Nudisták, naturisták, szex (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!
Naturizmus, nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel.
Nudizmus, nem más, mint ruhátlanság választása, akár a naturalizmust követve, akár „egyenletes barnaság” szelemét és sok egyéb dolgot. Persze a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!
Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, ha akarja, a ruhátlanságot választja, de filozófiájának nem elengedhetetlen része alkalmi meztelenség, azaz nem biztos hogy nudista. Tehát egyszerű meztelenkedésnél, nem meztelenkedésnél többet foglal magába a szemlélete: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt (természetes öltözet, eszközök stb.)
Naturista strandon ne legyél meglepődve, hogy textilesek is vannak, de evidensnek veheted azt, hogy annak anyaga természetes anyag.
Nudista strand az a hely ahol elvárt a meztelenkedés.
A nudista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra, hogy nudistának nevezd magad, de még nem tesz naturalistává!
Nudizmus-t - naturalizmus-t nem keverni nem egy a kettő (sajnos sok nudizmus számára helyet biztosító létesítmények, területek előszeretettel aggatják ki a „naturalista” szót csak a jobb úriasabb hangzás kedvért)
A nudizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

... 334 335 336 337 338 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#103   2008. 09. 01. hétfő 15:51
kandurmarci kandurmarci
Van olyan paragrafus, hogy tilos meztelenül fürdeni, napozni? Mi közük hozzá a zsaruknak, éppen olyan helyen, ahol elfogadott a gyakorló nudizmus és naturizmus? Nincs más dolguk? A qrva....nem mondom tovább, szép kis "szolgálunk és védünk", nem mondom.
(Ez egy válasz Andrew1014 üzenetére (2008. 09. 01. hétfő 12:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 09. 01. hétfő 12:05
Sziasztok,



Nem tudom, ez mennyire sűrű a Luppánál, de szombat délután 3 óra körül minket majdnem megbüntetett egy rendőri különítmény...

"Bűnünk" mindösszesen annyi volt, hogy ruha nélkül napoztunk. - Ekkor lépett közbe a rend szigorú őre és szólított fel a "szabálysértés azonnali befejezésére, mert különben szabálysértési eljárást indítanak ellenünk".

Párom és én persze azonnal felöltöztünk, kellett a fenének egy rendőrrel szembeni vitázás- de akkor is! Menjenek már a f***-ba a fakabátok, hogy ilyennel ütik el az idejüket!! Ennyire sok a szabadidejük vagy esetleg valakinek szúrta a szemét mesztelen fürdőzésünk?

Jelzem, mellettünk 50 méterre úgy 30 nudista vígan pancsolt a vízben- Aki ismeri a környéket, ez az É-i tó azon része, ahol pár "ős" nudista saját partot épített.- És mily' érdekes...bezzeg hozzájuk nem mentek oda...



Azért "megnyugtat", hogy ennyire "biztonságos" országban élünk...Ahol a rendőrök a bányatavakon razziáznak és szólítanak fel fürdőruha használatára...



Pffffffff....
#102   2008. 09. 01. hétfő 12:05
Andrew1014 Andrew1014
Sziasztok,



Nem tudom, ez mennyire sűrű a Luppánál, de szombat délután 3 óra körül minket majdnem megbüntetett egy rendőri különítmény...

"Bűnünk" mindösszesen annyi volt, hogy ruha nélkül napoztunk. - Ekkor lépett közbe a rend szigorú őre és szólított fel a "szabálysértés azonnali befejezésére, mert különben szabálysértési eljárást indítanak ellenünk".

Párom és én persze azonnal felöltöztünk, kellett a fenének egy rendőrrel szembeni vitázás- de akkor is! Menjenek már a f***-ba a fakabátok, hogy ilyennel ütik el az idejüket!! Ennyire sok a szabadidejük vagy esetleg valakinek szúrta a szemét mesztelen fürdőzésünk?

Jelzem, mellettünk 50 méterre úgy 30 nudista vígan pancsolt a vízben- Aki ismeri a környéket, ez az É-i tó azon része, ahol pár "ős" nudista saját partot épített.- És mily' érdekes...bezzeg hozzájuk nem mentek oda...



Azért "megnyugtat", hogy ennyire "biztonságos" országban élünk...Ahol a rendőrök a bányatavakon razziáznak és szólítanak fel fürdőruha használatára...



Pffffffff....
(Ez egy válasz r35swj üzenetére (2008. 08. 27. szerda 22:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 27. szerda 22:44
Sziasztok!
Szeretnék párommal kimenni egy Bp. környéki nudista strandra. Én a Lupa szigetre gondoltam, ha van jobb ötletetek szívesen veszem.
22/25 pár vagyunk, olyan helyet keresek, ahol a relatív fiatal korosztály megfordul.
Van értelme jövő héten hétköznap menni, vagy inkább a hétvégék a tutik? A szeptember szezon még???
előre is köszi
#101   2008. 08. 27. szerda 22:44
r35swj r35swj
Sziasztok!
Szeretnék párommal kimenni egy Bp. környéki nudista strandra. Én a Lupa szigetre gondoltam, ha van jobb ötletetek szívesen veszem.
22/25 pár vagyunk, olyan helyet keresek, ahol a relatív fiatal korosztály megfordul.
Van értelme jövő héten hétköznap menni, vagy inkább a hétvégék a tutik? A szeptember szezon még???
előre is köszi
#100   2008. 08. 21. csütörtök 16:25
tom1019 tom1019 VIP Admin
Nudisták szaladtak Vancouverben!
Több száz, változatos nemzetiségű és életkorú nudista vett részt tegnap a Kanada leghíresebb naturista strandján, Wreck Beach-en rendezett össznépi futáson.




Gyülekező

A Vancouver-i Wreck Beach napsütötte partján tizenkettedik alkalommal került sor az ötkilométeres táv tömeges és meztelen megtételére. Az esemény szervezőjének, a Wreck Beach Preservation Society-nek szóvivője, Judy Williams a test és a közösségi naturizmus ünnepének kiáltotta ki a kétségtelenül fölöttébb látványos rendezvényt.



Seregszemle

A világ minden tájáról érkeztek nudisták, hogy együtt fussanak a kanadaiakkal, és a résztvevők életkora is meglehetősen változatos volt.

A 64 éves futó Walther Haberl számára az önhittség levetkőzése volt az esemény legfőbb vonzereje.

'A legapróbb mozdulatot is megfigyelheted a másik ember testén, és én ezt minden másnál jobban élvezem. Remekül szórakoztam.'



A mezőny

A tízéves Kevin Kunimoto csak arra volt kíváncsi, hogy hogyan is néz ki egy ilyen futás a gyakorlatban. Valószínűleg tetszett neki a dolog, mert jövőre visszatér a helyszínre.

Egy amerikai naturista szervezet egyébként tavaly a 'Nudisták nirvánája' titulussal tüntette ki a népszerű Wreck Beach-i strandot.



Wreck Beach, a nudisták nirvánája
#99   2008. 08. 13. szerda 12:20
boyschwanz boyschwanz
Mind a három lap ugynaz, de nem midig működik mindegyik!
http://www.geocities.com/szegedi_nudi/
http://szegedi_nudi.cjb.hu/
http://szegedi-nudi.atw.hu/
#98   2008. 08. 10. vasárnap 16:35
X Törölt felhasználó (222644)
Sziasztok, ***keresek olyan társat vagy társaságot, akivel közös fürdösés beszélgetés, pihenés lehetséges.
Csak komolyak jelenkezzenek korhatár nélkül.
Én ****fiatal ember.
***

a címben benne van, hogy nem társkereső, hatalmas nagy betűkkel!!!!MmePrune
#97   2008. 08. 03. vasárnap 19:19
X Törölt felhasználó (16046)
Hát még ezelőtt történt, hogy kerestünk valami kis eldugott helyet, ahol lehet nudizni, és találtunk egy magyar családot. Apuka, anyuka, és kislány (kb éppen tini lehetett). A szülők meztelenül a kislány bikiniben. Apuka meg miközben beszélgetett a lányával, ujjazta az anyukát. Pontosabban a csiklóját simogatta. Hát... fura volt, de azért izgató.
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2008. 07. 31. csütörtök 01:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 31. csütörtök 01:13
"Nagyon izgi volt, és a hátralévő napokban kerestük a hasonló lehetőségeket." -írod. Voltak még hasonló lehetőségek? A dalmát nudi helyeken sok minden előfodulhat, csak keresni kell, várni kell. Általában szinte minden strand végén van egy kis elfogadott nudi hely, a kisebb-nagyobb FKK központokról nem beszélve. Ott meg pláne előfordulhat minden. Velem, velünk, sajnos, semmi izgalmas nem történt meg, de mi általában olyan helyeken voltunk, ahol sokan voltak.
#96   2008. 08. 03. vasárnap 01:37
Exiter Exiter
Látom neveztetek a "Hol lakik..." Rettentő jók lettek a képek, most már legalább Baja nem csak a halászléről híres smile Én is bajai vok, olvastam hogy szerettek nudizni, Baján már nincs a nudi strand nem? Legalábbis nem láttam hogy úgy fürdenének ott mostanság.. Sziasztok
Máté
(Ez egy válasz videkipar üzenetére (2008. 07. 20. vasárnap 13:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 20. vasárnap 13:24
Sziklásba Krk(Baska) a legjobb. Írjatok, és ha gondoljátok küldünk képeket is.
#95   2008. 07. 31. csütörtök 01:13
kandurmarci kandurmarci VIP
"Nagyon izgi volt, és a hátralévő napokban kerestük a hasonló lehetőségeket." -írod. Voltak még hasonló lehetőségek? A dalmát nudi helyeken sok minden előfodulhat, csak keresni kell, várni kell. Általában szinte minden strand végén van egy kis elfogadott nudi hely, a kisebb-nagyobb FKK központokról nem beszélve. Ott meg pláne előfordulhat minden. Velem, velünk, sajnos, semmi izgalmas nem történt meg, de mi általában olyan helyeken voltunk, ahol sokan voltak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 29. kedd 23:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (16046)
2008. 07. 29. kedd 23:50
Horvátországban történt, hogy barátnőmmel elmentünk nudizni és találtunk egy helyet, ahol volt két nálunk idősebb pár, aki nudizott. Letelepedtünk melléjük, de nem sokkal később ők elmentek, majd jött egy középkorú pár. Bementek a vízbe, és amikor jöttek ki látom, hogy a férfinak erekciója volt félig-meddig. Mutatom barátosnénak, hogy nézze: áll a fickó farka. Letelepedtek mellénk (úgy egy másfél méterre tőlünk), de nemsokára megint bementek a vízbe. Barátnőm eközben elkezdett arról beszélni, hogy őt mennyire felizgatja, hogy állt a fickó farka, és talán picit cirógatta is magát, amire meg nekem lett egy enyhébb merevedésem. Ezt valszeg meglátta a másik pár, mert kijöttek a vízből, lefeküdtek úgy, hogy a fickó nekünk háttal volt, az oldalán feküdt, a nő meg hanyatt, de a férfi takarta, és a nő valszeg kiköpülte a csávót. Eközben én is elkezdtem a kedves csupasz punciját simogatni, ujjazni, ami eddigre annyira benedvesedett, mint még soha. Végül a fickó elélvezhetett, mivel elég gyorsan összeszedelőzködtek és elmentek (ekkor mondjuk abbahagytam a kedves kényeztetését), de kb amint hátat fordítottak nekünk folytattam, és az oldalbordám nemsokára el is élvezett. Nagyon izgi volt, és a hátralévő napokban kerestük a hasonló lehetőségeket.
#94   2008. 07. 30. szerda 16:50
Andrew1014 Andrew1014
Szép történet! És ismerős a szitu is wink Az ilyen élményekért (is) érdemes hasonló helyekre menni wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 29. kedd 23:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (16046)
2008. 07. 29. kedd 23:50
Horvátországban történt, hogy barátnőmmel elmentünk nudizni és találtunk egy helyet, ahol volt két nálunk idősebb pár, aki nudizott. Letelepedtünk melléjük, de nem sokkal később ők elmentek, majd jött egy középkorú pár. Bementek a vízbe, és amikor jöttek ki látom, hogy a férfinak erekciója volt félig-meddig. Mutatom barátosnénak, hogy nézze: áll a fickó farka. Letelepedtek mellénk (úgy egy másfél méterre tőlünk), de nemsokára megint bementek a vízbe. Barátnőm eközben elkezdett arról beszélni, hogy őt mennyire felizgatja, hogy állt a fickó farka, és talán picit cirógatta is magát, amire meg nekem lett egy enyhébb merevedésem. Ezt valszeg meglátta a másik pár, mert kijöttek a vízből, lefeküdtek úgy, hogy a fickó nekünk háttal volt, az oldalán feküdt, a nő meg hanyatt, de a férfi takarta, és a nő valszeg kiköpülte a csávót. Eközben én is elkezdtem a kedves csupasz punciját simogatni, ujjazni, ami eddigre annyira benedvesedett, mint még soha. Végül a fickó elélvezhetett, mivel elég gyorsan összeszedelőzködtek és elmentek (ekkor mondjuk abbahagytam a kedves kényeztetését), de kb amint hátat fordítottak nekünk folytattam, és az oldalbordám nemsokára el is élvezett. Nagyon izgi volt, és a hátralévő napokban kerestük a hasonló lehetőségeket.
#93   2008. 07. 29. kedd 23:50
X Törölt felhasználó (16046)
Horvátországban történt, hogy barátnőmmel elmentünk nudizni és találtunk egy helyet, ahol volt két nálunk idősebb pár, aki nudizott. Letelepedtünk melléjük, de nem sokkal később ők elmentek, majd jött egy középkorú pár. Bementek a vízbe, és amikor jöttek ki látom, hogy a férfinak erekciója volt félig-meddig. Mutatom barátosnénak, hogy nézze: áll a fickó farka. Letelepedtek mellénk (úgy egy másfél méterre tőlünk), de nemsokára megint bementek a vízbe. Barátnőm eközben elkezdett arról beszélni, hogy őt mennyire felizgatja, hogy állt a fickó farka, és talán picit cirógatta is magát, amire meg nekem lett egy enyhébb merevedésem. Ezt valszeg meglátta a másik pár, mert kijöttek a vízből, lefeküdtek úgy, hogy a fickó nekünk háttal volt, az oldalán feküdt, a nő meg hanyatt, de a férfi takarta, és a nő valszeg kiköpülte a csávót. Eközben én is elkezdtem a kedves csupasz punciját simogatni, ujjazni, ami eddigre annyira benedvesedett, mint még soha. Végül a fickó elélvezhetett, mivel elég gyorsan összeszedelőzködtek és elmentek (ekkor mondjuk abbahagytam a kedves kényeztetését), de kb amint hátat fordítottak nekünk folytattam, és az oldalbordám nemsokára el is élvezett. Nagyon izgi volt, és a hátralévő napokban kerestük a hasonló lehetőségeket.
#92   2008. 07. 20. vasárnap 17:10
X Törölt felhasználó (44463)
kecskemét környékén van valahol nudis hely?
#91   2008. 07. 20. vasárnap 14:24
jps jps
SZIASZTOK TUD VALAKI NUDIZÓS HELYET A DÉLDUNÁNTÚLON??? ÉS ESETLEG EL IS JÖNNE VELEM?? ÜDV ÁKOS.

ne használj nagybetűket...ellenben használd az utólagos módosítást, 10 perced van rá...prune
#90   2008. 07. 20. vasárnap 13:24
videkipar videkipar
Sziklásba Krk(Baska) a legjobb. Írjatok, és ha gondoljátok küldünk képeket is.
(Ez egy válasz andris_31 üzenetére (2008. 07. 15. kedd 14:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 15. kedd 14:28
Ti Horvátországban melyik részre mentek??

A feleségem és én nem zsúfolt, szilkás strandot keresek és nem heringbuliba szeretnék részt venni a homokfövenyen.

A nudista kempingek strandjai jók lehetnek, de a sátort kihagynánk, esetleg lakókocsiba szállnánk meg, tuti lehet bérelni.


#89   2008. 07. 20. vasárnap 12:34
qul qul
Nyéki-tó!35-ös uton Muhi felé 4-es km
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 07. 20. vasárnap 12:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (105336)
2008. 07. 20. vasárnap 12:29
ha valaki tud észak magyar országon olyan helyet ahol lehet núdizni szívesen elmennénk párommal.
#88   2008. 07. 20. vasárnap 12:29
X Törölt felhasználó (105336)
ha valaki tud észak magyar országon olyan helyet ahol lehet núdizni szívesen elmennénk párommal.
#87   2008. 07. 20. vasárnap 10:10
tom1019 tom1019 VIP Admin
de komolyan gondoljuk!
van társkereső rovat, ahol "helyszínötlet cserét" is lehet lebeszélni!

beszólásodért a Főadminnal szemben 24 óra figyelmeztető tiltásban részesítelek! ejnye1
(Ez egy válasz sandokan2004 üzenetére (2008. 05. 26. hétfő 17:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 26. hétfő 17:43
"sem helyszínötlet csere" - ezt most nem gondolod komolyan, ugye?
#86   2008. 07. 19. szombat 22:49
MmePrune MmePrune VIP Admin
nem gondolom komolyan..már rájöttem, hogy feleslegesen pofázok, mert néhány luser agyi funkciózavarban szenved, és nem érti mit jelent a topic témájáról írni...annyit meg nem ér, hogy én bosszankodjak rajta

te sem alkottál még itt semmit, csak nekem szóltál be mf3
(Ez egy válasz sandokan2004 üzenetére (2008. 05. 26. hétfő 17:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 26. hétfő 17:43
"sem helyszínötlet csere" - ezt most nem gondolod komolyan, ugye?
#85   2008. 07. 15. kedd 15:49
eisensvanz eisensvanz
Ha sziklás strandot kerestek,tudom ajánlani Porec mellett a Solaris campinget.Apartmanok és bungalowok is vannak.Mi is megyünk oda augusztus végén.
(Ez egy válasz andris_31 üzenetére (2008. 07. 15. kedd 14:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 07. 15. kedd 14:28
Ti Horvátországban melyik részre mentek??

A feleségem és én nem zsúfolt, szilkás strandot keresek és nem heringbuliba szeretnék részt venni a homokfövenyen.

A nudista kempingek strandjai jók lehetnek, de a sátort kihagynánk, esetleg lakókocsiba szállnánk meg, tuti lehet bérelni.


#84   2008. 07. 15. kedd 14:28
andris_31 andris_31
Ti Horvátországban melyik részre mentek??

A feleségem és én nem zsúfolt, szilkás strandot keresek és nem heringbuliba szeretnék részt venni a homokfövenyen.

A nudista kempingek strandjai jók lehetnek, de a sátort kihagynánk, esetleg lakókocsiba szállnánk meg, tuti lehet bérelni.


(Ez egy válasz hegyimenyet üzenetére (2008. 05. 28. szerda 11:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 28. szerda 11:57
Bberényben már nem voltunk 3 éve. Akkor dugig volt parlagfűvel. Horvátországba szoktunk menni. Olyankor még a nejem puncija is csupasz és napozás közben sem zárja össze a lábát... Imádom
 
... 334 335 336 337 338 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kotlar kotlar
Nyitás ideje: 2007. 12. 26. szerda
Üzenetek: 6803db
Utolsó üzenet: ma 11:24
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!