt mondod normális a nyílvános maszti és a sex. Gondolom elsősorban férfiak. Vagy nők is szoktak?
#31   2008. 01. 06. vasárnap 19:24
Andrew1014 Andrew1014
Saját tapasztalat: szoktak szexelni. Hol nagyon nyilvánosan, hol kevésbé, de sztem úgy minden napra jut min. 1-1 eset.
Ám ez is múlóban van, köszönhetően a sok pesti bunkó pasasnak, akik (ilyet látva) úgy viselkednek, mintha egy swinger klubban lennének. Vagy nem is tudom... A lényeg, ha ilyet látsz is- se gondolod hogy csak úgy beszállhatsz közéjük! Sőt...Általában ezek a párok nem szeretik, ha előttük 2 cm-vel masztizol rájuk- hanem azonnal felöltöznek és elmennek. És akkor lőttek a műsornak! :(

Én magam is sokat járok oda, szeretem azt a légkört. Ám hogy sokáig meglehessen ez a lehetőség, lássunk ilyeneket, sokkalta toleránsabbnak kéne lennie egynéhány ffi társamnak. Sztem...
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 01. 02. szerda 15:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (16046)
2008. 01. 02. szerda 15:33
Hát azért a Lupán nem szoktak szexelni napközben... Gyakran járok oda nyáron, szinte mindegyik sarkában voltam már nudizni (mindig oda telepedek, ahol jobbnak tűnik a nudizás), de még nem láttam olyat, hogy napközben egymásnak estek volna a párok... este, sötétedés után meg... az nem olyan nagy cucc. smile
Itt van amúgy:
Lupa tavak a google mapsen
#30   2008. 01. 03. csütörtök 21:36
X Törölt felhasználó (16046)
Alapító tag? smile Legyél rá büszke!
#29   2008. 01. 03. csütörtök 17:45
MmePrune MmePrune VIP Admin
módosítottam a topic címét:

Nudisták, naturisták, szex---> Nudisták, naturisták, szex ( NEM TÁRSKERESŐ )
 
... 336 337 338 339 340
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kotlar kotlar
Nyitás ideje: 2007. 12. 26. szerda
Üzenetek: 6788db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 25. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!