Nudisták, naturisták, szex (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!
Naturizmus, nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel.
Nudizmus, nem más, mint ruhátlanság választása, akár a naturalizmust követve, akár „egyenletes barnaság” szelemét és sok egyéb dolgot. Persze a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!
Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, ha akarja, a ruhátlanságot választja, de filozófiájának nem elengedhetetlen része alkalmi meztelenség, azaz nem biztos hogy nudista. Tehát egyszerű meztelenkedésnél, nem meztelenkedésnél többet foglal magába a szemlélete: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt (természetes öltözet, eszközök stb.)
Naturista strandon ne legyél meglepődve, hogy textilesek is vannak, de evidensnek veheted azt, hogy annak anyaga természetes anyag.
Nudista strand az a hely ahol elvárt a meztelenkedés.
A nudista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra, hogy nudistának nevezd magad, de még nem tesz naturalistává!
Nudizmus-t - naturalizmus-t nem keverni nem egy a kettő (sajnos sok nudizmus számára helyet biztosító létesítmények, területek előszeretettel aggatják ki a „naturalista” szót csak a jobb úriasabb hangzás kedvért)
A nudizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

... 348 349 350 351 352 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#911   2011. 07. 16. szombat 12:19
X Törölt felhasználó (454861)
nekünk semmi bajunk a Fokával,ez szabad strand és valoban ingyenes,azt hogy ilyen emberek vannak,hol nincsenek?láttunk már a Szikin is "betegeket"és bárki lehet még az.....mi most 14 körül a Fokára megyünk ,holnap délelőtt sziki
#910   2011. 07. 16. szombat 10:21
simit simit
Na erre mondom, hogy nincs kultúrája a nudizásnak.....
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 15. péntek 21:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (443025)
2011. 07. 15. péntek 21:55
Mi ma délelőtt voltunk a Foka nudin a párommal, de rajtunk kívül alig voltak 3-an 4-en. Volt púpos, sérves, öreg, na meg a nagy hőség. Mikor induláshoz készülődtünk akkor jött egy fiatalabb pasi. Szóval olcsó húsnak híg a leve. Máskor a szikire megyünk valószínű!
#909   2011. 07. 16. szombat 08:55
egypasi egypasi
Te nem fogsz megöregedni? Vagy nem kapsz sérvet? És attól még ott lehetsz - legalábbis felőlem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 15. péntek 21:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (443025)
2011. 07. 15. péntek 21:55
Mi ma délelőtt voltunk a Foka nudin a párommal, de rajtunk kívül alig voltak 3-an 4-en. Volt púpos, sérves, öreg, na meg a nagy hőség. Mikor induláshoz készülődtünk akkor jött egy fiatalabb pasi. Szóval olcsó húsnak híg a leve. Máskor a szikire megyünk valószínű!
#908   2011. 07. 15. péntek 21:55
X Törölt felhasználó (443025)
Mi ma délelőtt voltunk a Foka nudin a párommal, de rajtunk kívül alig voltak 3-an 4-en. Volt púpos, sérves, öreg, na meg a nagy hőség. Mikor induláshoz készülődtünk akkor jött egy fiatalabb pasi. Szóval olcsó húsnak híg a leve. Máskor a szikire megyünk valószínű!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 15. péntek 16:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (454861)
2011. 07. 15. péntek 16:57
holnap Sziki nudi,vasárnap meg Foka
#907   2011. 07. 15. péntek 20:57
X Törölt felhasználó (16046)
Azért ez erős túlzás... Akali teljesen rendben van.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 14. csütörtök 16:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (108141) VIP
2011. 07. 14. csütörtök 16:52
A berényi 100x jobb,akaliba még fürdeni sem nagyon tudsz!Német Nyuggereknek való
#906   2011. 07. 15. péntek 16:57
X Törölt felhasználó (454861)
holnap Sziki nudi,vasárnap meg Foka
#905   2011. 07. 15. péntek 12:45
X Törölt felhasználó (401458)
Köszönjük a véleményeket. Kipróbáljuk a Berényi strandot két hét múlva. Ha az időjárás nem szól közbe....
wink wave
#904   2011. 07. 15. péntek 09:24
zsozs70 zsozs70
biztos valamiben jo berény , de valamiben jo akali.a vizbe ugy kell bemenni mint a tengerbe szandival és semmi gond nincs.hétvégén sokan szoktuk élvezni föleg egyre több fiatal
#903   2011. 07. 15. péntek 09:16
tibor111174 tibor111174
Sziasztok tud valaki valamit Hajduszoboszloi furdorol van ot valami nudista reszleg szauna meg iyesmik elore is koszonom. worship
#902   2011. 07. 15. péntek 07:32
X Törölt felhasználó (810993)
Mi is 2 hét múlva leszünk berénybe 10 napot, tavaly is ott nyaraltunk és szuper volt!!!!! Bátran ajánlom!!! wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 14. csütörtök 11:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (401458)
2011. 07. 14. csütörtök 11:11
Mi két hét múlva mennénk. Akaliba voltunk már. Jó volt , megvoltunk elégedve mindennel. Egyedül csak az, hogy északi oldal és kavicsos az alja a strandnak. Most a Berényit akartuk kipróbálni ,de kicsit elbizonytalanodtunk.
Lehet,hogy maradunk a Levendulánál inkább wink
#901   2011. 07. 15. péntek 01:11
totthek totthek
hol volt a strandon festmény és textil vásár? smile
(Ez egy válasz vrbo üzenetére (2011. 07. 13. szerda 22:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 13. szerda 22:45
Sziasztok!
Nos a vasárnap nagy részét mi is Berényben töltöttük. Valóban érdekes volt, hogy a bejáratnál leginkább angolul tudtunk kommunikálni a német ajkú idősödő, amúgy kedves hölggyel, aki a strandolók talán 10 %-át örvendeztette meg anyanyelvi beszéddel. Biztosan van az Ő jelenlétének elfogadható magyarázata. A strand azért dél környékére elég jól benépesült /árnyékos hely már csak nagyon szorosan akadt /, a kempinget is végigjártuk, és több üres parcellára számítottunk... Bár kihagytunk egy kisebb időszakot a Berényi életből, így lehet csak nekünk tűnt optimális létszámnak. Szerencsére a maximális tisztelet és barátságosság ellenkezőjével még nem találkoztunk, és reméljük ez így is marad. A meleg párokat eddig mi nem igazán vettük észre, ismét reméljük, hogy a viselkedésük miatt ez sem változik a jövőben. A szolgáltatásokkal pedig csak az alapvető dolgokkal vannak elvárásaink, az esetleges plusz dolgokon meglepődve örvendezünk.../ főtt kukorica, rendvédelmi jelenlét, festményvásár, textil vásár..../ Remekül tudtuk érezni magunkat vasárnap a strandon, reméljük ez mindig így is marad...!
#900   2011. 07. 15. péntek 01:11
totthek totthek
Attól, hogy északi még nem kellene kavicsosnak lennie.
Szerintem ez úgy ment a balatontouristnál, hogy legszarabb placcal rendelkezőt tegyük be nudistának (addig Balatonakarattyán volt a Piroska) amikor megvettük az egész kempinghálózatot az úgyis elég lesz nekik.
Kicsi a füves napozó, élvezhetetlen a víz a lejtmenete és lábnak a víz talaja.
Berény ezzel nyer, nagy füves placc, kikotort járható víz.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 14. csütörtök 11:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (401458)
2011. 07. 14. csütörtök 11:11
Mi két hét múlva mennénk. Akaliba voltunk már. Jó volt , megvoltunk elégedve mindennel. Egyedül csak az, hogy északi oldal és kavicsos az alja a strandnak. Most a Berényit akartuk kipróbálni ,de kicsit elbizonytalanodtunk.
Lehet,hogy maradunk a Levendulánál inkább wink
#899   2011. 07. 15. péntek 01:03
totthek totthek
elég szar ez neked szerintem smile
#898   2011. 07. 14. csütörtök 20:59
xerxesz xerxesz
Balatonberény smile
(Ez egy válasz BridgeWay üzenetére (2011. 07. 14. csütörtök 19:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 14. csütörtök 19:54
Sziasztok!
Párommal augusztusban Keszthelyre megyünk, tudtok a közelben valami nudizós helyet? Igazándiból először próbálnánk ki. smile
#897   2011. 07. 14. csütörtök 20:23
X Törölt felhasználó (3317)
Minden kétkedőnek mondanám, hogy az ( élesnek tűnő) kritikámtól nem kell megijedni! Nagyon jó hely Berény nagyon jól éreztük magunkat mi is. Nyugodtan menjetek, Ha valahol van gyeremek (mint nálunk is) mindenképpen Berény. Akali nyugisabb viszont sokkal rosszabb a "strandja". Igazából túl mély a víz köves az alja egyszóval mi nem szeretjük. Pedig Akali 40km Berény pedig 125km. A nap süssön rátok. Szép estét.
#896   2011. 07. 14. csütörtök 20:03
videkipar videkipar
Balatonberény. Egyébként az sincs kizárva, hogy mi is ott leszünk augusztusban. Ha gondoljátok írjatok privátban.
(Ez egy válasz BridgeWay üzenetére (2011. 07. 14. csütörtök 19:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 14. csütörtök 19:54
Sziasztok!
Párommal augusztusban Keszthelyre megyünk, tudtok a közelben valami nudizós helyet? Igazándiból először próbálnánk ki. smile
#895   2011. 07. 14. csütörtök 19:54
BridgeWay BridgeWay
Sziasztok!
Párommal augusztusban Keszthelyre megyünk, tudtok a közelben valami nudizós helyet? Igazándiból először próbálnánk ki. smile
#894   2011. 07. 14. csütörtök 16:59
X Törölt felhasználó (108141) VIP
Nem tudom melyik berényi strandon voltatok de ha a naturista strandról beszéltek.Tömeg volt!Természetesen egy balatoni strand nincs rendesen felkészülve mindenre.Mikor havonta 1 hétvégén van jó idő!Nyilván nem vesz dinnyét ,hogy magára rohadjon,meg nem vesz fel + személyzetet sem mikor többen vannak ,ezért elég sokat kell várni a kajára,de maga az egész filling nagyon szuper.Ezért egy kissé vadkempingesre kell csinálni! Pld este grill party ,vagy akár bográcsozást is megengedik!Ez a szép az egészben és ezért más mint a többi!!(textiles)
#893   2011. 07. 14. csütörtök 16:52
X Törölt felhasználó (108141) VIP
A berényi 100x jobb,akaliba még fürdeni sem nagyon tudsz!Német Nyuggereknek való
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 14. csütörtök 11:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (401458)
2011. 07. 14. csütörtök 11:11
Mi két hét múlva mennénk. Akaliba voltunk már. Jó volt , megvoltunk elégedve mindennel. Egyedül csak az, hogy északi oldal és kavicsos az alja a strandnak. Most a Berényit akartuk kipróbálni ,de kicsit elbizonytalanodtunk.
Lehet,hogy maradunk a Levendulánál inkább wink
#892   2011. 07. 14. csütörtök 14:11
X Törölt felhasználó (235908)
TARCALI-nudizáshoz keresünk partnereket!
 
... 348 349 350 351 352 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kotlar kotlar
Nyitás ideje: 2007. 12. 26. szerda
Üzenetek: 7891db
Utolsó üzenet: tegnap 21:51
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!