Nudisták, naturisták, szex (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!
Naturizmus, nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel.
Nudizmus, nem más, mint ruhátlanság választása, akár a naturalizmust követve, akár „egyenletes barnaság” szelemét és sok egyéb dolgot. Persze a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!
Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, ha akarja, a ruhátlanságot választja, de filozófiájának nem elengedhetetlen része alkalmi meztelenség, azaz nem biztos hogy nudista. Tehát egyszerű meztelenkedésnél, nem meztelenkedésnél többet foglal magába a szemlélete: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt (természetes öltözet, eszközök stb.)
Naturista strandon ne legyél meglepődve, hogy textilesek is vannak, de evidensnek veheted azt, hogy annak anyaga természetes anyag.
Nudista strand az a hely ahol elvárt a meztelenkedés.
A nudista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra, hogy nudistának nevezd magad, de még nem tesz naturalistává!
Nudizmus-t - naturalizmus-t nem keverni nem egy a kettő (sajnos sok nudizmus számára helyet biztosító létesítmények, területek előszeretettel aggatják ki a „naturalista” szót csak a jobb úriasabb hangzás kedvért)
A nudizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

... 342 343 344 345 346 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1022   2011. 08. 29. hétfő 23:50
X Törölt felhasználó (20600)
Mint tudjuk a nudi strandokon, főleg a kijelölt szervezett helyeken tilos bármiféle szexualitás. Szerintetek működő, vagy helyénvaló dolog lenne egy olyan diszkréten elkülönített hely , rész kialakítása egy nudista strandon (mondjuk pl. Berényben) ahol az esetlegesen feltörő szexuális vágyaknak nem kell gátat szabni. Mert hát mondjuk ki nyíltan szerintem hazudik aki azt mondja, hogy még nem merült fel benne semmilyen erotikus vágy ilyen helyen, főleg párok. esetében. Most szombaton is jó volt látni kortól függetlenül ahogy egynéhány párocska a vízben, víz alatt sejtelmesen romantikázott wink . Ez csak egy felvetés, lehet, hogy valóban nem ide való dolog lenne.
#1021   2011. 08. 29. hétfő 23:37
X Törölt felhasználó (20600)
izgalmas ötlet, támogatom!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 08. 29. hétfő 17:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3317)
2011. 08. 29. hétfő 17:10
Én sem akarlak meggyőzni mindenáron de Berény sokkal jobb. Nekem az utolsó emlékem Akaliról ami miatt nem tetszik például, hogy nagyon magas a vízszint. 180 magas vagyok de úgy emlékszem jó mellkasig ért a víz már a lépcsőnél. Ez miatt persze a vízben kisebb területre szorulnak a fürdőzők ami persze kicsit korlátozza a romantikázást hiszen ott állnak melletted. Megítélésem szerint a fürdővendégek számára fenntartott hely is kisebb Akaliban. Ráadásul Berényben több a fiatalabb korosztály.... pedig mi sem vagyunk már
gy
alf
er
alf
ek
alf
ek
. Nekünk berény 120km Akali pedig kb fele. Mégis Berénybe megyünk ha időnk engedi. Jó lenne akár jövőre összehozni egy fórumtalálkozót. Mindenki leírja itt a fórumon, hogy miről ismerjük meg egymást, (szépen mindenki kijegyzeteli magának) ott a strandon pedig már csak nyitott szemmel kell járni. zsozs hidd el ki kell próbálnod Berényt. A nap süssön rátok.
#1020   2011. 08. 29. hétfő 18:46
X Törölt felhasználó (817037)
ebben az időpontban mi is ott voltunk, te merre voltál? ( a híd felöli uszályhoz képest)
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 08. 29. hétfő 08:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (756688)
2011. 08. 29. hétfő 08:00
Ma Révkomárom (Komárno) mellett leszek a nudista Duna-parton délelőtt 10-től kb 14-ig.
Akit érdekel, üzenjen...

Tatabánya,Komárom megye,Budapesten (esetleg messzebb,tudok utazni) lakó párokat kukkolnék, 3iknak beszállnék a hölgy örömére, illetve szóló lányok előtt masztiznék 21/5 cm pénisszel.Nudista szaunázás is érdekel... ahol bármi előfordulhat smile
180cm / 85kg sportos vékony 44 éves pasi vagyok.
santaclaus6712@gmail.com
#1019   2011. 08. 29. hétfő 17:10
X Törölt felhasználó (3317)
Én sem akarlak meggyőzni mindenáron de Berény sokkal jobb. Nekem az utolsó emlékem Akaliról ami miatt nem tetszik például, hogy nagyon magas a vízszint. 180 magas vagyok de úgy emlékszem jó mellkasig ért a víz már a lépcsőnél. Ez miatt persze a vízben kisebb területre szorulnak a fürdőzők ami persze kicsit korlátozza a romantikázást hiszen ott állnak melletted. Megítélésem szerint a fürdővendégek számára fenntartott hely is kisebb Akaliban. Ráadásul Berényben több a fiatalabb korosztály.... pedig mi sem vagyunk már
gy
alf
er
alf
ek
alf
ek
. Nekünk berény 120km Akali pedig kb fele. Mégis Berénybe megyünk ha időnk engedi. Jó lenne akár jövőre összehozni egy fórumtalálkozót. Mindenki leírja itt a fórumon, hogy miről ismerjük meg egymást, (szépen mindenki kijegyzeteli magának) ott a strandon pedig már csak nyitott szemmel kell járni. zsozs hidd el ki kell próbálnod Berényt. A nap süssön rátok.
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2011. 08. 29. hétfő 16:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 29. hétfő 16:41
nem értem mi bajotok akalival?!!szombaton tök király volt sokan voltunk a víz csodás a finom meleg volt ezerrel sütött a nap.király volt na!!
#1018   2011. 08. 29. hétfő 16:59
totthek totthek
menj le egyszer berénybe. ég és föld.: )
mi megértjük szeretsz odajárni, mert mást még nem láttál.
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2011. 08. 29. hétfő 16:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 29. hétfő 16:41
nem értem mi bajotok akalival?!!szombaton tök király volt sokan voltunk a víz csodás a finom meleg volt ezerrel sütött a nap.király volt na!!
#1017   2011. 08. 29. hétfő 16:41
zsozs70 zsozs70
nem értem mi bajotok akalival?!!szombaton tök király volt sokan voltunk a víz csodás a finom meleg volt ezerrel sütött a nap.király volt na!!
#1016   2011. 08. 29. hétfő 08:00
X Törölt felhasználó (756688)
Ma Révkomárom (Komárno) mellett leszek a nudista Duna-parton délelőtt 10-től kb 14-ig.
Akit érdekel, üzenjen...

Tatabánya,Komárom megye,Budapesten (esetleg messzebb,tudok utazni) lakó párokat kukkolnék, 3iknak beszállnék a hölgy örömére, illetve szóló lányok előtt masztiznék 21/5 cm pénisszel.Nudista szaunázás is érdekel... ahol bármi előfordulhat smile
180cm / 85kg sportos vékony 44 éves pasi vagyok.
santaclaus6712@gmail.com
#1015   2011. 08. 29. hétfő 01:06
totthek totthek
mi még a vihar előtt eljöttünk! smile
(Ez egy válasz BridgeWay üzenetére (2011. 08. 28. vasárnap 22:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 28. vasárnap 22:59
circling Aranyos vagy, látom Téged minden megoldás érdekel csak képet láss vigyor2
Ha ott lettél volna a vihar kezdetekor akkor láttad volna az "élőképet" a fénykép helyett, amint a kedvesem meztelenül kapaszkodik a korlátba,hogy el ne fújja az orkán nyes
#1014   2011. 08. 28. vasárnap 23:04
X Törölt felhasználó (20600)
Hát igen, mi is arra gondoltunk, hogy milyen érdekes, mennyien voltunk innen a fórumról tegnap Berényben lehet 1-2 méterre egymás mellet és most irkálunk egymásnak de még sem tudunk arcokat (vagy akár testet wink ) társítani mellé.
(Ez egy válasz BridgeWay üzenetére (2011. 08. 28. vasárnap 19:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 28. vasárnap 19:27
Mi is tegnap voltunk Berényben, hát most sem csalódtunk smile
Elég korán indultunk,hogy 9-re leérhessünk, ezért aztán belépéskor megkérdeztük ott lehetne-e aludni, hogy reggel kipihenve induljunk haza. Természetesen semmi hely, csak sátornak,azt meg nem vittünk. Aztán egy Ildikó nevű tünemény addig gondolkodott, amíg kitalált nekünk egy kis zugot, ahol meghúzhattuk magunkat éjszakára a naturista kemping területén. Természetesen minden lepapírozva (Idegenforg. adó és tsai). Mindezt úgy, hogy "majd este rendezzük addig nyugodtan menjetek be fürödni a strandra" a szállás ára tartalmazza majd a belépőt... Általam nem megszokott bizalmi érzések éledtek újra bennem... Szóval családiasra sikeredett a hétvége smile Ennyit a technikai oldaláról...
Szombaton jó sokan voltak, fiatalok is, jó fejek is crazya , voltak akik előre köszöntek(!) mert -gondolom- ismerősek voltunk nekik, pedig 3x voltunk ott talán... Volt egy pár akik pár méterre telepedtek le tőlünk a fa alatt, mintha ők is "csak kóstolgatták volna" még a nudizmust, a lány kicsit késöbb vette le a ruciját smile (akit én csak "ördögnóri"-nak hívtam a hasonlóság miatt circling ) De aztán belejött nagyon, párja kis csintalankodásra is rávette, és persze öröm volt nézni ahogy szerették egymást szemben-egymás ölébe ülve.(természetesen nem úgy!!-a csókokra értem-) Szimpatikusak voltak, kár, hogy nem elegyedtünk szóba, pedig többször is összetévedt a tekintetünk mind a 4ünknek. Mi a párommal jókat labdáztunk a meleg Balcsiban a csini retró sárga pirospöttyös lasztinkkal, jókat izzadtunk a napon, jókat hűsöltünk az árnyékban, szóval tökéletesen éreztünk magunkat.
Jó lett volna ha be lehetett vna azonosítani az itt fórumozókat is..
Az esti fürdőzés és "összebújós séta" az éjszakában elmaradt a nagy szélvihar miatt, de legalább készültek képek a naplementében háborgó Balatonról is és persze egy kis meztelen fényképezkedés a stégen, hajlongó nádassal a háttérben hawaii
Tökéletes hétvége volt, köszönjük Balatonberény worship
#1013   2011. 08. 28. vasárnap 22:59
BridgeWay BridgeWay
circling Aranyos vagy, látom Téged minden megoldás érdekel csak képet láss vigyor2
Ha ott lettél volna a vihar kezdetekor akkor láttad volna az "élőképet" a fénykép helyett, amint a kedvesem meztelenül kapaszkodik a korlátba,hogy el ne fújja az orkán nyes
(Ez egy válasz totthek üzenetére (2011. 08. 28. vasárnap 22:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 28. vasárnap 22:45
meg tehetnétek fel képet a retro lasztiról! smile
#1012   2011. 08. 28. vasárnap 22:45
totthek totthek
meg tehetnétek fel képet a retro lasztiról! smile
(Ez egy válasz BridgeWay üzenetére (2011. 08. 28. vasárnap 19:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 28. vasárnap 19:27
Mi is tegnap voltunk Berényben, hát most sem csalódtunk smile
Elég korán indultunk,hogy 9-re leérhessünk, ezért aztán belépéskor megkérdeztük ott lehetne-e aludni, hogy reggel kipihenve induljunk haza. Természetesen semmi hely, csak sátornak,azt meg nem vittünk. Aztán egy Ildikó nevű tünemény addig gondolkodott, amíg kitalált nekünk egy kis zugot, ahol meghúzhattuk magunkat éjszakára a naturista kemping területén. Természetesen minden lepapírozva (Idegenforg. adó és tsai). Mindezt úgy, hogy "majd este rendezzük addig nyugodtan menjetek be fürödni a strandra" a szállás ára tartalmazza majd a belépőt... Általam nem megszokott bizalmi érzések éledtek újra bennem... Szóval családiasra sikeredett a hétvége smile Ennyit a technikai oldaláról...
Szombaton jó sokan voltak, fiatalok is, jó fejek is crazya , voltak akik előre köszöntek(!) mert -gondolom- ismerősek voltunk nekik, pedig 3x voltunk ott talán... Volt egy pár akik pár méterre telepedtek le tőlünk a fa alatt, mintha ők is "csak kóstolgatták volna" még a nudizmust, a lány kicsit késöbb vette le a ruciját smile (akit én csak "ördögnóri"-nak hívtam a hasonlóság miatt circling ) De aztán belejött nagyon, párja kis csintalankodásra is rávette, és persze öröm volt nézni ahogy szerették egymást szemben-egymás ölébe ülve.(természetesen nem úgy!!-a csókokra értem-) Szimpatikusak voltak, kár, hogy nem elegyedtünk szóba, pedig többször is összetévedt a tekintetünk mind a 4ünknek. Mi a párommal jókat labdáztunk a meleg Balcsiban a csini retró sárga pirospöttyös lasztinkkal, jókat izzadtunk a napon, jókat hűsöltünk az árnyékban, szóval tökéletesen éreztünk magunkat.
Jó lett volna ha be lehetett vna azonosítani az itt fórumozókat is..
Az esti fürdőzés és "összebújós séta" az éjszakában elmaradt a nagy szélvihar miatt, de legalább készültek képek a naplementében háborgó Balatonról is és persze egy kis meztelen fényképezkedés a stégen, hajlongó nádassal a háttérben hawaii
Tökéletes hétvége volt, köszönjük Balatonberény worship
#1011   2011. 08. 28. vasárnap 22:07
fkk_par fkk_par
Igen smile
(Ez egy válasz BridgeWay üzenetére (2011. 08. 28. vasárnap 21:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 28. vasárnap 21:55
Ehhh wink A "túloldalon" szemben,a nádas mellett, ugye? A páromnak beugrottatok smile
#1010   2011. 08. 28. vasárnap 22:00
1nudipár 1nudipár
Sziasztok mi szoltunk lookaround
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 08. 28. vasárnap 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (810195)
2011. 08. 28. vasárnap 16:51
sziasztok,
ma találtam egy tök jo nudizásra is alkalmas helyet szombathelyen. le is toltam a nadrágom gyorsan. nyes
ki tud szombathelyen nudizásra alkalmas helyet?
#1009   2011. 08. 28. vasárnap 21:58
xerxesz xerxesz
Szombaton Ányáson voltam a Tiszánál. Nagyon klassz naturista hely, mindenki ismer mindenkit. Naturistáknak 2-300 méteres szakasz van. Textiles szerencsére csak a túlparton volt. Nagyon barátságos hely.
#1008   2011. 08. 28. vasárnap 21:55
BridgeWay BridgeWay
Ehhh wink A "túloldalon" szemben,a nádas mellett, ugye? A páromnak beugrottatok smile
(Ez egy válasz fkk_par üzenetére (2011. 08. 28. vasárnap 21:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 28. vasárnap 21:06
A napozóágy nem stimmel. Közvetlenül a vihar előtt mentünk ki a stégre. Előtte a fa hintaágy mögött, a tusoló mellett feküdtünk a fűben. smile
#1007   2011. 08. 28. vasárnap 21:54
BridgeWay BridgeWay
Ehhh wink A "túloldalon" szemben,a nádas mellett, ugye? A páromnak beugrottatok smile
(Ez egy válasz fkk_par üzenetére (2011. 08. 28. vasárnap 21:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 28. vasárnap 21:06
A napozóágy nem stimmel. Közvetlenül a vihar előtt mentünk ki a stégre. Előtte a fa hintaágy mögött, a tusoló mellett feküdtünk a fűben. smile
#1006   2011. 08. 28. vasárnap 21:06
fkk_par fkk_par
A napozóágy nem stimmel. Közvetlenül a vihar előtt mentünk ki a stégre. Előtte a fa hintaágy mögött, a tusoló mellett feküdtünk a fűben. smile
(Ez egy válasz BridgeWay üzenetére (2011. 08. 28. vasárnap 20:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 28. vasárnap 20:15
Ugy van,mindketten napozóágyon ültetek na meg igen,
a
alf
alf
r
smile
#1005   2011. 08. 28. vasárnap 20:24
totthek totthek
tehetnél fel képeket smile
(Ez egy válasz BridgeWay üzenetére (2011. 08. 28. vasárnap 19:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 28. vasárnap 19:27
Mi is tegnap voltunk Berényben, hát most sem csalódtunk smile
Elég korán indultunk,hogy 9-re leérhessünk, ezért aztán belépéskor megkérdeztük ott lehetne-e aludni, hogy reggel kipihenve induljunk haza. Természetesen semmi hely, csak sátornak,azt meg nem vittünk. Aztán egy Ildikó nevű tünemény addig gondolkodott, amíg kitalált nekünk egy kis zugot, ahol meghúzhattuk magunkat éjszakára a naturista kemping területén. Természetesen minden lepapírozva (Idegenforg. adó és tsai). Mindezt úgy, hogy "majd este rendezzük addig nyugodtan menjetek be fürödni a strandra" a szállás ára tartalmazza majd a belépőt... Általam nem megszokott bizalmi érzések éledtek újra bennem... Szóval családiasra sikeredett a hétvége smile Ennyit a technikai oldaláról...
Szombaton jó sokan voltak, fiatalok is, jó fejek is crazya , voltak akik előre köszöntek(!) mert -gondolom- ismerősek voltunk nekik, pedig 3x voltunk ott talán... Volt egy pár akik pár méterre telepedtek le tőlünk a fa alatt, mintha ők is "csak kóstolgatták volna" még a nudizmust, a lány kicsit késöbb vette le a ruciját smile (akit én csak "ördögnóri"-nak hívtam a hasonlóság miatt circling ) De aztán belejött nagyon, párja kis csintalankodásra is rávette, és persze öröm volt nézni ahogy szerették egymást szemben-egymás ölébe ülve.(természetesen nem úgy!!-a csókokra értem-) Szimpatikusak voltak, kár, hogy nem elegyedtünk szóba, pedig többször is összetévedt a tekintetünk mind a 4ünknek. Mi a párommal jókat labdáztunk a meleg Balcsiban a csini retró sárga pirospöttyös lasztinkkal, jókat izzadtunk a napon, jókat hűsöltünk az árnyékban, szóval tökéletesen éreztünk magunkat.
Jó lett volna ha be lehetett vna azonosítani az itt fórumozókat is..
Az esti fürdőzés és "összebújós séta" az éjszakában elmaradt a nagy szélvihar miatt, de legalább készültek képek a naplementében háborgó Balatonról is és persze egy kis meztelen fényképezkedés a stégen, hajlongó nádassal a háttérben hawaii
Tökéletes hétvége volt, köszönjük Balatonberény worship
#1004   2011. 08. 28. vasárnap 20:15
BridgeWay BridgeWay
Ugy van,mindketten napozóágyon ültetek na meg igen,
a
alf
alf
r
smile
(Ez egy válasz fkk_par üzenetére (2011. 08. 28. vasárnap 20:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 28. vasárnap 20:04
Sziasztok!

A többi fórumozót nem, de azt hiszem Titeket sikerült beazonosítani a retró lasztiról. smile A vihar előtt a stégen, szembe ültünk Veletek, egy
do
alf
bo
alf
z
alf
sör
társaságában. smile
#1003   2011. 08. 28. vasárnap 20:04
fkk_par fkk_par
Sziasztok!

A többi fórumozót nem, de azt hiszem Titeket sikerült beazonosítani a retró lasztiról. smile A vihar előtt a stégen, szembe ültünk Veletek, egy
do
alf
bo
alf
z
alf
sör
társaságában. smile
(Ez egy válasz BridgeWay üzenetére (2011. 08. 28. vasárnap 19:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 08. 28. vasárnap 19:27
Mi is tegnap voltunk Berényben, hát most sem csalódtunk smile
Elég korán indultunk,hogy 9-re leérhessünk, ezért aztán belépéskor megkérdeztük ott lehetne-e aludni, hogy reggel kipihenve induljunk haza. Természetesen semmi hely, csak sátornak,azt meg nem vittünk. Aztán egy Ildikó nevű tünemény addig gondolkodott, amíg kitalált nekünk egy kis zugot, ahol meghúzhattuk magunkat éjszakára a naturista kemping területén. Természetesen minden lepapírozva (Idegenforg. adó és tsai). Mindezt úgy, hogy "majd este rendezzük addig nyugodtan menjetek be fürödni a strandra" a szállás ára tartalmazza majd a belépőt... Általam nem megszokott bizalmi érzések éledtek újra bennem... Szóval családiasra sikeredett a hétvége smile Ennyit a technikai oldaláról...
Szombaton jó sokan voltak, fiatalok is, jó fejek is crazya , voltak akik előre köszöntek(!) mert -gondolom- ismerősek voltunk nekik, pedig 3x voltunk ott talán... Volt egy pár akik pár méterre telepedtek le tőlünk a fa alatt, mintha ők is "csak kóstolgatták volna" még a nudizmust, a lány kicsit késöbb vette le a ruciját smile (akit én csak "ördögnóri"-nak hívtam a hasonlóság miatt circling ) De aztán belejött nagyon, párja kis csintalankodásra is rávette, és persze öröm volt nézni ahogy szerették egymást szemben-egymás ölébe ülve.(természetesen nem úgy!!-a csókokra értem-) Szimpatikusak voltak, kár, hogy nem elegyedtünk szóba, pedig többször is összetévedt a tekintetünk mind a 4ünknek. Mi a párommal jókat labdáztunk a meleg Balcsiban a csini retró sárga pirospöttyös lasztinkkal, jókat izzadtunk a napon, jókat hűsöltünk az árnyékban, szóval tökéletesen éreztünk magunkat.
Jó lett volna ha be lehetett vna azonosítani az itt fórumozókat is..
Az esti fürdőzés és "összebújós séta" az éjszakában elmaradt a nagy szélvihar miatt, de legalább készültek képek a naplementében háborgó Balatonról is és persze egy kis meztelen fényképezkedés a stégen, hajlongó nádassal a háttérben hawaii
Tökéletes hétvége volt, köszönjük Balatonberény worship
 
... 342 343 344 345 346 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kotlar kotlar
Nyitás ideje: 2007. 12. 26. szerda
Üzenetek: 7882db
Utolsó üzenet: tegnap 21:30
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!