Nudisták, naturisták, szex (Nem társkereső!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!
Naturizmus, nem más, mint a harmónia. Harmónia, önmagunkkal, a többi emberrel és a természettel.
Nudizmus, nem más, mint ruhátlanság választása, akár a naturalizmust követve, akár „egyenletes barnaság” szelemét és sok egyéb dolgot. Persze a szexualitás csak egy kellemes mellékhatás. Amit természetesen privát körülmények között visszavonultan old meg az ember!
Nudista: az, aki időnként a ruhátlanságot választja;
Naturista pedig, ha akarja, a ruhátlanságot választja, de filozófiájának nem elengedhetetlen része alkalmi meztelenség, azaz nem biztos hogy nudista. Tehát egyszerű meztelenkedésnél, nem meztelenkedésnél többet foglal magába a szemlélete: környezettudatosságot, vegetarianizmust, és a természettel való szorosabb viszonyt (természetes öltözet, eszközök stb.)
Naturista strandon ne legyél meglepődve, hogy textilesek is vannak, de evidensnek veheted azt, hogy annak anyaga természetes anyag.
Nudista strand az a hely ahol elvárt a meztelenkedés.
A nudista strandon tett látogatás felhatalmazhat arra, hogy nudistának nevezd magad, de még nem tesz naturalistává!
Nudizmus-t - naturalizmus-t nem keverni nem egy a kettő (sajnos sok nudizmus számára helyet biztosító létesítmények, területek előszeretettel aggatják ki a „naturalista” szót csak a jobb úriasabb hangzás kedvért)
A nudizmus nem egyenlő az exhibicionizmussal!


Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 1 hetes tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

Az eddigi hozzászólások

... 315 316 317 318 319 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1573   2012. 07. 11. szerda 18:38
X Törölt felhasználó (302857)
Nem értem, hogyan lehet az, hogy a lányok védelmében nem lépett közbe senki?Az ilyen alakokkal szemben a lehető legbrutálisabban kell fellépni.Nem szabad szánalmat érezni irántuk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 11. szerda 12:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4821)
2012. 07. 11. szerda 12:04
sziasztok! szeretném veletek megosztani a baja-i helyzetet, ami sajnos katasztrofális:
A helyszín: Baja, duna part, nudi. Sajnos eleve szinte csak férfiak járnak le, főleg melegek. Tegnap végre letévedt két lány, elösször azt hittem csak eltévedtek, de nem. Ahogy levetkőztek azonnal sorfalat állt 1-2 idióta és elkezdték a farkukat markolászni. Ez mind semmi, volt aki direkt közel is ment és félig álló farokkal elkezdett nevetni rajtuk, meg rángatta a vállát. Szegény lányok, akiké minden tiszteletem, hogy így is levetkőztek, kb 10-12 perc múlva el is mentek. Egyszerűen szégyen, hogy a nők az ilyen elmebetegek miatt nem mernek egyedül nudizni járni. Én se tenném a helyükbe. És a tetejébe még az a vicc, hogy ezek a farokverők nem is napozni jönnek, vagy strandolni hanem csak fel-le mászkálnak keresik a prédát és folyamatosan stírölik az embert. Aztán meg vannak sértődve ha valaki szólni mer nekik. Gondolom máshol se jobb a helyzet, már ami az ilyen vad-nudi strandoknál van.
#1572   2012. 07. 11. szerda 18:07
X Törölt felhasználó (843711)
Igazából nem is értem, min csodálkozunk, hogy Magyarországon ilyen gyalázatos helyzetben van a nudizmus, a naturista kultúra. Hogy kevesen lépnek az útra. Hogy kevés a fiatal, hogy kevés a nőnemű. Hogy a többségi textiles társadalom megvető, elítélő módon gondolkozik a naturistákról, gúnyosan, megvetően beszél róluk, perverz, magamutogató állatoknak tartva őket.

„Mi” magunk vagyunk az oka: a nudista / naturista közösség szolgáltat erre alapot. Azok, akik köztünk vannak, de nem kéne, hogy köztünk legyenek, mert f@szkalap viselkedésükkel a normálisakra is rásütik a bélyeget, minden naturistát kompromittálnak, és azok, akik nem rekesztik ki maguk közül ezeket. Vagyis mindannyian.

Minden hazai strandolás után erős vágyat érzek kitelepülni Horvátországba.
#1571   2012. 07. 11. szerda 17:51
X Törölt felhasználó (843711)
Kedden meg maga volt az idilli éden. Nyilván sokakat elriasztott a napindító eső Pest környékén, pedig délutánra igazán szép idő lett. Amikor megérkeztünk, egy lélek napijegyes nem volt rajtunk kívül. Mégis a hátsó homokos strandra mentünk, mert az elülső büfé nem is volt nyitva, de hátul is nagy csend volt, egyedül strandoltunk egész nap, volt, hogy az egész tóban nem volt rajtunk kívül senki. Néha láttunk egy-két embert. Csend, madárfütty, szélzúgás. Mint a lakatlan szigeten. Szuper volt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 10. kedd 07:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (815980)
2012. 07. 10. kedd 07:06
Mi egész héten kinn vagyunk dél1-en. HÉTFŐN KEVESEN VOLTAK
#1570   2012. 07. 11. szerda 17:17
X Törölt felhasználó (775593)
Délegyházán is kezdett elharapódzni a dolog "mint mindenhol",de ez még csak a jéghegy csúcsa ,üdítős dobozba rejtett fényképezőgép és még sorolhatnám,de ennek érdekében létre hoztak egy belső rendészetet, akik odafigyelnek az inzultálókra és kordában tartják a dolgokat, hogy ha megveszel egy belépőt ,nyugodtan napozhass szórakozhass.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 11. szerda 12:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4821)
2012. 07. 11. szerda 12:04
sziasztok! szeretném veletek megosztani a baja-i helyzetet, ami sajnos katasztrofális:
A helyszín: Baja, duna part, nudi. Sajnos eleve szinte csak férfiak járnak le, főleg melegek. Tegnap végre letévedt két lány, elösször azt hittem csak eltévedtek, de nem. Ahogy levetkőztek azonnal sorfalat állt 1-2 idióta és elkezdték a farkukat markolászni. Ez mind semmi, volt aki direkt közel is ment és félig álló farokkal elkezdett nevetni rajtuk, meg rángatta a vállát. Szegény lányok, akiké minden tiszteletem, hogy így is levetkőztek, kb 10-12 perc múlva el is mentek. Egyszerűen szégyen, hogy a nők az ilyen elmebetegek miatt nem mernek egyedül nudizni járni. Én se tenném a helyükbe. És a tetejébe még az a vicc, hogy ezek a farokverők nem is napozni jönnek, vagy strandolni hanem csak fel-le mászkálnak keresik a prédát és folyamatosan stírölik az embert. Aztán meg vannak sértődve ha valaki szólni mer nekik. Gondolom máshol se jobb a helyzet, már ami az ilyen vad-nudi strandoknál van.
#1569   2012. 07. 11. szerda 15:29
karpat57 karpat57
Eszem megáll!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 11. szerda 12:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4821)
2012. 07. 11. szerda 12:04
sziasztok! szeretném veletek megosztani a baja-i helyzetet, ami sajnos katasztrofális:
A helyszín: Baja, duna part, nudi. Sajnos eleve szinte csak férfiak járnak le, főleg melegek. Tegnap végre letévedt két lány, elösször azt hittem csak eltévedtek, de nem. Ahogy levetkőztek azonnal sorfalat állt 1-2 idióta és elkezdték a farkukat markolászni. Ez mind semmi, volt aki direkt közel is ment és félig álló farokkal elkezdett nevetni rajtuk, meg rángatta a vállát. Szegény lányok, akiké minden tiszteletem, hogy így is levetkőztek, kb 10-12 perc múlva el is mentek. Egyszerűen szégyen, hogy a nők az ilyen elmebetegek miatt nem mernek egyedül nudizni járni. Én se tenném a helyükbe. És a tetejébe még az a vicc, hogy ezek a farokverők nem is napozni jönnek, vagy strandolni hanem csak fel-le mászkálnak keresik a prédát és folyamatosan stírölik az embert. Aztán meg vannak sértődve ha valaki szólni mer nekik. Gondolom máshol se jobb a helyzet, már ami az ilyen vad-nudi strandoknál van.
#1568   2012. 07. 11. szerda 15:20
X Törölt felhasználó (835715)
hát ez szép... sajnálatos eset ,de majdnem mindenhol ez van: ( Sajnos a férfiak ijesztik el sokszor a nőket. Nem csak nudizás terén.) 1 éjszakás kalandok ---az már kurva stb... És általában a legkoszosabb ,ápolatlanabb férfiak ilyenek,akiknek nem volt még 1 nőjük sem. Ha volt az is menekült 2 nap után. Mert csak a farkukat tudják verni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 11. szerda 12:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4821)
2012. 07. 11. szerda 12:04
sziasztok! szeretném veletek megosztani a baja-i helyzetet, ami sajnos katasztrofális:
A helyszín: Baja, duna part, nudi. Sajnos eleve szinte csak férfiak járnak le, főleg melegek. Tegnap végre letévedt két lány, elösször azt hittem csak eltévedtek, de nem. Ahogy levetkőztek azonnal sorfalat állt 1-2 idióta és elkezdték a farkukat markolászni. Ez mind semmi, volt aki direkt közel is ment és félig álló farokkal elkezdett nevetni rajtuk, meg rángatta a vállát. Szegény lányok, akiké minden tiszteletem, hogy így is levetkőztek, kb 10-12 perc múlva el is mentek. Egyszerűen szégyen, hogy a nők az ilyen elmebetegek miatt nem mernek egyedül nudizni járni. Én se tenném a helyükbe. És a tetejébe még az a vicc, hogy ezek a farokverők nem is napozni jönnek, vagy strandolni hanem csak fel-le mászkálnak keresik a prédát és folyamatosan stírölik az embert. Aztán meg vannak sértődve ha valaki szólni mer nekik. Gondolom máshol se jobb a helyzet, már ami az ilyen vad-nudi strandoknál van.
#1567   2012. 07. 11. szerda 14:55
simit simit
eddig kíváncsi voltam a helyre, de lehet ezek után meg se nézem... szomoru1
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 11. szerda 12:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4821)
2012. 07. 11. szerda 12:04
sziasztok! szeretném veletek megosztani a baja-i helyzetet, ami sajnos katasztrofális:
A helyszín: Baja, duna part, nudi. Sajnos eleve szinte csak férfiak járnak le, főleg melegek. Tegnap végre letévedt két lány, elösször azt hittem csak eltévedtek, de nem. Ahogy levetkőztek azonnal sorfalat állt 1-2 idióta és elkezdték a farkukat markolászni. Ez mind semmi, volt aki direkt közel is ment és félig álló farokkal elkezdett nevetni rajtuk, meg rángatta a vállát. Szegény lányok, akiké minden tiszteletem, hogy így is levetkőztek, kb 10-12 perc múlva el is mentek. Egyszerűen szégyen, hogy a nők az ilyen elmebetegek miatt nem mernek egyedül nudizni járni. Én se tenném a helyükbe. És a tetejébe még az a vicc, hogy ezek a farokverők nem is napozni jönnek, vagy strandolni hanem csak fel-le mászkálnak keresik a prédát és folyamatosan stírölik az embert. Aztán meg vannak sértődve ha valaki szólni mer nekik. Gondolom máshol se jobb a helyzet, már ami az ilyen vad-nudi strandoknál van.
#1566   2012. 07. 11. szerda 12:52
nem1szer nem1szer
zolik: és mi lett volna ha a lányok védelmébe kelltek Ti jelen levő férfiak és ezeket a faszrázókat egyszerűen mint férfiak elzavarjátok? Véignézte gondolom rajtad kívül jópár férfi ezt az egészet, hiszen ecsetelted a dolgokat. Ha én férfi lennék odamentem volna a lányok védelmében...
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 11. szerda 12:04), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4821)
2012. 07. 11. szerda 12:04
sziasztok! szeretném veletek megosztani a baja-i helyzetet, ami sajnos katasztrofális:
A helyszín: Baja, duna part, nudi. Sajnos eleve szinte csak férfiak járnak le, főleg melegek. Tegnap végre letévedt két lány, elösször azt hittem csak eltévedtek, de nem. Ahogy levetkőztek azonnal sorfalat állt 1-2 idióta és elkezdték a farkukat markolászni. Ez mind semmi, volt aki direkt közel is ment és félig álló farokkal elkezdett nevetni rajtuk, meg rángatta a vállát. Szegény lányok, akiké minden tiszteletem, hogy így is levetkőztek, kb 10-12 perc múlva el is mentek. Egyszerűen szégyen, hogy a nők az ilyen elmebetegek miatt nem mernek egyedül nudizni járni. Én se tenném a helyükbe. És a tetejébe még az a vicc, hogy ezek a farokverők nem is napozni jönnek, vagy strandolni hanem csak fel-le mászkálnak keresik a prédát és folyamatosan stírölik az embert. Aztán meg vannak sértődve ha valaki szólni mer nekik. Gondolom máshol se jobb a helyzet, már ami az ilyen vad-nudi strandoknál van.
#1565   2012. 07. 11. szerda 12:04
X Törölt felhasználó (4821)
sziasztok! szeretném veletek megosztani a baja-i helyzetet, ami sajnos katasztrofális:
A helyszín: Baja, duna part, nudi. Sajnos eleve szinte csak férfiak járnak le, főleg melegek. Tegnap végre letévedt két lány, elösször azt hittem csak eltévedtek, de nem. Ahogy levetkőztek azonnal sorfalat állt 1-2 idióta és elkezdték a farkukat markolászni. Ez mind semmi, volt aki direkt közel is ment és félig álló farokkal elkezdett nevetni rajtuk, meg rángatta a vállát. Szegény lányok, akiké minden tiszteletem, hogy így is levetkőztek, kb 10-12 perc múlva el is mentek. Egyszerűen szégyen, hogy a nők az ilyen elmebetegek miatt nem mernek egyedül nudizni járni. Én se tenném a helyükbe. És a tetejébe még az a vicc, hogy ezek a farokverők nem is napozni jönnek, vagy strandolni hanem csak fel-le mászkálnak keresik a prédát és folyamatosan stírölik az embert. Aztán meg vannak sértődve ha valaki szólni mer nekik. Gondolom máshol se jobb a helyzet, már ami az ilyen vad-nudi strandoknál van.
#1564   2012. 07. 10. kedd 07:06
X Törölt felhasználó (815980)
Mi egész héten kinn vagyunk dél1-en. HÉTFŐN KEVESEN VOLTAK
#1563   2012. 07. 09. hétfő 21:32
csapi123 csapi123
Sziasztok!
E hétvége berényben szuper volt!!!
röviden tömören ennyi-)
#1562   2012. 07. 09. hétfő 21:24
zsozs70 zsozs70
remélem öszsefutnuk valamelyikbe egyszer
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 09. hétfő 20:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3317)
2012. 07. 09. hétfő 20:31
Bár az alacsony vízállás biztos nem kedvez a déli partnak, hidd el nem fogod megbánni ha Berénybe egyszer elkocsizol. Mi sokkal jobban szeretjük csak sajnos az sem a szomszédban van.
#1561   2012. 07. 09. hétfő 21:01
X Törölt felhasználó (428346)
még biztos megyunk....most az elején voltunk
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 09. hétfő 20:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (428346)
2012. 07. 09. hétfő 20:21
sziasztok mi a 7veget akaliban toltottuk nagyon tetszett.....pusz
#1560   2012. 07. 09. hétfő 20:31
X Törölt felhasználó (3317)
Bár az alacsony vízállás biztos nem kedvez a déli partnak, hidd el nem fogod megbánni ha Berénybe egyszer elkocsizol. Mi sokkal jobban szeretjük csak sajnos az sem a szomszédban van.
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2012. 07. 09. hétfő 20:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 09. hétfő 20:15
nálunk nincs
gy
alf
er
alf
ek
igaz de mi szeretjük bár a kavicsosság tényleg nem jó nem értem miért nem kotorják ki.berényt is kiakarjuk probálni még nem voltunk.
#1559   2012. 07. 09. hétfő 20:25
zsozs70 zsozs70
mentek még az idén?merre szoktatok lenni?
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 09. hétfő 20:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (428346)
2012. 07. 09. hétfő 20:21
sziasztok mi a 7veget akaliban toltottuk nagyon tetszett.....pusz
#1558   2012. 07. 09. hétfő 20:21
X Törölt felhasználó (428346)
sziasztok mi a 7veget akaliban toltottuk nagyon tetszett.....pusz
#1557   2012. 07. 09. hétfő 20:15
zsozs70 zsozs70
nálunk nincs
gy
alf
er
alf
ek
igaz de mi szeretjük bár a kavicsosság tényleg nem jó nem értem miért nem kotorják ki.berényt is kiakarjuk probálni még nem voltunk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 09. hétfő 20:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3317)
2012. 07. 09. hétfő 20:13
Nyilván fogunk még menni a közelsége miatt de pl
gy
alf
er
alf
ek
alf
kel
szart sem ér. 4 éves és kicsi még a nagy vízhez.. Köves, utálatos.... A legszarabb strand az északi parton. Rühellem.
#1556   2012. 07. 09. hétfő 20:13
X Törölt felhasználó (3317)
Nyilván fogunk még menni a közelsége miatt de pl
gy
alf
er
alf
ek
alf
kel
szart sem ér. 4 éves és kicsi még a nagy vízhez.. Köves, utálatos.... A legszarabb strand az északi parton. Rühellem.
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2012. 07. 09. hétfő 20:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 09. hétfő 20:10
nem jártok akaliba?az is jó hely
#1555   2012. 07. 09. hétfő 20:10
zsozs70 zsozs70
nem jártok akaliba?az is jó hely
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 09. hétfő 19:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3317)
2012. 07. 09. hétfő 19:28
Nekünk Hajmáskérről kb 120-130 lehet. Plusz autópályamatrica + belépő... sajnos nem olcsó "sport". De azért legalább egyszer el szeretnénk jutni oda is az idén. Még "ős" időkben smile laktunk a panzióban 3-4 napot a kedvesemmel. Szomorúan láttam hogy leamortizálódott az elhanyagolás évei alatt. Kicsit nosztalgiáznánk is pedig hát még nem is vagyunk öregek. smile )
#1554   2012. 07. 09. hétfő 19:28
X Törölt felhasználó (3317)
Nekünk Hajmáskérről kb 120-130 lehet. Plusz autópályamatrica + belépő... sajnos nem olcsó "sport". De azért legalább egyszer el szeretnénk jutni oda is az idén. Még "ős" időkben smile laktunk a panzióban 3-4 napot a kedvesemmel. Szomorúan láttam hogy leamortizálódott az elhanyagolás évei alatt. Kicsit nosztalgiáznánk is pedig hát még nem is vagyunk öregek. smile )
(Ez egy válasz zsozs70 üzenetére (2012. 07. 09. hétfő 18:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 09. hétfő 18:43
milyen messze van délegyi nudi?,mennyi idő alatt lehet oda érni??mi is mennénk
 
... 315 316 317 318 319 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: kotlar kotlar
Nyitás ideje: 2007. 12. 26. szerda
Üzenetek: 7893db
Utolsó üzenet: ma 16:31
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!