Ha jàtszanàl ma este, hmmm Bp x. Pàr esetleg?
Sziasztok ! Párokat / férfi -nő/ vagy hölgy személyében keresek itt csak a környékről ! Mindenki-mindenkivel alapon szex és azon belül pervi dolgok is jöhetnek pl : pisi szex oda -vissza ,, terhes nő csöpögő tejes cicikkel, spermás teleélvezett punci kinyalása, fuck licking , cuckold, láb szex ,swinger party , spermás játékok stb ! Legyél nyitott ! És diszkrét is / Én is az vagyok ! . no homo !!!!…Házibarát is lehetek /// Mindenki -mindenkivel szex is érdekel /Itt a jó idő szabadban is szexelnék vagy autóban is /// Kukkolnék is párokat szex közben ///:::;;;//////
Kisebb a farkad mint az enyém?
A párod nagyobbra vágyik?
Gyertek hozzám és megkapja amire vágyik.
A párod nagyobbra vágyik?
Gyertek hozzám és megkapja amire vágyik.

Pécsen valaki , ismerkednék .
Kisebb méretű (max 10 cm) partnerem keresem diszkrét időtöltésre, masszázs, maszti, stb.
itt 11 :P
sziasztok sajnos kicsi a péniszem kb 11cm a magnum szaunába volt már valaki ott nem gond a pénisz mérete
Sziasztok ! Párokat / férfi -nő/ vagy hölgy személyében keresek itt csak a környékről ! Mindenki-mindenkivel alapon szex és azon belül pervi dolgok is jöhetnek pl : pisi szex oda -vissza ,, terhes nő csöpögő tejes cicikkel, spermás teleélvezett punci kinyalása, fuck licking , cuckold, láb szex ,swinger party , spermás játékok stb ! Legyél nyitott ! És diszkrét is / Én is az vagyok ! . no homo !!!!…Házibarát is lehetek // /Itt a jó idő szabadban is szexelnék vagy autóban is /// Kukkolnék is párokat szex közben ////—/ méretek nem érdekelnek lehet bármekkora is /////
Partnert keresek 14/4es farkamra szolnok vagy budapest játszik 17 ker környéke Szolnokig helyem nincs kocsim van itj privátba.
18kerben ismerkednék mackós srác..11es farkamra keresek partnert
de több minden is érdekel.

Pécs és környékén valaki?
extrém kis mellű hölgyet keresek
Sziasztok. Sopron-Szombathely közt és környékén keresek nagyon vékony alacsony kismellű lányt, aki szívesen beleülne meglovagolna egy 16/5,5 cerkát.

mackós srác 11es intimmel 1oldalúan szeretné ha leszopná valaki

Írtam üzenetet
(Ez egy válasz ember84 üzenetére (2024. 06. 14. péntek 21:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok ! Párokat / férfi -nő/ vagy hölgy személyében keresek itt csak a környékről ! Mindenki-mindenkivel alapon szex és azon belül pervi dolgok is jöhetnek pl : pisi szex oda -vissza ,, terhes nő csöpögő tejes cicikkel, spermás teleélvezett punci kinyalása, fuck licking , cuckold, láb szex ,swinger party , spermás játékok stb ! Legyél nyitott ! És diszkrét is / Én is az vagyok ! . no homo !!!!…Házibarát is lehetek // /Itt a jó idő szabadban is szexelnék vagy autóban is /// Kukkolnék is párokat szex közben !?!” Méret nem számít !!!”””
Sziasztok! Párhoz, bi párhoz csatlakoznék, érett elhanyagolt feleségeket kényeztetnék.
mackós srác 11es intimmel ismerkedne !
Kecskeméten kis mellű nőt dugnék! Írj privátban!