Nudisták, naturisták, szex (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!
Naturizmus, nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel.
Nudizmus, nem más, mint ruhátlanság választása, akár a naturalizmust követve, akár „egyenletes barnaság” szelemét és sok egyéb dolgot. Persze a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!
Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, ha akarja, a ruhátlanságot választja, de filozófiájának nem elengedhetetlen része alkalmi meztelenség, azaz nem biztos hogy nudista. Tehát egyszerű meztelenkedésnél, nem meztelenkedésnél többet foglal magába a szemlélete: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt (természetes öltözet, eszközök stb.)
Naturista strandon ne legyél meglepődve, hogy textilesek is vannak, de evidensnek veheted azt, hogy annak anyaga természetes anyag.
Nudista strand az a hely ahol elvárt a meztelenkedés.
A nudista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra, hogy nudistának nevezd magad, de még nem tesz naturalistává!
Nudizmus-t - naturalizmus-t nem keverni nem egy a kettő (sajnos sok nudizmus számára helyet biztosító létesítmények, területek előszeretettel aggatják ki a „naturalista” szót csak a jobb úriasabb hangzás kedvért)
A nudizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

... 124 125 126 127 128 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#5394   2020. 09. 01. kedd 17:07
X Törölt felhasználó (4193582)
Kedves Mindenki!

Van ennek még köze a nudizmushoz, netán naturizmushoz? Az fkk szelleme tudtommal nem ismer korhatárt. Részben azt olvasni, hogy a nudista mozgalom kiöregszik. Magam is arról tudok beszámolni, hogy igen, a átlag kor valahol 50 fele jár. Másrészt meg, egy textilmentes övezetben a társaság igen kevert kell(ene) hogy legyen: fiatalok és fiatalon maradtak, hölgyek és férfiak, sportosak és kevésbé sportosak, párban vagy szinglik. Ha a nudizmust, naturizmust, mint életszemlélet élnek meg, akkor máson van a hangsúly, mintsem azon, hogy nagymamák és nagypapák jelenléte kérdéses lenne. Ugyanúgy ők is voltak fiatalok. Gondolom hogy nem állok messze a valóságtól, hogy közűlük is valamennyiüknek életszemlélet a meztelen élet. Már amennyit megenged a jelenlegi prűd világunk. Ugye hogy többen vagyunk úgy vele, hogy ahhoz, hogy a négy falon kívül tudjunk hódolni eme dolognak, némi erőfeszítésünkbe (idő, pénz) kerül az ilyen helyek felkeresése. Legyen az strand, kemping vagy egyesület. Tehát a mozgásterünk igencsak korlátozott. A hangsúlyt inkább a gátlások feloldására kellene fektetni, hogy a textilmentesség nem "fúúj de gusztustalan", hanem igenis a legtermészetesebb állapot. Visszakanyarodva a témához: magam igenis örvendek annak, ha látom hogy teltek a nudis helyek, kevert a társaság, van élet, nem halyatlik a mozgalom és igen, jó az idősebb korosztályt is köztünk tudni, mintsem nyakig begombolva, otthonkában a ház előtti padon ülni látni . Akinek lehetősége van erre, tegye! A mottóm szerint: "élvezd az életet, ameddig lehetőséged van rá". Tapasztalat.
Süssön rátok az őszi Nap, üdvözlettel.
#5393   2020. 09. 01. kedd 16:45
zsozs70 zsozs70
És ebben is igazad van bár a
gy
alf
er
alf
ek
alf
ekkel
nincs bajom miért is lenne minden viselkedés csak nevelés kerdese
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2020. 09. 01. kedd 14:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 01. kedd 14:23
Engem pl nagyon zavarnak, de pont ez miatt nem megyek
gy
alf
er
alf
ek
alf
es
helyre, ezért nincs miért hisztikézni nyes
#5392   2020. 09. 01. kedd 16:44
zsozs70 zsozs70
Köszi
Látom azért nem vagyok egyedül
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2020. 09. 01. kedd 16:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 01. kedd 16:16
Azért ne együk meg Zsozs-t olyan gyorsan, csak mert elege lett és kifakadt....
Rengeteg olyan regisztráció van, ami köszönő viszonyban sincs a realitással.....
Igen, mi is belefutottunk olyan buliba (szervezett esemény, spontán találkozó), ahol a résztvevők élőben a saját nagyszüleik voltak, mert a 10-20 éves képeikkel promózták magukat az oldalakon wink
#5391   2020. 09. 01. kedd 16:16
LeonKatja LeonKatja
Azért ne együk meg Zsozs-t olyan gyorsan, csak mert elege lett és kifakadt....
Rengeteg olyan regisztráció van, ami köszönő viszonyban sincs a realitással.....
Igen, mi is belefutottunk olyan buliba (szervezett esemény, spontán találkozó), ahol a résztvevők élőben a saját nagyszüleik voltak, mert a 10-20 éves képeikkel promózták magukat az oldalakon wink
#5390   2020. 09. 01. kedd 15:28
X Törölt felhasználó (4181652)
Így van! Csak egyesek azt
hi
alf
sz
alf
ik
,hogy örök ifjak maradnak!
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2020. 09. 01. kedd 15:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 01. kedd 15:22
Felhőék megjegyzésére reagáltam, felvetőtött reális szösszenet, nézőpont kérdése, és ez igazán kikerülhető.
Az idősek engem sem zavarnak, én is leszek az.
#5389   2020. 09. 01. kedd 15:22
LeonKatja LeonKatja
Felhőék megjegyzésére reagáltam, felvetőtött reális szösszenet, nézőpont kérdése, és ez igazán kikerülhető.
Az idősek engem sem zavarnak, én is leszek az.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 09. 01. kedd 15:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4181652)
2020. 09. 01. kedd 15:00
A vita a 60 felettiekről szolt,a
gy
alf
er
alf
ek
alf
ek
csak felvetés a Felhőék részéről! Ez nem hisztizés!!!! Szabad Országban élünk,
így mindenki oda megy ahová szeretne! Senki ne mondja meg,hogy ki hova mehet!!!!
#5388   2020. 09. 01. kedd 15:00
X Törölt felhasználó (4181652)
A vita a 60 felettiekről szolt,a
gy
alf
er
alf
ek
alf
ek
csak felvetés a Felhőék részéről! Ez nem hisztizés!!!! Szabad Országban élünk,
így mindenki oda megy ahová szeretne! Senki ne mondja meg,hogy ki hova mehet!!!!
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2020. 09. 01. kedd 14:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 01. kedd 14:23
Engem pl nagyon zavarnak, de pont ez miatt nem megyek
gy
alf
er
alf
ek
alf
es
helyre, ezért nincs miért hisztikézni nyes
#5387   2020. 09. 01. kedd 14:23
LeonKatja LeonKatja
Engem pl nagyon zavarnak, de pont ez miatt nem megyek
gy
alf
er
alf
ek
alf
es
helyre, ezért nincs miért hisztikézni nyes
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2020. 09. 01. kedd 14:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 01. kedd 14:06
Ja és akkor mit gondolsz s
gy
alf
er
alf
ek
alf
es
szülőkről akik a
gy
alf
er
alf
ek
alf
ekkel
mennek? A
gy
alf
er
alf
ek
alf
ek
nem zavarnak?
#5386   2020. 09. 01. kedd 14:09
Felhőék Felhőék
Tudod mit Te nem vagy odavaló, te már más szinten vagy valószínű... készen állsz a dimenzióugrasra...
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2020. 09. 01. kedd 13:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 01. kedd 13:42
Na itt egy kis fogalom zavar lett
Senki nem beszélt kukkolasrol
Én ezt fel se hoztam
Ti keztetek el
Én annyit írtam hogy nem biztos hogy a bagyimmsl strandolbek ilyen helyen szivesen
Na de látom tipikus gondolkodás
Az esztétikum nem egyenlő a negturtseg illetve mindenki egyforma cimmel
Leirtam hogy nem a tökéletes testu emberekre gondoltam sajna én se vagyok de nem is akarok
Csak azt írtam hogy ha annyi dis készek leszünk nem ilyen helyre kell jarni
Hagyjuk az egészet
Maradi igénytelen gondolkodas
A betegek ti vagytok mert jól érzitek magatokat vagy legalábbis bebeszelitek ezt néhány olyan ember között akik már nem biztos hogy oda valók és had ne menjek bele miert
Ennyi
Minden jót
#5385   2020. 09. 01. kedd 14:06
Felhőék Felhőék
Ja és akkor mit gondolsz s
gy
alf
er
alf
ek
alf
es
szülőkről akik a
gy
alf
er
alf
ek
alf
ekkel
mennek? A
gy
alf
er
alf
ek
alf
ek
nem zavarnak?
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2020. 09. 01. kedd 13:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 01. kedd 13:42
Na itt egy kis fogalom zavar lett
Senki nem beszélt kukkolasrol
Én ezt fel se hoztam
Ti keztetek el
Én annyit írtam hogy nem biztos hogy a bagyimmsl strandolbek ilyen helyen szivesen
Na de látom tipikus gondolkodás
Az esztétikum nem egyenlő a negturtseg illetve mindenki egyforma cimmel
Leirtam hogy nem a tökéletes testu emberekre gondoltam sajna én se vagyok de nem is akarok
Csak azt írtam hogy ha annyi dis készek leszünk nem ilyen helyre kell jarni
Hagyjuk az egészet
Maradi igénytelen gondolkodas
A betegek ti vagytok mert jól érzitek magatokat vagy legalábbis bebeszelitek ezt néhány olyan ember között akik már nem biztos hogy oda valók és had ne menjek bele miert
Ennyi
Minden jót
#5384   2020. 09. 01. kedd 14:03
Felhőék Felhőék
Szerintem a te gondolkodásmódod beteges, már ne haragudj!
Akkor keress olyan strandot ahol nincsenek öregek... kétlem hogy találsz, pláne a nagy liberális Európában.
És a mi gondolkodásunk maradi és igénytelen...
Mondanék olyan cifrákat de nem akarok igénytelen lenni!
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2020. 09. 01. kedd 13:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 01. kedd 13:42
Na itt egy kis fogalom zavar lett
Senki nem beszélt kukkolasrol
Én ezt fel se hoztam
Ti keztetek el
Én annyit írtam hogy nem biztos hogy a bagyimmsl strandolbek ilyen helyen szivesen
Na de látom tipikus gondolkodás
Az esztétikum nem egyenlő a negturtseg illetve mindenki egyforma cimmel
Leirtam hogy nem a tökéletes testu emberekre gondoltam sajna én se vagyok de nem is akarok
Csak azt írtam hogy ha annyi dis készek leszünk nem ilyen helyre kell jarni
Hagyjuk az egészet
Maradi igénytelen gondolkodas
A betegek ti vagytok mert jól érzitek magatokat vagy legalábbis bebeszelitek ezt néhány olyan ember között akik már nem biztos hogy oda valók és had ne menjek bele miert
Ennyi
Minden jót
#5383   2020. 09. 01. kedd 13:42
zsozs70 zsozs70
Na itt egy kis fogalom zavar lett
Senki nem beszélt kukkolasrol
Én ezt fel se hoztam
Ti keztetek el
Én annyit írtam hogy nem biztos hogy a bagyimmsl strandolbek ilyen helyen szivesen
Na de látom tipikus gondolkodás
Az esztétikum nem egyenlő a negturtseg illetve mindenki egyforma cimmel
Leirtam hogy nem a tökéletes testu emberekre gondoltam sajna én se vagyok de nem is akarok
Csak azt írtam hogy ha annyi dis készek leszünk nem ilyen helyre kell jarni
Hagyjuk az egészet
Maradi igénytelen gondolkodas
A betegek ti vagytok mert jól érzitek magatokat vagy legalábbis bebeszelitek ezt néhány olyan ember között akik már nem biztos hogy oda valók és had ne menjek bele miert
Ennyi
Minden jót
#5382   2020. 09. 01. kedd 12:43
Zeppelin Zeppelin
Tetszik az utolsó mondatotok. smile
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2020. 09. 01. kedd 12:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 01. kedd 12:35
Szerintem csinálj magadnak egy privát strandot amiben élvezeted a te szépséges tested! És majd elbírálás alapján engeded be az embereket.
Minek jársz nudizni? Te csak kukkolsz vagy mi?
Mi a nyugalmat szeretjük és élvezzük a ruhátlan szabadságot, ahogy a kellemes nap és a szél símogatja a testünket.
#5381   2020. 09. 01. kedd 12:35
Felhőék Felhőék
Szerintem csinálj magadnak egy privát strandot amiben élvezeted a te szépséges tested! És majd elbírálás alapján engeded be az embereket.
Minek jársz nudizni? Te csak kukkolsz vagy mi?
Mi a nyugalmat szeretjük és élvezzük a ruhátlan szabadságot, ahogy a kellemes nap és a szél símogatja a testünket.
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2020. 09. 01. kedd 11:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 01. kedd 11:58
Miért te szívesen nézelödsz vagy setalgatsz öreg testű már nem túl esztétikus látvány meztelenek között?
Azért legyünk már igenyesek
#5380   2020. 09. 01. kedd 12:18
Zeppelin Zeppelin
Ez pontosan így van.
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2020. 09. 01. kedd 12:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 01. kedd 12:07
Az idős kor egy állapot, nem igénytelenség. Rengeteg fiatal is van, aki elhanyagolt, igénytelen önmagára, és itt nem a túlsúlyra gondolok.
Tiszta szívemből kívánom neked is, hogy 70 pluszosan, egészségesen élvezd (élvezhesd) majd a strandot! Ez sosem volt modellverseny. Ne nézz oda! wink
#5379   2020. 09. 01. kedd 12:07
LeonKatja LeonKatja
Az idős kor egy állapot, nem igénytelenség. Rengeteg fiatal is van, aki elhanyagolt, igénytelen önmagára, és itt nem a túlsúlyra gondolok.
Tiszta szívemből kívánom neked is, hogy 70 pluszosan, egészségesen élvezd (élvezhesd) majd a strandot! Ez sosem volt modellverseny. Ne nézz oda! wink
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2020. 09. 01. kedd 11:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 01. kedd 11:58
Miért te szívesen nézelödsz vagy setalgatsz öreg testű már nem túl esztétikus látvány meztelenek között?
Azért legyünk már igenyesek
#5378   2020. 09. 01. kedd 12:06
Zeppelin Zeppelin
Számomra a szellemi igényesség fontosabb.....
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2020. 09. 01. kedd 11:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 01. kedd 11:58
Miért te szívesen nézelödsz vagy setalgatsz öreg testű már nem túl esztétikus látvány meztelenek között?
Azért legyünk már igenyesek
#5377   2020. 09. 01. kedd 11:58
zsozs70 zsozs70
Miért te szívesen nézelödsz vagy setalgatsz öreg testű már nem túl esztétikus látvány meztelenek között?
Azért legyünk már igenyesek
(Ez egy válasz Zeppelin üzenetére (2020. 09. 01. kedd 08:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 01. kedd 08:21
Na ne hogy már korhoz és alkathoz legyen kötve ,h ki mehet naturista strandra!?
#5376   2020. 09. 01. kedd 11:16
Lion74 Lion74
Berényben lehet bátran nudizni smile hétvégére már jó idő lesz smile
(Ez egy válasz bmipar üzenetére (2020. 08. 31. hétfő 12:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 08. 31. hétfő 12:53
Sziasztok! Csütörtöktől vasárnapig Zalakaroson leszünk, szívesen ismerkednénk, tud valaki ajánlani valami jó helyet a környéken? Akár környékbeli klub vagy nudi is szóba jöhet!
#5375   2020. 09. 01. kedd 08:21
Zeppelin Zeppelin
Na ne hogy már korhoz és alkathoz legyen kötve ,h ki mehet naturista strandra!?
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2020. 09. 01. kedd 06:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 09. 01. kedd 06:15
Szia
Részben igazat adok neked
Az tény hogy én ill mi tudni fogjuk ill tudni kell mi az az életkor kinézet amikor már szerintem nem illik ilyen helyre menni
Amikor eljön az idő nem illendő szerintem
A nagyiek maradjanak szerintem otthon
Igen a hely kellemes hangulatos bár a strand rész kicsi és a parkolas is nehézkes de ezen biztos lehet változtatni ill lehetne
Kár hogy csak ez az egy van az északi parton
A massaggal semmi baj az is az élethez tartozik nyilván ahogy a hetero től a bi ill melegtől is el várható hogy bizonyos dolgokat otthon tegyek
 
... 124 125 126 127 128 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kotlar kotlar
Nyitás ideje: 2007. 12. 26. szerda
Üzenetek: 7894db
Utolsó üzenet: tegnap 21:51
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!